Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
Nechápu proč si někdo stěžuje na jezení a pití v kině. Kdyby se to do kina nehodilo a bylo to zakázané tak by asi u vstupu neprodávali Popcorn a Colu ! Vzpamatujte se , ti co máte něco proti jezení popcornu v kině, a nebo do kina nechoďte. Seďte doma ! Tam vás nikdo rušit nebude! A my normální lidi se alespoň v kině s popcornem a colou budeme dívat na filmy, a ne na vaše kyselé ksichty.
0
0
0
Netuším jaký je rozdíl mezi doktorem a docentem. To je odstupnované podle věku?
0
0
0
Nekdy hraju goucko misto toho, abych sla do skoly
0
0
0
Nemám odvahu si koupit VUT merch.
0
0
0
Jak to tak vypadá, tak každý rektor MUNI musí skončit v politice. Kdo bude další?
0
0
0
Hledám majitele či majitelku těchto zvířátek! Byl/a to student/ka na MENDELu.
0
1
0
Od té doby, co jsem zkusila anál, mě vzrušuje, když kadím.
0
0
0
Kdo nepodváděl na FUVA je asi úplný debil
0
0
0
Nové záchody v CPS jsou to nejlepší co se mi za pět let působení na MUNI stalo
0
0
0
Opravdu mě vytáčí, že se pořád šachuje s rozvrhy, když už máme dávno zvolené seminární skupiny. Vždycky si jen náhodou všimnu, že je u některých předmětů jiný rozvrh, než jsem si zvolila -_-
0
0
0
Mohl by mi někdo prosím vysvětlit systém objednávání jídel v menze na Moraváku? Všichni jsou tam vždycky akorát hrr a já nikdy nevím, kdy si teda mám objednat jídlo u pokladny a naopak kdy a kde přesně si stačí objednat přímo u okýnka? -_- Díík moc
0
0
0
Na prednasce pri pohledu na vyucujiciho jsem zvlhla. Byl to typ tvrdaka. Muj ideal.
0
0
0
Je skvělý, jak nás pedagogové motivují, abychom citovali hned a s citačními manažery... Zkuste to ale, když si v CPSce nenainstalujete ani blbý Zotero.
0
0
0
Mrzí mě, že se v menzách neskutečně od února zdražilo jídlo. Kdyby se aspoň zvedla jeho kvalita, ale přes 50 kaček za rizoto, a jídlo s masem defaultně nad 55, s hovězím nad 60? Kde to jsme?
0
0
0
Je mi 20 a jsem extrémně asociální. A kdykoliv, kdy mluvím s rodinou, tak vždy zazní věta „A co, kdy nám přivedeš ukázat nějakou svou slečnu?“ a já nevím, co na to odpovědět. Najít a udržet si nějakou holku by znamenalo promluvit k cizí holce, mluvit s ní, udržovat její pozornost... Ale to není v mých silách a ani to nechci, protože to je proti každé buňce v mém těle. Nevíte, jak mé rodině naznačit, že to téma je pro mě fakt nepříjemné?
0