Přiznej anonymně!
0
0
Hello there I wanted to reach out and let you know about our new dog harness. It's really easy to put on and take off - in just 2 seconds - and it's personalized for each dog. Plus, we offer a lifetime warranty so you can be sure your pet is always safe and stylish. We've had a lot of success with it so far and I think your dog would love it. Get yours today with 50% OFF: https://caredogbest.com FREE Shipping - TODAY ONLY! Regards, Osvaldo
0
0
0
VŠB tvorí banda neschopných skorumpovaných 4 triednych lúzrov. Univerzita má extrémne zle renomé, je prežraná korupciou a diletanstvom. Táto žumpa by mala skončiť na smetisku histórie kde nie len podľa svojho názvu patrí.
0
0
0
Ste neschopné skurvené prasatá čo sa rochnia v žumpe podpriemernosti tak dlho že už ani necítia svoj vlastný smrad. Jedna z najhorších univerzít v ČR.
0
0
0
Prašice neschopné štvrtotriedne kurvy na vsb. Za to čo robíte budete platiť veľmi vysokú cenu vy nami hodne špiny a svetový akademický odpad a žumpa.
0
0
0
Jednou jsem šel do kabinky na zachod a zamkl se. Vstanu, nasadim si batoh a ejhle.. Nejde odemknout. Tak jsem to musel prolezt do jiné kabinky, ještě že tam jsou ty toaletaky na stěně a jde na to šlápnout ????
0
0
0
Václav Snášel je diktátorská psychopatická syfiloidná kriminálna zrúda rovnako ako jeho banda na VŠB a bratské krysy ktoré su s ním na FEI a VŠB EKF, hlavne obor systémové inženýrství a informatika - menovite Zapletal, Hančlová, Ministr a ďalšia 4 triedna akademická lúza ktorá bude trpko pykať rovnako ako celá univerzita za činy kriminálne činy ktoré páchali na študentoch.
0
0
0
Odkazujem stalkerskej a kriminalnej bande na VŠB, primarne syfiloídnemu rektorovy, ľudom z FEI a EKF že za zločiny sa platí a oni platiť budú a aj celá univerzita.
0
0
0
Duraj... žeru ten jeho přísný výraz ❤️
0
0
0
Škoda, že je pan knihovník na EkF ženatý :-(
0
0
0
"Paní inženýrko, kéž by každý doktorand měl tak zodpovědný přístup ke studiu jako Vy"...to je jako " Hele, jestli něco posereš, zostudíš celou fakultu včetně uklízečky ".... že já se na to nevyseru...
0
0
0
Bača je kok*t
0
0
0
Díky moc klukům, co mi včera na hokejovém derby koupili pití! A jak jsme se bavili, tak je super, že to VŠB vyhrála, protože o to míň smutných kluků. Snad se to k nim dostane.
0
1
0
Po bakalářských státnicích na FAST jsem si slíbil že na ty magisterské se budu učit o půl hodiny méně, splnil jsem to, neučil jsem se ani hovno.
0
0
0
Po cviků z Fyziky jsem myslel že ji neudělám. Naštěstí jsem přišel na jednoduchou věc díky které jsem už fyziku nemusel řešit. Nechal jsem se vyhodit z matiky a zkoušky z fyziky jsem nikdy nemusel absolvovat. 300IQ
0
0
0
jdeme znovu!
0