Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
Už před asi půl rokem jsem si koupila podprsenku, která byla ale skoro o číslo větší. Když jsem začala pít jeden určitý čaj, zjistila jsem, že jsem do ní krásně dorostla. Hodlám to po čase udělat znovu.
0
0
0
Vždy, když přijdu do bazénu, tak se mi postaví z těch kočiček v plavkách.
0
0
0
Prodávám své nošené kalhotky a nejraději mám, když si je kupující převezeme osobně, protože to v nich můžu přijít a svléknout si je před nim. Vidím v jeho tváři emoce a vzrušení, když si k nim poprvé přičichne. Vždy z toho hrozně zvlhnu.
0
0
0
Zlín je město tlučhubů a slibotechen. Všichni chtěj fotky, chtěli by šukat a když teda řeknu, ok, sejděme se, tak ticho po pěšině. Kluci vy jste sráči :D Obzvláště tu platí, co si neuděláš nemáš...choj :(
0
0
0
Učitel mi odmítl vydat učebnici, i přesto, že jsem mu platil... Fuck Fajfr
0
0
0
Pořád mě dostává, že docent David vypadá jako Jindřich Šídlo...
0
0
0
Ahoj, je mi 28, jsem vysoky 192cm, sportovec, v trenyrkach mam 12cm pri erekci, je to malo? Holky asi vetsinou cekaji vic... Kolik byste cekali?
0
0
0
jak přestat honit nevím jak se toho zbavím jak na to?
0
0
0
je mi 19 a ještě jsme s nikým nespala, docela se bojím jak bude reagovat přítel
0
0
0
Miluji bratrovu přítelkyni! Vím že jsem vůl, ale trvá to již déle, tudíž chvilkové opojení to není a i když je daleko, můj cit to prohlubuje. Mám obavy že se dlouho neudržím!!
0
0
0
miluju jednoho osmaka a jajsem v sesty a onporad meni holky a ja nekdy koukam na porno ale vlastne ani nechci ale dovedl me k tomu kamos.
0
0
0
Jsem kluk
0
0
0
Jsem ráda, že někteří kolegové odcházejí, zdědím po nich alespoň papírové šanony a třeba zbude i jednorázová propiska, hurá!
0
0
0
muj pes ma lepsi prdel nez vsechni holky u nas v tride :)
0
0
0
dane ty jsi můj jediný .....jediný na kom mi zaleží....jdem se ožrat PS: Platíš chlast
0