Přiznej anonymně!
0
0
Asi jsem divnej, ale za celých 6 let studia na FAV jsem na naší fakultě nepotkal taková individua , která jsou tady na projektu Přiznání líčena...
0
0
0
Nejvíce mě štve, že když se učím na zápočty a na zkoušky, tak to umím v den před tím. Když se přede mnou objeví papír s otázkami, tak zjistím, že nic neumím a jsem z toho na větvi.
0
0
0
Chtěla jsem poděkovat Nálezci, který včera na strojárně našel můj zapomenutý mobil a odevzdal ho na vrátnici. Moc si toho vážím a ještě jednou děkuji. :) 25.9.
0
0
0
Když je venku hezky a holky nosí sukně tak jezdím jen tak busem do školy i když už nemam školu.
0
0
0
Na seminář z matiky chodím jen proto, že jsem se zamiloval do cvičící.
0
0
0
Měl jsem strašnou chuť pod nápis "zůstáváme" dopsat "ostudou Plzni"
0
0
0
Jednou jsem chodila s takovým krtkem z FAV, kterej po mě chtěl zaplatit půlku peněz za gumy, jinak prej ,,nemam nárok na to se taky udělat,, ... nedokázal by mi udělat i tak, tak letěl.
0
0
0
Spolužáci na FELu mi přezdívají "Bůh". Na cvikách a přednáškách o mě totiž všichni mluví, nikdo mě ale nikdy neviděl. (A to už tam studuju 5 let, úspěšně)
0
0
0
Když mě zde na Přiznání ZČU zaujmou názory nějakého člověka. Hledam si ho na STAGu, co studuje. K ničemu mi to není, ale zvědavost je mrcha.
0
0
0
Soupis všech mých příspěvků na sociálních sítích by vydal na diplomku. Takhle se obvykle flákám celý semestr a semestrálky pak odevzdávám v mezním termínu.
0
0
0
Za celý semestr se mi až poslední týden podařilo získat na koleji (na Borech) povlečení, které není děravé, nejsou na něm fleky od inkoustu, a ani prostěradlo nejeví příznaky podivných bílých map (pravděpodobně spermatu).
0
0
0
více obdivuji uklízečky na kolejích, které musí uklízet wc, než vystudované vysokoškoláky.
0
1
0
Na M14 jsme po sobe hazeli delobuchy. V amoku jsme poslali i jeden do prizemi kolejbabe pred plexi.
0
3
0
Nikdy jsem nepochopil, proč vždycky mají lehčí test a lepší známku ti, co chodí na semináře jednou za semestr a ještě vylitý a u zkoušky místo povídání pokládají profesorům otázky, zatímco oni odpovídají. Zkusil jsem to tedy taky a teď pracuju jako pokladní v jednom nejmenovaném supermarketu.
0
7
0
Nikdy jsem nesouložil v žádných prostorách ZČU a do školy jezdím výhradně studovat. Asi jsem divný.
1