Přiznej anonymně!
Aktualizovat
4
0
Sleduji Keryho
0
4
0
Ve skutečnosti nemám prakticky žádný kamarády, s lidmi neumím ani pořádně komunikovat, ale na FB mám 330 přátel.
0
2
0
Znásilnil mě kluk a to ho ani neznám co mám dělat ?
0
2
0
snědl jsem mamě čokoladu ps bila dobra :)
0
1
1
Nejvíc mě baví, jak se tu vztekaj slovenský imigranti. Když se vám tu nelíbí, vraťte se do Maďarska.
0
1
0
Sleduji Keryho
0
0
0
Jsem tajně zamilovaný do ruské paní z Veggie baru
0
0
0
Chutná mi jídlo v menze a nestydím se za to!
0
0
0
Nemám rád vegánov. Zakázal by som im študovať. Rozčuľujú ma a nemôžem sa sústrediť na štúdium. Aj teraz. Miesto toho, aby som dával pozor tak píšem toto priznanie lebo ma štve ten prežúvavec predo mnou, čo sa láduje šalátom. By ma zaujímalo či si uvedomuje v akých stiesnených podmienkach vyrastala tá uhorka a akým sajrajtom ju napichali aby tak rýchlo narástla!
0
0
0
Líbí se mi jedna nejmenovaná lektorka na tělocvik.
0
0
0
Na PdF jsem měl nejraději ten prosklený výtah.
0
0
0
Je se mnou něco hodně špatně když je mi 11 a masturbuju každý týden třikrát?
0
0
0
Chtěl jsem studovat politologii na MUNI a nyní už nechci! Zjistil jsem, jak v poslední době začali vyučující na katedrách Pol. a Mez.vzt. znevažovat našeho hystoricky nejlepšího pana prezidenta Václava Klause, VK ml., DJT, a ostatní velké osobnosti a posunuli se nalevo a dozelena sluníčkářsky havloidně antivlastenecky antikapitalisticky antitradičně směrem k equalitysociogenderevnviropsychoelfům. Kdo MUNI platí, měl by poroučet a většina z těch, kdo platí nejvyšší daně ze kterých MUNI žije, si pana prezidenta Klause váží. Je to zrada těch, kdo platí nejvyšší daně, například mí rodiče, a ti by se styděli, kdybych studoval FSS MUNI. Slunkofakultu!
0
0
0
Vzdycky kdyz jdu do knihovny hledam nejlepe brylateho intelektuala a beru odvahu ho oslovit. Akorat se bojim toho, ze knihy jsou pro neho daleko dulezity nez se seznamit zrovna semnou. (Zrzka Dejiny umeni)
0
0
0
Kterého brýlatého intelektuála? Vždyť jich je tam několik :-/... Docela by mě to zajímalo (aneb jak je to těžké, když se vám líbí kluk/kluci z oboru, ale víte, že poměrově na jednoho kluka připadá na katedře asi patnáct ženských, a šance jsou tudíž malé...). :-D
0