Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
Ahoj, chceš mít nožku v sádře? Stačí napsat Ivaně Vaňáčové na e-mail má ho ve tvaru jméno tečka příjmení zavináč seznam tečka cz. Fixace probíhají přímo v nemocnici na sádrovně. Termín lze domluvit kdykoliv ve všední dny. Cena 550,- Kč za SLC cast (nechodící) nebo SLWC cast (chodící)
0
0
0
Ahoj hledám kluka z omegle.com???? 180 cm vysoký, černé vlasy hnědé oči.. Sportovec z Olomouce ???????? snažil se něco říct a zrovna mi naprosto nevhodně klekl mobil... Takže... Tohle je prostě promiň ????
0
0
0
Svého přítele jsem poznala v době kdy jsem byla drogově závislá. Že začátku vztahu jsme si jen psali a já poprvé v životě poznala hodného a milého člověka. Začla jsem k němu něco cítit. Když jsme se po 4 měsících poprvé viděli nebyla to z mé strany taková ta láska na první pohled, ale byl velmi milí a pomohl mi zbavit se drogové závislostí. Teď jsme spolu 11 let a máme spolu 4 letou holčičku. Vím že mě miluje a můžu se ve všem na něj spolehnou a udělal by pro nás cokoliv. Jenže já ho nemiluji. Mám ho ráda a jsem mu vděčná za to co mám,. Přesto všechno jsem mu byla několikrát nevěrná a i když mi na to dvakrát přišel a vše odpustil nemůžu si pomoct. Chybí mi ten pocit někoho milovat a ta touha být s ním v posteli. Nevím co mám dělat. . Vím jak se přítel trápí i když to nedává na sobě znát a já ho nechci ztratit, ale když budu bez lásky budu se trápit zase já.
0
0
0
S přítelem jsme spolu dohromady 10 let.Z toho 2 roky manželé.Dítě spolu nemáme. Začínáme si lézt na nervy, respektive on mě. Obzvlášť je na zabití,když má své dny.Jen co vstane,prudí,provokuje,nadává.. prostě jen tak.Nemá důvod.Shazuje mě a ponižuje.Říká mi jak jsem na hovno, přitom se tu můžu přetrhnout a stejně je to málo.Řekne, že se chce rozvést a za půl hodiny je zase normální a zase mě miluje.Není to nějaká porucha? Říkala jsem,že by nebylo špatný,kdyby si zašel k psychiatrovi. V normálním stavu mi řekne,že by měl a když má "své dny" tak je on normální a já bych se měla léčit.Už to s ním začínám vzdávat,ale mám ho ráda,jen mě tohle neuvěřitelně odpuzuje a on se mi vzdaluje čím dál víc a už nevím co mám dělat.Dřív takový nebyl,až poslední rok je takový.Mluvit s ním nejde,nebere nic vážně,jeho slova nemají žádnou váhu.Co mám dělat?Mám jít opravdu sama k psychiatrovi?Možná k němu,díky manželovi mám nakročeno já sama.Jinou nemá, tím jsem si 100% jistá. Neměl by ani kdy.
0
0
0
Ahoj, chceš mít v září nohu v sádře? Ozvi se nám na ivana.vanacova@seznam.cz a my Ti jí natočíme za přijatelnou cenu! Jsme z jižní Moravy, ale s velmi dobrou dostupností. Fixace probíhá odborně přímo na sádrovně v nemocnici. Dohoda možná kdykoli pondělí až pátek 7:00 - 19:00. Cena 550,- Kč za SLC cast nebo 750,- Kč za SLWC cast. Prosím v žádosti poskytněte jméno, telefon, věk, SLC / SLWC, termín návštěvy děkuji, ozveme se brzy. Zálohy nevyžadujeme, ale jsou možné.
0