Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
Bergis: " Při vybudování skupiny LLTC Group nám šlo hlavně za cíl s jasným heslem spojitost. Proto v současné době budujeme banku, mobilního operátora, kurýrní službu a dopravní společnost. Nevzdáváme se jako Nordic Telecom když se zrovna nedaří. LLTC Group má vážný zájem o spolupráci, ale třeba Nordic Telecom do dnešního dne neodpověděl. LLTC Group je otevřena pro jakýkoli způsob spolupráce. "
0
0
0
Duffek: " Skupina LLTC Group má vážný zájem o budoucnost s názvem " AVALON 2424 ". LLTC Group věří totiž, že za 400 let lze lidem slíbit lepší budoucnost, život. "
0
0
0
TELEKOMUNIKACE | Duffek: " Operátor Nordic Telecom když skončí bude to to nejlepší co už měl udělat dávno pro velmi nízký zájem o jeho služby. Recenze a to také na dTestu mluví za vše. Spojení se SAZKA mobil nebude, operátor nám zase lhal. Stejné lži byly i v tom, že se pokusí stát čtvrtým síťovým mobilním operátorem. S úspěch lze počítat pouze za předpokladu, že budou prodejny. O své zákazníky postupně přichází už také Emtéčko nebo GoMobil. "
0
0
0
Zásilkovna.cz má potíže, vedení České pošty se jen směje. To, že Česká pošta dlouhodobě nefunguje je jasné a nečeká je vůbec dobrá budoucnost. Bohužel Zásilkovna.cz má podobné potíže. Několika lidem dluží balíčky za několik desítek peněz. Zásilkovna.cz bude muset uhradit tučnou pokutu!
0
0
0
TELEKOMUNIKACE | Bergis: " Operátor Nordic Telecom je katastrofa, společnost oznámila konec a je to snad i dobře. Společnost která se totiž neumí dobře pohybovat v telekomunikacích a nevytváří ani marketing nemůže na trhu vůbec uspět. Velmi naivní byl také FAYN který skončil s poskytováním mobilních služeb formou přeprodeje tarifů Quadruple. V Česku se bude dařit tak kolem devíti telekomunikačním společnostem, ale třeba DH Telecom a MAXPROGRES mobile mohly na trhu uspět. Mnohem úspěšnější je ČD Telematika s Quadruple nebo třeba TERMS a také miniTEL se drží. Bude to velmi zajímavé v roce 2024, to snad pocítíme výraznější změny k lepšímu a snad také u O2, T-Mobile a Vodafone, ale na Nordic Telecom raději zapomeňme a firmu nechme vytratit. "
0
0
0
TELEKOMUNIKACE | Duffek: " Operátor Nordic Telecom je většině lidem pro smích, pro velký nezájem se jeho vedení rozhodlo o prodej. Z dostupných zdrojů je vážným zájemcem PODA. Společnost která nemá téměř žádnou nabídku a sílu probojovávat se čím, dál, tím, víc navrchol nemá šanci uspět. Díky častým lžím a šířením klamavých informací je téměř jasné, že zánik je ideálním řešením. Dlouhodobě jim to bylo doporučováno od Bergise jeho slova vedla i k většímu ukončení přeprodejců tarifů Quadruple. Český telekomunikační trh je dlouhodobě špatně nastavený pro nezájem vlády České republiky, Českého telekomunikačního úřadu a pochopitelně také síťových mobilních operátorů T-Mobile, O2 a Vodafone. Těší mě, že Nordic Telecom je na cestě k zániku. Jsem zvědavý zda-li se vůbec nováčka na trhu dočkáme, moc tomu nevěřím jelikož protáhnout se by neměl vůbec jednoduché. " zdroj: ČTK
0
0
0
Hey, I hope you're doing well. I wanted to let you know about our new BANGE backpacks and sling bags that just released. The bags are waterproof and anti-theft, and have a built-in USB cable that can recharge your phone while you're on the go. Both bags are made of durable and high-quality materials, and are perfect for everyday use or travel. Order yours now at 50% OFF with FREE Shipping: http://bangeshop.com Sincerely, Micah
0
0
0
TELEKOMUNIKACE | Nordic Telecom: " Absolutní nezájem vlády České republiky a samozřejmě také Českého telekomunikační úřadu nás donutil k ukončení veškerých služeb v pozici virtuálního mobilního operátora. Nordic Telecom měl původně velké plány. Bohužel Jake&James Accounting nás také výrazně poškozuje, že jsme byly nuceni zavést důležité kroky. Na českém telekomunikačním trhu již budeme působit pod jinou obchodní značkou. Původní Nordic Telecom definitivně končí! " zdroj: Česká tisková agentura
0
0
0
Zamilova jsem se do dvou fiktivních postov z anime co mám dělat?
0
0
0
S manželkou sme spolu 30 rokov,postupne z nej opadaval sexualny chtič no mne nie ani doteraz,sa aspoň tri razy do tyždňa sa ukajam sam,predtym ak sa jej nechcelo tak som ju presvedčil že si ju aj keď je riadna bacula no moja budem fotit intmne a potom vymažem,no nestalo sa zavesil som ju na net so sex.tematikou a pozeram na komenty na jej postavu a tym sa vzrušujem.
0
0
0
Přeji si kočkoholku.
0
0
0
Moje přítelkyné má stejné jmšno jako moje sestra. Je to strašně matoucí. Když spolu spíme a chce abych říkal její jméno tak mně to nutí myslet na mou přítelkyni.
0
0
0
Varinský: " A velkou pravděpodobností Česká pošta zkrachuje, neschopný Fiala musí v pondělí 27. listopadu 2023 podat demisi a vláda České republiky v tento den musí padnout! Demonstrace s protesty bude s velkou pravděpodobností mít úspěch a bude mít další pokračování v prosinci nebo bude trvat déle. " zdroj: ČTK / Reuters
0
0
0
TELEKOMUNIKACE | Duffek: " Čtvrtého síťového mobilního operátora v Česku chtěl budovat Otruba s Nordic Telecom, ale nyní ví, že šance by byly minimální, že s velkou pravděpodobností značka Nordic Telecom z telekomunikačního trhu nakonec jednou a provždy zmizí. Silnější je přeci jen PPF Group s O2 a již hodně pracuje na oživení značky Air Mobile kterou asi bude provozovat Air Telecom. O2 vydrží nejdéle do 31. prosince 2036, ale PPF Group bude chtít asi hodně Air Mobile a pak možná CETIN, OpenCall, Yettel prý také Eurotel a Tasciane tak uvidíme s čím přijde. " zdroj: E15
0
0
0
Ahoj, hodne casto masturbuji nad staryma fotkama a hrozne me laka kdyz vim ze dana osoba nad kterou masturbuji, je mrtva. libilo by se mi mit sex s osobou ktera je ve fazi rozkladu a uz se vubec nehybe. nejvic me pritahuji horory kde jde videt mrtva osoba. uprimne je mi jedno, jestli je to holka nebo kluk, proste musi byt mrtvy. Hodne rad si predstavuju, ze navstivim krematorium a vytahnu nejakou mrtolu a proste ji ojedu. vim mel bych to resit ale myslim ze me to prejde. je mi teprve 10 let. s pozdravem Petr V.
0