Přiznej anonymně!
0
0
Kdybych měl našim dětem vyprávět můj osobní příběh "How I met your mother", radši si něco vymyslím, než aby slyšely pravdu a byly už od dětství zkažený :)
0
0
0
Ahoj Kluci, chci se zeptat jestli vám vadí plnoštíhlý holky....?
0
0
0
Nesnáším když holka při sexu nevydá ani hlásku, pak nevím jak se mi daří
0
0
0
Ahoj jmenuju se honza gajdo?k a momentln? mi nevyrostl operaci tak 4 roky tak?e mme po p?ti letech kluk jak se se narodil se prcek tak mi z?stalo
0
0
0
Nevim co všichni mají na análu. Nikdy mě to nelákalo a nevim proč na to holku přemlouvat když jí to stejně bolí - jak může být někdo šťastný když ten druhý trpí... Když to chce sama tak jako nic proti :)
0
3
1
je mi 13 a jsem úplně alergickej na cikány..když je vidím radši přejdu nebo jdu po silnici..jednoho máme ve třídě a nějraději bych mu rozbil hubu za to jak krade a kouří ve 12 letech..FUCK OFF NIGGA !
1
0
0
V sf jsem dobrovolně šel do horšího cechu.
0
1
0
Obcas jezdim v metru nebo proste v MHD s vycpanym rozkrokem a koukam na holky jak slintaj :D btw ptaka mam normalniho... Jenom me bavi, jak vsechny rikaji, ze jenom chlapi cumi zenskym na kozy a ony sou svaty :)
0
0
0
Chtěl bych holku. Už nechci být na všechno sám ale bojím se že mě žádná z okolí nechce.
1
0
0
Zdá se mi to nebo všichni fotbalisti jsou na ty kozatý vychrtlý modelky ?! Nepoznáte krasnou ženskou ! :P
0
0
0
chodil jsem s holkou rok a půl, za tu dobu jsem chodil se třema dalšíma a šukal s deseti dalšíma, jediné co na té první holce bylo fajn byli prachy
0
0
1
Tohle není ani tak přiznání, ale spíš otázka. Letí holky na bubeníky? :) Trapný odpovědi a obrázky v komentářích si strčte do prdele :)
3
0
0
jednou sem si honil mandarinkou, potom jsem se na ní vystříkal a snědl
0
0
0
Neni hezčí než pocit když se uděláš.
0
0
0
Ten pocit, když se zamilujete do nejlepšího kamaráda ://
0