Přiznej anonymně!
1
0
Na ISu si vyhledávám lidi s přisprostlým příjmením. Pár jich tam opravdu je.
0
0
0
V reakci na přiznání o opisování v posluchárně... Chlastali jsme snad ve všech posluchárnách FSS a nevím, že by na základě toho vyhazovali. Ačkoliv, musíš to správně citovat.
0
0
0
I slovenština je na MUNI příjemnější než obecná čeština.
0
0
0
Chcete šokující přiznání? My jsme před 30 lety studovali většinou čestně. O opisovačích jsme si mysleli své, a ti se naoplátku něčím takovým ani nechlubili. Ale vědělo se o nich. Měli kredit d...ů. Tož tak.
0
0
0
Při svých skromných návštěvách CPS jsem zjistil, že 98 % procent lidí tam jsou medici. Co tam dělají? Vždyť Bohunice jsou lán cesty, to nemůžou studovat doma a musí se táhnout přes půlku Brna, aby seděli u internetu?
0
0
0
Den, kdy jsem po pár týdnech v prváku poznala tajemství fss.muny.cz, navždy změnil můj život. Bez této stránky bych nejenom neprošla mnoha zkouškami, ale asi bych momentálně hranolkovala o ulicí dál a psala na Přiznání Mekáče.
0
0
0
Celý můj pseudomediální obor mi přijde plný samých hipsterů, zahleděných egoistů a dvou kterénů, co to fakt žerou - a to nemluvím o studentech. Nejvíc mě ale děsí fakt, že jsem si o uvědomila až po 4 letech ztraceného času. Má to cenu dodělávat i přes mrtvolu vlastní sebeúcty?
0
0
0
Pozoruhodné, že v aule na PrF je jedna celá stěna plná nahých prdelí.
0
0
0
Nejsem schopný si sehnat řádné pomůcky do školy, tak místo knih nosím v batohu petangové koule, abych si aspoň připadal lépe.
0
0
0
Študujem informatiku a priznávam, že ma už unavujú tie všadeprítomné kampane za ženy v IT, pozvánky na codecamps a prednášky len pre ženy (to naozaj!) a podobné agendy. Potom to vyzerá, ako "chránené dielne". A nie je to preto, že by som trpel komplexami, alebo "mizogýniou", naopak, príde mi to že to ženy skôr degraduje a robí z nich niekoho, kto sa nedokáže sám prihlásiť na fakultu na ktorú chce a vyštudovať ju. Ak chce niektorá študovať IT, ale "hanbí sa, pretože to je chalanský odbor", tak je asi blbá, ak to mám takto narovinu povedať. Toto nie je problém len MUNI, stačí sa pozrieť na youtubový kanál VUT. Radšej tie peniaze dať na skvalitnenie vzdelávania pre všetkých študentov a nerobiť takúto nezmyselnú propagandu, ktorá nikomu nepomôže. Verím, že veľa žien to cíti podobne. Mňa by to na ich mieste urážalo.
0
0
0
Chutná mi jídlo v menze a nestydím se za to!
0
0
0
Jsem rád že ESF nám nabídla revoluční možnost doučovaní Matematiky pomocí Mat0, s ostatníma, co tohle doučování navštěvujeme jsme ale zjistili, že si na ono doučovaní potřebujeme vzít další doučovaní, protože tu matematiku i nadále nechápeme. Byl bych tedy rád kdyby ESF zavedla i Mat-1 a rovnou Mat-2, pro jistotu... Né vážně, jít studovat Ekonomii a učit se pouze matematiku, jelikož ekonomika je lehká, mi přijde smutné.
0
3
1
Na základní škole jsem v deváté třídě propadla z češtiny a fyziky. Dnes studuji na MUNI prezenční obor psychologie. Jsem ve čtvrtém ročníku. A vím, že nejsem sama, komu se dřív nedařilo a teď studuje psychologii.
0
0
0
Jednou jsem zničil řezačku v CPS, protože už jsem měl dost arogantního chování její obsluhy
0
8
1
když jsem poprvé neudělala zápočet, brečela jsem celý den a byla smířená s tím, že půjdu pracovat na pokladnu do alberta
0