Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
Mám přítele, se kterým jsem byla donedávna šťastná, pak jsem potkala muže, o dost staršího, ale chtěla bych s ním být. Vím že když se rozejdu s přítelem, tak to psychicky nezvládne. Bydlíme spolu a vím, že mě hodně miluje. Nechci aby věděl, že je to kvůli jinýmu. Jak to mám udělat?..jak ho donutit aby mě opustil on? Přijde mi to nemožný..nechci mu ublížit
0
0
0
Chtěl bych se vás zeptat, jestli záleží holce na tom s kolika holkama spal její přítel před tím než začal chodit s vámi? Pokud ano tak kolik je už moc?
0
0
0
Miluju, když mi chlap mačká kozy.
0
0
0
Protože v posteli nedosáhnu orgasmu, soustředím se víc na uspokojení svého partnera. A protože vím, že klukům dělá dobře, když můžou holkám vystříkat pekáč, a já prášky neberu, vždy je nechám napustit mi anál. I přes to, že to není nijak příjemný ani nepříjemný. Já z toho nic nemám. Ale jejich výrazy miluju.
0
0
0
Ten pocit, když největší d*vka z tvé třídy ti koukne do výstřihu, řekne to svoji ,,bff," ta se otočí a obě se smějou:DD. Nauč se pomlouvat prosím, kdyz uz ti to teda dělá dobře :)
0
0
0
Chtěla bych, aby mi narostl velký fanfulín s ještě většíma kulkama, abych pak mohla penetrovat kluky a vidět na jejich břiše bouli od mého fanfulína uvnitř, a pak bych se do ně udělala tak, že by z toho blinkali na bílo ;P
0
0
0
Koupila jsem si drahý herní notebook, a pak jsem zjistila, že už mě hry nebaví.
0
0
0
Je mi jedenáct a ještě jsem to nedostala. Moje kamarádka už má krámy a moc jí to závidím. Nevím jaký je to pocit, ale chci prcat. Láká mě představa, že se do mě udělá třeba 35 letý hot boy. Ráda koukám na porno a Nudes. Lívbí se mi představa, že budu 1 holka na třeba 8 kluků. Vymrdali by mě tak se bych nevěděla kde mi kunda stojí.Na mrdání si musím ale ještě počkat až dostanu krámy a až mi bude 15. V budoucnu budu jen tak chodit na ulici a nabízet lidem sex. Klasická prostitutka. Jednou bych chtěla být prostitutka. Ta představa, že se do tebe udělá několik chlapů různý ho věku je dokonalá. Ráda přemýšlím nad tím, že mě nějaký třeba 75 letý bezdomovec znasilní až půjdu ze školy. Každý večer přemýšlím nad tím jak starým chlapům nabízím nahé fotky, vylízání, prstění, anál, orál, klasický sex, vykouření, masturbaci atd. Jsem hetero, ale vždy mě lákal lesbický sex, jako prstění nebo vylízání od holky. Taky švédská trojka nezní špatně.
0