Přiznej anonymně!
0
0
lidi internet si ukládá VŠECHNO co napíšete a nebude to nikdy smazené
0
0
0
Vždycky, když píšu nějakou seminárku, říkam si, jestli to vůbec někdy někdo bude číst nebo se jen podívá na první a poslední stránku a přidělí mi body do ISISu... Ještě jsem ale nenašla odvahu na to napsat někam do prostřed seminárky větu ve stylu "nasrat na posraný seminárky, stejně tu jen rozmazávam jedno hovno na deset stran".
0
0
0
žádné
0
0
0
Rozčiluje mě, že nás čvuťáci pomlouvají, přitom podle jejich přiznání je tam úplně stejný bordel jako u nás a jsou to hrozný prasata :D Navíc mi kolikrát přijdou pro život naprosto nepoužitelný.
0
0
0
Když jsem se šla tento rok podívat na DOD, nejprve jsem musela čelit pohledům studentů, kteří se hloučkovali před vstupem do budovy a vyhlíželi nové "zajíčky". Poté jsem vstoupila do školy a chtěla jsem se dostat do hlavní auly. Slečna s tričkem VŠE nedokázala pochopit, že chci jít na DOD a neustále mě posílala pryč, že přednášky jsou v klasických třídách, že toto je jen pro nové zájemce. Když už jsem se konečně dostala ke správným dveřím, přednášející profesor se na mě podíval s výrazem, co si odsud chcete odnést nového? Připadala jsem si, že už si tu přihlášku ani podávat nemusím...
0
0
0
místo přednášek občas souložím na wc :)
0
10
1
Při přípravě na navazující magisterský program jsem si projížděl staré přijímačky a byl jsem trochu znepokojen, neboť jsem ne vše věděl. Když jsem zjistil, že jsem si omylem stáhnul přijímačky na bakaláře a ne na navazující, bylo mi opravdu mdlo.
0
0
0
Rád říkám klukům z FEL ČVUT, že u nás na VŠE máme holky:))
0
2
0
Jednou jsem byla v kabinetu na ústní a najednou zaklepal kolega, vešel dovnitř a chvíli trapně přejížděl očima z jedné učitelky na druhou. Poté se ho jedna zeptala: Kolego, koho hledáte? A kolega velmi nervózním hlasem odpověděl: Já jdu na zkoušku k paní....k paní... /ten výraz, jak si uvědomil, že nejen neví, jak vyučující vypadá, tak i neví její jméno, byste měli zažít/... k paní... když já jsem to její jméno mezi tou spoustou titulů nenašel! Dotyčná se rozesmála, dotyčný také. Po chvilce ho vyhodila s tím, že aspoň si ji příště bude pamatovat.
0
0
0
Rok jsem zkoušela studium na FIS, a svou nejlepší známku (dvojku) jsem měla z předmětu, o němž dodnes netuším, čeho se týkal a o čem byl.
0
0
0
První věcí, která mě zajímala na hodinách angličtiny, byla, kolik můžeme mít absencí.
0
2
0
Od té doby, co začalo být hezky a holky na škole nosí upnuté legínky, šatičky a šortky, tak se moje absence na škole rapidně snížila :)
0
0
0
Na záchodech ve staré budově si ráda zpívám, protože je tam krásná ozvěna...
0
0
0
čím více se blížím ke státnicím, tím větší chuť mám se vším praštit...
0
1
0
Po celou dobu studia na navazujícím magisterským jsem ani s jednou jedinou nezhřešil, a že se jich po chodbách prochází... Byl jsem věrný přítelkyni, která na mě čekala v Plzni... A jak se později ukázalo, čekání si zkracovala s dvěma kamarády. Jak patetické :)
0