Přiznej anonymně!
0
0
Myslím si, že jeden z profesorů na katedře KMO, FEK je buď gay nebo má sakra pevnou vůli. Znám dost holek, který se ho pokoušely svést, leč marně :-). Asi nebudou všichni doktoranti stejní.
0
0
0
strašně se mi líbí jeden profesor z FEL :-) a dokonce mě i učí
0
0
0
Skládám rapy na přednášce z matiky
0
0
0
:)
0
1
0
Než jsem přišel na univerzitu, myslel jsem si, že menza je něco, co dostávají holky jednou za měsíc.
0
1
0
Vymyslel jsem si čtyři ze sedmi zdrojů seminární práce. Seminárku mi uznali s pochvalou za dobrý výběr zdrojů. Ze zkoušky z toho samého předmětu jsem dostal bez učení a chození na přednášky za tři jen proto, že jsem díky sledování Hvězdné brány a jiných scifáren místo přednášek věděl, co je to časová kauzalita.
0
2
0
Když jedu sám ve výtahu, prdím a mám z toho radost.
0
1
0
Bylo nás 15 na ústní zkoušce. Z toho 3 studentky a 12 studentů. Průměrné zkoušení u každého trvalo cca 15 minut. Zkoušení studenti odcházeli se známkami 2,3,neuspěl až do doby, když šla na řadu blondýnka v minisukni. Zkouška trvala 30 minut a za 1. Pak už jsme všichni procházeli s jedničkou nebo dvojkou. Blondýnka odcházela s dírou na silonkách, kterou předtím neměla. Netrvalo dlouho a profesor se rozvedl.
0
1
0
Mám podezření, že mi občas učitelé udělí alespoň minimální počet bodů jen proto, aby měli na opravných termínech méně lidí.. :D
0
0
0
Místo učení jsem se opalovala. Cestou na zkoušku jsem si koupila plechovku plzně na žížu a ztratila stud opisovat. Byla z toho krásná 3!:-)
0
1
0
Nejmilejší jsem zejména na ty spolužáky, kteří chodí do školy pořád, poctivě si píší poznámky a rádi se o ně ochotně podělí. Děkuji Vám.
0
0
0
Přiznávám se, že mám podíl na spálení všech zásuvek v EP120 a většiny v EP130.
0
0
0
Bylo to v září 2006 nebo 2007 (už je to dlouhá doba, nepamatuji si přesně), šla jsem do Husovky na počítače a zároveň tam měli v HJ300 zápis (asi) právníci. Seděla jsem v učebně kolmo k chodbě, pozoroval mě celou dobu moc krásný a sympatický kluk. Dodnes mě mrzí, že jsem si hrála na ledovou královnu. Ten jeho úžasný úsměv mám v paměti dodnes.:-) Už jsem ho nikdy v životě bohužel neviděla. Jaká je šance, že to teď čte? Upřímně asi moc ne, ale pro jistotu, kdyby si vzpomněl na tento zážitek s vyšší, štíhlou tmavovláskou s většima prsama, jsem tu.;-)
0
0
0
Ačkoli mám áčkový předmět zapsaný podruhé, jdu poprvé na poslední možný pokus a to se ještě dokopu učit až poslední noc před zkouškou.
0
0
0
Nesnáším všechny svoje učitele. Když mi u zkoušky pomůžou, nepřijdou mi zas tak špatní. Když je mám další semestr znova, zas je nesnáším
0