Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
Rád se tu z okna
0
0
0
Během hodiny tělocviku na mě učitel sahal, líbilo se mi to.
0
0
0
Opustil jsem holku, protože si odmítla založit účet na Metin 2. Myslel jsem, že by to mohlo okořenit náš sexuální život, ale ta pizda byla všemu úplně uzavřená.
0
0
0
20 let - 12 sexualnich partneru, 22 muzu s kterymi jsem se kdy intimne sblizila. Obavam se ze spadam do kategorie coura.?
0
0
0
Jednou když mi bylo asi tak 6-7 mi rodiče koupili rybičku a já ji pojmenovala fialka potom se ale přestala hýbat ( umřela) rodiče mi namluvili že šli na veterinu a píchli rybičce injekci a že po ní změnila barvu ( koupili novou) Jednou jsem to asi tak v 6 třídě vyprávěla kamarádce a ona že je to blbost že rybička nemůže změnit barvu já pak volala tátovi a ten mi to všechno řekl ( 6 let jsem věřila že jsem měla jednu rybu která po injekci změnila barvu....
0
0
0
Je mi 18 hraju Minecraft a jsem panic :)
0
0
0
Svému příteli se stydím říct, že při klasickém pohlavím styku se nemůžu udělat, tak raději předstírám orgasmus.
0
0
0
Vymrdal jsem kebab a potom ho snědl, byl skvělej <3
0
0
0
Ľúbim maďarské ľudovky.
0
0
0
Vždycky když jdu na studijní na MFF na Albertově, napřed vlezu do tý špatný budovy.
0
0
0
Muj brachr Davik je metrozeksual
0
0
0
Nikdy jsem si nemyslela, že to doopravdy funguje, že když máš crush a on o tebe projeví zájem a ty ten zájem o něho pak náhle ztratíš.. (vlastní zkušenost)
0
0
0
Už mi vážně začíná hrabat z firmy, kde pracuju. Dozvídám se, že o obědové pauze spolu tři čtvrtiny kolegů vzájemně mrdá. Už mi z toho taky jebne. Je to nechuťárna, doma mají partnery, a ještě jsou to zvrhlíci. Zvažuju přivolání inkvizice.
0
0
0
Zdravím, chtěl bych se vám s něčím svěřit. Je 15 let a ve škole sedím hned před katedrou. Angličtinu nás učí cca 40ti léta učitelka a je celkem sexy. Nenápadně se dívám pod stůl co dělá s nohama a vždy když si sezuje boty a ponožky když sedí, tak zalezu pod stůl a dělám, že něco hledám. Ale ve skutečnosti ji čichám chodidla a udělám to klidně i 5 krát za hodinu. Když skončí hodina a ona odchází, tak pro změnu zabořím nos do sedačky na které seděla 45 minut a čichám. Máte to taky takhle? Nebo znáte někoho, kdo má stejné choutky?
0
0
0
Jednou mi před učitelkou spadlo pero a zeptal jsem se jí jestli mi ho nechytne a provede si s ním co chce jejíi reakce byla šokující. Začala ho olizovat do teď nechápu proč.
0