Přiznej anonymně!
Aktualizovat
1
0
Po nástupu na PEFku se změnili moji oblíbení Youtubeři. Těď je to Marek Valášek a Dominik z Isibala.
0
1
0
Dobrý den, chci se zeptat na takovou hloupou otázku. Je studentská anketa doopravdy anonymní? Nebo je možné člověka, který komentář napsal, dohledat? Napsala jsem jednomu vyučujícímu velice peprnou kritiku (ale konstruktivní) a on to neunesl a na začátku tohoto semestru měl potřebu půl hodiny před naší třídou velice zaníceně vysvětlovat, jaký je ten člověk, který to psal, kretén. Tak chci vědět, jaká je vlastně možnost že ví, že jsem to byla já. Díky za odpověď :D
0
0
0
padá wifi, něco si přej!
0
0
0
Pokaždý, než si zapnu pornhub vyhodím z pokoje svého psa, kdyby to byl náhodou tajný ruský agent.
0
0
0
Místnost D22 na FF už mi fakt leze krkem. Poměr výšky stolu a sedaček je neskutečně debilní. Přestávám chodit na hodiny, které tam mám, nechci si zničit záda.
0
0
0
miluju natty
0
0
0
Je hodně špatný, když mám už rok zadané téma bc práce, prodlužuju teď na 7. semestr a furt jsem nenapsala ani čárku?
0
0
0
Jedna holka, se kterou chodím na tělák, vypadá trochu jako Olivia Wilde.
0
0
0
Vždy ma pobaví, čítať priznania o erazmákoch v CPSke. VŠ študenti majú tendenciu podporovať multikultúrnu spoločnosť a každého, kto nesúhlasí nazývať xenofóbom. Potom ale majú možnosť sami ochutnať vlastnej medicíny a zrazu im nejak nešmakuje. Teória neprežila kontakt s realitou ani pri Španielskych VŠ študentoch v univerzitnej študovni. Good luck s raketovými inžiniermi z Afriky v uliciach. S láskou, ekonomický imigrant z východu <3 PS: teším sa na súťaž o zbieranie virtue signaling pointov v komentároch.
0
0
0
Lidi v mém okolí bojkotují Babiše, že krade, že je STB a já nevím, co ještě. Pak se dívám, jak v práci na sebe donáší, žalují, kradou papíry a kancelářské potřeby, zneužívají služební auta atd. Tomu se říká vážení pokrytectví :D
0
0
0
Doba, kdy se fronta v menze tahne az ke schodum a neni si kde sednout neni nejvhodnejsi na dlouhou meditaci u jidla a pokec nad prazdnym talirem. Porad me prekvapuje, ze to lidem na akademicke pude nedochazi.
0
0
0
Menzy jsou extrémně daleko od mojí koleje. Takže když jedu zpět na kolej už mám zase hlad.
0
0
0
Chodím se do CPS vyspat, protože čeští studenti na kolejích dělají mnohem větší hluk, než erazmáci ve studovně.
0
0
0
Ten pocit, když na hodině prohlásíte k učiteli: "A chcete to i s předehrou?" Rudé tváře a pohled opravdu k nezaplacení! P.S. Samozřejmě na hodině klavíru, úchyláčci.
0
0
0
Ten pocit keď si spletieš dátum a miesto imatrikulace a k tomu ešte meškáš :D Hold snáď to zajtra vyjde
0