Přiznej anonymně!
31
0
místo skutečného zdroje jsem omylem dal do bakalářky odkaz na redtube.
2
18
0
Někteří spolužáci nejen že mají tu drzost koukat v průběhu přednášek na seriály v řadě přede mnou, ale ještě mají notebooky, kde se jim těsně před koncem vybije baterka a já pak nevím jak to dopadlo.
0
15
1
V předvánočním období jsme dali spolužákovi do batohu živého kapra. Při hodině jsme ho pak požádali, zda-li by nám nemohl půjčit sešit. Jeho věta: "Co to je do piče?", která zazněla přes celou učebnu, rozesmála i pana profesora.
2
14
0
Jednou jsme měly psát test z Ruštiny na slovíčka. Jenže já je neuměla napsat a tak sem v hodině dělala, že mám tahák, aby mě učitelka po testu vyzkošela. Ze slovíček sem nakonec dostala za 1 a od tabule jsem odcházela s úsměvem na tváři :)
0
13
0
Při prvním cviku na vejšce jsem se při příchodu učitele do třídy postavil. Sám.
1
11
0
Nevím o nikom,kdo vypadá na ISICu dobře.
2
10
0
Někdy mám chut zařvat na celou školu PROČ K**** MÁME JAKO JEDINÁ ŠKOLA NA ZKOUŠKY JENOM 1 POKUS!!!
0
10
1
Při přípravě na navazující magisterský program jsem si projížděl staré přijímačky a byl jsem trochu znepokojen, neboť jsem ne vše věděl. Když jsem zjistil, že jsem si omylem stáhnul přijímačky na bakaláře a ne na navazující, bylo mi opravdu mdlo.
0
8
0
Po přečtení 90% přiznání (nejen z naší milované VŠE) mám pocit, že studuji asi v úplně jiné galaxii... Nikdy jsem neskládal zkoušku v hospodě, při sexu nebo ožralý pod obraz, nejsem naprosto konsternován prsy svých cvičících ani zadky svých přednášejících, bývají důchodového věku. Známku jsem nikdy neobdržel docentovým omylem, vlastním lhaním nebo předstíráním, že jsem úplný debil. Své studium beru značně na lehkou váhu, taháky jsou mým denním chlebem, ale nad většinou přiznání mi opravdu zůstává rozum stát!
0
7
0
Mám sto chutí těch 40 stránek bakalářky smazat a napsat na všechny stránky "Jsem ryba"
4
7
1
Napsal jsem v isisu hromadnej mail, že napíšu seminárku za sex, z 400 holek se mi ozvalo 5, se 3 sem se vyspal, všem sem dal stejnou práci.
0
6
0
V životě by měl každý chlap splnit 4 věci: zplodit syna, zasadit strom, postavit dům a vidět jednu ze svých kamarádek v pornu. Už mi zbývá jenom postavit dům a zplodit syna...
0
6
0
Až dneska odpoledne jsem zjistil, že "Přiznání VŠE" se netýká VŠEHO, ale jedná se Vysokou školu ekonomickou :-D - asi před týdnem jsem dal "To se mi líbí" :-)
0
6
0
"Nejtěžší gympl v Praze" mi přinesl ve 25 letech nadprůměrný příjem, vlastní auto i byt. Chlubím se tím lidem, kteří se mi za "gympl" smáli.
0
5
0
Stydím se za Čechy, kteří si nedokáží přiznat, že pokud jsou někteří Slováci,Rusové nebo kdokoliv lepší,mají plné právo tady studovat.
0