Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
Ahoj, chceš mít nožku v sádře? Stačí napsat Ivaně Vaňáčové na e-mail má ho ve tvaru jméno tečka příjmení zavináč seznam tečka cz. Fixace probíhají přímo v nemocnici na sádrovně. Termín lze domluvit kdykoliv ve všední dny. Cena 550,- Kč za SLC cast (nechodící) nebo SLWC cast (chodící)
0
0
0
rád si čtu zoufalý fb příspěvky prváků na který nezbyla kolej a hledaj byt a bojí se že z nich bude bezdomovec. lol
0
0
0
Ahoj hledám kluka z omegle.com???? 180 cm vysoký, černé vlasy hnědé oči.. Sportovec z Olomouce ???????? snažil se něco říct a zrovna mi naprosto nevhodně klekl mobil... Takže... Tohle je prostě promiň ????
0
0
0
Svého přítele jsem poznala v době kdy jsem byla drogově závislá. Že začátku vztahu jsme si jen psali a já poprvé v životě poznala hodného a milého člověka. Začla jsem k němu něco cítit. Když jsme se po 4 měsících poprvé viděli nebyla to z mé strany taková ta láska na první pohled, ale byl velmi milí a pomohl mi zbavit se drogové závislostí. Teď jsme spolu 11 let a máme spolu 4 letou holčičku. Vím že mě miluje a můžu se ve všem na něj spolehnou a udělal by pro nás cokoliv. Jenže já ho nemiluji. Mám ho ráda a jsem mu vděčná za to co mám,. Přesto všechno jsem mu byla několikrát nevěrná a i když mi na to dvakrát přišel a vše odpustil nemůžu si pomoct. Chybí mi ten pocit někoho milovat a ta touha být s ním v posteli. Nevím co mám dělat. . Vím jak se přítel trápí i když to nedává na sobě znát a já ho nechci ztratit, ale když budu bez lásky budu se trápit zase já.
0
0
0
Ahoj, chceš každé dva roky jezdit s Karosou B951E nebo B952E? Pomůžeš nám přispět libovolnou částkou? Číslo účtu: 2101751910/2010. Autobus bude jezdit na pravidelné srazy Karos i jiné akce, určitě plánujeme také akce typu Léto s Karosou, Dobrodružná jízda atd. Autobus by bylo možné si také pronajmout na soukromé účely nebo svoz zaměstnanců případně pro školní účely. Majitelem by byla skupina fanoušků do městské dopravy. Každý kdo nám pomůže bude mít umožněn přístup k autobusu i do autobusu a vědět kompletně vše o něm. Děkujeme všem. Do předmětu prosím napište e-mail nebo telefon.
0
0
0
Zdravíme všechny příznivce městské dopravy, máme vážný zájem o pořízení vlastního autobusu ???? Karosa B952E přijímáme libovolné finanční příspěvky ???? č.ú.: 2001755033/2010 do předmětu prosím uveďte 5 a Vaše telefonní číslo. Obdržíte na něj SMS zprávu s odkazem na webové stránky. Autobus budete moci využívat i pro své účely. Postačí nám také klidně ???? 500,- Kč.
0
0
0
S přítelem jsme spolu dohromady 10 let.Z toho 2 roky manželé.Dítě spolu nemáme. Začínáme si lézt na nervy, respektive on mě. Obzvlášť je na zabití,když má své dny.Jen co vstane,prudí,provokuje,nadává.. prostě jen tak.Nemá důvod.Shazuje mě a ponižuje.Říká mi jak jsem na hovno, přitom se tu můžu přetrhnout a stejně je to málo.Řekne, že se chce rozvést a za půl hodiny je zase normální a zase mě miluje.Není to nějaká porucha? Říkala jsem,že by nebylo špatný,kdyby si zašel k psychiatrovi. V normálním stavu mi řekne,že by měl a když má "své dny" tak je on normální a já bych se měla léčit.Už to s ním začínám vzdávat,ale mám ho ráda,jen mě tohle neuvěřitelně odpuzuje a on se mi vzdaluje čím dál víc a už nevím co mám dělat.Dřív takový nebyl,až poslední rok je takový.Mluvit s ním nejde,nebere nic vážně,jeho slova nemají žádnou váhu.Co mám dělat?Mám jít opravdu sama k psychiatrovi?Možná k němu,díky manželovi mám nakročeno já sama.Jinou nemá, tím jsem si 100% jistá. Neměl by ani kdy.
0
0
0
Rád masturbují společně se ženou. Je tu nějaká?
0
0
0
Velmi agresivní řidič tohoto autobusu! Linka 125 vůz 6620 (1AJ 9762) garáž Hostivař Skalka - Sídliště Petrovice - Háje - Smíchovské nádraží. Bude řešeno přes dispečink, ale z důvodu častého popředí popření o přestupku varuji i touto cestou!
0
0
0
Bc. Jan Doškář je nový meme univerzity a taky asi docela kokot podle toho co vidím v isu :)
0
0
0
Ahoj, chceš mít v září nohu v sádře? Ozvi se nám na ivana.vanacova@seznam.cz a my Ti jí natočíme za přijatelnou cenu! Jsme z jižní Moravy, ale s velmi dobrou dostupností. Fixace probíhá odborně přímo na sádrovně v nemocnici. Dohoda možná kdykoli pondělí až pátek 7:00 - 19:00. Cena 550,- Kč za SLC cast nebo 750,- Kč za SLWC cast. Prosím v žádosti poskytněte jméno, telefon, věk, SLC / SLWC, termín návštěvy děkuji, ozveme se brzy. Zálohy nevyžadujeme, ale jsou možné.
0
0
0
Ahoj, fixaci zajistíme od 350 Kč na ruku a od 550 Kč na nohu pište na ivana.vanacova@seznam.cz jsme z jižní Moravy.
0
0
0
Musím něco ze sebe dostat, jednou jsem byl zvědavý a strčil jsem ho klíčové dírky. Bohužel jsem se zasekl a musel jsem volat zámečníka, ale ten se mi vysmál a vyfotil si to. BTW hledám nový kamarády na psaní, můj FB: https://www.facebook.com/profile.php?id=100011991000930
0
0
0
Musím něco ze sebe dostat, jednou jsem byl zvědavý a strčil jsem ho klíčové dírky. Bohužel jsem se zasekl a musel jsem volat zámečníka, ale ten se mi vysmál a vyfotil si to. BTW hledám nový kamarády na psaní, můj FB: https://www.facebook.com/profile.php?id=100011991000930
0
0
0
Musím něco ze sebe dostat, jednou jsem byl zvědavý a strčil jsem ho klíčové dírky. Bohužel jsem se zasekl a musel jsem volat zámečníka, ale ten se mi vysmál a vyfotil si to. BTW hledám nový kamarády na psaní, napište mi váš FB do komentářu plsky
0