Přiznej anonymně!
0
1
Jsem zamilovanej do bejvalky. Je to nejlepší holka co jsem potkal, jednou sme spolu chodili ale potom sem to posral. Našla si jiního a sou spolu už jeden skurvenej rok a ja se stále cez to neprenes. Boly sme kámoši takže sme se normálne bavili a ona my rekla ze už sním i spala. To mne dostalo prestal sem se sní vídat a všechny kontakty sem prerušil jí to pak došlo proč ale už je pozde já už dál nemúžu a stále po ní toužím. Ona to chce taky napravit ale už jen jako kámoše. Já ji hrozne miluju a v noci pro ni i plaču. Jmenovala se Klára.
2
0
0
Vzrušují mě chlupaté holky, nejlépe se srostlým obočím <3
0
0
0
Mám trochu schizofrenii. Mé druhé já celkem hrubě vynadalo holce, kterou mám rád. Nechci se na to ale vymlouvat, protože vím, že by mi to neveřila. Normální člověk si to nedokáže jen tak představit. Ale snad ji to dojde, když se k ní chovám za normálních podmínek úplně jinak.
0
0
0
Nemám rád tlusté holky, které místo toho, aby se sebou něco dělaly, tak se radši na FB vzájemně přesvědčujou, že chlapi mají rádi, když je ženskou "za co chytit". To sice ano, ale to "něco" má být přimeřeně veliký a pevný. Samozřejmě nepočítám, ty které trpí nadváhou vlivem nemoci nebo léků, ale přizneme si - takových je mizivé procento.
0
0
0
Podle všech jsem hezký kluk, ale nevím co je na mě pěkného, když jdu po ulici tak mě všechny holky okukují, kluci ke mě chovají respekt na 1. pohled a přitom nejsem nic zvláštního. Začíná mi to celkem vadit.
0
1
0
Soudím lidi podle toho, jestli mají rádi zvířata nebo ne
0
0
0
hraju kreslené erotické hry a honim u toho
0
0
0
nikdy jsem nečetl ani neviděl Harryho Pottra.. (je mi 18)
0
0
0
Že prý by mi schválně hodila cihlu na čuraka aby bolel a mohla ho vykouřit protože sliny léči
0
0
1
Po pořádné grilovačce mám pocit, že moje středa vyhlašují záchodové míse třetí světovou...
0
0
0
Používám ICQ. Tomáš
0
0
0
Poprvý jsem brečel u hiphopový písničky, když jsem si pustil I Need A Doctor
0
0
0
Když je nuda, stáhnu kůži přes žaluda :)
0
0
0
Kdyz se divam na Agresori.com na fotky holek nebo porno, vzdy me rozesmejou ti lide kteri to komentuji. Ty jejich uchylne reci jsou jeste lepsi nez ty fotky :D padam vzdycky ze zidle.
0
0
1
Divné nějak nemám chuť na sex poslední měsíc stala se ze mě frigida och bože nééé !
0