Přiznej anonymně!
0
0
Jednou jsem si v autobuse vzpomněl na spolužačku... Byl jsem pak nucen přejet svou zastávku o další 3 stanice... If you know what i mean.
0
0
0
Na bakalářský státnice jsem si přes noc přečetl jeden soubor od kamarádky a dostal za dvě. (Doteď netušim, co je to ta platební bilance.)
0
0
0
Co po mně profesoři na VŠE pořád chtějí ? jsem jen člověk...
0
0
0
Častokrát jsme navštěvovali střechu Blanice, jako pěkné místo pro večírek. Jednou jsme tam vydrželi do šesti do rána. Když jsme tancovali nazí na okraji střechy, zavolali na nás kolejbáby od vedle policajty. Jaké bylo naše překvapení, když se objevili na střeše :D
0
0
0
Kupoval jsem si "tajně" 0,5L zeleného čaje v přízemí SB ze špatně naprogramovaného automatu za 7 Kč (místo 17 Kč).
0
0
0
Ten pocit, když jediné co na test umíte, jsou 2 varianty z loňského roku, přistane vám testík na stůl a JE TO DOMA :)
0
0
0
Studuju už tři roky Arts Management, ale poslední umění nebo kultura, kterou jsem viděl, byly Děti ráje Michala Davida. A to už tak před půl rokem. Prochází mi to.
0
1
0
Seru na učení, budu popelářka. ♥
0
0
0
Měla jsem zkoušku z účetnictví. Pár otázek jsem nevěděla, tak jsem si radila s klukem vedle mě. Doktorandka, která třídu hlídala, nás chytla s tím, že máme za 4. V tu chvíli přišel do třídy její přítel, který jí řekl, že je hysterka a že taky byla student, tak ať nám ty testy laskavě vrátí. Vrátila nám je a co víc, posadila nás do nejzadnější lavice a úplně vedle sebe, tak jsme si s kolegou řekli všechny výsledky. Výsledek?Účetnictví bez problému zmáklé!
0
0
0
Nesnášim klimatizaci v NB B !!! Kvůli tomuhle satanovu zařízení tam člověk buď celoročně mrzne a nebo to každejch pět minut běhá vypnout....
0
0
0
VŠE mě naučila psát slovo business.
0
0
0
Jsem si jistá, že mi uklizečka na koleji vzala prostěradlo z pokoje.
0
1
0
Nesnáším, když dostanu po dlouhém a úporném boji z vyhazovacího předmětu 3ku a přiběhne spolužák, že má 1čku s komentářem, jak je ten předmět nejvíc lehký.
0
0
1
Své okolí mohu rozdělit na dvě skupiny podle rekace na větu: "Studuju VŠE". První skupina odvětí: "Týýýýjo, to jseš dobrej, jak to zvládáš?" Druhá skupina potom: "Ty jsi ale debil..." Nutno podotknout, že první skupina je značně válcována skupinou druhou.
0
0
1
Za největší fail svýho studia na VŠE považuji to, že jsem si hned v 1. semestru nechal udělat kartičku do knihovny. Vyhozenejch 20 korun :(
0