Přiznej anonymně!
0
0
Je mi 17, ale mamka mi pořád stříhá nehty na nohou.
0
0
0
Priznávam sa že uš som mal sex a mám 14 rokov
0
0
0
Prásknul sem bráchu rodičum, že hulí trávu.Nesnáší mě za to.Ale já sem to neudělal, že bych byl k*rva ale protože je to muj malej brácha a nechci aby z něj byl feťák.Jako zkuřky z naší školy co chodí každou přestávku na brko a gumujou si mozek.Kdo říká, že to svinst*o léčí tak si uvědomte, že určitě neléčí tim, že ho budete kouřit.Možná, že malinko véčivých schopností má, ale když ho budete hulic víc vám uškodí než pomůže.Nebuďte blbý a nehulte.Neuvědomujete si to ale když hulíte každej den budete mít za pár den vygumovanej mozek a budete myslet jenom na to dát si brko.
0
0
0
Vždycky vidím odkazy typu: "Ewa Farna natočila video pro dospělé", říkám si, že mě to odkáže jen na nějaké video na Youtube, že je to fejk, ale přesto na to kliknu, co kdyby náhodou to jednou vyšlo? :D
0
1
0
Mám rád dívčí šíje.
0
0
0
Rodiče se mě zeptali, co bylo ve škole. Odpověděl jsem, že nic, ale přitom jsem dostal pětku.
0
0
0
Jsem asi mezi posledníma pár klukama, co jsou "staromódní", když nechtějí holku pro sex? Chci holku na to abych měl koho obejmout a abych tu pro ní byl jako opora, ale přesto všechny holky chtějí jen samý šmejdy.. (-_-). Miluju holku pro kterou bych udělal vše, ale ona se nedokáže pevně vyjádřit jestli je to oboustranné (pořád, že neví -__-). Co mám dělat? Mám jí nechat v domnění, že si ze mě dělá srandu a nebo mám počkat a doufat, že se dáme dohromady?
0
1
0
Když si čtu všechny ty přiznání, najednou si připadám úplně normální :D
0
0
0
Ca+Fe Bi+Ba Be+Co Ni+C
0
0
0
Rad si honim nad fotkama moji mamy kdyz byla mama
0
0
0
Moje bejvalá mi ho kouřila uprostřed sídliště na lavičce a v autobuse plnym na zadních sedačkách...
0
0
0
Caues moje holka je teda hodne naladova a casto ma spatnou naladu a pise mi ze chce byt chvili sama...na Miluju te ani neodepise hako normalne...mam strach ze o ni prijdu ona je celej muj svet poradite mi neco?...nechxe se rozejit nebo proste takivy holky fskt jsou nemam s tim moc zkušenosti. Dik Mates
0
0
0
Bude mi 18 let, za život jsem chodil pouze z dvěma holkama, poprvé v 11 letech (seznámili jsme na mořským koníku) s kterou jsem chodil asi 10 dní- po dvou týdnech jsem doma zjistil, že jsem ztratil papír s jejím e-mailem a adresou. Byl sem pěkně naštvaný. Po 4 letech jsem jí napsal přes facebook, ale bohužel mi neodepsala a tak sem si říkal, jak jsem mohl být takový debil a ztratit ten papír, protože dnes je to moc hezká holka a chtěl bych jí někdy ještě vidět, protože je ode mně vzdálená asi 150km.. A ta druhá byla moje kámoška ze základky. Když jsme byli na lyžáku, kamarádi mně vyhecovali, ať za ní zajdu jí říct něco hezkého, tak jsem šel, popovídali jsme si a poté začal nějaký film a my jsme spolu začali chodit. Za hodinu, když film skončil, jsme svůj vztah ukončili, protože ten vztah byl stejně nucený... A jsem takový typ kluka, který čeká, až si pro něj holka přijde. Ale za to nikdy nechci být gay !!!!
0
0
0
čucham ponožky taty když přijde s prace...A davam je i pod polstar pak voní i prosteradlo :-)
0
1
0
Mylujy Chypsy!
0