Přiznej anonymně!
2
0
Jako vyučujícího mě fascinuje to, že část studentů vynakládá značné úsilí na to, aby nějakým způsobem přečůrali své povinnosti. Toto úsilí je mnohdy větší, než které by museli vynaložit na to aby si napsali seminárku/bakalářku atd. Na druhou stranu nebýt těchto studentů, tak bychom se s kolegy nemohli nad pivem smát tomu, jak je lidská stupidita neomezená.
0
0
0
Přiznávám, že mám za sousedy dobytky. Přežiju probuzení technem v 04:55 ráno, přežiju jejich pokusy zapálit kuchyň. Mým každodenním chlebem je vdechování jejich odéru zvětralýho chlastu, cigár a tak dál... Ale to musí bejt pořád někde nablito?! Chraň vás ruka páně před peklem Baarovky.
0
0
0
Chodím na FPE a na zkoušky se učím teprve ráno před zkouškou ve vlaku. Ostatní, kteří se učí týden či čtrnáct dní mě pak nenávidí, když ze zkoušky odcházíme všichni s jedničkou
0
0
0
V zimním i letním semestru jsem ukecal zkoušku z matiky, tím že se mi zrovna narodilo dítě a já to celých 14dní zapíjel.
0
2
0
Jednou jsem šel psát opravný zápočtový test, přičemž na cvičení jsme měli velice roztomilou slečnu. Bohužel jsem si spletl termín a přišel o den později, nicméně slečna se slitovala a nechala mě test napsat dodatečně u ní v kanceláři. Podařilo se mi získat plný počet bodů. Když jsem z kanceláře odcházel, na chodbě jsem narazil na několik spolužáků, kterým jsem vysvětlil, že jsem v té kanceláři dělal zápočet a že jsem jej dal na plný počet. Dodnes mi někteří z nich nevěří, že jsem tam skutečně psal test.
0
2
0
Nechápu spolužáky, kteří nechodí na přednášky, pak si seženou poznámky od někoho, kdo to má od někoho a ten to má od kámoše kámošky někoho dalšího, ty lidi pak třeba zkoušku z toho předmětu napoprvé neudělají a pak si stěžují, jak tuhle a tuhle otázku mohli asi vědět, když to v těch poznámkách nebylo :-D
0
1
0
S kamarádkou na Borech obědváme vždy nejméně hodinu. Poté, co obě dojíme, začíná hra. Zvednout od stolu se můžeme jen tehdy, až uvidíme hezkého kluka. Párkát jsme to musely vzdát.
0
1
0
Téměř 4 roky studuji na ZČU, ale stále si nepamatuji svoje os. číslo...
0
0
0
Velmi ráda si sedám do přední řady na přednášce z makroekonomie a panu Ing et Ing souhlasně přikyvuji, ačkoli nemám páru o čem mluví. Někdy se mi podaří zachytnout koncovku slova.
0
1
0
Nejvíce mě pobavilo když jsem přišla do kanceláře ke své cca šedesátileté profesorce a přímo nad jejím stolem jsem spatřila plakát s téměř nahou Britney Spears, pod kterým navíc stálo I am not a girl I am a woman!
0
0
0
Jsem z práv ale když se mě někdo zeptá co studuju vždycky řeknu nějakou jinou.Většinou FAVku.
0
0
0
Po několikaletém studiu právnické fakulty jsem zjistil, že jediné zákony, které bych se měl naučit, jsou ty Murphyho.
0
0
0
Že nám dnes portál opět fungoval v 9 ráno. Nepřekvapilo ...
0
0
0
Nejsem hnidopich, ale nemám rád, když někdo mluví o každém akademickém pracovníkovi jako o profesorovi, i když tento titul vůbec nemá...!
0
2
0
Každý zkouškový si říkam, že příště už se fakt budu učit poctivě.
0