| vyspala bych se s kýmkoliv jen abych dodělala tuhle školu.... |

| Seminárku na kterou jsme měli půl roku jsem sesmolila za 20 minut. Docentka mi jí ohodnotila slovy, že tuto práci by napsala za hodinu- takže za 3x delší dobu než já. Smutné.. |

| Jsem ráda, že jsem na ZČU. Strávila jsem tu několik pěkných let a ještě rok mě čeká. Poznala jsem tu spoustu super lidí a mám fakt plno zážitků, které budu vyprávět svým dětem ( teda né všechny :D :D ) . Zažila jsem tu opravdu moc pěkný kousek života, toho pravého "vysokoškolského". Měl by si to zažít každý! |

| Chtěl bych studovat kombinovaně FAV, ale můj vysněný obor nemá vypsané rozvrhy a je mi hloupé psát mail každému vyučujícímu, jak bych musel chodit na jeho předmět. |

| Za dob točeného piva do kelímku na FEL (otevřeno od 7), jsem se v časných raních hodinách toulal Plzní po nonstopech. V Sadech jsem nasedl na 4 a pak na 30.. (tuhle čás moc nevím jistě) a před 7 jsem stepoval před bufetem. Po otevření jsem zvládl ještě pár kousků a vyrazil jsem na přednášku z lineární algebry, kde mi zábavná hodina posunula do spacího režimu. Bohužel chrápu a byl jsem po chvíli z hodiny vykázán.. |

| Před zkouškou mi zkoušející řekl, že když mu domluvím schůzku s někým z Viktorky, tak mi dá za jedna i bez zkoušení. |

| Snad nikdy jsem neviděla holku na FAVce umejt si ruce po odchodu ze záchoda! (jde o to co já jsem viděla/neviděla) |

| bez mučení se přiznám, že na pajdu sem šel jen z lenosti a pedagogika mě baví asi tak jako anální masáž od osoby stejného pohlaví |

| V bufetu FAVky jsem si kdysi dal salámovou pizzu... Přes vrstvu koření a pepře salám nebyl vidět. Abych mohl takto ostrou pizzu vůbec zkonzumovat, musel jsem si k tomu dát několik piv. A pak jsem šel na přednášku... |

| Docela často močím při sprchování do umyvadla. Bydlím na Máchovce... nic neobvyklého na této koleji... ale jsem holka :) |
