Přiznej anonymně!
1
0
V předmětu PPVS jsem písemnou zkoušku ve skutečnosti nikdy neudělala.. Odevzdala jsem prázdný list s fiktivním jménem, v tu samou chvíli práci odevzdal kolega, který se podepsal mým jménem a kompletně vypracoval za mě - za jedna! Asi pro moje krásný oči :D
0
0
0
Jako většina studentů, i já musím při denním studiu pracovat (ať už si kombiňáci myslíš, co chtějí :D). Občas ale ve škole řeknu, že jsem v práci, v práci řeknu, že jsem ve škole a ve skutečnosti si válím prdel doma a dívám se na seriály.
0
0
0
Na záchodech jsem svého cvičícího na makroekonomii pozdravil zřejmě tak rázně, že se lekl. Uklidnil jsem ho slovy: "Mě se nemusíte bát, já 10 bodů z aktivity už dostal." Byl klidnější a dokonce se zasmál.
0
0
0
Mám chuť proplesknout všechny, kdo se jdou nahlas bavit do studovny. Někteří tu DOOPRAVDY studujou!
0
0
1
Na právech se stále podvádí
0
1
0
Několikrát jsem v menze v Kollárovce snědl to jídlo vystavené za skleněnými pulty. Měl jsem hlad, jiska byla prázdná a min. nabytí bylo za 200,- Kč... Když jsem přišel včas, tak jídlo bylo i vlažné :-)
0
3
0
Přiznávám se, že jsem místo sebe už poslal 6x spolubydlu na zkoušku.
0
0
0
Na přednášku jsem přišla pozdě a po párty. V místnosti byla dost cítit tráva. Řešila jsem, jestli jde ten zápach z mýho oblečení. Ne. Člověk nedaleko mě si tam prostě přišel v 8.30 jednoho smotnout.
0
1
0
Když jsem před časem na ulici potkala paní s podezřele známou tváří, přiřadila jsem si ji k personálu na koleji - resp. jsem ji pokládala za uklízečku. Až u zkoušky jsem zjistila, že se jedná o vyučující se kterou jsem se setkala na úvodní hodině a pak už nikdy.
0
2
0
Uráží mě, že jsme z humanitních oborů všichni házeni do jednoho pytle. Studuji humanitní obor, přesto jsem se již v prváku potýkala se zpracováním kvantitativních dat a poté několik semestrů s demografií, statistikou a statistickým softwarem. Celá diskuze o tom, kdo se fláká a kdo ne, je směšná - jak může někdo říct, že tam nebo tam je to snadné, když to sám na vlastní kůži nezkusil?! Zamyslete se, "vysokoškoláci"!
0
0
0
Během přednášky mikroekonomie kluk v předních řadách sledoval porno a po zjištění, že ho vidíme..nastavil video tak, aby jsme koukaly s ním. Uvedl nás do rozpaků obzvlášť u tak procítěného výkladu mikra :-D
0
1
0
Té protivné fuchtli u kasy druhého výdeje v Kollárovce bych někdy s chutí obtiskla talíř do obličeje!
0
0
0
Vždycky jsem si myslel, že jsou to předsudky, že jsou KIVáci blbý ale, když jich hodně poznáte, zjistíte, že je to pravda.
0
1
0
Ofotil jsem si nevypracované testy, které předtím někdo ukradl. Na zkoušce jsem je pak rozdával studentům okolo, když zkoušejícímu došly.
0
0
0
Rád si v autobuse dávám vedle sebe tašku, aby si tam nemohl nikdo sednout a pak se směju lidem, na který nezbyde místo
0