Přiznej anonymně!
0
0
Chocho
0
0
0
Přiznávám, že se bojím státnic :D
1
0
0
Fascinuje mě, jak na "přiznání ujaku" není v podstatě nic vtipného jako na ostatních školách. Objevila se tak akorát stránka o stížnostech či vylejvání srdíček.
0
0
0
Studijní na UJAKU: Nikdy nevyjdu informovanější než jsem tam šla.
0
0
0
Když je to tedy anonymní, tak bych se chtěl přiznat, že "to" v mých narvaných kalhotách je opravdu moje.
0
0
0
Netopi se tu:/
0
0
0
Nikdy jsem ze studijního nevyšla informovanější než předtím. Popřípadě jsem spíš informovala já je.
0
0
0
Na psychologii jsem chodila jenom kvůli přednášejícímu, všichni určitě víte o kom mluvím.
0
0
0
Mám touhu, rozdat si to s někým úplně cizím v kuchyňce v AV studiu.
0
1
0
Na hodiny práva chodím jenom proto abych pak šla do hospody na pivo
0
0
0
Ano v každé učebně je zamřížovaný projektor. Větsinou i fungujou. Bohužel ale skoro všude chybí rolety na oknech. Takže jsme takhle jednou dostali pytle na odpadky a lepenku, a půl hodiny jsme lepili pytle na okna, abychom si mohli zatemnit a začít tak s "plnohodnotnou" výukou.
0
0
0
Hned v 1. semestru jsem objevil v Moggisu backdoor jako prase, který umožňuje používat jakýkoliv profil v něm jak studentů tak vyučujících bez nutnosti použít login a heslo. Naštěstí jsem nemusel použít :))) Na ČVUT se mi to samé nepodařilo a to jejich systém určitě byl levnější :)))
0
0
0
Ted před státnicema mám tolik času :D že jsem shlédla všechny řady Dr. House, takže ted jsem strašně lékařsky chytrá a mohu státnicovat z neurochirurgie :DSRÁT ANDRAGOGIKU :d
0
0
0
Přiznávám, že se mi líbí Demjanenko:D
0
0
0
nesnáším lidi, co na to serou celej semestr / případně celý studium a teď před státnicema žebraj o otázky a tvářej se ublíženě, že se nikdo nevyjadřuje. a co hůř, když už se nějakej dobrák najde, tak mu na to řeknou, že to nemůže myslet vážně, že je toho hrozně moc!
0