Přiznej anonymně!
1
0
Studuji na FEL již čtvrtým rokem, stále ale nechápu, proč veškeré matiky a fyziky jsou učeny v klingonštině. Přitom ta čeština je tak krásná, no ne?
0
0
0
Chodím do šestého patra na KMA psát na tabuli matematicko-fyzikálně-geometrický nesmysly, který nic neznamenají, a užívám si pohledů kantorů, kteří kolem mě procházejí a stejně tak netuší co tam píšu a dívají se na mne s respektem.
0
0
0
Jediné co mi pomáhá z deprese kolik mi zbývá zkoušek je, že si stále dokola čtu jména lidí, který z tich předmětů nemají ještě ani zápočet :D. (FAV)
0
1
0
Uráží mě existence lidí na VŠ, kteří mají potřebu urážet jiné obory, fakulty atd.
0
6
0
Jedna zkouška na fakultě mě vyšla pěkně draho. Se záměrem sblížení sem šel se zkoušejícím na fotbal ( lístek 800 Kč ), ještě jsem si od něj koupil knihu ( 300 Kč ) abych projevil zájem o předmět a po té jsme šli naše přátelství řádně zapít do výčepu, já jsem zapíjel tak poctivě až jsem se probudil na záchytce (4300 Kč), což zkoušející dodnes neví. Celkem tedy 5400 Kč, ale pocit z úspěšné zkoušky k nezaplacení.
0
0
0
Do Plzně jsem šla z Prahy studovat aby o tom nikdo nevěděl. Hned u zápisu jsem potkala několik známých.
0
0
0
Když občas slyším o čem a jak se baví tělocvikáři z FPE v Menze,přemýším, zda jsem já tak inteligentní nebo oni tak tupí...
0
0
0
Pan doktor vyhodil spolužačku od státnic. Poté, co zklamaně odcházela z místnosti ji doběhl a vtiskl ji do ruky papírek se svým telefonním číslem a pozváním na rande.
0
0
0
Jednou jsem se zamiloval do favačky. Byla prostě jiná.
0
0
0
Katedře blízkovýchodních studií říkám katedra brišních tanečnic...
0
0
0
Když mě zde na Přiznání ZČU zaujmou názory nějakého člověka. Hledam si ho na STAGu, co studuje. K ničemu mi to není, ale zvědavost je mrcha.
0
1
0
V předmětu PPVS jsem písemnou zkoušku ve skutečnosti nikdy neudělala.. Odevzdala jsem prázdný list s fiktivním jménem, v tu samou chvíli práci odevzdal kolega, který se podepsal mým jménem a kompletně vypracoval za mě - za jedna! Asi pro moje krásný oči :D
0
0
0
Dříve jsem nechápala proč se tvrdilo, že spolu soupeří Jihočeská univerzita a Západočeská ohledně úrovně a říkala jsem si, že to je nějaká hloupost - usuzujíc z faktu, že školy přece nejsou ani ve stejném městě a dělí se o obdobné pojmenování. Když jsem ale viděla, že lidé, kteří neměli šanci se dostat na JČU, avšak na druhou stranu nechtěli nastoupit na VŠTEodpad, šli na ZČU a pak se tím všude chlubili, aby zamaskovali neúspěch s Jihočeskou, pochopila jsem.
0
0
0
Studovat jsem šel de facto pouze z důvodu, abych šel déle do práce.
0
0
0
FEK (Cheb): Vždy, když se mi nehodilo dorazit do školy jen kvůli zapsání známky do indexu, tak jsem jednoduše index nechala při poslední návštěvě na vrátnici a pak požádala pak někoho z přátel, ať mi ho tam vyzvedne a zajde za dotyčným vyučujícím, a já si ten index pak opět vyzvedla na vrátnici třeba o týden později. :-)
0