Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
Svému příteli se stydím říct, že při klasickém pohlavím styku se nemůžu udělat, tak raději předstírám orgasmus.
0
0
0
Je mi 18 hraju Minecraft a jsem panic :)
0
0
0
Jednou když mi bylo asi tak 6-7 mi rodiče koupili rybičku a já ji pojmenovala fialka potom se ale přestala hýbat ( umřela) rodiče mi namluvili že šli na veterinu a píchli rybičce injekci a že po ní změnila barvu ( koupili novou) Jednou jsem to asi tak v 6 třídě vyprávěla kamarádce a ona že je to blbost že rybička nemůže změnit barvu já pak volala tátovi a ten mi to všechno řekl ( 6 let jsem věřila že jsem měla jednu rybu která po injekci změnila barvu....
0
0
0
20 let - 12 sexualnich partneru, 22 muzu s kterymi jsem se kdy intimne sblizila. Obavam se ze spadam do kategorie coura.?
0
0
0
Opustil jsem holku, protože si odmítla založit účet na Metin 2. Myslel jsem, že by to mohlo okořenit náš sexuální život, ale ta pizda byla všemu úplně uzavřená.
0
0
0
Během hodiny tělocviku na mě učitel sahal, líbilo se mi to.
0
0
0
Rád se tu z okna
0
0
0
beru na sebe cigánský kokoty
0
0
0
Dneska mně poprvé někdo někam nepozval kvůli tomu že jsem diabetik a nemůžu pít, a že by to vypadalo špatně že všichni pijí pivo a alkohol a já se bavím s minerálkou. Je mi z toho celkem smutno.
0
0
0
Bývam na Liptove, no v živote som nebol v Tatrách.
0
0
0
Mám malé péro
0
0
0
Cestovatel z Karviné všechno znal, jen barvy ne. Šel na výlet s naším Vénou, přešel cestu na červenou, leží v truhle a my ne!
0
0
0
Je mi 15 a jsem heterosexuál ale strkám si do análu nějaké věci... cítím se strašně blbě ale přitom to chci
0
0
0
Nevite,nekdo...kumu se stal tenhle bizzar...ze si nekdo zlomil nohu pred menzou!! Tím,že ji srazilo auto. Dekuji za jakekoliv info :)
0
0
0
mam 10 A Z PENISA MI IDE najaka HMOTA WHAT
0