Přiznej anonymně!
0
0
Přiznávám, že mě děsí státnice. Pořád se nedokážu soustředit na učivo a sere mě, že to, co jsem se naučila, tak už neumím.
0
0
0
Nikdy jsem ze studijního nevyšla informovanější než předtím. Popřípadě jsem spíš informovala já je.
0
0
0
Někdy mi připadá, že co se týče mezilidských vztahů (a bohužel často i inteligence) je UJAK na úrovni mateřské školky. Neustálé pomluvy, šikany a "já se nebavím s touhle/tímhle, protože..." jsou zde na denním pořádku a přijde mi to fakt ubohé. Lidi proboha, to se tolik nudíte, že musíte řešit ostatní a ne svůj život? Radši se začněte učit...
0
0
0
Ano v každé učebně je zamřížovaný projektor. Větsinou i fungujou. Bohužel ale skoro všude chybí rolety na oknech. Takže jsme takhle jednou dostali pytle na odpadky a lepenku, a půl hodiny jsme lepili pytle na okna, abychom si mohli zatemnit a začít tak s "plnohodnotnou" výukou.
0
0
0
Přiznávám, že jsem znechucen tím, kdo se dostal na magisterské studium.Předpokládal jsem,že největší tupce vyčistí bakalář a ono nic. Stále máme mezi sebou ty,kteří netuší, co je podmět a co je přísudek.
0
0
0
Studijní na UJAKU: Nikdy nevyjdu informovanější než jsem tam šla.
0
0
0
Stydím se upoutávku na studentskou párty UJAK!! Fakt moc se stydím a doufám, že se té naší kreativní ředitelky UJAK AV studia už někdo zbaví!!!
0
0
0
Netopi se tu:/
0
0
0
Nikdy jsem nebyl na žádné nepovinné přednášce
0
0
0
Hned v 1. semestru jsem objevil v Moggisu backdoor jako prase, který umožňuje používat jakýkoliv profil v něm jak studentů tak vyučujících bez nutnosti použít login a heslo. Naštěstí jsem nemusel použít :))) Na ČVUT se mi to samé nepodařilo a to jejich systém určitě byl levnější :)))
0
0
0
Nesnáším šprty, kteří nikomu nepujčí výpisky!!!
0
1
0
na pajdák jsem šel proto-protože budu mít jako učitel 3měsíce volna,že si vydělám kulový mi došlo až při první výplatě.......jsem debil.....dobře mi tak
0
0
0
Nechala jsem studijní oddělení podepsat a orazítkovat 15 potrvzení o studia a nepoužila ani jedno.
0
0
0
Jestli mě dokáže něco opravdu nakrknout, tak když sedím za dívkami, kterým neujde ani jeden slide bez toho, aby si ho vyfotily mobilem. Kde jsme? V Las Vegas?
0
1
0
Na zkoušku jsem donesla zkoušejícímu zákusek, aby žvýkal a nemohl se na nic ptát.
0