Přiznej anonymně!
6
0
Během zkouškového jsem se výrazně zlepšila v Solitérovi.
0
0
0
Opovrhuji svými spolužáky, protože v uzavřené skupině na FB rozebírají, kritizují a zesměšňují diplomové práce ostatních studentů MU.
0
0
0
Tímto žádám ostatní studentky, aby se neoblékaly tak vyzývavě. Minulý týden jsem se v kampusu ohlížela za slečnou s moc pěknými... šaty tak usilovně, že jsem se rozplácla o skleněné dveře.
0
0
0
Chválim knižnicu FF za nový toaletný papier, ktorý už nie je blízkym príbuzným brúsneho papiera hrubosti 60 a menej!
0
0
0
Touto cestou bych rád poslal velké díky mému PC, tam nahoru do křemíkového nebe, protože díky jeho obětavosti mám teď šanci projít semestrem.
0
0
0
Už 3 roky na medine používam jeden plášť a je mi jedno či pitvem alebo praxujem v nemocnici.
0
0
0
Se*e mě, jak skoro každý, kdo studuje něco ohromně "chytrého" a "užitečného" typu medicína nebo různé technické obory, si myslí, že je něco víc, než studenti humanitních oborů. Neustále čtu hejty na FSS, že je to samý sluníčkář a levičák a že se tam studují zbytečné obory a stejně budou všichni nakonec smažit hranolky. Problém ale je v tom, že studenti oborů, které jsou založeny na exaktním myšlení sami nejčastěji uvažují naprosto pragmaticky. Takoví pak často nejsou schopni si uvědomit, že nejsou nejdůležitější výsledky, ale samotná cesta k nim. Že existuje taky něco, jako duševní bohatství a že není všechno důležité jenom to, co můžete změřit, vidět, napsat na papír nebo vzít do ruky. Ano přesně tak, studuju FSS, titul z mého oboru mi nepřinese vůbec žádnou profesní výhodu. Lidé, kteří mají jen maturitu, pracují na stejných pracovních pozicích za stejné peníze. Získám ale to, co bych na technických oborech hledal marně - novou perspektivu v myšlení a nadhled. Haters gonna hate in...
0
0
0
Ten príbor stojí viacej ako ingrediencie na pizzu z Nostry
0
0
0
TV- karate občas pripomínalo výcvik nájomných zabijakov, ale je to jedna z mála užitočných vecí, čo som sa za 2 roky medicíny naučila.
0
0
0
Vedoucí mojí katedry vypadla na chodbě z kapsy dvoustovka. Večer jsem si dobře zapařil.
0
1
0
Pohrdám lidmi z ostatních fakult.
0
0
0
Přitahuje mě Horáková :(
0
0
0
Líbí se mi kunsthistorici... :-)
0
0
0
Studuji logopedii, ale sám ji musím navštěvovat.
0
0
0
Když musím v labině zůstat dlouho, kradu jídlo jiným z lednice, místo abych si šla sama něco koupit.
0