Přiznej anonymně!
Aktualizovat
1
0
Jsem holka a i když jsem na kluky,(vztah s holkou není pro mě) ,tak mě dokážou vzrušit i holky. Jednou mě jedna kamarádka hladila po stehnu ,protože jsme si dělaly srandu u sexuálních příhod ( i když jsem to brala ze začátku jako srandu,) po chvilce mě začalo lehce rajcovat.
0
1
0
Voní mi moje prdy
0
0
0
Šla jsem na FI a doufala v nějaké hezké kluky... Pravda je, že FI je asi nejvíc gay fakulta. Asi se budu muset přeorientovat... nebo preoperovat.
0
0
0
UHK Facebook a Instagram vedou tu nejhorší PR kampaň, co jsem kdy viděl. Vážně.... dost příspěvků nemá s univerzitou nic společného!
0
0
0
Nejlepší holky se jmenujou Karolíny
0
0
0
Přednášku nám kvůli technickým problémům přesunuli z velké auly do vedlejší místnosti pro cca 35 lidí. Učitel dost koukal kde se na prezenčce vzalo 60 podpisů a do konce semestru jsme to s ním měli takový krušnější.
0
0
0
Je mi 13 a můj penis měří 16-17cm
0
0
0
Díky Viktorínovi nebudu ppkračovat na Mgr. Díky, kámo!
0
0
0
Na prednáškach cvičím Kegelove cviky
0
0
0
Já jsem ten divný jinoch, kterej dává ty krásný příspěvky na Insta fimky
0
0
0
Klidně bych krvácel za kvalitu mé MUNI! MUNI učí a nabáda ke kritickému myšlení, svobodným dialogům a diskusím, k snaze o co největší objektivitu. Přesto v některých případech někteří její akademici všechny tyto ideály popřou a připustí předmět, jako je "MPE_TPCR-Transformační procesy v České republice", který je nevědeckou"pouliční"a prachsprostou subjektivní dojmologií a opírá se o jeden zkreslený pohled, který v případě, že by přestal být tak bezvýznamný, jak je do dneška (ale nepřestane být!) již v začátcích by byl univerzálně i partikulárně rozcupován skutečnými osobnostmi ekonomické teorie a praxe. Literatura se opírá POUZE o exkrety "opinionleadera" formátu nejhlasitějšího štamgasta+ jeho apologetů, a jiné pohledy NEJSOU zastoupeny. Na přednášky může jít kdokoliv, tak doufám, že někdo si najde čas jít oponovat. Sice se říká, že orel much nelapá, a možná je lepší takovýto myšlenkový smog ignorovat bez povšimnutí, jenže on tím pošlapává čest MU!
0
0
0
Předmět Transformační procesy v České republice na ESF MUNI? Už podle sylabu je to síla. Zajímalo by mě, jestli si to někdo zapsal dobrovolně, nebo jestli museli slíbovat "velké významné plus" v budoucím studiu. A jak znám lidi na některých jiných nejmenovaných ekonomických fakultách, tak bych věřil i "nucení pod uhlazenými pohrůžkami s mimikry". A vybírat studenty motivačním dopisem, to je nějaká specialita v rámci MU? A kritéria hodnocení předmětu by mě taky zajímala. Normalizace neskončila, normalizace trvá.
0
0
0
Ve škole na seminářích se snažím být arbiterem elegantiae a dost mě to baví.
0
0
0
Babe ktora je frustrovana z peknych chlapcov na FI. Ked im ty nedas sance, tak samozrejme ze sa vrhnu k teplosti :)
0
0
0
miluju rasata
0