Přiznej anonymně!
0
0
Jsem studentkou 4.semestru PdF jen díky tomu, že mi vyučující semináře nezapsala třetí výsledek zkoušky a já zalhala proděkanovi, že jsem na zkoušce byla jen 2x a již nejsou termíny. Vyučující mi tudíž byl nucen dle univerzitního řádu vypsat termín ještě v druhém týdnu semestru. U testu mi hlídala záda jedna slečna a já vše opsala ze skript. Tímto se omlouvám proděkanovi, jelikož na zkoušce jsem byla celkem 6x a děkuji slečně, která mi umožnila nadále studovat.
0
0
0
Napsala jsem kamarádovi z FI za tři flašky vína, Corel, Photoshop, Illustrator a Machinárium třístránkovou seminárku.
0
0
0
Marně se snažím pochopit, jak je možné, že na dámských záchodech v menze na Moraváku jsou díry ve dveřích. A dokonce i v těch nových... Co tam kdo děláte?
0
0
0
Mám rád právní rady "právníků" z prváku...
0
0
1
Kluku s krásnými hnědými vlasy, co pracuješ v kavárně kousek od FF: moc se mi líbíš. Kamarádky říkají, že jsi na kluky, ale já jim nevěřím. Dej mi šanci, můžu tě změnit!
0
0
0
Doslechl jsem se,že někteří členové Katedry mezinárodního a evropského práva čtou příspěvky na www.priznej.cz. Tak jim něco vzkažte anonymně.Za tu jejich mstu.
0
1
0
Všude slýchám a čtu, jak si všichni na vysoké užívají, ideálně na záchodech. Jediný, co jsem na záchodech zažil já, byl nechutný smrad. Ať žije FSS! :)
1
0
0
Prosím o radu. Chci jít bydlet na kolej Klácelova ale chci se nejprve zeptat jaké to tam je. Jsou ty sprchy moc špatné? Chtěla bych jít na 3 ..
0
0
0
Jednou mě omrzel život a chtěl jsem to skončit. Plán byl jasný. Postavil jsem se doprostřed dvorku na FF, zařval "Levice je mrtvá, jsou jenom dvě pohlaví, Piráti jsou fetky a Havel byl vožrala a vrah!" a čekal na svůj osud. Jenom jeden mužík si zlomil ruku, když mi chtěl natáhnout , všichni ostatní akorát čuměli do mobilů. Nešťastný jsem se pobral dom. Cestou mě zbalili cajti, že prej dostali přes 1000 anonymních udání že jsem nacista nebo co. Důrazně tenhle spůsob odchodu ze světa nedoporučuju!!! :(
0
0
0
Reakcia na lyžiarsky part II... Na tento semester logicky lyžiarske už nie sú ale viete poradiť nejaký iný konkrétny druh “telocviku”, ktorý skončí obdobne ?.) alebo aspoň len poriadnou párty ?:D
0
0
0
Niekto z ekonomicko správní kto by vedel poradiť ohľadom štúdia, školy atď? Najlepšie z odboru podniková informatika, ale kľudne aj ostatní.. Dík
0
3
0
Jsem holka a už jsem v druhém ročníku FIT MUNI, je to snadná škola, jediný problém je, že se zdejší kluci třeba týden nemyjí a tak děsně smrdí.
0
0
0
Rozmýšľal som ako vylepšiť nové logo Masarykovej Univerzity tak, aby ešte viac reprezentovalo myšlienky modernizmu, funkcionalizmu a svetovej unikátnosti Brna. Výsledkom je logo, ktoré naozaj nemá žiadná iná univerzita. Vyvoláva v každom z nás jednotné asociácie, súhlasite?.
0
2
0
Vždy jsem nesnášela zpěv kuchařek v Nostře, když mě ale vyhodili z práv, tak jsem přestala točit porno a nechala jsem se tam zaměstnant. S holkama je legrace a práce mě baví.
0
0
0
Musela jsem nechat studia na FF, protože jsem měla deprese. Mrzí mě, že jsem antidepresiva nezačala brát dřív. Teď se dávám dohromady a těším se, až se tam vrátím.
0