Přiznej anonymně!
0
0
Na PRÁVNÍ INFORMATIKU s náma chodí jedna slečna, která celou hodinu pročítá facebook, chatuje... A test na konci hodiny má okamžitě hotovej. Není chytrá, jen podvádí. Spáčilová by měla projít co má kdo otevřenýho v počítači při testu, ono to jde zjistit i později.
0
0
0
Nevzali mě na MUNI, mstím se na Hnojárně!
0
0
0
Bufet PrF - dá se něco prosím udělat s tím, aby nám do toho našeho bufetu v havarijním stavu, kde je tak 50 míst, nelezli lidi z VUT? Jakože nic proti, ale ještě se nám vysmívají, že mají v okolí stavárny 2 svoje menzy, ale chodí jíst k nám kvůli cenám...
0
0
0
Zkouškové bych bez amfetaminu nedal. A docela lituju ty, kteří se učí dva týdny dopředu. Stačí doping mozku den předem a pak krásně za dvě.
0
2
0
Stále nemám vytvořený účet do knihovny. Knihovnu využívám jen pro stahování filmů a hraní multiplayerových her v poklidném prostředí.
0
0
0
Když jsem poprvé dostal ban na internet na koleji kvůli přečerpání dat, ihned jsem odjel domů (ban je na 3 dny!), ačkoliv mě čekalo spoustu povinných předmětů. Následně jsem si zasimuloval u doktorky kvůli omluvence tak skvěle, že si myslela, že mám zánět mozkových blan. Byl jsem doma tři týdny, než se ukázalo, že to byl planej poplach. Ve škole vše prošlo.
0
0
0
Pravidelně kontroluju, jestli má Přiznání MUNI víc uživatelů než ostatní školy. A velice mě těší, když má!
0
0
0
Zkouškové nevyšlo podlé plánu a zkazilo mi plán příprav na státnice, na které mám teď asi 10 dní. Potřebuju buď povzbuzení, že se to pořád dá stihnout, nebo skleničku jedu.
0
0
0
Počet dementních studentů medicíny, které potkávám, je alarmující. Z toho nevyvozuji nic o všech studentech medicíny, jen mnohdy propadám fascinaci z toho, jaká individua tam přežijí.
0
0
0
neznášam, keď sa cvičiaci ulievajú a domáce úlohy opravujú mesiac
0
0
0
Nekteri si to nejspis neuvedomuji, ale komentare pod priznamim uz vazne anonymni nejsou...a obcas zasnu co vsechno jsou lidi schopni vyplodit. Hledam si dotycne v Isu a je zajimave, ze drtiva vetsina jich je ze sportovky, pajdaku, fildy nebo FSS. Cim to je?
0
0
0
Ten pocit, když i v menze na Moraváku vaří líp než tvoje mama...
0
1
0
Chodím do školy dřív, abych se stihl před výukou vysrat. PedF
0
0
0
Mám rád nedopečené hranolky v ESF menze.
0
0
0
Zdravím nemáte nekdo zdravotní problémy z nostry? 4.10 jsem tam byl a od večera jsem vyhazenej nejaká infekce nebo co, jsem sám? Nevim jiste jestli to bylo odtamtud
0