Přiznej anonymně!
8
0
Nesnáším, když mají kluci oblek a jsou obutí do tenisek a na zádech mají batoh. Vypadá to neskutečně blbě.
4
6
0
V prváku jsem oslovil borce na chodbě "Hej vole, kde je tady K306?"´. Jeho odpověď "Hej vole, To musíš o patro výš a pak doleva". No nedovede si představit ten šok když ten borec přišel do třídy s tím, že je náš učitel.
0
6
0
Děsně se mi líbí jedna holka ze skupiny a chtěl bych ji pozvat na rande, ale asi bych měl počkat až jí zapíšu zápočet aby to bylo objektivní.
0
5
0
Báňa mě za jeden semestr naučila kompletně všechno :D Kam nemusíš něchoď, minimálně jednou týdně běž na pivo jinak zblbneš a bez derivací se ani nevysereš :D
0
5
0
už věřím tomu, že učení na zkoušku zabere týden - přečtu 5 stran a usnu....
0
5
0
Když studentům opravuju písemky, vždycky se u toho opiju - ty kraviny, co mi tam píšou, to se za střízliva číst nedá!
0
4
0
Těším se na výrazy svých studentů, až jim v září řeknu, že si zapsali předmět, který jsem právě otevřel, a nejsou k němu skripta ani jiné materiály. Protokoly budou dělat z každého měření na cviku, a vědomosti na zkoušku naberou jedině na přednášce. Obor je tak specifický, že ty materiály nemají šanci nikde najít. Myslíte, že budu mít na přednáškách plno? Nevěřím :lol:
4
4
0
Když si říkám jakej já sem inženýr, tak se bojím chodit k doktorovi!
0
4
0
O EKF se říká, že nejtěžší jsou na ní vstupní dveře, inu, i ty mám někdy problém otevřít.
0
4
0
V MHD jazdím výhradne na lístky pre psy. Zatial ma revízor skontroloval asi zo tri krát, naposledi sa na mna pozrel,zasmial sa a odisiel
0
4
0
na vcerejsi zkousce nas hlidal jeden doktorant a zazvonil mu mobil, po chvilce rekl: vem mi treba chleba, vsechny to pobavilo... :D pak kdyz domluvil tak se nas zeptal jestli taky neco nechceme :D tyhle chvile vzdycky zvednou naladu :)
1
4
0
Stojím na chodbě při zápisu na státnice, bavím se s kamarádem a okolo jde mladý týpek v kvádru... neřeším ho protože si myslím, že to je student, který jde na zkoušku či něco řešit ohledně státnic tudiž pokračuji rozhovoru s kamarádem a říkám větu, kdy "poměrně" neslušně mluvím o systému, učitelích a vedení na VŠB.. (věta typu jsou to ko... a pí.. je to vyj... apod..) Týpek se na mě usměje a zapadne do kanceláře paní Geletičové... Za par minut jsem na řadě a jdu se zapsat, vcházim do kanceláře, týpek sedí na židli, opět se na mě usmívá a přichází pani Geletičová, která se onoho člověka ptá "Dáte si kafe pane proděkane?"
0
4
1
Od té doby, co existuje Přiznání VŠB, jsou všichni kluci ze školy nadržení a snaží se to, co nejvíce dát najevo. Je to poněkud nepříjemné, když vás očima svlíkají kluci, kteří pravděpodobně neznají žiletku, čisté trenky a odblešovač.
0
4
0
Humorné přijít v Ostravě do restaurace, kde vám donesou příbory s vyrytým slovem MENZA.
0
3
0
Přijel jsem studovat do Ostravy. Nicméně, poslední dobou mi čím dál tím víc příjde, že jsem v Indii.
0