Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
TELEVIZE | CNN Prima NEWS dnes večer s velkou pravděpodobností to bude další televizní odpad! Příšerný úvod, přesto se konkurenční TV Nova bojí a chystá Televizní noviny speciál od 18:50. Jak se CNN Prima NEWS povede? Zvládne konkurovat silné ČT24?
0
0
0
Jsem lesbička a šukala sem se svou přítelkyní a vylízaly jsme si obě dvě kundy a bylo to úžasný nikdy nikdo mi ještě tak nevylízal jako ona miluju ji. Jednou si vzala s sebou postroj s lubrikačním gelem a dildem a šukala mě do prdelky a pak sem se jí vysrala a vychovala do pusi a pak mi řekla že má vibrátor . Foneslaho a tím mě tak mučila až sem stojí vystříkal a zaječela Uhh...Uhh dost, přestala ale pak zase a u toho mi stihla vylízat úžasný pocit . Dalšími postroj a řekla ať jí šukám do prdele užívala si to jako já . Dala si vibrátor na pupku a řekla mi PRCINO! Šukej víc abych měla v celim análu hovna a šukala jsem i do píči samozřejmě že s hovnama. Ona mi šla vylízat a já jí stříkala do pusi a měli jsme spolu lesbický sex
0
0
0
TELEVIZE | CNN Prima NEWS je v Česku! No a co má být...? Zázrak se nekonal a konat nebude. TV Nova měla obavy, ale sorry jako Koranteng a Babiš jako měli ubrat diváky? Ehm... tak to se samozřejmě taky nepovedlo! ČT24 může být také v klidu CNN Prima NEWS prozatím svoje eso nevytáhla, ale těžko říci jestli ho nemá v rukávu! Start dost příšerný. Překvapí snad CNTV která má vzniknout také?!
0
0
0
Chcete někdy šukat se stejným pohlavím já strašně s klukama protože jsem lesbička jednou sem se koukala na lesbian pornhub atak sem vystříkal že sem trefila svojí holku do prdele Uh... A masturbuju s tak velikim dildem že mám v prdeli díru že mi tam strčí ruku a v kundě mi tak čvachtalo že sem vystříkla
0
0
0
Chčiju jenom do pusi svojí holky a její 27 a mě 13 aáme tak anální sex až jí to bolí mojí Adélku prdelku protože jí tak šukám do prdele až jí to bolí. Ale užíváme si to každej den od té doby co jsme se potkali v lesbickým baru v Praze a hned sem si lízali až mě postříkal A ten Věkový rozdíl mi nevadí vyzkoušejte si to někdy se stejným pohlavím je to Božííííí Uh.....Uh....pěšinou už mě děláš uhhhh.....
0
0
0
Ani nwm coto je za stránku ale je na píču
0
0
0
Já jsem kluk, co není vůbec ničím zvláštní, holky z města se mnou občas jdou na film. Jindy mi posílaj dopisy plný básní, ale já je odmítám se svou odpovědí: Hledám holku, co se toulá ráda strání a chtěla by se mnou rosu z trávy pít, která rozumí i Slunci, když se sklání a chce dům z lesa mít. Zn.: Stopy ze stejný hlíny. Najde se taková?
0
0
0
Nejlepší hra se jmenuje BlueSkrýn. Už druhým rokem jedu na svojem kompu DeLuxe Edici a furt jsem z toho upe unešený. Nemůžu se dočkat, až bude dvojka!
0
0
0
SECURITY | HLEDÁME NOVÉ ZAKÁZKY jsme nová bezpečnostní agentura, která má, ale dlouholeté zkušenosti s ostrahou působíme v Praze a ve středních Čechách. eliska.gmiterkova@seznam.cz přijímáme zakázky pro nepřetržitý provoz 24 hodin denně a minimálně za 87.500,00 Kč měsíčně.
0
0
0
TELEKOMUNIKACE | Virtuál Nordic Telecom se chce přeměnit na síťového mobilního operátora. Důležitý je pro něho rok 2021 kdy chce nejpozději začít. Nordic Telecom chystá mít různá telefonní čísla z řady 79x. V Česku chystá otevřít do roku 2030 prvních 26 prodejen. Představeny mají být také nové mobilní tarify. V současné době Nordic Telecom má 64 tisíc zákazníků, postupně, ale o ně přichází.
0
0
0
METRO | Místo výtahů a eskalátorů do stanic pražského metra raději betonové rampy. Ušetří se za údržbu a provoz.
0
0
0
TELEVIZE | Skupina FTV Prima by kompletně měla převzít Barrandov Televizní Studio. Celkově tedy čtyři programy TV Barrandov; Kino Barrandov; Barrandov krimi; Barrandov news. Určitě lze mít Prima KINO; Prima FAMILY; Prima PLUS; Prima DOOM. Mluví se však o CNTV Barrandov která by nahradila Barrandov news a vysílala by zpravodajství, ale nebyla provozována Barrandov Televizní Studio! Je také možný vznik Prima Barrandov.
0
0
0
Poslední dobou (v souvislosti s koronou) se mi nelíbí dělení studentů na slováky a ty ostatní. Proč by měli slováci mít jiný druh zkoušení a studenti z ČR ani nedostat možnost volby si zvolit stejnou formu? Ono pro někoho je těžké se dostat do Brna na 8:00, poté, co po všech slibech zrušil ubytování v Brně a bydlí dál než kdejaký slovák z Blavy. Navíc mě fakt štve, že slovák se vymluví na situaci, aby zkoušku dělal distančně a přitom za celou dobu neopustil Brno. Tohle prostě zavání diskriminací na základě státní příslušnosti.
0
0
0
Češi chtějí znovu hlídané státní hranice, ale také spojení se Slovenskem.
0
0
0
Je snad hřích se nadále bavit se svým ex? Bratr mi říká ať na něj seru, ale jsme dobří přátelé. Měli jsme jet teď do Rakouska, ale korona to nedovolila a preobjednala jsem to na podzim. Jen my dva jako přátelé. Nevím já v tom nevidím nic špatného.
0