Přiznej anonymně!
0
0
Duraj... žeru ten jeho přísný výraz ❤️
0
0
0
Škoda, že je pan knihovník na EkF ženatý :-(
0
0
0
"Paní inženýrko, kéž by každý doktorand měl tak zodpovědný přístup ke studiu jako Vy"...to je jako " Hele, jestli něco posereš, zostudíš celou fakultu včetně uklízečky ".... že já se na to nevyseru...
0
0
0
Bača je kok*t
0
0
0
Díky moc klukům, co mi včera na hokejovém derby koupili pití! A jak jsme se bavili, tak je super, že to VŠB vyhrála, protože o to míň smutných kluků. Snad se to k nim dostane.
0
1
0
Po bakalářských státnicích na FAST jsem si slíbil že na ty magisterské se budu učit o půl hodiny méně, splnil jsem to, neučil jsem se ani hovno.
0
0
0
Po cviků z Fyziky jsem myslel že ji neudělám. Naštěstí jsem přišel na jednoduchou věc díky které jsem už fyziku nemusel řešit. Nechal jsem se vyhodit z matiky a zkoušky z fyziky jsem nikdy nemusel absolvovat. 300IQ
0
0
0
jdeme znovu!
0
0
0
dobrý den, mám percentil 24, 20 z analytického a 4 z verbalního oddílu, dostanu se na EKF VŠB TUO, omlouvám se, že je to mimo téme
0
0
0
Ahoj, bude mi 30, už jsem dávno ing. (FS), mám super práci, skvělé kolegy a krásnou ženu, žiji spokojený život. Po celé mé studium jsem ojebal co se dalo, učil jsem se jen to, co nešlo udělat jinak. Studentský život pro mě bylo spoustu volného času, výletů, hodně kalení, trávy a dalších dobrodružství. A až na jedinou věc nebylo nic, co by mě za celou dobu studia trápilo. Byla to určitá skupina studentů, určitě je znáte, takových je všude plno, souhrnně jim budeme říkat čuráčci. Je to přesně ten typ, který nevynechá jedinou přednášku, cviko, (na tom není nic špatného). Bohužel čuráček se vašim stylem studia bude cítit ublížený. Čuráček Vám neposkytne jeho zápisky, program, neporadí i když ho to nic nestojí, klidně by jste ho za to pozval na pívo... PS. měl jsem hodně kamarádu ve vyšším ročníků, naše skupina tedy měla spoustu materiálů i bez Čuráčka, hrajícího pouze sám na sebe, nejsem krysa, abych se o materiály nepodělil i s čuráčkem.
0
0
0
Škoda, že pán z knihovny není gay .... :-(
0
0
0
Faith
0
0
0
S kolegy z USP i s našimi kantory jsme si vždy dělali srandu, jak jsou lidé na fakultách hloupí. Teď nás i katedry našich kantorů šoupli pod fakulty.
0
0
0
Řeknu že museli přemýšlít kdy začínat dělat rekonstrukci, určitě ne v dobu kdy jsou zkoušky. To se prostě nedá. Učit se můžeš jenom v noci, a spíš tak 3 hodiny a zas tě vzbudí vrtačka. Je horko, a nemůžeš otevřít ani okno .Nebo mohli hned dat jiný pokoj.
0
0
0
Buď mi přestal fungovat gaydar, nebo nejsou na VŠB lesby ani bi :'( P.S.: HGF
0