Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
Když jsme byli na škole v přírododě kluci měli nějakou zálibu vlést holkám do pokoje a tam se schovat. No a tak k nám vlítl spolužák do pokoje vlezl do mé poličky s prádlem kde bylo i spodní prádlo. Potom co odešel jsem vlítla do pokoje svojí kamarádky a tam jsem zařvala "Lukáš se mi hrabal v oblečení" jo ale mě nedošlo že ten kluk se mezitím schoval k ním o pokoje a že mě slyší. Rudá až na prdeli jsem odešla do pokoje a najednou vlítl další kluk do pokoje vtáhl mě a mojí kamarádku do koupelny zavřel dveře a nedošlo moto začal nám ukazovat jeho baterku. My jsme byly pochcaný smíchy. Na pokoji kluků jich bylo 10 všichni se koukali a byli ve sprše asi 3 najednou s otevřenýma dveřma já jsem šla po chodbě a najednou slyším "POMOC NÁM SPADLA KLIKA!!" Otevřela je dveře a tam 10 nahejch kluků a všichni "díky" byla sem opět rudá až na prdeli . No to byly trápení že školy z přírodě. (PS byly jsme ve 4. třídě)
0
0
0
Ahoj, chceš-li sádru napiš na idanuts@seznam.cz cena od 550,-- Kč, podpatky máme, služba dostupná od 18 let, berle a odvoz je nutné mít vlastní! Jsme přímo na sádrově v nemocnici s dobrou obslužností autobusy. Návštěva možná pouze ve všední dny od 8:00 do 19:00 hod. v předem domluveném termínu.
0
0
0
Ahoj, ozvi se prosím na idanuts@seznam.cz. Připomenu, že jsme z Jižní Moravy.
0
0
0
Ahoj, ozvi se prosím na idanuts@seznam.cz. Připomenu, že jsme z Jižní Moravy.
0
0
0
Ahoj, ozvi se prosím na idanuts@seznam.cz. Připomenu, že jsme z Jižní Moravy.
0
0
0
Už přes 8 let miluju svojí profesorku (její 62 a mě 24) měly jsme spolu do prosince 2022 přátelský vztah ale já to totálně po***vila a tak se na mě vykašlala. Jsem z toho strašně nešťastná a zlomená.
0
0
0
Jsem gerontofilní lesba. Nevím co s tím mám dělat. Bojím se to někomu říct
0
0
0
Ahoj holky, pojďte si pro sádru na nožičku 18+, vlastní způsob dopravy a berle. idanuts@seznam.cz - Jižní Morava, služba poskytována přímo na sádrově v nemocnici, ceny individuální, vše po předchozí domluvě, platba na místě v hotovosti, ale lze i dopředu, dotazy zodpovíme, seriózní jednání samozřejmostí
0
0
0
Nikdy nedokážu říct celou pravdu
0
0
0
Ahoj, moc rád Ti zprostředkuji dobrovolnou fixaci nohy :-). Stačí mi jen dopředu napsat idanuts@seznam.cz aspoň tak 3 týdny. Službu nabízím pouze holkám starších 18 let které jsou ochotné přijet až na sádrovnu do nemocnice. Postačí mi znát jen jméno nebo přezdívku, telefon a termín den, čas komunikace funguje přes WhatsApp, platba předem možná nebo v hotovosti na místě, pozdější možná až při případné další návštěvě, sundání sádry poskytuji bezplatně. Ceny jsou individuální, ale pohybuji se v kategorii od 600 do 1900 Kč záleží na druhu fixace. SLC cast 600 Kč, SLWC cast 800 Kč nejběžnější. Berle je zapotřebí mít vlastní! Lze je zakoupit kolem 300 Kč pár bez lékařského předpisu. Potvrzení o příjmu ani lékařské zprávy nevydávám! V případě fixace holkám od 16 let je to možné také :-). Focení je placená služba a lze domluvit, vyžaduje se záloha alespoň 30% předem za jeden den, od 800 Kč/den (záloha 240 Kč). Dotazy na idanuts@seznam.cz.
0
0
0
Po 6 letech jsem se rozešla se svým, teď už ex. Zjistila jsem, že je mi nevěrný s o 8 let starší kolegyní. Vztah mezi náma už byl vyčpělý jako pivo, které měl tak rád. Do našeho vztahu nám kecala i jeho rodina. Hlavně aby byla rodina a já ho ukocirovala????. Dnes ? Mám půl roku před svatbou , s jeho bývalým kolegou, se kterým jsme se léta přátelili. Bývalý žije sám v bytě za několik mega, naproti němu přes ulici žije i jeho kolegyně s manželem. No a prát a uklízet mu jezdí maminka ????! #JakJsemSeZbavilaMamanka????
0
0
0
Baví mě být nahoře a nechápu holky, které nepolikají nebo dokonce nekouří.
0
0
0
Nedavno se mi stala takova vec mela jsem den po menstruaci a tak jsem si jeste radsi vzala tampon pote jsem jela za kamaradama do mesta sli jsme se pekne zhulit vecer jsem prijela domu a byla jsem uplne mimo sla jsem na hjalz se vychcat a dat si pryc tampon dala jsem ho pryc a vyhodila normalka proste ale v noci jsem se probudil s tim ze jsem si myslela ze tampon mam porad v sobe tak jsem sla na zachod a chtela jsem si ho vyndat ale najednou jsem ho nemohla najit tak jsem zacala patrat ve sve pochve a potom jsem si googlila jak vyndat tampon z pochvi o 2 hodiny pozdej mi doslo ze jsme si ho vlastne vyndala
0
0
0
Ahoj, chceš-li sádru a je Ti více než 18 let, jsi ochotna přijet na Jižní Moravu a mít vlastní berle? Pak zde jsi správně. Stačí se jen domluvit na návštěvě. idanuts@seznam.cz platba v hotovosti přímo na místě. Vše je zajištěno odborně přímo na sádrově v nemocnici.
0
0
0
Ahoj, chtěla by jsi na jaro nožičku mít v sádře? Jestli Ti je víc jak 18 let, jsi ochotna přijet a mít vlastní berle, tak pak tu jsi správně! Stačí se jen domluvit na návštěvě přes idanuts@seznam.cz. Vše je zajištěno odborně přímo na sádrově v nemocnici. Návštěva je možná pouze v pracovní dny Po-Pá: 8:00-19:00 po předchozí domluvě. Cena za běžnou fixaci je 600 Kč a hradí se hotově až na místě. Jestli máš zájem o focení také to je možné zajistit třeba během víkendu. Délka nošení je na Tobě nejkratší doporučujeme na 4 dny, nejdéle na 3 týdny. Seriózní jednání samozřejmostí a v případě oboustranné spokojenosti je možná dlouhodobá spolupráce. Získané kontakty prosím nikde nevěřejňuj! Potvrzení o příjmu ani lékařské zprávy nevydáváme. Službu zajišťujeme již od roku 2014. Klidně napiš pokud Tě jen něco zajímá.
0