Přiznej anonymně!
0
0
Proč ta škola musí být tak daleko? :D
0
0
0
Profesor oznamkoval muj test ,,3" a kdyz se zeptal, kdo to psal a ja se prihlasila, pronesl: ,,kdybych vedel, jak pekna jste, dal bych vam za 1"
1
0
0
Je úchylný kupovat si lístek na promoci, když školené za pět let výjde na 250 000,-
0
0
0
Přiznávám, že se bojím státnic :D
1
1
0
Na zkoušku jsem donesla zkoušejícímu zákusek, aby žvýkal a nemohl se na nic ptát.
0
0
0
Při psaní emailu vyučujícímu kvůli konzultaci jsem mu zkomolil jméno. Při konzultaci jsem dostal jeho 30 let stará Pravidla českého pravopisu, ať se doučím vyjmenovaná slova.
0
0
0
minulý rok nás učil chlap s maturitou, hlavně že měl hromadu starých foťáků
0
0
0
U zkoušky jsem si prdnul a za chvilí to začalo být cítit za půl minuty jsem odcházel s jedničkou.
0
0
0
Nesnáším spolužačky (hlavně z východní a jižní Evropy), které si o hodinách lakují nehty a nevraživě koukají po českých holkách, které bouchají zápisky do počítače. Poznávacím znakem "exotických" slečen je silný make-up,protažené oční linky pomalu až k uším a obří kruhové náušnice.
0
1
0
na pajdák jsem šel proto-protože budu mít jako učitel 3měsíce volna,že si vydělám kulový mi došlo až při první výplatě.......jsem debil.....dobře mi tak
0
0
0
Všechny zápočty, zkoušky, seminárky atd jsem udělal sám. Bakalářku ani diplomku jsem nezkopíroval. Na toaletě jsem nikdy nepohonil a ani tam neměl nic s žádnou spolužačkou/učitelkou... Jo, asi jsem divnej :-)
0
0
0
Do zápočtových prací na ekonomku na SMK jsem několikrát vměstnal slůvko "hovno". Práce byly vzaty ke kontrole a vráceny s kladným hodnocením.
0
0
0
Sere mě, když mi profesor NENÍ schopný odepsat na email.
0
0
0
Po první hodině na UJAKU sem si myslela , že moji spolužáci jsou fakt z Marsu . A to jsou o dost starší než já .
0
0
0
Netopi se tu:/
0