Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
Je tu někdo, kdo použil zapisovou propustku na Angličtinu? Zajímá mě, zda to jde :D díky
0
0
0
Tak přiznejte se... Kdo z Vás sejmul u FAVky tu novou závoru při výjezdu z parkoviště...? Dostanete ode mě pochvalu! Protože mi tam ty závory pěkně serou. Jenom prosím příště sešrotovat úplně, díky.
0
0
0
Zamiloval jsem se do Ing. Hromádkové, naší angličtinářky na FEK.
0
0
0
Jako většina studentů, i já musím při denním studiu pracovat (ať už si kombiňáci myslíš, co chtějí :D). Občas ale ve škole řeknu, že jsem v práci, v práci řeknu, že jsem ve škole a ve skutečnosti si válím prdel doma a dívám se na seriály.
0
0
0
jsem zvyklá, že během státnic potkávám zkoušející v Uchu, ale aby nám následující den pozvraceli dámské záchodky na fakultě, tak to jsem nečekala
0
0
0
Skládám rapy na přednášce z matiky
0
0
0
:)
0
0
0
po hrozné kocovině jsem rozhodl, že se vykašlu na zápočtový test a zůstanu v posteli, pár dnů později koukám na stag, že mám zápočet, tak jsem si tu kocovinu zopakoval, kdyby náhodou
0
0
0
Den před zkouškou jsem se trochu více opil a u zkoušky mi bylo tak blbě, že jsem musel při zkoušení odejít zvracet. Zkoušejícímu jsem nakecal, že to bylo z kolejní stravy, tak se nademnou slitoval a dal mi za jedna
0
0
0
Každý den slušně zdravím pana vrátného. Snad se jednou dočkám odpovědi. :-)
0
0
0
Letní zkouškové mám raději než zimní. Člověk ráno nemusí do tý zimy.
0
0
0
Z testu jsem měla plný počet bodů a to jsem vůbec nevyplnila 5 věcí. :-)
0
0
0
Ačkoli mám áčkový předmět zapsaný podruhé, jdu poprvé na poslední možný pokus a to se ještě dokopu učit až poslední noc před zkouškou.
0
0
0
Dnes jsem úplně poprvé otevřel Průvodce prváka po ZČU (jsem ve třeťáku) a píšou, že máme v menze na Borech 350 míst. Nikdy jsem je nepočítal, ale řekl bych, že jich tam není ani půlka!
0
0
0
Když jsem poprvé překročila práh Sutnarovy fakulty, potkala jsem tam člověka vypadajícího jako bezdomovec. Po pár týdnech mi došlo, že je to vyučující.
0