Přiznej anonymně!
0
0
Když vidím ty stupidní dotazy budoucích prváků, které se hlavně neustále opakují říkám si, co za idioty na tu školu zase bude chodit...
0
0
0
Před zkouškou vehementně hledám portrét zkoušejícího, protože právě den ho uvidím poprvé, tak abych si ho omylem nespletl s nějakým dálkařem
0
3
2
Baví mě to šifrování lidských vlastností, které různé vysoké školy nabízí. Když holka řekne "Můj kluk je z VŠE", myslí tím "mám hezkého kluka". Když řekne "Přítel je z ČVUT", myslí "mám chytrého přítele". A když se zmíní, že "přítel chodí na ČZU", jako by říkala "není moc chytrý, ale aspoň taky chodí na vysokou..."
0
0
0
Nesnáším kolej Vltava. Už jsem tam nocoval několikrát a na každým pokoji, kde jsem byl, strašně vrzala postel :/
0
2
0
Jednou jsem byla v kabinetu na ústní a najednou zaklepal kolega, vešel dovnitř a chvíli trapně přejížděl očima z jedné učitelky na druhou. Poté se ho jedna zeptala: Kolego, koho hledáte? A kolega velmi nervózním hlasem odpověděl: Já jdu na zkoušku k paní....k paní... /ten výraz, jak si uvědomil, že nejen neví, jak vyučující vypadá, tak i neví její jméno, byste měli zažít/... k paní... když já jsem to její jméno mezi tou spoustou titulů nenašel! Dotyčná se rozesmála, dotyčný také. Po chvilce ho vyhodila s tím, že aspoň si ji příště bude pamatovat.
0
0
0
Jdu takhle s kamaradkou do menzy na Jarove. K obedu se podava rizek a varene brambory. Capek co vydava jidlo (ten velkej plesatej, myslim, ze ted vari na Volze) se pta: "co Vy, pane mastite?" Rikam "no jasne" a na oplatku dostanu tekute maslo na brambory. Prijde na radu kamaradka a typek se ji zepta uplne stejne: "A vy, slecno, mastite?" Prvni reakce zni "ne!", nicmene po chvilce si to rozmysli a rekne: "ale tak jo , mastim"
0
2
0
Na jednom cvičení v počítačové učebně v SB byl kromě mě pouze jeden další student a cvičící, který vykládal látku. Kolega student mi po cvičení řekl, že ten předmět nemá zapsaný a šel tam jen proto, že počítače na chodbě byly obsazené. Byl jsem na tom stejně.
0
0
0
V prváku na koleji jsem měla vedle v pokoji spolubydlící, která v noci chlastala a koukala na filmy a přes den spala. Tohle dělala každý den. Když jsem ji pak potkala za tři roky na chodbě školy, divila jsem se, jak je možný, že pořád ještě studuje =D
0
0
0
Děkuji neznámému vtipálkovi za příjemné naladění při cestě z husinecká a pohledu do výlohy, je pod ním umístěn lístek: Dnes ti to sluší :-)
0
0
0
V druhým semestru jsem se náhodou seznámil s ošklivou holkou na ekonomii, protože jsem chtěl vědět, kde vzala nějaký materiály. Od tý doby mě stalkuje, "pozvala" se, abych ji vozil do školy, když začínáme stejně a dokonce se urazila, když jsem si koupil kafe a nic jí nenechal. Asi si myslí, že spolu chodíme. Jsem gay.
0
0
1
Přešel jsem z VŠE na ČZU, na PEF s vidinou, že to bude lehčí. Byl jsem překvapen, že kvalita a obtížnost výuky je stejná, jen přístup vyučujících je lidštější. Navíc po areálu univerzity je slyšet hlavně čeština a ne ruština ;)
0
1
0
Mám starou Nokii. Když sedím obklopen (převážně vietnamskými) spolužáky s nejmodernějšími iPody, iPhony apod., připadám si docela out.
0
0
0
Už od střední školy mi v učebnicích chybí barevné ilustrativní obrázky. Samotné čtení bez prohlížení obrázků mě nudí.
0
0
0
Nelíbí se mi, že podíl počtu studentek, co nosí "sukně do pasu" ku počtu všech studentek je tak žalostně malý.
0
0
0
Neodpovídám na hromadné maily. Spíš mě rozčilují a ty lidi jdou hned do ignoru, protože jsou schopni otravovat hned další týden. Ale když už to někdo posílá, tak aspoň napište o jaký předmět se jedná, protože email "Co jste dělali na 8. cvičení?" mě dokáže ještě víc vytočit.
0