Přiznej anonymně!
0
0
Moc se mi nelíbí, že musíme mít v pondělí dopoledne v učebně Husovky na sobě po celou doby přednášky kabáty, protože "topení je nespravitelné."
0
0
0
strašně se mi líbí jeden profesor z FEL :-) a dokonce mě i učí
0
1
0
Nesnáším způsob, jakým můj vedoucí bakalářské práce vede moji práci. Jeho přístup je tristní. Až teď mi dochází, že nezáleží na tématu, ale vedoucím práce.
0
0
0
Fascinuje mě, že můžete na pajdě získat kredity za to, že si stavíte lego nebo se párkrát za semestr kouknete na hvězdy na nebi.
0
2
0
Víte, proč nás učitelé nechávaji opisovat při testech?? Protože je sranda nás pozorovat jak jsme ,,nenápadný" :D:D
0
1
0
Šel jsem učit jenom proto, abych mohl snadno balit studentky.
0
1
0
Mám slabost pro kluky o kterých vím, že jsou z FAV, FEL, FST a stydím se o tom mluvit před ostatníma.
0
0
0
Přiznám se, že před lety jako čerstvý student FEL, jsem měl potíže najít učebnu, kde jsem měl cvičení, v budově FAV/FST. A najít kabinet vyučujícího bylo horší. Zabloudit v cizím městě, budiž, ale zabloudit v budově, to se mi do té doby ještě nestalo. O:)
0
0
0
chodím do menzy na borech jenom abych mohla okukovat kluky, bohužel chlapci z FAV a FEL můj apetit zabíjí
0
0
0
Během studia jsem vypil víc alkoholu, než čisté vody a 3/4 zkoušek jsem udělal pod vlivem.. Pokud jsem pod vlivem nebyl - zkouška se většinou nepovedla.. Náhoda?? :D
0
1
0
Vždy mám plnou hubu keců, jak napíši špatnému učiteli velmi negativní hodnocení. Nakonec dám předmětu plný počet bodů a napíši nějaký vlezdozadkovský vzkaz = chci přeci udělat státnice.
0
0
0
Čekání na zkoušku jsem si zpříjemnila několikahodinovým pobytem v restauračním zařížení. Na zkoušku jsem se dostavila ve velmi podroušeném stavu,dodnes nevím, co jsem tam plácala,ale zkoušku jsem udělala a ještě byla pochválena za příjemný projev
0
0
0
Už se mi nelíbí přiznání ZČU páč někteří studenti si tam musí vykompenzovat své nedostatky tím, že chodí na lepší (podle nich) fakultu..
0
0
0
Přiznávám, že jsem si na pár zkoušek přinesl 30 A4. Na každé z nich byla vypracovaná jedna otázka. Když se zkoušející nedíval, tak jsem se nestydatě prohrábl papíry a onen potřebný jsem si vytáhl a dělal jsem, že jsem to zrovna napsal.
0
0
0
Mít nejkrásnějšího vyučujícího z katedry hned v prváku v prvním semestru mělo za následek i přes nudnost přednášek 100% účast studentek. Některé dokonce před hodinou zvedaly židle v první řade, aby mu mohly koukat na zadek, když je dával dolů, jiné zase úmyslně kazily první pokus zkoušky, aby musely jít na opravný ústní.
0