Přiznej anonymně!
0
0
Opravdu miluju, když někdo začne vypisovat termíny a pak mi přijde 25 e-mailů během hodiny s intervaly mezi emaily každých 2 minut ...obvzláště, když se Vám maily přeposílají i na mobil :D
0
0
0
V knihovně na FM se nemůžu učit. Koukám na křižovatku a sleduji, jestli bude nějaká bouračka nebo jaký bych bral či nebral auto.
0
0
0
Čím déle jsem bez ubytka, tím větší mám chuť na to pivo. Jo a taky na to tu školu zapálit.
0
0
0
Studuji diplomacii a mezinárodní vztahy ačkoli nesnáším lidi a miluju rasistické a nekorektní vtipy.
0
0
0
Do té doby, než jsem měl supla na Dějinách 20. stol. II jsem si nikdy nemyslel, že historičky mohou být i pěkné. Suplující, nejspíš doktorantka by strčila hravě do kapsy řadu studentek VŠE a to nejenom svou inteligencí.
0
0
0
Na začátku semestru jsme si na Géčku tajně vyměnili ledničku za větší... V 11. patře byly pokoje ještě prázdný a otevřený... Bohužel dvouplotýnkový vařiče už tam nezbyly...
0
0
0
Nesnášim klimatizaci v NB B !!! Kvůli tomuhle satanovu zařízení tam člověk buď celoročně mrzne a nebo to každejch pět minut běhá vypnout....
0
0
0
nikdy nepochopím, že jsou některý holky čuňata a po tělocviku ve škole se neumyjou (myslím situace, kdy z člověka fakt leje pot) a pak jdou na přednášku nebo do práce. Fuj!
0
0
0
Křesťanskému spolubydlícímu jsme tajně "upravili" vánoční dárek pro jeho přítelkyni, se kterou se seznámil na faře: vánočně zabalenou knížku o víře jsme prošpikovali vybranými výstřižky z pornočasopisu a knihu jsme opět úhledně zabalili zpět, aby nic nepoznal. Dodnes věřím, že možná tenkrát strávil nejlepší Vánoce svého života!:-)
0
1
0
Vždycky na Chodově přejdu celý nástupiště, abych pak na Hlaváku mohl vystoupit co nejblíž východu.
0
0
0
Líbí se mi náš doktorand na eko, vím, že kdyby to byl spolužák, tak si ho ani nevšimnu, ale jak tam tak pobíhá u tabule a něco zapáleně vysvětluje, je neskutečně sexy.
0
0
0
O velké části mých spolužáků si myslím, že jsou to neschopní lemplové, kteří čekají, že titul jím zařídí úžasnou práci, jen proto, že vystudovaly VŠE.
0
0
0
Dobrý večer, právě jsem napsal bakalářku. Za 3 dny.
0
0
0
Podstatnou část svého dne na koleji trávím u okna pozorováním procházejících slečen, ostatně je to jediný důvod proč jsem na VŠE šel.
0
2
2
Na VŠE mám nejraději, když nám vyučující nadiktuje správné odpovědi při testu nebo se nás na zkoušce zeptá, jestli umíme lyžovat a podle toho hodnotí. :-)
0