Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
když mně bylo tak 8 a bratránkovi tak 13 tak mi řek že si zahrajem takovou hru že si každý stoupnem na jednu stranu skříně a svlečeme si spodek tak jsme to udělali a pak řek teď můžem se kouknout tak jsme vylezli já to nechápala a druhý den mi řekl že se mu zdál sen že mi ho strčil do pusy a mně se to líbilo a pak si nade mnou ještě někdy vyhonil a to je všechno co se stalo. BTW teď jsem starší a jsem ráda že se plus mínus nic nestalo
0
0
0
Sex
0
0
0
Česká sádrovna opět otevřená! Umíme SAC cast 550,- Kč, LAC cast 650,- Kč, SLC cast 550,- Kč, SLWC cast 750,- Kč. Jižní Morava, vše zajištěno odborně přímo na sádrovně v nemocnici, návštěva možná pouze ve všední dny v předem domluveném termínu. V případě oboustranné spokojenosti je možná dlouhodobá spolupráce. Kontakt idanuts@seznam.cz, přijímáme pouze od 18 let!
0
0
0
Ahoj, chtěla by jsi mít přes jaro nožičku v sádře dobrovolně? Pokud Ti je 18 až 40 let, tak tuto radost Ti moc rád poskytnu :). Dej mi prosím vědět na idanuts@seznam.cz. Vše je odborně zajištěno přímo na sádrovně v nemocnici. Návštěva možná pouze po předchozí domluvě a to ve všední dny. Z důvodu dobrovolné sádry se nevydává žádná lékařská zpráva. Berle je zapotřebí mít vlastní. K areálu nemocnice jezdí pravidelně linkové autobusy. Nemocnice je od autobusového nádraží a vlakového nádraží vzdálená přibližně 4 kilometry. Jsme z Jižní Moravy.
0
0
0
Ahoj, chtěla by jsi léto strávit chvíli s nohou v sádře? Můžeš jí obdržet zcela dobrovolně bez úrazu! Stačí když budeš spolupracovat a splňovat podmínky věk mezi 18 až 40 lety, časovou flexibilitu ve všední dny v předem domluveném termínu návštěvy. Provádíme běžný typ SLWC cast tedy chodící s lůžkem pod prsty a pod koleno, podatek je gumový. Berle je nutné mít vlastní, ale za 500 Kč je možné je zakoupit. Cena za fixaci je 700 Kč. Výdělek možný při fotomodelingu po 5 letech 5 €, příspěvky putují do Německa, do Rakouska, do Maďarska a do Polska s pseudonymem. Chceš-li nezávazně vědět více napiš prosím na idanuts@seznam.cz. Nejedná se o žádný podvod toto nabízíme v Česku od roku 2011.
0
0
0
Jednou jsem se posrala v autobuse a nějaká typecke řekla ať ji dám to hovno :/
0
0
0
Je normální když jsem si o hodině narvala propisku do kundy nikdo to neviděl PS hodím do 8 třídy
0
0
0
Ahoj
0