Přiznej anonymně!
0
0
Metadon je hovádko co opruzuje i na diskusi IS. To jeho směšný vlákno "Moje různé životní problémy". Přemýšlím, jestli není nějak narušený.
0
0
0
Někdy si tak říkám, do jaké práce mě po vystudování mého oboru příjmou, ale co bych dělal kdybych nestudoval ? Takže studuju úplně zbytečný obor a řítím se do záhuby :D
0
0
0
Láska a sex v antickém Řecku: Rád bych slečny (a zbytek sem docházejících zrůd), které si do tohoto předmětu chodí pokafrat, upozornil na skutečnost, že v okolí fakulty je víc hospod, než jde spočítat. Co si jít pokecat tam? Myslím, že by to bylo příhodnější pro všechny. Pokud na to nemáte korunky, prostě se zabíjte. Dík.
0
0
0
Připadá mi, že Přiznání MUNI poskytuje prostor nebezpečným stalkerům. Číst o tom, že jaká slečna nastoupila do č.XX, pak šla na kolej YY a zhasla v ..hod. To je přiznání nějakého úchyla. Doufám, že takový sra*** bude admin mazat hned na www.priznej.cz !
0
2
1
Během zkouškového několikrát denně masturbuji, jinak bych se nemohla soustředit na učení.
1
0
0
V opilosti, když jsem nebyl schopný odemknout zámek na toaletu jsem močil z balkonu kolejí Kounicova....
0
1
0
Ráda kradu ve škole různé laboratorní nádobíčko a taky rukavice, které doma používám na mytí záchodu.
0
0
0
Při přednáškách si do sešitu zakresluji svou představu nahých přednášejících a vzrušuje mě představa, že budu přistihnut.
0
0
0
Jednou jsem šel na cvičení s prázdným půllitrem v kapse u bundy a zjistil jsem to, až když jsem po skončení cvičení odcházel.
0
0
0
předem se omluvím za zoufalý spam, nicméně hledám vtipnou, krásnou, rozvernou, "oříškovou" medičku, která jela asi místo zkoušky z histologie vlakem ve čtvrtek 28/1 v 11h z Brna do Ostravy. S kamarádem ze Vsetína v kupé neustále rozprávěli, příjemně mě jakožto spolucestujícího v kupé celou cestu nechtěně bavili.... vždycky jsem se podobným zoufalcům pousmál, no a je to tady..nikdy nevíte, kdy se to stane i vám..díky ostravskobrnenskamedicka@seznam.cz
0
0
0
Spala jsem se svým učitelem. Bylo to úžasné. Myslela jsem, že spolu chodíme, že máme nádherný vztah a že spolu zůstaneme navždy. Milovala jsem ho. Jenže mi na konci semestru nedal zápočet, nemohla jsem jít ke zkoušce, a kvůli tomu jsem byla vyhozena ze školy. Od té doby jsem sama a nevím, jestli mu říct, že jsem s ním těhotná.
0
0
0
http://protidepce.blog.cz/1409/sleduju-porno
0
0
0
Znám slečnu z práv, která si nechala napsat diplomku zdarma skupinou spolužáků. Obhájila ji až na třetí pokus.
0
0
0
Po přečtení některých "přiznání" (rozhazuji krabičky od kondomů na WC, poblil jsem CPS, pos*al jsem WC, atd.) si připadám že studujete spíš na střední škole a ne na univerzitě :( Je to ostuda
0
0
0
Ďakujem Ústavu hudební vědy za pivo a víno zdarma jeden krát za semester.
0