Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
Svému příteli se stydím říct, že při klasickém pohlavím styku se nemůžu udělat, tak raději předstírám orgasmus.
0
0
0
Jednou když mi bylo asi tak 6-7 mi rodiče koupili rybičku a já ji pojmenovala fialka potom se ale přestala hýbat ( umřela) rodiče mi namluvili že šli na veterinu a píchli rybičce injekci a že po ní změnila barvu ( koupili novou) Jednou jsem to asi tak v 6 třídě vyprávěla kamarádce a ona že je to blbost že rybička nemůže změnit barvu já pak volala tátovi a ten mi to všechno řekl ( 6 let jsem věřila že jsem měla jednu rybu která po injekci změnila barvu....
0
0
0
20 let - 12 sexualnich partneru, 22 muzu s kterymi jsem se kdy intimne sblizila. Obavam se ze spadam do kategorie coura.?
0
0
0
Jednoho večera ke mě přišel Hagrid a uviděl mě nahou protože jsem se sprchovala tak tam za mnou vlezl a přitom mě natlačil na zeď poté jsem ucítila jemné šimrrání v oblasti zadku. Pak mi ho tam narval péro. Bohužel neměl kondom a teď mám doma děti co jsou větší než já.
0
0
0
Nikdy jsem si nemyslela, že to doopravdy funguje, že když máš crush a on o tebe projeví zájem a ty ten zájem o něho pak náhle ztratíš.. (vlastní zkušenost)
0