Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
Která spanilá dívka šla dnes 9.12 kolem 22:15 s batohem na blok A?
0
0
0
Už aby byl instalován nový děkan na FSS. Chce to zlepšit pedagogiku. Do seminárek píši totální slátaniny a nikdo to nečte. Úroven od 10 k 5.
0
0
0
Niekedy rozmyslam, ma ta pani, co prijima objednavky v Pizza Nostra, niekedy volno?
0
0
0
Zamiloval jsem se do knihovnice na FSS. Trávím tam hodně času a když ji vidím kouřit před fakultou, tak je asi nejvíc sexy.
0
0
0
Hledám holku co skončila v mém náručí, když řidič trolejbusu č. 25 směrem na kampus prudce zabrzdil.
0
0
0
Pěkná brunetka z práv s růžovým batůžkem, co ji potkávám před fakultou kouřit elektronickou cigaretu, nechť se občas trochu usměje. Začal jsem kvůli ní venku mrznout taky, ale když vidím, jak ostatní propaluje pohledem, když jsou jí moc blízko, mám strach ji oslovit.
0
0
0
Studenti FI mají asi nejvíc sebevražedných sklonů[většinou je začnou mít po prvních přednáškách a nebo zkoušce]. I jeden přednášející jednou prohlásil: "Smrt je vysvobození" myslím si, že by to mělo být motto FI!
0
0
0
Na plese Muni mě opravdu naštvalo, když jsem stál ve frontě na kabát cca 25 minut, a pak mě začli předbíhat jiní, které jsem na jejich chování důrazně/se zaťatou pěstí
0
0
0
Zdravim, stala sa nam zamena kabatov na vut plese v satni, ostal nam tu tento kabat. Prosim cloveka ktory zistil ze nema svoj kabat a patri mu tento nech sa ozve, je to dost dôlezite. Uverejnite aj moje meno prosim :)
0
0
0
Ten pocit, když se v pátek večer na koleji nudíš tak moc, že se dokonce jdeš učit #nofriends #RIPsociallife
0
0
0
Jsem ve 4. ročníku na oboru Právo na Právnické fakultě a chci se přiznat k tomu, že mi strašně moc chybí profesor Filip. Jedná se o vědce, který je ústavním soudcem a v obou svých profesích naprosto vyniká. Škoda, že vyučuje jenom Ústavní právo I. a II. Jeho bych bral úplně na všechny předměty, které se na fakultě vyučují.
0
0
0
Cez zoznamku som si dohodol sex stretko na záchodoch v KUK. Keď som prišiel v dohodnutý čas, už sa súložilo bezo mňa. Bodkou bolo keď mi cez chat napísal, aký som bol super.
0
0
0
Tlustý děkan a jeho úsměv mě vede k závěru, že studuji na prestižní škole a jednou se budu mít dobře.
0
0
0
Lepší posmrkující erasmáci než přednášející Zn. limo
0
0
0
To je tak, když vám na mail přijde, že jste ještě nevyplnili anonymní dotazník
0