Přiznej anonymně!
1
0
po dlouhé době jsem byl donucen přespat na kolejích M14. Jedna noc stojí 230 korun (za to se dá sehnat i hezký hostel). Uprostřed pokoje byla louže z bouřky a otevřeného okna. Paní vedoucí mi dala kbelík a hadru. A na záchodech nebyl papír. Tomu říkám služby!
0
8
0
Ukecal jsem v Borském parku bezdomovce, ať se jde se mnou podívat na přednášku. V posluchárně bez problémů zapadl mezi ostatní faváky.
0
2
0
Dva dny před každou zkouškou se vždy snažím vymyslet nějaký způsob, jak se rychle a efektivně naučit týdenní učivo za dva dny.
0
0
0
Poslední ročník FPR ZČU. Zkratky, které jsem za své studium nejčastěji použil jsou CTR+C a CTRL+V.
0
0
0
Můj vedlebydlící na koleji studuje humanistiku na FF. V době, kdy já budu mít vypsané první termíny zkoušek ( pohybujeme se okolo začátku června), tak on si plánuje se zkouškovým finišovat se dvěma zkouškama a to dohromady. Do nebe volající! Já jich mám tento semestr 7. Ale aspoň se nám na patře jeho místo uvolní pro nějaké roštěnky.
0
0
0
Ve druháku jsem víc než měsíc chodila se třema klukama najednou. Všichni jsme byli z jedný koleje. Kluci se o sobě nikdy navzájem nedozvěděli.
0
0
0
Jsem z favky, ale když potřebuji vykonat potřebu, tak si vždycky raději dojdu na felku....
0
0
0
Přiznávám, že si myslím, že wikipedie je relevantní zdroj a čerpám z ní na seminárky....
0
0
0
Sadila jsem se s kamarádkou a prohrála. Večer v osm jsem šla nahá ze třetího patra husovky do přízemí. Nepotkala jsem nikoho....dokud jsem nešla zpátky.
0
1
0
Studentům UUD říkám "údi", ale jen když mě neslyší.
0
1
0
Na konci studia jsem jednomu arogantnímu vyučujícímu přepsal jmenovku na dveřích od kanceláře - zaškrtal jsem jeho jméno a místo toho napsal "Blbeček", což se nakonec i s jeho příjmením rýmovalo. Hned další den se vše provalilo a bylo z toho velké vyšetřování a průšvih.
0
0
0
Nemám rád, když jdu o něco pozdějc na přednášku a vidím před sebou zavřené dveře do posluchárny. Mám chuť se otočit a jit pryč. A když už tam vlezu, tak na mě všichni čumí jak na debila.
0
1
0
Nebaví mě poslouchat stížnosti mých spolužáků na to, že se na celé škole vyskytuje jeden/dva učitelé, kteří jim odmítají dát na zápočet víc, než tři pokusy, když všichni ostatní jsou ochotní je třeba na padesátej pokus pustit, i když stále nic neumí... Ne, že bych někomu přál, aby opakoval ten předmět, ale sakra, od kdy je ve studijním řádu garantováno milion pokusů?!?
0
0
0
Portál používám především k tomu, abych se podíval na STAG, kdy budou spolubydlící ve škole a já si tedy mohl v klidu vyhonit.
0
0
0
Jsem z práv ale když se mě někdo zeptá co studuju vždycky řeknu nějakou jinou.Většinou FAVku.
0