Přiznej anonymně!
2
0
Už nevím co mám dělat, hrozně se mi líbíš, přímo jsem ti to i řekla a ty mi o týden později stejně řekneš, že o tebe žádná zájem nemá? Vážně?
0
0
0
na všech zkouškách, které jsem absolvoval na enviru, jsem měl strašlivou kocovinu a občas si odskočil odblinknout.
0
1
0
PdF: snad všichni nenávidíme studenty výtvarné katedry, kvůli kterým vypadáme jako neschopní trotlové.
0
0
0
Strašně mě baví hádky na Přiznání, která fakulta jen nejtěžší, nejlehčí, nejlepší, nejhorší, s největším upotřebením v praxi atd... A ještě víc mě baví lidi, kdo si urážky týkajících se těchto témat bere osobně! :D
0
0
0
Sedím v CPS a právě sem přišel člověk, který vypadá jak bezdomovec. Možná, že víc, než on samotný mě děsí fakt, že to musí být student, jinak by se sem nedostal.
0
0
0
kolik lidí asi ví, že se na Pdf stala kdysi vražda
0
0
0
Některé kolegyně z LF by se prvně měly naučit starat samy o sebe a až pak by se měly starat o pacienty.
0
1
0
Bydlení s informatiky je peklo, zato bydlení s právníky je echt. Jednou se spolubydlící právnička vracela z noční pařby a večer mi přeblafla pelikána.
0
0
0
Já se nevzdám!!! Dokud bude možnost používat sarý is, tak ten nový hnus nezapnu!!!
0
0
0
Na jednom nejmenovaném terénním cvičení se v ústranní od ohně a přítomných docentů oddával jeden z magistrů klátění jedné ze studentek. Už mne to ani nepřekvapuje.
0
0
0
Kvůli jednomu stupidnímu předmětu jsem byla nucena si prodloužit studium o 2 roky. A musím říct, byly to ty nejlepší roky studia! Totální flákačka a kredity jsem naháněla na předmětech z jiných fakult. Teď si po těch 5 letech říkám, co to vlastně studuju vůbec za obor, nějak jsem to zapomněla.
0
0
0
Jak si čtu všechna přiznání, tak mi přijde, že 90% oborů je k ničemu a 95% lidí si vzdělání nezaslouží a ani o něj nestojí
0
0
0
Neskutečně mě lezou na nervy studenti v CPS, kteří hází plastové flašky do koše na směsný odpad. A do košů na třídění na chodbě házejí kapesníky atd. A lidi na PF, kteří házejí plastové lahve po semináři/přednášce do koše na směsný odpad a přitom mají koše na třídění před třídou, mě štvou ještě víc.
0
0
0
Potom co nám prof. Spousta na přednášce řekl, že je lepší na jeho přednášky chodit zhulený, tak tam zhulený pravidelně chodím. Nerozumím tomu o nic víc než za nezhuleného stavu, ale aspoň je mi to tak nějak jedno.
0
0
0
Když tady tak čtu, kolik se dá ve škole zažít zábavy, skoro mě až mrzí, že tam chodím tak málo.
0