Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
Do 6 jsem si neuměla utřít prdel
0
0
0
Chodím srát zásadně na fakultu, protože na kolejích není hajzlpapír.
0
0
0
Pro hezkou brunetu s tetováním na ruce, která nastupovala dnes cca ve 13:30 na šalinu v Židenicích u Dělňáku - vaše debata se s tím dědou o tom, co je dneska moderní, byla vážně zajímavá, pobavilo mě to. A mimochodem: nedivím se, že na tebe něco zkoušel.
0
0
0
Miluji Osolsoběho přednášky o Božské komedii.
0
0
0
Jmenuji se Tomáš, mám 17 a kousek a miluju Natálku ale ta má jenom 12 a já jí chci nějak roztáhnout ale nevím jak nevíte někdo jak bych to měl udělat?
0
0
0
Po několika letech studia na FSS jsem si uvědomil, že bych měl co nejdříve začít dělat něco, čím budu užitečný pro společnost a čím si vydělám na živobytí.
0
0
0
Byl jsem na oborové párty. Překvapením bylo, že učitelé mluví jak nejhorší žumpa. Intelektuálno nula a na přednáškách jim od té doby nevěřím. Vše je velké divadlo.
0
0
0
Umím se rozbrečet sama od sebe.. jednou jsem se o hodině jen tak ze srandy rozbrečela a učitelka se hned vyptávala co mi šibe xdd slušnej trapas
0
0
0
Pizza z Akademic Restaurant je tak dobrá v porovnaní s Nostrou, že si radšej potrpím tých 25 minút cesty v jednom smere
0
0
0
Je mi 14 a můj penis měří 24cm, muze to byt nějaká porucha?
0
0
0
Som.............. .. som?
0
0
0
Nejhezčí kluci studují chemické obory .
0
0
0
Když postavím svoje morče na zadní, tak vypadá jako šampón
0
0
0
Jednou po mně můj crush hodil víčko od propisky a po nocích to víčko cucám
0
0
0
Jednou jsem si zapomněla pracák na češtinu, a měla jsem si to psát do sešitu. Jasně, že jsem se na to vysrala :D tak mi učitelka napsala do sešitu "nepracuje". Já nechtěla, aby to věděla třídní, tak jsem to přelepila papírem s výpiskama :DDD Hrozně se bojím, že na to učitelka přijde a zabije mě :DDDDD
0