Přiznej anonymně!
0
0
Jsem v šoku z člověka, který chodí na Bufety FM v kraťasech a tílku.... za jakkehokoli počasí ( i v mrazech !!! )
0
0
0
Uvažuji o studiu mezinárodních vztahů (případně národní hospodářství) na VŠE, a kde jinde získám lepší info, než tady :-). Jaký obor by jste mi doporučili? Jak jste na škole spokojení? Jaký je kolektiv? Jsou přijímačky těžké? Co ubytování, je v pohodě? Budu vděčný za každý názor. Díky moc ...
0
0
0
Sere me obsluha knihovny na Jarově. Neodpoví na "dobrý den", "děkuji" ani "nasledanou" - jen blbě čumí a podávají klíčky zásadně v řadě, abychom se všichni namáčkli do jednoho místa.
0
2
0
Na jednom cvičení v počítačové učebně v SB byl kromě mě pouze jeden další student a cvičící, který vykládal látku. Kolega student mi po cvičení řekl, že ten předmět nemá zapsaný a šel tam jen proto, že počítače na chodbě byly obsazené. Byl jsem na tom stejně.
0
0
0
Ráda sleduju řidiče autobusu, nevím proč prostě mě to baví.
0
3
2
Baví mě to šifrování lidských vlastností, které různé vysoké školy nabízí. Když holka řekne "Můj kluk je z VŠE", myslí tím "mám hezkého kluka". Když řekne "Přítel je z ČVUT", myslí "mám chytrého přítele". A když se zmíní, že "přítel chodí na ČZU", jako by říkala "není moc chytrý, ale aspoň taky chodí na vysokou..."
0
0
0
Bojím se, že když začne někdy na VŠE hořet, tak žádné z těch neustále zavřených protipožárních dveří nepůjdou otevřít, a já tam uhořím. A když náhodou otevřít půjdou, tak tam sice neuhořím, ale zase mě ušlapou v panice davy, které se tam neustále díky těm novým dveřím tvoří.
0
0
0
Ve druháku mi spolužák donesl na přednášku do Vencovského auly pizzu z PizzyVŠEm... i s talířem... Mám v úmyslu ho vrátit, ale nějak se mi to za 3 roky ještě nepodařilo. Je dost těžký a nevejde se mi do žádné kabelky.
0
1
0
Mám kamaráda (vietnamce) a jmenuje se Dan! Je mu 21 let a studujeme spolu na VŠE a osud to chtěl tak, že přivedl svojí přítelkyni do jiného stavu. Většina lidí by takovou obrovskou životní výzvu nezvládla. Dan se ale rozhodl, že si s přítelkyní dítě ponechají. Rád bych za mě a moje přátele co za ním stojíme mu vyjádřil podporu! Dane ty to všechno zvládneš! Jak školu, tak budeš jistě i skvělý táta :)
0
0
0
Raz sme s kamosom vzali brigadu, rozdavanie prospektov a letakov po strednych skolach. Nechcelo sa nam to robit, mali sme asi 10 000 letakov, tak ich kamos zacal vyhadzovat z okna z intraku z 8. poschodia. Pekne plachtili a lietali . Ked to videli ostatni dementi, z kazdej strany odrazu zacali chuji vyhadzovat papiere skripta zosity, jeden magor vyhodil stary monitor , iny dement vyhodil z okna nakupny kosik. Pod oknami bol neskutocny bordel, intrak vyhlasil ze ked sa to neuprace tak ta strana intraku nedostane intrak na buduci rok. Stalo sa to asi v roku 2005. Mam aj fotky.
0
0
0
Když vidím ty stupidní dotazy budoucích prváků, které se hlavně neustále opakují říkám si, co za idioty na tu školu zase bude chodit...
0
1
2
Vždy jsem se cítila trapně, když lidi říkají jak musí do práce a tváří se strašně důležitě a já si představovala jak náročné povolání vykonávají a jak skvělá praxe do života to pro ně je. Jaká úleva, když zjistím že smaží hranolky....
1
0
0
Myslím si,že jsem drsná že mám 4 piersy ve 13 letech.
0
0
0
V předmětové anketě hodnotím obtížnost všech kurzů jako velmi lehkou. Rozdíl dělám jen v tom, zda považuji předmět za zajímavý či nikoliv. V případě, že se jedná o klasickou VŠE ptákovinu, vyzdvihuji jeho užitečnost do nebes a naopak - pokud se náhodou jedná o skutečně přínosný předmět, okomentuji ho jako nebetyčnou blbost. Doufám, že je anketa skutečně vyhodnocována a dělají se z ní závěry.
0
1
0
Nikdy neodpovídam na maily s dotazy od ostatních spolužáků. Ale bavím se přemýšlením nad tím, jestli dotyčný psal celé skupině nebo jenom mně.
0