Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
Patřičný zákon jsem nečetl, ale pokud splním podmínky na přiloženém obrázku (ze Stipendijního řádu MU), měl bych mít právo na stipendium na podporu ubytování bez ohledu na to, jestli jsem v Brně ubytovaný, že?
0
0
0
Na FSS byl těžký předmět. Tak ho zlehčili. Počet kreditů zůstal. Vyhovuje mi...
0
0
0
Zuřím, když na eskalátoru na vlakovém nádraží, se lidi stavějí vpravo i vlevo. V tomhle jsme oproti Pražákům zaostalí. Tam totiž platí pravidlo, že kdo nespěchá, staví se vpravo. Levá strana je pro spechající.
0
0
0
Zrušil bych fakultu Fsps a Slovákům dal BAN.
0
0
0
Ráno dva důchodci dobíhali bus, nedali to. Z okna jsem jim s úsměvem zamával :)
0
0
0
Psal někdo diplomku nebo bakalářku s paní Fasnerovou? Nějaké osobní zkušenosti, doporučení...?
0
0
0
Jak jsou tady vyvěšena přiznání typu "Dnes jsem potkal tu nejkrásnější dívku (...)", přiznávám se, že jsem vždycky chtěla, aby bylo nějaké adresované mně.
0
0
0
Nazdar děcka z ESF! :) pokud byste měl někdo zájem o vypracované otázky do cvičení - Dějiny ekonomických teorií, nabízím je za 150 kč :) viz ilustrační fotka...
0
0
0
Jediné čo mi vadí na novom ISe je, že tam ešte neni nové logo. PEACE
0
0
0
Tomáši, jsi neskutečně krásnej.
0
0
0
Kde jsou sakra všichni gayové z FI?
0
0
0
Zásadu, že v knižnici má byť ticho na FI porušujú takmer výhradne iba zamestnanci knižnice. Diferenciály som sa síce nenaučil, ale zato som odtiaľ odišiel obohatený o niekoľko anekdot zo života knihovníčky.
0
0
0
Se spolužákem jsme si to málem rozdali ve výtahu v budově EA. Když jsme pak v přízemí vystoupili z výtahu, ženský na recepci se začaly strašně smát a koukaly na nás. Bože prosím, že v tom výtahu nejsou kamery?
0
0
0
Jsem rád že ESF nám nabídla revoluční možnost doučovaní Matematiky pomocí Mat0, s ostatníma, co tohle doučování navštěvujeme jsme ale zjistili, že si na ono doučovaní potřebujeme vzít další doučovaní, protože tu matematiku i nadále nechápeme. Byl bych tedy rád kdyby ESF zavedla i Mat-1 a rovnou Mat-2, pro jistotu... Né vážně, jít studovat Ekonomii a učit se pouze matematiku, jelikož ekonomika je lehká, mi přijde smutné.
0
0
0
Chtěl bych se vás zeptat, jestli záleží holce na tom s kolika holkama spal její přítel před tím než začal chodit s vámi? Pokud ano tak kolik je už moc?
0