Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
Podzemka do Bratislavy patrí! Jej výstavba je nutnosťou! V súčasnej dobe LLTC Group hľadá investorov pre výstavbu. Ďalej sa budú zháňať potrebné povolenia na výstavbu, aby sa mohlo začať stavať v rokoch 2029 až 2033 a začať jazdiť na prvom úseku v roku 2035. Za predpokladu, že chcete o výstavbe bratislavskej oddenky vedieť viac napíšte nám prosím.
0
0
0
Trolejbusy na Jižní Město, Sdružení přátel veřejné hromadné dopravy chce elektrifikaci autobusové linky 126 a pokouší se také o elektrifikaci zdvojené linky 117 a 203 které by musel od About Me převzít. Na Chodově by měl DP Praha vybudovat novou provozovnu s číslem 9. O tramvajový provoz není zájem z důvodu nutných terénních úprav. Dočasně může být provoz zajištěn z garáže Vršovice nebo garáže Hostivař.
0
0
0
TELEKOMUNIKACE | Votruba: " Vážení čtenáři, to, že Nordic Telecom končí je bohužel pravda, Němec ze Skyfone také neuspěl a není vůbec divu telekomunikacím vůbec nerozuměl a vše jen přeprodával, kdežto my z Nordic Telecom jsme jednoho času byli úspěšní a věřili ve vznik nového síťového mobilního operátora. Kdepak nevěřte ani snílkovi a lháři Havlíkovi z Tasciane nic z toho nebude tento neúspěšný podnikatel nemá finanční prostředky na spuštění a i kdyby měl tak kdo by od takového debila si služby pořídil? Lidé z PPF Group a KKCG Group již zvažují podání trestního oznámení a žaloby pro časté poškozování. Každopádně SAZKA mobil byly také podvodníci. "
0
0
0
TELEKOMUNIKACE | Bergis: " Jsem moc rád, že problémový Nordic Telecom končí, ale hodně mi vadí, že Český telekomunikační úřad nemá zájem umožnit vstup čtvrtého síťového mobilního operátora. A ani vlastně vláda České republiky. Já se však nevzdávám a doopravdy je v mém zájmu usilovat o licenci pro nového mobilního operátora. Samozřejmě, že již nyní aktivně hledám investora kterému se investice jistě vrátí a v případě, že to nevyjde což si nepřipouštím tak by finanční prostředky byly jen se souhlasem použity pro autobusovou společnost. Více informací na parneri@tasciane.cz. Kontaktujte nás prosím i pouze za předpokladu, že můžete být jen partnerem naší společnosti. Jako virtuální mobilní operátor máme zájem v Česku také působit. Telekomunikacím se věnujeme dlouhodobě od roku 2007. Máme vážný zájem sloučit více menších přeprodejců telekomunikačních služeb. "
0
0
0
Serou mě stěžovači na vedro. Jako čůráku si uvědom, že v týhle zemi permanentně chčije a je zataženo (Británie lite), ale hned jak pár dní je jasno, tak musíme poslouchat tvoje kejdy jakej a hic a jiný hovna. Prostě drž hubu. Většinu času, v týhle zemi, je po tvým, tak mě nech si v klidu užít to málo co jsem dostal. (Největší bomba jsou zprávy, jak jsou vyplácený ze sucha apod + záběr na brečící zemědělce. Za celý svůj život si nepamatuju, že by zemědělci během léta nepíčovali na le sucho, fakt každej zasranej rok) Dík vrby, že jste si přečetli moji ventilaci. Mír a lásku volové ♥️
0
0
0
Podnikatel Ing. Karel Komárek ml. z české investiční skupiny KKCG Group zvažuje odkoupení RegioJet se Student Agency. Hodně se chce zaměřit na regionální osobní dopravu na Jižní Moravě, na Vysočině a ve Zlínském kraji. Komárek by pořídil také autobusy zajišťující příměstskou a regionální dopravu. Již od prosince 2024 má RegioJet provozovat v Praze městskou linku S49 kterou převezme od Arriva vlaky. Do budoucna se k ní přidá linka S61 spojující Smíchov a Běchovice později možná Radotín až Úvaly a u S49 se zvažuje protažení do Říčan. Dlouhodobě se mluví o odbočce Uhříněves - Pitkovice - Křeslice - Újezd - Šeberov - Opatov.
0
0
0
ČESKÁ POŠTA pomalu, ale jistě krachující státní podnik nezískává od státu podporu a je už téměř jisté, že od 1. ledna 2025 začne jeho dvou nebo tří roční potápění jako u známé lodi Titanic. Důvodem je, že Balíkovna se úplně oddělí a pojede si sama na sebe. Česká pošta již nyní nemá téměř co nabízet a jak víme tak Nordic Telecom by jí zvládl jen poškodit a spouštět PostMobile v dnešní době už nedává smysl. Přesto o Lidl mobile se v Česku mluví, vše by jelo přes síť T-Mobile, dokonce se mluví o K-Classic mobil přes Kaufland a také T-Mobile. K-Classic mobil a Česká pošta má mít pobočky v OD Kaufland. Dokonce Česká pošta chystá spolupráci s DATART.
0
0
0
Hledáme na říjen 2024 předběžně čtvrtek až úterý zájezdový autobus do 63 cestujících. Na trase Brno - Jihlava - Praha - Liberec - Ústí nad Svinou. Kontakt spvhd@seznam.cz, cena 1.000.000,00 Kč, nabídky prosím zasílejte do 31. 8. 2024.
0
0
0
TELEKOMUNIKACE | V síti T-Mobile možná bude působit již brzy Tasciane. Důvodem je zjednodušení a zpřehlednění situace na českém telekomunikačním trhu. Operátor by provozoval pod vlastní obchodní značkou franšízové prodejny a externí callcentra a výrazně tak pomohl T-Mobile. Operátor se chce s T-Mobile domluvit i tak, že by vlastnil část této společnosti. Více informací na partneri@tasciane.cz.
0
0
0
TELEKOMUNIKACE | V Česku definitivně končí Nordic Telecom, kupuje ho O2. Operátor dříve tvrdil, že bude čtvrtý síťový mobilní operátor. Nic z toho nebude, ale stále se ještě málo objevuje možnost, že O2 se rozdělí a vzniknou dva nový mobilní operátoři. Dokonce se objevuje i značka Tasciane. Třeba DH Telecom, MAXPROGRES mobile, Vectone Distribution, HB Capital dříve O2 spolupracovalo taktéž, ale jde o virtuály kteří svou činnost ukončili. O2 je jediným poskytovatelem telekomunikačních služeb fungující již od roku 2018 bez partnerů. Zdroj: TZ O2.cz
0
0
0
TELEKOMUNIKACE | Potvrzeno Nordic Telecom definitivně končí, zákazníky přebírá O2. Již je tak nasnadě v Česku užívat značky PPF Telecom, PPF Mobile, Air Telecom, Air Mobile. Je pravděpodobné, že O2 se změní v OpenCall a právě tyto značky. V Česku a na Slovensku nechce užívat značku Yettel. Setkávat se možná budeme s Air TV a Air SPORT, Air FOTBAL, Air TENIS, Air HOKEJ, Air BASKETBAL, Air GOLF u Air FOTBAL se očekává rozšíření na Air FOTBAL1, Air FOTBAL2 případně širší propojení s Nova SPORT. Již nyní nás na podzim čekají změny Nova CINEMA1, místo Nova ACTION má vzniknout Nova CINEMA2.
0
0
0
TELEKOMUNIKACE | Virtuál SAZKA mobil zavádí Šťastné pondělí, pokud v předchozím týdnu od úterý do neděle budete mít celkově útratu za běžné volání, SMS nad 40 Kč v pondělí budete moci tyto služby mít zdarma. Služba se nevztahuje pokud máte aktivní nějaký balíček ani na datové balíčky. SAZKA mobil dává na službu limit buď 100 volných minut nebo SMS s možností libovolné kombinace. Nabídka bude platná od 15.7. do odvolání předpoklad do srpna 2024.
0
0
0
Dopravní podnik hl.m. Prahy z důvodu komplikací s autobusy Iveco Streetway 12M a 18M musí u páteřních linek prodloužit interval ze 4 na 6 minut. Dokonce zvažuje, že méně vytížené linky částečně předá soukromým dopravcům. Hodně se mluví o lince 126 kterou by zajišťoval dopravce ARANEA, dále o lince 213 kterou by zajišťoval dopravce STENBUS. Jelikož provozovna Vršovice by zajišťovala provoz na linkách 170, 175 a částečně 181, 183 jelikož Kačerov, Hostivař a Klíčov musejí jezdit i jiné linky. S tímto přestupem lze počítat od září budou-li komplikace dlouhodobé.
0
0
0
Česká televize chystá úpravy od září 2024 u svých programů ČT1, ČT2, ČT3 / ČT art, ČT4 / ČT you, ČT24, ČT:D / ČT edu, ČT sport1, ČT sport2.
0
0
0
Привіт! Якщо ви хочете підтримати створення нової центральноєвропейської держави Славонії, ми будемо дуже раді, якщо ви зможете зв’язатися з нами електронною поштою komarek.karel@post.cz. Славонія могла виникнути в південно-західній Україні та південно-східній Польщі. Інші важливі питання є в проекті позначення країни SU, SUE, міжнародного телефонного коду +384, 00384, причиною чого є близьке поєднання українського +380 і польського +48. Столицею став би Краків, а назви багатьох міст і вулиць було б спрощено слов’янською. Все було б створено лише за взаємною згодою і з високою ймовірністю між 2027 і 2039 роками. Національний прапор має бути дуже схожим на словацький чи словенський, хорватський, сербський, з тим фактом, що на ньому буде орел і, можливо, хрест, щось як угорський герб.
0