Přiznej anonymně!
0
0
Jakožto vyučujícího mě fascinuje usílí, které studenti věnují tomu, aby ojebali své studijní povinnosti - zabere to stejné úsilí, jako jejich řádné plnění. Na druhou stranu, kdyby studenti neprojevovali tyto stupidní snahy si všechny povinnosti "ulehčit", tak bychom se nemohli s ostatními kolegy nad kávou smát stupiditě a demenci některých studentů.
0
0
0
Vážně miluju pocit, kdy si zapíšu Bčkovej předmět s tím, že mi bude stačit udělat rátký referát. Jaké je pak mé překvapení, když ve finále musím v podstatě vést seminář a učit se na náročný test.
0
3
0
při jedné zkoušce mi chybělo pár bodů.. učitel řekl:" vemte si tužku, kterou jste to psala" a byla z toho krásná trojka :D
0
0
0
Spolubydla mi poradil, abych si ty taháky vytisknul větší na á čtyřku, abych měl větší pohodlí prý.
0
0
0
vždycky jsem si to chtěl rozdat s nějakou hezkou spolužačkou na hajzech ve škole... jen škoda že jsem byl na FST...
0
0
0
Píšu si poznámky tak, aby byly pochopitelné jen pro mě a nikdo si je ode mě nechtěl půjčit.
0
0
0
Jednou jsem dostala zkoušku z předmětu, na který jsem neodevzdala žádnou práci, měla jsem nulovou docházku, vyučujícího jsem nikdy neviděla a s nikým jsem se nemusela vyspat. Deal with it.
0
0
0
Asi jsem divnej, ale za celých 6 let studia na FAV jsem na naší fakultě nepotkal taková individua , která jsou tady na projektu Přiznání líčena...
0
0
0
Abych udělal vloni opravnej zápočet z předmětu na FEK, přemluvil jsem moji sestru aby se vyspala s cvičícím. Test jsem napsal na plnej počet bodů.
0
1
0
Vyspala jsem se na skole se dvema doktoranty. S jednim kvuli zkousce, s druhym kvuli jeho ocim.
0
1
0
Přiznávám, že mi neskutečně štve, jak je ta škola nespravedlivá a nechápu jak půlka mých kolegů vůbec může prolézat.
0
1
0
Fascinuje mě, že někteří vyučující jsou neschopní pořádně vést hodiny a jsou líní něco dělat, takže prezentace si vytváříme samy, celou hodinu mluvíme jen my a pak se z těch blbých prezentací musíme učit.
0
1
0
Na zkoušce jsem poradil(dal opsat celý test) jedné krásné blondýnce, nabídla mi odměnu, cokoliv co si vyberu. Já ji odmítl, do teď si to vyčítám, pořád na ní myslím.. Njn, programátor...(:
0
1
0
už me fakt sere jak dokáže FELkař říct že nechápe předsudky který se týkaj jeho fakulty ale v zápětí řekne že u FAV to chápe :D:D:D
0
0
0
Příznávám, že se mi tato stránka nadále nelíbí, místo toho, aby jste se tu svěřovali s vtipnýma a zajímavýma zážitkama, tak tu řešíte hovna typu, zda je pajda lepší než filda, a jak jsou lidi určitých fakult horší než ty z jiných fakult, je mi z toho nablití, opravdu se zde ukázala soudržnost celé fakulty! především solidarita mezi studenty... HUMUS
0