Přiznej anonymně!
0
0
Pokaždé mě na chodbě UJAKu pozdraví jménem někdo, koho jsem v životě neviděl. Já v poslední moment na pozdrav odpovím a tvářím se, jako že mám vše pod kontrolou.
0
0
0
Sere mě, když mi profesor NENÍ schopný odepsat na email.
0
0
0
Pokaždé při prezenci slyším jméno někoho, koho jsem ve škole v životě neviděl (i po několika letech)
0
0
0
Proč ta škola musí být tak daleko? :D
0
1
0
Moje oblíbené místo na UJAKU je budova A přízemí, sednu si vždy do křesla a koukám po těch krásných prdelkách, kterých je u nás požehnaně. Zkrátka ty křela jsou ideální místo honimírů jako já.
0
0
0
PŘIZNÁVÁM, že jsem studentka UJAK:D
0
1
0
Par hodin pred deadlinem po mne kamarad chtel napsat zaver jeho bakalarky, o ktere jsem vedel jen to, ze je "o reklame." Pomohl jsem mu a na jeho promoci sem se ho zeptal, jak se mu muj zaver libil. "Eee...vis, ja ho nikdy necetl."
0
0
0
Přiznávám, že mě na UJAKu pěkně štvou ty všechny mega diliny, které tam chodí.
0
0
0
Nakonec mám docela i rád/a zkouškové období. Jsem totiž v té době nejoblíbenější člověk z kruhu!(pošli mi poznámky, napiš mi seminárku)A ne, nejsem šprt, jen mě tahle škola baví :)
0
0
0
Holky mi dávaj svoje zápisky jenom proto, že mám ohromnou bramboru v rozkroku !!
0
0
0
Jedna prednáška v prvom ročníku bola tak nudná, že som si vždy pred jej začiatkom musela dať práska, aby ma bavili aspoň Oggy a švábi, ktorých spolužiačka sediaca predo mnou zakaždým pozerala. Iná prednáška bola tiež nudná, ale na tú som si mohla brať comp aj ja, a tak som si dávala práska aj pred tým a každý týždeň hrávala Super mario bros a spomínam na to, ako na tie najlepšie hodiny, ktoré som v škole zažila.
0
0
0
Ano v každé učebně je zamřížovaný projektor. Větsinou i fungujou. Bohužel ale skoro všude chybí rolety na oknech. Takže jsme takhle jednou dostali pytle na odpadky a lepenku, a půl hodiny jsme lepili pytle na okna, abychom si mohli zatemnit a začít tak s "plnohodnotnou" výukou.
0
0
0
Člověka co vytvořil moggis bych nakopal.
0
0
0
Stalo se mi, že spolužák, do kterého jsem byla zamilovaná mě ve zkouškovém období využil k tomu, abych za něj psala seminárky a dávala mu poznámky. Dokonce i v rámci svého plánu se mnou něco měl, to asi abych si myslela, že to bere vážně. Po konci zkouškového období se mnou však už neprohodil ani slovo. Když to zkusil za další půlrok, přesvědčoval mě, že tentokrát to myslí už opravdu vážně. Měl ale smůlu. A já štěstí. Asi je hodně hloupý, když nedokáže napsat blbou práci. A taky když si myslí, že mu někdo 2x skočí na stejný lep.
1
0
0
Na víkendové přednášky jdu občas ještě opilý.
0