Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
Привіт, Литвиновський житловий масив Янов може перетворитися на український житловий масив. Панельні будинки тут мали б зазнати масштабної модернізації. Наразі вони перебувають у дуже поганому стані. Має бути дитячий садок, початкова школа, училище та благоустрій, самообслуговування, перукарня, флористка, оптика, взуттєва крамниця, пекарня, пекарня, маслоцех тощо. Для біженців тут має бути нове, краще життя. Устецький край, Карловарський край, Ліберецький край, Моравсько-Сілезький край, а також частково також Кралове Градець, Пардубіцький край, Пльзеньський край і Південночеський край хочуть допомогти біженцям. Водії автобусів і лікарі в цих регіонах – вихідці з України. Є навіть українські вивіски вулиць і магазинів. Українська мова починає запроваджуватися як додаткова. Тому не виключено, що на поліцейських транспортних засобах буде поліцейський напис буквами. Вся територія житлового масиву має бути огороджена та охоронятися українською та чеською поліцією. Литвиновське селище Янов т
0
0
0
V Česku by měla vzniknout největší věznice v Litvínově ve zdevastovaném sídlišti Janov, které by mělo projít opravou a současní obyvatelé kterých je málo by se měli přestěhovat. Tato oblast by tak přišla o MHD a byla by pro veřejnost uzavřena. Vězni by zde měly mít také zajištěný občasné služby. Vězeňské byty a podniky. Vězeň by se v tomto uzavřeném objektu mohl volně pohybovat, za předpokladu, že si bude plnit své povinnosti. V této věznici by neměli být nároční zločinci. V bezpečnostní zóně by policistům a vězeňské službě mohly pomoci strážníci z bezpečnostní agentury.
0
0
0
TELEVIZE | V Česku by měla vzniknout další soukromá zpravodajská televize CzechNews TV (CNTV). Vysílat chce zprávy ve všední dny v 6:00, 7:00, 8:00, 9:00, ve 12:30, v 15:00, každý den v 18:00, o víkendu ve 22:25, v noci z neděle na pondělí v 0:15, v sobotu v 9:45 a v 16:45 dokumenty. Další potřebné informace žádejte prosím přes eliska.gmiterkova@seznam.cz do předmětu uveďte CNTV děkujeme. V případě, že by vše vyšlo zahájení vysílání by mohlo proběhnout ještě letos v zimě. Dost obsahu by bylo převzato od obchodní spolupráce, ale později by vznikla vlastní tvorba. CNTV by se více zaměřila na Českou republiku a Evropu. Vznikly by také pořady s hosty studia CNTV.
0
0
0
jednou jsem se udelal spoluzakovi do pusi a paní ucitelka chtela taky
0
0
0
večer sem se ve svém pokoji probudil a šel jsem na záchod a jak sem šel se záchodu všiml sem si jak moje ségra má otevřený dveře tak sem šel do jejího pokoje a segra spala bez deky a vyšpulená prdelka v kalhotkách tak sem potichu šel k ní lehnul sem si k ní a pomalu ji sundal kalhotky dolů nahonil si ho a strčil sem jí ho do kundičky měla ji úplně mokrou a jak do ní klouzal a přirážel sem tak se začala probouzet já si myslel že jsem v háji ale jak se probudila tak ještě ospalá se na mě podívala a říká Přidej tvrději tak sem ji pořádně chytil a tvrdě přirážel do její kundičky pak vstala a začala mi sát čuráka hluboko do krku se sním dávila cucala ho a cucala až sem se jí udělal do pusinky a po té to spolka všechno pak ho olizovala co zbylo a poté šla zase spát a já uspokojen taky.
0
0
0
Trolejbusy na sídlišti Jižní Město, změňme linku 126 na linku 60. Přičemž měnírna by měla vzniknout na nádraží Uhříněves, na Hájích, na Chodově což by neměl být velký problém s využitím železniční stanice a stanice metra. Větší komplikace lze očekávat na smyčce Koleje Jižní Město proto v úseku Chodov - Koleje Jižní Město a Chodov - Donovalská navrhujeme trolejové vedení, myslíme si, že troleje by mohly vést až do smyčky Jižní Město, aby případně v úseku Koleje Jižní Město - Jižní Město šlo vypravovat historické trolejbusy. Věříme, že by mohla vzniknout také pro trolejbusy provozovna Chodov nacházející se v okolí zastávek U Dálnice a Na Jelenách. Pro podporu prosím napište na spvhd@seznam.cz.
0
0
0
Ahoj, chtěla by jsi mít nožičku v sádře a okouzlit s ní své okolí? Budu moc rád když se mi ozveš na idanuts@seznam.cz a na všem důležitém se domluvíme. Mohu Ti zajistit také focení. Věřím, že cena od 550 korun za sádru je více než příznivá. Seriózní, diskrétní a rychlé jednání je u nás samozřejmostí. V případě oboustranné spokojenosti je možná dlouhodobá spolupráce. Vše bude zajištěno přímo na sádrově v nemocnici. Budu se těšit na Tvou zprávu.
0
0
0
DOPRAVA | Systém IDSK se má rozšířit také za hranice Středočeského kraje. Počítá se se zavedením linek PID více do Ústeckého kraje, mají existovat spojení Praha - Teplice, Praha - Most - Litvínov, Praha - Chomutov - Most počítá se také s trasováním přes Louny. Dále mají být linky PID v trase Praha - Beroun - Příbram - Plzeň. Dokonce i linky PID Praha - Kutná Hora - Pardubice. Jízdenka by neměla být dražší než 200 Kč a celodenní jízdenka na všechna tarifní pásma by měla být za 500 Kč.
0
0
0
DOPRAVA | Bergis by v jízdné MHD zdražil od září nebo od prosince. Roční jízdenka za 6050 korun, půlroční jízdenka za 4400 korun, měsíční jízdenka za 1000 korun, týdenní jízdenka za 500 korun, denní jízdenka za 200 korun, jízdenka na 75 minut za 50 korun, SMS jízdenka a den za 205 korun, SMS jízdenka na 75 minut za 55 korun. Toto je jeho návrh pro jízdné v Praze pro dospělou osobu od 16 až do 59 let včetně.
0
0
0
Český Jadran stále se o něm mluví tentokrát by se však nejednalo o ostrov Slovinska, ale o ostrov Chorvatska. Náročná výstavba tunelu by byla podporována z dotací EU. Podporu má u Rakouska, u Německa i u Nizozemska. Přispěl by nejen k osobní, ale i k nákladní dopravě. Zda-li by Česká republika měla moře bylo by to skvělé.
0
0
0
Sdružení přátel veřejné hromadné dopravy chystá dobrodružnou fotojízdu s Karosou B931E v původní trase linky 232 Nádraží Uhříněves - Nové Pitkovice - Křeslice - Háje dále po původní trase linky 165 Háje - Opatov - Šeberov - Hrnčířský hřbitov - Kunratice - Stará Libuš - Sídliště Libuš - Poliklinika Modřany - Komořany - Zbraslavské náměstí - Nádraží Radotín avšak podíváme se také do Benic, Nedvězí, Tehovičky, Lipan, Petrovic, Dolních Měcholup, na Násirovo náměstí, Na Beránku. Akce by se uskutečnila 31. srpna 2024 od 10:00 hod., jízdenka za 350,- Kč. Více na spvhd@seznam.cz
0
0
0
V Bratislave chceme podzemnú dráhu! Prosím podporte náš projekt viac informácií cez spvhd@seznam.cz. Hlavné mesto Slovenska potrebuje nutne spoľahlivejšiu mestskú dopravu. Električky pod zemou sú jedným riešením, ale ľahká podzemná dráha by bola oveľa lepšia. Je tu návrh na linky A a B s dvoma prestupnými stanicami. Prosím podporte spoločnosti Metro Bratislava. Veríme, že vašich 10 € by projektu mohlo pomôcť.
0
0
0
Ahoj, chtěla by jsi mít přes léto krátkodobě nožičku v sádře jen tak? Je-li Ti více jak 18 let a jsi ochotná přijet na Jižní Moravu tak mi prosím napiš na idanuts@seznam.cz a na všem dalším potřebném se domluvíme. Berle je zapotřebí mít vlastní, podpatek máme k dispozici. Ceny jsou předem sděleny začínáme na 550 korunách. Vše bude zajištěno přímo na sádrovně v nemocnici. Velmi dobrá dostupnost. V případě oboustranné spokojenosti je možná dlouhodobá spolupráce. Sundání sádry je bezplatné. Platba předem není vyžadována. Focení je možné také zajistit, zde je však nutné poskytnout zálohu aspoň 800 korun a je možné domluvit termín od čtvrtka do úterý.
0
0
0
Dopravní podnik hl.m. Prahy začne brzy používat nové telefonní číslo 210 101 010, přesněji rozsah čísel 210 100 000 až 210 109 999 začne používat pro své účely. Na garáž Klíčov mají být čísla 210 102 000 až 210 102 999, na garáž Vršovice 210 104 000 až 210 104 999, na garáž Kačerov 210 105 000 až 210 105 999, na garáž Hostivař 210 106 000 až 210 106 999, na garáž Řepy 210 107 000 až 210 107 999, na vozovnu Hloubětín 210 101 000 až 210 101 999, na vozovnu Kobylisy 210 102 000 až 210 102 999 atd.
0
0
0
We are actively looking for investors, sponsors, partners for TASCIANE. The company wants to develop in telecommunications, but to provide not only mobile services, but also Internet connection, provision of extensive television broadcasting, as well as protection services, systems. In the Czech Republic, the company could employ around 10,000 people. Anywhere in the Czech Republic, a village with civic amenities should be created just for employees. Everything should start to be implemented within five years. Please contact us at patneri@tasciane.cz. The number of partner stores should be around 25. From the beginning, we want to have contact centers in Prague, Brno, Pilsen and Olomouc. We are considering business cooperation with Vodafone or with T-Mobile or O2. We will be very happy if we can cooperate with GSM&PC.
0