Přiznej anonymně!
0
0
Mám hotelovku, ale všem tvrdím, že jsem z gymplu, abych si nepřipadal jako debil.
0
0
0
Pokaždé, když mám na pajdáku praxi, tak se mi nechce je na škole učit, ale dělat s nimi naschvály učitelům o přestávkách,...nemluvě o tom, že některé deváťačky vypadají už fakt k sežrání. Ze mě učitel nesmí být !
0
0
0
Ten, kto na pánskych záchodoch na FSS močí červenú doposiaľ nestotožnenú kvapalinu, nech sa urýchlene dostaví k svojmu lekárovi. Ďakujeme, ostatní návštevníci toaliet
0
0
0
Neskutečně mě štve, jak se můj přechytralý spolužák v prváku neustále snaží opravovat učitele a zvedat si tak ego. #ESFMU
0
0
0
Chci na přestoupit na z chemické geologii, je to dobrý nápad? Mám existenční krizi, ale na VUT se antidepresiva neberou.
0
0
0
Mám tak hrozný orientační smysl, že se i po čtyřech letech pravidelně ztrácím na fakultě. Až jednou jako učitelka někam půjdu s dětmi, ztratíme se a umřem strachem třeba i v podchodu na nádru.
0
0
0
jsem kluk z MUNI a holky z FI jsou buď ošklivý nebo tři.
0
1
0
Do životopisů zásadně používám fotku z ISu.
0
0
0
V pekle majú jedno také špeciálne miesto pre typ skúšajúcich, ktorí sa celý čas tvária akí sú strašne milí a benevolentní, usmievajú sa, každému by najradšej modré z neba zniesli a potom vyhodia za úplnú prkotinu. Dávajú im tam za úlohu naučiť sa od slova do slova všetkých 7 dielov Harryho Pottera po čínsky a keď sa im to konečne ako-tak podarí, príde čert, prívetivo sa usmeje pohladí ich po vlasoch a povie: "Pokiaľ si nepamätáš, čo je tretie slovo v štvrtom riadku na strane 583 v 5. dieli, je mi to hrozne ľúto, ale nemôžem ťa pustiť do neba. Ale veď na opravný termín máte ešte dosť času!"
0
0
0
Ať už jsme na přednáškách anatomie probírali cokoliv, vždy jsme skončili u pohlavní soustavy.
0
0
0
Všichni studenti z ČR i Slovenska, kteří si navzájem nadávají a nesmyslně se (až agresivně) urážejí právě kvůli národnosti, jsou velmi hloupí a omezení jedinci. Člověk oplývající alespoň malilinkatou troškou inteligence takové malichernosti neřeší a je rád, že se může stále vzdělávat a učit i od svých vrstevníků.
0
0
0
Někdy mě už otravují kecy o téměř nulové uplatnitelnosti studentů humanitních oborů. Vybírala jsem si obor podle toho, co mě zajímalo (a co jsem odhodlaná dělat naplno), nejen podle finančních jistot do budoucna. A jsem na to sakra hrdá.
0
0
0
Letí po mě spousta holek z ročníku, já se jim ale bojím říct, že jsem gay.
0
0
0
Nastúpila som do prvého ročníka a som smutná z toho, že od nás a odbore vyžadujú, aby sme od druhého ročníka písali práce v českom jazyku (hodnotí sa aj gramatika). Keď som sa na odbor hlásila, nikde táto podmienka nebola. Príde mi to ako podpásovka a úprimne by som možno aj radšej prešla na iný odbor :/
0
1
0
Na FF jsem dostala zápočet z jednoho předmětu za nabídnutí cigarety vyučujícímu.
0