Přiznej anonymně!
Aktualizovat
1
0
Prdím tk nahlas až mi s toho prdly gaťě nevím jak vy ale cítím se při tom dobře
0
1
0
Mám malý pipík :) - Petr 17 let
0
1
0
Uznávám pouze jediného pravého vůdce Adolfa. Hildegarda z Berlína
0
0
0
Miluju andrease ale nevím jestli ke mě něco cítí
0
0
0
Na prvním radne s přítelem jsme šli do parku a mně asi po půl hodině najednou začalo bublat v břiše a chtít hrozně na záchod, kterej ale nikde nebyl. No polejval mě pot a to si nedokážete představit, prostě jsem musela do křoví a tam mě chytnul hroznej průjem. No bylo to i poslední rande.
0
0
0
Mám rád/a kyselé okurky
0
0
0
Chtěl bych vyzkoušet sex s holkou z VŠE:).
0
0
0
Poznal jsem tu nejhorsi holku na VSE, kde mi ajtaci rekli, ze si opravdu nekdo spletl VS s escortem. Jedna nejmenovana holka, co nestacila na FIS a presla na FFU paralerne mela pritele s kterym jsme oba delali statnice a prejizdela od jednoho k druhymu a zakazovala se nam stykat s holkama. Ne nadarmo tu x lidi z meho okoli bylo pro trest smrti:) a nedej boze si vymyslela, ze jsem ji udajne vyhrozoval smrti, aby se mi dalsi den vysmala, jak mi to natrela:).
0
0
0
Je mi 17 let a neskutečně mě vzrušuje Elsa z Ledového království.. Před pár dny jsem zkoušel vyhledat nějaké pikantní obrázky a světe div se - našel jsem plno dokonalých fotografií, které můj penis nenechaly chladnými. Už několikrát jsem si představoval, jak do ní svého klacka zasouvám..
0
0
0
Jednou mě ve škole chytla hrozná šílená sra*ka. Problém byl v tom, že mi bylo trapný jít na velkou ve škole. Břicho jsem měla jako slon a ozývaly se z něj příšerné zvuky. Držela jsem to asi 2 hodiny, pak už jsem nemohla, sbalila se a jela domů MHD. V tramvaji jsem už skoro omdlivala. Když jsem indiánským během doběhla domů, doslova jsem se vydělala z podoby na našem nejbližším záchodě v přízemí. Ještě nikdy před tím jsem si tak nevážila wc!
0
0
0
Schválně jezdím trolejbusem přes zastávku Olomoucká u školy, abych se mohla podívat na hezké kluky, kteří tam studují. Někteří jsou opravdu kus :D
0
0
0
TELEKOMUNIKACE | Všichni moc dobře víme, že Nordic Telecom v příštím roce v Česku zboří hranice a O2, T-Mobile a Vodafone donutí snížit ceny svých " předražených " tarifů! Ale zvládne skutečně Nordic Telecom uspět v aukci a být čtvrtým síťovým plnohodnotným mobilním operátorem? Sorry jako..., ale bez prodejen uspět nebude možné! Sorry jako..., ale moc dobře si ty podvody pamatujeme a samolepky U:fon, Air Telecom, MobilKom budou ještě dlouhodobě vidět! Sorry jako..., poškozovat SAZKU? To by se vám teďka hodilo! Snad k úspěšné dohodě nedojde. Nordic Telecom coz mohl to v Česku kvalitně poškodil to je i jméno Air Telecom které bylo útokem na fungující Air Bank. PPF chtěla použít jméno Air Mobile teď dlouhodobě to bude muset být spící projekt. Nordic Telecom proto likviduje další jméno Tasciane, ale naštěstí neúspěšně! LLTC ho dobře chrání, Tasciane je skutečně obchodní značka která může nahradit O2 nebo být novým mobilním operátorem na českém telekomunikačním trhu!
0
0
0
Během vyučování chodím na záchod jen tak, abych se prosla a měla nějaký pohyb
0
0
0
TELEVIZE | CzechNews TV nebo CNTV nepatří panu Petru Richardovi Ortekovi! Ten smí užívat jen názvy ČNtv a Česká nezávislá televize. V případě, že i nadále bude zneužívat označení budeme muset podat na něho trestní oznámení! S projekty CNTV1 a CNTV2 taktéž nemáme nic společného! CzechNews TV a CNTV je v majetku FAN-MAX service, s.r.o. jsme internetová televize, která bude žádat Radu pro rozhlasové a televizní vysílání. CNTV má v zájmu vysílat denně 18 až 24 hodin a to zpravodajství a dokumenty. Vážná spolupráce je s několika regionálními televizními společnosti. Více informací žádejte prosím na e-mailu: press@cntv.cz nebo FAN-MAX service, s.r.o. Viktora Huga 377/4, 150 00 Praha 5 - Smíchov obálku prosím označte CNTV. Pro CNTV hledáme také investory. CNTV pro své vysílání bude využívat YouTube a k dispozici má vlastní webové stránky. CNTV bude mít všechny pořady vlastní tvorby a bude na ně vlastnit veškerá autorská práva.
0
0
0
Chtěla bych se vám přiznat. Masturbovala jsem, už několikrát. Strašně se za to stydím a vadí mi, že tak hřeším. Rozhodla jsem se s tím přestat a někde se vyzpovídat. Sice je to příjemné, ale připadala jsem si nechutně.
0