Přiznej anonymně!
Aktualizovat
2
1
Přiznání muni zničila politická agitka. Dobře soudruzi.
0
1
1
Tak se nám Bek hezky odkopal v posledním projevu: "Už nemusím bejt diplomat, tak to řeknu na plnou hubu: studenti budou solit, děkani budou jen klauni v rukou rektorátu, zrušíme akademické senáty fakult. MOJE MOJE MOJEEE!"
0
1
0
Jmenuju se Milan, bydlim v Ostrave s moji segrou, moje hlava vypada jak jahoda nebo jak zarovka, posledni dobou se mi zacal libit jeden kluk. Jmenuje se Marek, od te doby co jsem s nim jsem zjistil ze ma párek jak Johny Sins, ale ma to nevyhodu. Občas když si ho chci strčit až do krku, tak ho celeho pogrcam...
0
0
0
Je filda ok? Hlavně angličtina...rady, triky, tipy by se hodily.
0
0
0
Po nociach chodím do stripclubu a hrám na tam na saxofón. :O
0
0
0
miluji PHARERCY......pomozte
0
0
0
Posledních šest týdnů sedím zavřená doma a učím se na zkoušky. Funguju prakticky ve světě svého oboru, vyučující mají neuvěřitelné požadavky a navíc je mění během semestru, jako by se nechumelilo. Občas mám výčitky, jak jsem mohla kdy řešit píčoviny jako jak vypadám nebo kdo si co myslí nebo jaká hudba je nejlepší. Pak si ze srandy otevřu přiznej.cz a chlamu se pubošům, kteří to dělají teď. Děcka, neztrácejte čas kravinama, které vám stejně v životě k ničemu nejsou a jenom vás zpomalují. Věnujte se něčemu produktivnímu, ať z vás něco je. Přála bych si, aby mi to taky někdo řekl, když mi bylo čtrnáct. Pak nebudete muset nadávat na to, že jste generace belieberů a facebookářů a šestnáctiletých děvek. Já chápu, že nevíte, co by, ale představte si svoje bloumání jako opravdové topení ve vodě. Pokud se ničeho nechytíte, tak se utopíte, v tomhle případě ve vlastních pochybách. Radši si vytvořte koníček a věnujte se jemu. Poděkujete mi, až vám tež bude dvaadvacet a budete mít opravdové zájmy.
0
0
0
Písemné klikací státnice nakonec nebyly tak hrozné. Co mě ale celou dobu při jejich vyplňování štvalo, byla moje isovská fotka vlevo nahoře. To se jako fakt musím koukat na svoji nejhorší fotku, když dělám státnice?
0
0
0
Občas sin jen tak strčim lupu do prdele a koukam se jak mam velke hovno
0
0
0
Absolutně opovrhuji panem rektorem, který se mne během studia snaží naverbovat na svou soukromou akci a stále mi posílá vstupenky. Nobody cares, to že máte blbý prodej vstupenek není můj problém, gotta save my ass first, je sakra zkouškové.
0
0
0
Jsem zamilovanej do Tondy
0
0
0
Ahoj Kery jsi super
0
0
0
Moje nejpozitivnější zkušenost z kolejí byla ta, když mi soused z vedlejšího hajzlu poslal zpět ruličku s papírem, která se mi k němu odkutálela:-D Díky, kámo!
0
0
0
http://kousekmehozkazenehoja.blog.cz/ tady si někdo hodně vylil srdíčko LOL
0
0
0
Ahoj, je me 23 a mam přitelkyni, která se hlásí na vysokou školu. Miluju ji, ale při sexu myslim na Daru Rolins..... Je to špatně?
0