Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
havirov
0
0
0
Cítim Pochutinu, O Krtkův Dort Mňam dopiči
0
0
0
Cítim Pochutinu, O Krtkův Dort Mňam dopiči
0
0
0
Ve škole se mi líbí kluk. Jmenuje se Dominik Jurća a ráda bych se zeptala jestli ho někdo nezná a jak bych mohla dostat śanci. Prosím poraďte mi
0
0
0
XDDD ahoj vyrvine
0
0
0
Hrejsemnou je nejhorší učitelka na SPŠE :) Nechte ať si udělají Stalin s Hitlerem dítě a vychová ho Musolíni... To je ona :) Potom je tady Madecki.. Když vejde do třídy tak cítíte ty jeho komplexy.. Tak zakomplexovaný člověk snad ani nemůže být... Potom tady máme Sedláka... To je případ sám o sobě :) Ušetřte si nervy a nechoďte sem :)
0
0
0
Nezajímá někoho kde se teď nachází Pavel Slawinski 92 ročník? Mám tušení že pár lidí by to zajímat mohlo. Taká krysa s Mega tunelem v jednom uchu? Což?
0
0
0
Kdo hraje pokemon go a je ve žlutych? :DDDD
0
0
1
Kdo chodí prcat Nikolu ? napište dojmy
0
0
0
Havířov je nejpěknější město s kosmickými názvy jako např. polárka, luna atd.
0
0
0
Moje nejlepší kamarádka se ke mě poslední dobou ve společnosti chová hnusně. Zhazuje mě a vždy když něco řeknu tak je to špatně. Pak jí řeknu že se mi nelíbí jak někdy ke mě před ostatníma mluví a ona mi hned řekne že jsem taky někdy na ní hnusná, tak jí řeknu že ať mi řekne co dělám nebo říkám špatně ale ona mi nic neřekne. Mám se s ní ještě bavit jako best friend forever nebo to zašlo až moc daleko a mám to nechat?
0
0
0
Jsem nerd
0
0
0
mam velky pero
0
0
0
jirka
0
0
0
Roman Kalinka je zmrd a ma maly pero
0