Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
DOBRODRUŽNÁ JÍZDA S KAROSOU Vážení čtenáři, fanoušci městské dopravy máte-li zájem o pravidelné jízdy s Karosou dejte nám prosím vědět na fanousek.mestske.dopravy@seznam.cz za dobrovolné finanční příspěvky budeme moc rádi č.ú.: 2001755033/2010.
0
0
0
Vážení čtenáři, pro budoucí autobusovou společnost hledám tým investorů, sponzorů, dárců. Řadím se mezi fanoušky městské dopravy prosím napište na fanousek.mestske.dopravy@seznam.cz. Další informace jen pro vážné zájemce o spolupráci. Jsme sice z Prahy, ale působit chceme po celé České republice.
0
0
0
TELEKOMUNIKACE | S Nordic Telecom jsem stále ochotný o spolupráci jednat připustil Bergis z LLTC. Jenže uvedl, že se chování Nordic Telecom musí výrazně změnit připadá mu hektické a až agresivní. Bergis si stále pamatuje na podvody MobilKom - U:fon a Air Telecom se StarLife, to, že firmě dáte nové IČ a jméno fakt nepomůže když se budete chovat pořád stejně! Velkou chybou je, že Nordic Telecom nemá k dispozici více hlasových služeb a prodejní síť! Spojení se SAZKA by pro Nordic Telecom bylo jistě zajímavé, ale je to kachna informace jako ta, že český Vodafone chce koupit ČEZ Prodej.
0
0
0
TELEKOMUNIKACE | Operátor Nordic Telecom musí do konce srpna 2021 skončit! Vyžadujeme to od ČTÚ jménem Asociace poskytovatelů telekomunikačních služeb. Nordic Telecom dlouhodobě nesplňuje podmínky je až proto překvapivé, že bylo vyhověno v dražbě formou aukce.
0
0
0
TELECOMMUNICATIONS | A full-fledged fourth mobile network operator is to enter the Czech Republic. Negotiations are also to take place with Nordic Telecom and SAZKA. Both entities can create a new network and still operate independently, but with a shift from the competition. O2 and T-Mobile also play a major role in this case. Vodafone is left behind. Someone thinks that TASCIANE is also in the game is the truth that there were also negotiations with D.H. Telecom, TERMS and MAXPROGRES mobile. The Czech Telecommunication Office even received a request for prefixes 701, 706, 740, 741, 742, 747, 748, 749, 75. The new entity wants to be very inclined to cooperate in the form of franchising. Please contact the sales department for more information. Please write to 79 192 22 22.
0
0
0
Sdružení přátel veřejné hromadné dopravy má zájem o vybudování tramvajové tratě na Rohanském ostrově která by vedla od téměř Těšnova k Libeňskému mostu až k nádraží Vysočany. Chceme zde obousměrné 12 metrové vozy celkem 5 vozů.
0
0
0
Líbí se mi, když mi jiný kluk protáhne anal a pak vystrika pusu dávkou spermatu
0
0
0
V práci je zákaz kouření a minule tam přijdu do kabiny s cigem a tam pěkný kluk si honil.. Koukal na mě a ihned pochopil, že se mi postavil penis, tak bez problémů jsem si klekl a začal mu kouřit a vystrikal se mi do obličeje :)
0
0
0
Láká mě sex s klukem.. Chtěl bych mít jeho nástroj v puse a vykouřit, pak nastavit analek a nechat se ojet tvrdě
0
0
0
Mám to ráda a to dost.. Hlavně tvrdě, nezáleží s kým a velký penis je výhoda, zvláště do zadečku :)
0
0
0
Rád zkouším vše možné v sexu a potkal jsem kněze, pozval mě na čaj...přinutil mě k sexu.. Orálnímu a pak anální...
0
0
0
ČESKÝ JAZYK | Evropská unie chce Česku zakázat používání písmena Ř, ř. Pravdou je, že jej používáme pouze my Češi a nikdo jiný jej neumí vyslovit, je užíváno pouze v češtině. Jenže dovedete si používat slova reč, reka, Ríp, Rím, more, kopriva, Marenka atd.? Snažme se zachovat náš původní jazyk bez úprav!
0
0
0
MIMOŘÁDNÁ UDÁLOST | Linka 170 - zast. Háje z důvodu vandalismu spoj v 18:08 hod. neproveden na úseku Háje - Pražská čtvrť, cestující musejí vyčkat až na spoj v 18:23 hod., kačerovský vůz #3858 bude nahrazen novým.
0
0
0
Chceš-li taky sádru ozvi se na (používej jen počáteční písmena) epocha, list, Ital, švestka, kabát, ananas tečka globus, meruňka, Ital, tábor, epocha, růže, kaktus, ocel, veverka, angrešt zavináč seznam tečka cz. Jsme sice z jižní Moravy, ale s dobrou dostupností autobusů, fixace je prováděna odborně přímo na sádrovně v nemocnici cena od 500 korun.
0
0
0
Bezpečnostní agentura přijme recepční na dvousměnný provoz pondělí až neděle 12 hodinové směny s režimem 2 dny denní, 2 dny volna, 2 dny noční, 2 dny volna a znovu. Mzda od 150 Kč/hod., možnost 50% zálohy na konci směny, výplata vždy k 15. dni následujícího měsíce, naborový příspěvek 100.000 Kč bude vyplacen po dobu 12 měsíců, po prvních 6 měsících. Nabízíme možnost mít až 6 týdnů volna. Tel.: 477 477 329, 734 513 843.
0