Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
TELEKOMUNIKACE | Operátor Nordic Telecom to v Česku myslí vážně, že půjde tvrdě po T-Mobile, O2 a Vodafone. Podle Tomáše Vycudilíka pohádky bylo až až a jsou to jen sliby, chyby a hlavně lži. Nordici nemají šanci se na trhu uchytit a silně prorazit. Vycudilík říká v minulosti bylo všechno špatně a teď už je pozdě. Nordici jsou jiného názoru. Sice uznávají, že za dob MobilKom / U:fon a Air Telecom to nebylo zrovna nejlepší, ale vybudováním partnerské prodejní sítě se bude dařit lépe. Byly zde obavy z DH Telecom - OpenCall a MAXPROGRES mobile - 99mobile. Tito operátoři již nefungují takže Nordici mají šanci. Jestli se pokusí o poskytování předplacené SIM karty se teprve uvidí. Třeba TERMS - GoMobil s ní příliš úspěšný není. Například miniTEL - Odorik.cz zvolil nejjednodušší způsob a vede si velmi dobře. Nordici zvažují nová telefonní čísla. Dokonce se mluví o novém názvu operátora.
0
0
0
Dobrý den chtěla bych se zeptat dělám si rekonstrukci bytu a objednala jsem si něco z obi přes internet přišla i faktura a hned sem ji poslala mému majiteli a ten mi řekl že jsem na něj udělala podvod musím se smát haha já byla v šoku prosím vás lidi mohly by ste mi prosím ukázat nejakou fakturu z obi? Víš že jdu mimo téma ale potřebuji pomoc
0
0
0
Hledáme aktivně někoho kdo umí udělat sádru na nohu a na ruku a je z Prahy nebo ze Středních Čech, Severních Čech, Východních Čech. Vysoká klientela bude zajištěna. Podmínky a více informací poskytnu. V současné době službu nabízíme, ale jsme z Moravy a sami to již nezvládáme. Dále nám postačí i vybavené prostory. V Čihošti plánujeme vybudovat veřejnou sádrovnu a pořádat pravidelná setkání. Jedno by mohlo proběhnout letos v říjnu v Brně během čtyř dnů. ivana.vanacova@seznam.cz. Fixaci poskytujeme od 450 Kč do 750 Kč za typy SAC cast, LAC cast, SLC cast a SLWC cast. Berle nezapůjčujeme je zapotřebí mít vlastní. Službu nabízíme od roku 2014.
0
0
0
TELEKOMUNIKACE | Varujeme Vás před podvodnýmy telefonáty a SMS! Dejte si pozor na příjem telefonátů s jinou než +420 resp. 00420 předvolbou! Objevují se však šmejdi i s běžným českým telefonním číslem, že balíček Vám nemohl být doručen a čeká na poště kde je však namísto čísla 954 2x však číslo 905 99x a v tomto případě Vás hovor stojí jednorázově až 990,- Kč! Podnikatel Tomáš Bergis z APMS chce vládu ČR a ČTÚ donutit k úpravám, aby vždy byl zákazník informován před zvýšenou cenou než se hovor uskuteční nebo zpráva odešle na dané číslo! Nejvíce útoků má T-Mobile, Vodafone, O2, Nordic Telecom, SAZKA mobil, GoMobil, BLESKmobil, KAKTUS, Oskara, Odorik.cz, SrarTEL, MOBIL.cz, COOP Mobil, OpenCall, Quadruple jiným subjektům se příliš nedaří. ČEZ Prodej a Quadruple chtějí výhodnější tarify pro lidi. DH Telecom a MAXPROGRES mobile údajně spolupracují s Nordic Telecom.
0
0
0
BYZNYS | Operátor Nordic Telecom najede na způsob o nás, bez nás. Věří, že franšízing mu pomůže k úspěchu. Více se zaměří na připojení k internetu a regionální telefonní linky. Nordici věří ve větší úspěšnost v rámci poskytování služeb v tuzemsku. Významnější propojení mezinárodní je samozřejmě pro Nordic důležité také. V současné době má operátor slabých 86 tisíc zákazníků. Přibližně o 110 tisíc zákazníků přešel za velmi špatné období kdy se jednalo o MobilKom / U:fon a Air Telecom. Se špatnou nálepkou si minulost Nordici potáhnou již pořád. Byl zde návrh úplně značku Nordic Telecom a IČO zrušit a přejít na neznámou společnost a jednodušší jméno. I když se to moc ještě neví tak takováto cesta je na místě.
0
0
0
TELEKOMUNIKACE | Do Česka a na Slovensko se vrátí mobilní operátor Eurotel. Značka O2 zanikne k 31. prosinci 2027. Stále se mluví o tom, že PPF Telecom Group představí novou obchodní značku do května 2024. Dokonce se mluví o druhé značce Air Mobile. Protože pro klienty Komerční banky fungovala speciální nabídka od T-Mobile, Raiffeisenbank a mBank také s nabídkou od Vodafone a Nordic Telecom to měl s Equabank. Skupina ČEZ Prodej má o telekomunikace vážný zájem.
0
0
0
TELEVIZE | Skupina LLTC Group dlouhodobě usilovala o spolupráci s Barrandov Televizní Studio na vzniku franšízových programů Barrandov FAMILY a Barrandov PLUS. Po neúspěchu zkouší spolupráci s FTV Prima a zájem je stejný franšízové programy Prima FAMILY a Prima PLUS.
0
0
0
DOPRAVA | Na Pankráci chceme, aby měl DP Praha další autobusovou garáž. V současné době je počet pěti garáží Klíčov (2), Vršovice (4), Kačerov (5), Hostivař (6), Řepy (7) značně nedostačující. Garáže Pankrác (3) by měly mít kapacitu alespoň pro 70 autobusů. V případě, že jste pro výstavbu garáže Pankrác pro DP Praha prosím zašlete SMS na tel.: (šedesát)(jedenáct)(dvacetdva)(třistatřicettři).
0
0
0
TRAMVAJ T6A5 NA DLABAČOV! MĚLA BY BÝT NA LINCE 44 DLABAČOV - Pražský hrad - Letenské náměstí - Strossmayerovo náměstí - Výstaviště - Těšnov - Masarykovo nádraží - Václavské náměstí - Národní divadlo - Újezd - Malostranská - Pražský hrad - DLABAČOV.
0
0
0
TELEKOMUNIKACE | Virtuál TELE2 by mohl od září 2022 působit v síti O2. Síťový mobilní operátoři hledají nové způsoby jak získat zákazníky. Snaha O2 je poněkud zvláštní, ale chce kvalitní a stabilní partnery. TELE2 již dříve v Česku působil v poskytování výhodnějšího volání z pevné linky. Zdroj: mobilenet.cz David Ptáčník
0
0
0
Ukrajině již stop! Ukrajina nesmí být novou členskou zemí EU! Dokud bude svět včetně Česka Ukrajině pomáhat! Rusko nepřestane útočit a doopravdy může to být i nebezpečné pro nás! Chce to vyjít do ulic s protesty. Ukrajina nesmí zaniknout to rozhodně nechci, ale Rusko taktéž nesmí útočit! Putin rozhodně nechce ovládnout Evropu to jsou lži od Zelenskyj! Zelenskyj je trochu hrdina, ale férový člověk a prezident Ukrajiny to rozhodně není! Také on může za smrt nevinných lidí! Doufám, že ve Střední Evropě se spojí aspoň 8 států a vystoupí z EU! Česká republika, Polsko, Maďarsko, Slovensko, Slovinsko, Chorvatsko.
0
0
0
MIMOŘÁDNÁ UDÁLOST | Z důvodu pádu osoby do kolejiště ve stanici metra Národní třída je obousměrně porušen provoz na lince B mezi stanicemi Smíchovské nádraží - Florenc. Na místě jsou složky IZS. Ve vyloučeném úseku je posílena linka 35 s nasazením spojů v trase BÍLÁ LABUŤ - Masarykovo nádraží - Václavské náměstí - Lazarská - Myslíkova - Anděl - SMÍCHOVSKÉ NÁDRAŽÍ. Předpokládané obnovení provozu 15.6. v 8:00 hod.
0
0
0
Tohle je mrtvý jak ta ryba na fotce
0
0
0
NOVÝ HLAS | V anketě o nový hlas vede #2. V Praze bude v průběhu let 2022 až 2024 postupně nahrazován do autobusů a tramvají. V metru na lince B se hlas také změní. Dokonce se mluví také o tom, že na významné přestupy upozorní hlášení novým hlasem. Odborníci jsou pro Světlanu Lahvičkovou nebo Tomáše Černého případně oba.
0
0
0
Varování před šmejdy z Ruska! Útoků na občany České republiky bohužel přibývá a podvodníci jsou čím, dál, tím, víc důmyslnější jak své oběti povést! Buďte opatrní komu všemu sdělujete své osobní údaje jako je jméno, příjmení, telefon, e-mail, datum narození, adresa. Šmejdi se poslední dobou vydávají za různé instituce. Může Vám přijít SPAM zpráva formou SMS, e-mailu i poštou, že máte nezaplacenou fakturu. Začne to mírně na částce 125 Kč, ale pokud se chytnete do pavučiny podvodů pak se začne z Vaší peněženky ztrácet poměrně dost peněz! Hlavně nevyplňujte nic ke své platební kartě na neznámých online obchodech! Pojištění banky se na toto nevztahuje! Policie se ke zdroji nemůže dostat, jelikož pachatel se velmi dobře skrývá. Na skutečnost upozornil YouTuber Jirka vysvětluje věci děkujeme.
0