Přiznej anonymně!
10
1
Když si uvědomím jakej já jsem inženýr,tak mám strach jít k doktorovi.
0
0
0
Holkám do poslední chvíle tajím, že jsem z FAV.
0
0
0
Paní v menze se mě snažila přesvědčit, že uprostřed nedodělaný řízek je v pořádku. Zřejmě nádivka. Syrovým masem.
0
0
0
Přiznám se, že se opravdu bojím profesorky na AJ na FZS....divně mlaská,olizuje si rty a přitom zavírá oči,když chce něco říct.
0
0
0
Po pěti letech v budovách FAV se občas cítím jako detektor ženských. Na Borech funguju i tím nejperifernějším viděním. Naopak nevýhoda je, že ve městě se můžu snadno přetížit.
0
0
0
Velmi ráda si sedám do přední řady na přednášce z makroekonomie a panu Ing et Ing souhlasně přikyvuji, ačkoli nemám páru o čem mluví. Někdy se mi podaří zachytnout koncovku slova.
0
0
0
Přiznávám se, že odcházím z přednášek jenom proto, že mi je na blití z těch výparů opilců a neumytých hlav těch špinavců, co se tam chodí hlavně vychrápat. OK, spím kolikrát také, ale moc účast necítí doslova celý sál a profesor divoce nelapá po dechu.
0
0
0
Jednou jsem byla vyhozena z přednášky Termomechaniky, která probíhala v narvané EP120. I když jsem se snažila vypadat nad věcí, bylo mi pěkně trapně.. Toho dne jsem zjistila, že i když je o přednášejícím profesorovi dobře známo, že téměř neslyší, má celkem slušný zrak.. Takže pro příště - klidně křičet, ale se zavřenou pusou :)
0
1
0
Nechápu, proč někteří lidi šli studovat VŠ.
0
0
0
Mám strašný strach, že jediná škola, na kterou se dostanu, bude právě tato.
0
3
0
při jedné zkoušce mi chybělo pár bodů.. učitel řekl:" vemte si tužku, kterou jste to psala" a byla z toho krásná trojka :D
0
0
0
přiznávám, že každý den lituji, že tuhle školu studuji....
0
0
0
Ten trapný pocit, když cvičícímu jednou souhlasně přikývnete a on se na vás kouká po celou dobu cvičení, protože všichni ostatní buď spí, nebo jsou na netu.
0
1
0
STAG používám hlavně k tomu, abych zjistil, kdy přijde ubytovací stipendium.
0
1
0
na záchodech jsem nesouložil, ale v lednici mám mléko otevřené na začátku akademického roku
0