Přiznej anonymně!
0
0
A stejně ať si pan Kratochvíl z KUK říká co chce, že ho studenti neiritují a tak, ale ať si nosí kravat a elegantních svetříků a vestiček kolik chce, vždycky z něho půjde strach. Jeho charisma postačí k tomu, aby se zkoušky z lékařské mikry a anči staly jen mdlou šmouhou na obzoru nočních můr studentů kampusu.
0
0
0
Posledně jsem na WC musela sáhnout po štětce a zapletl se do ní můj chlup, který se vyhnul předchozímu spláchnutí. Nevím, jestli si toho někdy někdo všimne, ale jestli ano, tak je škoda, že neuvidím jeho výraz.
0
0
1
znervózňují mě lidi učící se v CPS, protože já tam chodívam jenom zabíjet čas a koukat seriály.
0
0
0
Jsme v prváku na právech dobrej kolektiv.Když se pár vyvolených dozví,že test tvoří zrovna přísnej doktorand,tak se 20 lidí těsně před testem odhlásí.A nikomu to neřeknou,aby si zbytek namlátil hubu.Jako 21.6. na mezinárodku. O ročníky výš jsou spolužáci lepší,aspoň si poskytnou rady na fb.Ale u nás je to jenom o šmejdech.
0
0
0
Keď budem velký, chem byt Hliněný.
0
1
0
Jednou mi poradce na studium v zahranici poslal relevantni info a v priloze byla fotka kotatka na posteli. Nemam rada kocky a ze jsem na nej byla mila, nic neznamenalo...:) Tedy pro me. Ale pobavilo me to...
0
1
0
Mam dva roky přítele, ale jednou jsem se opila a vyspala se se svojí spolubydlící z koleje..vysokoškolské experimentování vážně není jen výmysl amerických filmů
0
0
0
Omylom som si cez burzu objednal rizoto. Aj som ho tam vrátil ale teraz ak si ho nikto nezoberie tak zaň budem platiť. Tak si to niekto zoberte
0
0
1
Před přijímačkami TSP, které se konaly v roce 2015 na Pedagogické fakultě, čekala před budovou v pořadí na druhý termín jedna totálně nádherná dívčina, jejíž krása byla tak andělská, že mi málem vypadly oči z důlků. Tímto bych tě chtěl pozdravit a lituji, že jsem tě v tu chvíli neoslovil a nevzal si na tebe kontakt.
0
0
0
Tajně miluji jednu vyučující, a několik spolužaček, ale bojím se jim to říct.
0
0
0
Opar alkoholu na ceste vlakom z Brna. Cestujúci sú rozdelení na dva tábory. Tí, čo sa bavia a tí, čo sú pohoršení. Chalan s vodkou v ruke, sediaci na zemi, sa pri x-tom otvorení dverí na ne pozrie, namieri ukazovákom a zakričí: ALOHOMORA!
0
0
0
V jedné publikaci v knihovně PrF jsou už pár let vlepené pornofotky jednoho učitele té fakulty.
0
0
0
Studuju, protože si představuju, že jednou dostanu Nobelovu cenu za svou knihu o odcizení. Ironiií osudu ale je, že se zmůžu jen na odcizenou práci v call-centru. Většina mých spolužáků z oboru si myslí, že Marx je zakladatel obchodu Marks and Spencer.
0
2
0
Měl jsem sex se studentem v šestém patře. Nic moc.
0
0
0
Jak dojela expedice z Antarktidy a v kampusu byly vystavené fotky, sem si myslela, že má MUNI pobočku na Antarktidě a chtěla tam jít studovat...
0