Přiznej anonymně!
0
0
Přiznávám se, že na veletrh Šance chodím hlavně proto, abych měl celý rok čím psát.
0
0
0
Väčšinu spolužiakov poznám len vďaka fotkám z rôznych diskoték...
0
0
0
Od okamžiku, kdy mi dorazilo potvrzení o přečtení e-mailu s mojí seminárkou, uplynulo 15 minut a už jsem v ISISu měla plný počet bodů... Buď pan profesor seminárku ani nečetl, nebo byla tak skvělá hned na první pohled :D
0
0
0
nesnášim tu chvíli, kdy odesílám na isisu test...vždycky se mi chce zvracet!
0
1
0
Po tom, co mi člověk z FMV řekl, že považuje statistiku za nejnáročnější předmět na bakaláři, jsem se zděsil, co tam proboha dělají všechny ty ostatní semestry ještě jednoduššího.
0
0
0
Čistil jsem si ráno zuby opilý na dámských záchodech v prvním patře SB.
0
0
0
Čekal jsem na kamaráda před Žižkovskou VŠE a jako student ČZU musim říct, že tam máte lepší holky :(
0
1
0
Byli jsme v kabaretu a povídal jsem si s jednou společnicí. Po chvíli mi odpověděla na otázku. Řekla, že studuje na VŠE, a že si potřebuje přivydělat. Měli jste vidět její výraz, když jsem řekl, že tam studuju taky... a navíc stejný obor :)
0
1
0
Jeden nejmenovany profesor na IT si ulehcoval praci tim, ze oducil pouze prvni cviceni, na kterem rozdal tymum temata prezentaci, kde kazda mela zabit celou hodinu. Jedna z podminek byla zabavnost programu, coz jsme pojali po svem. Po kratkem vykladu prisla na scenu slicna slecna modelka, ktera se v naslednem kvizu svlekla za spravnou odpoved jeden kus obleceni...:) Ze jsme dostali plny pocet snad nemusim dodavat ;)
0
2
0
Moje strategie před důležitou zkouškou: Místo učení píšu všem kamarádům a ujišťuji se, že se ještě nezačali učit, abych věděl, že na to mám ještě dost času a získal tím další den volna navíc a klid v duši.
0
0
0
několik přednášek mám společných s jednou (na poměry fakulty) pěknou holkou, jen si občas říkám jestli se rozhodnu ji oslovit dřív než jednoho z nás vyhodí
0
0
0
Čím déle jsem bez ubytka, tím větší mám chuť na to pivo. Jo a taky na to tu školu zapálit.
0
0
0
píši diplomku :) teď jsem si uvědomil, že v posledních třech větách mám místo teček smajlíky :)
0
1
0
Vždycky mám dilema, jestli jít pěšky na Hlavák, nebo na Husineckou.
0
0
0
Nenávidím lidi kteří jsou schopni se v diskuzi po prezentaci zeptat totálně idiotskou otázku jen aby dostali body za aktivitu.
0