Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
Před 2 týdny jsem se opila s přáteli tak, že si nyní pamatuji jenom to, že jsme běhali nazí po ulici a házeli vajíčka na zastávku autobusu.
0
2
0
Mám božího bratrance rozumím si sním víc než s kamaradama. no kdyby nebyl Můj bratranec tak bych sním začla chodit je fakt mega hezkej ❤
0
0
0
Přistihla jsem svojí nejlepší kamarádku Viki u svýho bratra Filipa, nahou v posteli.
0
0
0
Dneska, když jsem přítelovi kouřila tak mi oznámil, že ho svědí zadek. Romantika jako prase
0
0
0
Rozešla jsem se svým klukem (mělo to důvod) po pár letech a on mi řekl, že na mě počká, docela se bojím, že to mysli vážně a pokazí si život. Co si o tom myslíte? I když spolu nejsme stejně mi na něm záleží.
0
0
0
Označte někoho kdo jednou spolu skočí...
0
0
0
Každí je nějaký ale, každý musí být sám sebou. A né nikým jiným.
0
0
0
Anička je prostě božan
0
0
0
Volejbalisti jsou nejlepší
0
0
0
To že má kluk šikovné prsty, poznám podle toho, že umí dobře ubalit brko (:
0
0
0
Musíte se smát malým lidem ? :D Nesnáším když se o mě někdo opře a je větší jak já.. xD a nebo mě plácá po hlavě jako malí děcko .. Za to nemůžu, že jsem malá..
0
0
0
Honzík potřebuje svou Míšu ❤
0
0
0
Samotnýho mě s*re, že je to stránka na přiznání ale co se dá dělat.. jednoho dne jsem totiž byl dost mimo po 2. hodinovém čekání v Brně v dětské a co se nestalo.. když došlo konečně na řadu, tak jsem v hlavě měl jen myšlenky na to co nejrychleji vypadnout, ale šel jsem na rentgen a tam viděl mladou hezkou, nevím jestli vůbec plnoletou sestřičku.. jako mohl jsem s ní promluvit tam, ale v hlavě běžela celou dobu strategie na to co nejrychleji konečně zmizet.. proto bych byl strašně rád, kdyby holka, co byla jako sestřička (asi na brigádě) na rentgenu č.2 kolem poledne v pátek 28.7. , napsala sama sem do komentářů nebo kdokoliv kdo by o někom takovým věděl jí to řekl.. bylo by to super, snad budu mít štěstí.. (mimochodem byl jsem tam s klíční kostí a holka si zrovna trochu popletla strany.. ale vůbec se jí nedivím :D) snad je tu aspoň víc holek, když už tomu napovídá stránka..
0
0
0
Kluci se jménem Matouš jsou nejhezčí,nejvtipnější,nejhodnější a prostě nejlepší
0
2
0
Po měsíci čekání mi došla trpělivost. Přiznávám se, budu za mrchu! Doufám, že se ten kluk pozná a uvědomí si, že důstojnost může někdy stát i dle jeho slov "pos*aných" 5 stovek. Chodili jsme spolu na rande, několikrát u mě přespal, až jednou ke mě domů dorazil značně opilý. Pomohla jsem mu z kalhot a hned vytuhnul. No a ráno mě místo slovy "dobré ráno" probudil stylem "víš, ehm ehm, ono se něco stalo, ehm ehm, mě je to fakt trapný, ale prostě ehm ehm". Chvíli mi to trvalo, ale ten 26letý kluk se mi počůral do postele!! Krve by se ve mně nedořezal....rozloučili jsme se a po pár dnech, že prý "já to úplně nevidím". "To jsme dva!". Marně jsem čekala omluvu, slova studu. Ale nic. 2 hodiny jsem to po jeho poslední návštěvě sama čistila...vážně zážitek, když si představíte, že měl vypito 10 piv a asi 8 panáků. Sebrala jsem odvahu a napsala mu, že chci uhradit prachy za čistírnu. Oněch blbých 575 Kč. Čekala jsem měsíc a 3x ho urgovala, prý "mám tě v pi*i" psal....tak posílám pusu do Náchoda!
0