Přiznej anonymně!
1
0
Při zamyšlení se nad tím, kolik univerzita ročně získá financí je docela politováníhodné, když přistihnete rektora, jak v restauraci na tajňáka krade cukry....
0
0
0
Bojím se, že mi u SZZ nebudou rozumět, když jsem z ty Ostravy.....:D
0
0
0
Vím o člověku,který šel opilý na cvičení a pak se nejmíň 20 minut pokoušel opustit budovu D, vždycky skončil ve slepé uličce.
0
0
0
Na víkendové přednášky jdu občas ještě opilý.
0
0
0
Chci se dostat na UJAK jen proto, abych chodila na školu na kterou hned tak někdo nemá.... Mimochodem, poctivě jsem si na školné vydělala.
0
1
0
Do školy jedině po aplikování Visinek o.O
0
0
0
nesnáším lidi, co na to serou celej semestr / případně celý studium a teď před státnicema žebraj o otázky a tvářej se ublíženě, že se nikdo nevyjadřuje. a co hůř, když už se nějakej dobrák najde, tak mu na to řeknou, že to nemůže myslet vážně, že je toho hrozně moc!
0
0
0
Ted před státnicema mám tolik času :D že jsem shlédla všechny řady Dr. House, takže ted jsem strašně lékařsky chytrá a mohu státnicovat z neurochirurgie :DSRÁT ANDRAGOGIKU :d
0
0
0
Všechny zápočty, zkoušky, seminárky atd jsem udělal sám. Bakalářku ani diplomku jsem nezkopíroval. Na toaletě jsem nikdy nepohonil a ani tam neměl nic s žádnou spolužačkou/učitelkou... Jo, asi jsem divnej :-)
0
0
0
Jsem dodnes přesvědčený o tom, že nás chtěl vyučující potopit před státnicemi jen proto, že jsme ho dovedli přechlastat.
0
0
0
Při zkoušce ze sociologie na SMK jsem používal tahák, byl jsem přistižen, tahák mi byl odejmut, překontrolován a znechuceným profesorem vrácen zpět s tím, že bych ho měl do příště vylepšit pro nedostatek informací. Zkouškový test jsem odevzdal a získal za 3!
0
0
0
Co nejvice se snazim byt v kontaktu s lidmi, kteri do skoly chodi pravidelne a maji vsechny zapisky, ale ve skutecnosti je nesnasim!Sprti!
0
0
0
Neptejte se, co pro vás může udělat studijní oddělení, ptejte se, co můžete udělat pro studijní oddělení vy!
0
0
0
Přiznáváme, že zastáváme názor, že tzv. třídní páry by si svou lásku měly vyznávat a dokazovat někde jinde než v první lavici před katedrou, když na ně vidí celá třída...
0
2
0
Upřímně nesnáším všechny, kteří si myslí, že když si školu zaplatili, nemusí tam chodit a poznámky jim prostě někdo dá a práce za ně někdo napíše. Když už chodím na školu, tak se snad snažím o to, aby mi něco dala ne?
0