Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
INTERNET | Dezinformační webovka PražskýDEN.cz provozovatel sem přispívá jen občas, jde tak o nezajímavou zpravodajskou webovku. Přestože o spolupráci byl zájem. Zájem však musí být oboustranný.
0
0
0
TELEKOMUNIKACE | Do Česka a na Slovensko se zřejmě vrátí Eurotel. Zjišťujeme více informací.
0
0
0
YOUTUBEŘI z Metrobusu doufám, že brzy skončí! Dost poškozují pražskou integrovanou dopravu projektem pṙd. Hlavně Tomáš Kareis a Daniel Černý.
0
0
0
ČESKÁ TELEVIZE | Podnikatel Tomáš Bergis chce, aby Česká televize program ČT3 ponechala. Je přesvědčen, že program ČT:D by mohl zaniknout. Dětské pásmo by mohlo být v sobotu a v neděli mezi 7:00 až 9:00 hod. na ČT2, každý den mezi 14:00 až 16:00 hod. také na ČT2 a ještě Večerníček v 18:40 hod. na ČT2. Obsah vysílání ČT3 nemůže být nákladný protože jde o archiv. Třeba komerční FTV Prima má kvůli tomu program Prima STAR a nebo TV Nova program Nova GOLD. Třeba Barrandov TS má všechny programy TV Barrandov, Kino Barrandov a Barrandov krimi v režimu archiv.
0
0
0
TELEKOMUNIKACE | Přísně tajné pod pokličkou se přeci jen podařilo odhalit. Virtuál Nordic Telecom bude hrát do karet velké silné trojce! Změní však znovu název společnosti. Nové jméno již známe dlouhodobě a i taková společnost existuje. Nedávno se dokonce přestěhovala z pražského Anděla do Hloubětína. Operátor si pořídí také o Českého telekomunikačního úřadu nová telefonní čísla. Otevře franšízové prodejny. Zdá se, že nadnárodní roaming začnou používat O2, T-Mobile a Nordic Telecom. Nordici mají dokonce otevřít cestu menším subjektům v přeprodeji služeb pod vlastní obchodní značkou. Dříve bylo v plánu provozovat vlastního virtuála NT Club nebo NT facility. Pobočky mají být v Praze, v Plzni, v Olomouci, v Hradci Králové, v Jihlavě do budoucna se počítá s rozšířením a také pojízdnou prodejnou a s kiosky. Dříve byla snaha mít pobočku v OC Letňany a po ukončení v Karlíně byla pobočka Na Florenci.
0
0
0
nemám rád negri
0
0
0
Ahoj, nabízím fixaci ruky nebo nohy cena od 550 Kč, délka nošení doporučená maximálně na 21 dní poté raději převaz na třeba stejné období. Berle je zapotřebí mít vlastní. Vše je provedeno přímo na sádrově v nemocnici. Vše pro holky z Česka a ze Slovenska. Jsme z okresu Hodonín s velmi dobrou dostupností z Brna, Bratislavy, Břeclavi, Olomouce nemocnice je od autobusového nebo vlakového nádraží cca. 3 kilometry jezdí k ní autobusy. Domluv si návštěvu na m u d r [ tečka ] f o x [ zavináč ] s e z n a m [ tečka ] c z . Zapotřebí je věk 18+, zálohy dopředu nevyžadujeme. V případě obousměrné spokojenosti možná dlouhodobá spolupráce.
0
0
0
TELEKOMUNIKACE | Operátor T-Mobile se v Česku musí do roku 2027 přejmenovat. Nový název má být Czech Telekom. Setkávat se se značkou Telekom máme od roku 2023.
0
0
0
EKONOMIKA | Podnikatel Tomáš Bergis by měl zájem jednat o spolupráci s PPF Group v oblasti telekomunikací pro Český a Slovenský trh. Zde značka Yettel použita být nemá. Bergis by rád působil také v Polsku. Vše je na úplném začátku a bude záležet na zájmu skupiny. Ve hře jsou ještě KKCG Group, J&T Consulting pokusí se také o MAXPROGRES mobile, TERMS, ČD Telematika, Quadruple, MATERNA Communications. Bergis působí u LLTC Group.
0
0
0
DOPRAVA | Řidička autobusu #6734 (garáž Klíčov) která měla dne 6. června 2022 linku 140/3 bude za svou vulgaritu nahlášena na dispečink DP. Zároveň také zde upozorněna.
0
0
0
Ahoj, chceš-li mít sádru na ruce nebo na noze a je Ti více než 16 let a můžeš ve všední den přijet do Hodonína mezi 8 až 11 nebo 14 až 19 hod. napiš mi na mudr.fox@seznam.cz a domluvíme se. Ceny od 550 do 1350 Kč. Berle je zapotřebí mít vlastní vlastní. Vše probíhá přímo na sádrově v nemocnici. Z důvodu toho, že jde o dobrovolnou fixaci a žádný úraz tak žádné potvrzení o příjmu a ošetření nevydáváme. Počítej prosím s časovou rezervou kolem 30 minut. V případě obousměrné spokojenosti možná dlouhodobá spolupráce. Focení je možné také domluvit za výhodných cenových podmínek. Těšíme se na Tebe a dlouhodobou spolupráci.
0
0
0
Stěžuji si na velmi agresivního řidiče řepského autobusu SOR NB18 #6666 který v úterý 7. června 2022 měl 142/2 a velmi velký problém v terminálu Nové Butovice. Tento řidič autobusu nebude potrestán protože pí. Kubíčková odmítá záležitost řešit. Řidič autobusu bude vyhledán a bude mu zamezena jízda protože si to s ním vyřeším osobně. Vyhrožoval policií tak ať si poslouží hovado.
0
0
0
INTERNET | Webová stránka PražskýDEN.cz by potřebovala více oživit o aktuální články. Redakce z naší strany byla kontaktována zda-li by nechtěla pomoci a pomoc se stále nabízí stačí se jen ozvat. Redakce nás může kontaktovat na e-mail komarek.karel@post.cz. Věříme, že v Praze a okolí se každý den děje mnoho zajímavých věcí o kterých by bylo dobré napsat. Máme zájem také o tvorbu videí. PražskýDEN.cz může být součástí připravovaného projektu. Pokud i vy máte zájem o spolupráci prosím napište na komarek.karel@post.cz protože na naší straně zájem určitě je.
0
0
0
TELEVIZE | V Česku chce operátor Nordic Telecom konkurovat také České televizi, TV Prima, TV Nova a TV Barrandov spustí proto vlastní Nordic TV. Televizní obsah prozatím Nordic Telecom tají. Nemá přitom být jediným operátorem. Víme, že O2 již sportovní programy má a chystá se také O2 Cinema. Jeden čas se mluvilo o změně TV Óčko a vznik O film. Vodafone také nezůstává stanou a s TV Prima úzce spolupracuje u Prima COOL.
0
0
0
Přiznávám se, že zase nemám co dát dětem do hrnce. Tak to bývá vždy den, dva dny před penězi. Nejde z toho mála šetřit, vážně ne. Kort když jsem samoživitelka.
0