Přiznej anonymně!
0
0
Tento semestr mám předmět, který jsem si zapsala pouze protože se hodil podle rozvrhu a počtu kreditu. A skoro každý týden mne někdo ptá zda tam jdu a já pokažde dlouho přemyšlím o čem to sakra mluví...
0
0
0
Na tělocviku mě vždy nejvíc bavilo pozorovat v zrcadle kluky, kteří celou hodinu místo cvičení sledovali můj zadek v legínách.
0
0
0
Jednou jsem viděl borce, co si na záchodě odmotával hromadu toaletního papíru. Dělal jsem, že chč.iju a hledím si svého, a když si byl jistý, že ho nepozoruju, tak si dal toaleťák do batohu a odešel.
0
0
0
Jsem mistr prokrastinace, že bych si troufnul dělat výzkum pro rigorózní práci. Tak kdo si u mě zapíše 6PR101?
0
0
0
Moje máma vždycky říkala, život je jako bonboniéra. Nikdy nevíš co ochutnáš. Až v Menze na Jižáku jsem zjistil o čem mluvila.
0
0
1
Přešel jsem z VŠE na ČZU, na PEF s vidinou, že to bude lehčí. Byl jsem překvapen, že kvalita a obtížnost výuky je stejná, jen přístup vyučujících je lidštější. Navíc po areálu univerzity je slyšet hlavně čeština a ne ruština ;)
0
0
0
Na začátku semestru jsme si na Géčku tajně vyměnili ledničku za větší... V 11. patře byly pokoje ještě prázdný a otevřený... Bohužel dvouplotýnkový vařiče už tam nezbyly...
0
0
0
Skutečnost, že mě s přehledem vzali, vyvrací doměnku, že VŠE je elitní ústav.
0
0
0
Vždy mi zvedne náladu, když vidím, jak spolužáci kvůli své lenosti, neschopnosti a potřebě zakalit si každý večer, na poslední chvíli shání poznámky nebo si stěžují, že nestíhají termín odevzdání práce, zatímco já mám vše už dávno hotovo.
0
2
0
Rozhodl jsem se, že vystuduji VŠE za jeden rok. Letos se o to pokouším už potřetí.
0
0
0
Prosím adminy této stránky, aby se mi ozvali na vitekzkytek@gmail.com. Rád bych je poprosil o spolupráci. Připravujeme zítřejší demonstraci o budoucnosti VŠE a mám nápad, který by vás mohl zaujmout. VELICE TO SPĚCHÁ! Pokud mi chcete zavolat tak budu rád: 739 462 988. Díky moc! S pozdravem V.
0
0
1
Moje myšlenky po cviku mezi 7:30 a 9:00 v SB: Co teď... přednáška... RB101.. rovně... schody.. rovně.... RB101.. hele záchod.. nechce se mi... RB101.... jo čau... odkud ho znám?... rovně... sakra Vencárna, zpátky... schody...RB kolik?... jo přednáška, takže to velký... atd.
0
0
0
Čekal jsem, že na ekonomce budou normální lidi, ale je to pro mě dost zklamání....hrozně moc lidí tam je fakt divnejch, nepříjemnejch a tak..
0
0
0
Když jsem se nedostal na VŠE, šel jsem na soukromku a začal o VŠE říkat, jaká je to sra*ka.
0
0
0
Jsem doktorand a dávám na borce schválně špatně vyřešené úkoly, potom se bavim, kolik lidí se z mého cvičení nachytalo.
0