Přiznej anonymně!
0
0
chodil jsem rok a pul s přítelkyní, nyní se semnou rozešla protože si o prazdninach chtěla užívat, je tohle normální?:D
0
0
0
Zdravím..Nedávno sa tu priznal chalan že sa mu páčia ženské chodidlá. Ja to mám presne naopak. Mne sa páčia chodidlá chalanov.
0
0
0
Když sem nezadaný vzrušují mě holky co sou nadržené jak stíhačky ,ale jakmile sem zadaný tak už se mi to nelíbí :3
0
0
0
Nesnáším klauny a šašky nejradši bych je rozkopal . PS Mají tak přiblblý úsměv !
0
0
0
Zrzky :3
0
0
1
Nenávidím Slováky v naší republice. Ať táhnou zpět do své vytoužené vlasti ,nebo ať se laskavě naučí česky.
0
0
1
Kdyz jsem v lete na koupalisti tak pozoruju ostatni pekny kluky jak maji v trenkach vypracovany pero... vyhlidnu si svoji obet az pujde na wc a jdu za nim... na wc chciju vedle nej... jednou jsem toho kluka zatahl do kabinky a vykouril ho... byl taky teplej a do dneska s nim chodim... bylo mi tehdy 15 a uz sme spolu 5 let
0
0
0
Je jedna holka kterou bezhlavě miluji..bohužel je zadaná.. Čím víc mě ignoruje,tí víc ji chci.A tím víc jí také miluji :/ Nevím co mám dělat..Je mi z toho na nic :/ R-
0
0
0
Nevěřim holkám. Mám s nima tolik špatných zkušeností, že jim prostě nevěřim. Jsou to vypočítavý mrchy, co myslej jen na svoje potěšení a na nic jinýho.
1
1
0
Hrozně se bavím, jak se lidé rozčilují pod různými Přiznáními :)
1
0
0
Svuj první sex sem měl ve 13ti letech se stejně starou cikankou. Teď je mi 25 a už sem zkusil vietnamku,norku,finku,americkou černošku, dánku, rusku, japonku, polku, češku, moravačku a slovenku. Nejkrasnější to bylo s moravačkou se slovenskou krví a nejpříjemější s asiatkama (vážně je maj tak uzoučký!) ps: holky peněz mám dost mám i medvěda v garáži tak klidně nechávejte kontakty. jmenuju se Radek.
0
0
0
Mam 14 a nemam penis Kdy naroste ??:('
0
0
0
Ještě jsem nenašel pravou lásku, neměl jsem ani sex, nevim čím to je, asi jsem moc hodný a nechovám se jako blbeček ...na párty moc 2x nechodím protože mě to moc neláká s pár holkama jsem už chodil, ale nic extra to nebylo.....je mi 17 let..
0
1
0
sem uplne na sracky
0
0
1
Msto ?rky p?u na messengeru smajliky, je to rychlej? :D
0