Přiznej anonymně!
0
0
Po první hodině na UJAKU sem si myslela , že moji spolužáci jsou fakt z Marsu . A to jsou o dost starší než já .
0
0
0
Ano v každé učebně je zamřížovaný projektor. Větsinou i fungujou. Bohužel ale skoro všude chybí rolety na oknech. Takže jsme takhle jednou dostali pytle na odpadky a lepenku, a půl hodiny jsme lepili pytle na okna, abychom si mohli zatemnit a začít tak s "plnohodnotnou" výukou.
0
0
0
Studijní na UJAKU: Nikdy nevyjdu informovanější než jsem tam šla.
0
0
0
Nesnáším spolužačky (hlavně z východní a jižní Evropy), které si o hodinách lakují nehty a nevraživě koukají po českých holkách, které bouchají zápisky do počítače. Poznávacím znakem "exotických" slečen je silný make-up,protažené oční linky pomalu až k uším a obří kruhové náušnice.
0
0
0
V knihovně UJAK není ani jedna kniha!
0
2
0
Upřímně nesnáším všechny, kteří si myslí, že když si školu zaplatili, nemusí tam chodit a poznámky jim prostě někdo dá a práce za ně někdo napíše. Když už chodím na školu, tak se snad snažím o to, aby mi něco dala ne?
0
0
0
Nesnáším frajery, co nosí poslední módu, brýle s výraznými černými obroučkami a po použití záchodu si neumyjí ruce. Nezapomenou se ale navonět krk. Krk mají sice voňavý, ale pracky od chcanek!
0
1
0
Na matematiku jsem chodil pouze abych se zasmál vyučující která měla hrb.
0
0
0
Jsem dodnes přesvědčený o tom, že nás chtěl vyučující potopit před státnicemi jen proto, že jsme ho dovedli přechlastat.
0
0
0
Nejlepší čas na UJAKU strávím v kavárně u školy.
0
0
0
Jedna prednáška v prvom ročníku bola tak nudná, že som si vždy pred jej začiatkom musela dať práska, aby ma bavili aspoň Oggy a švábi, ktorých spolužiačka sediaca predo mnou zakaždým pozerala. Iná prednáška bola tiež nudná, ale na tú som si mohla brať comp aj ja, a tak som si dávala práska aj pred tým a každý týždeň hrávala Super mario bros a spomínam na to, ako na tie najlepšie hodiny, ktoré som v škole zažila.
0
0
0
Proč ta škola musí být tak daleko? :D
0
0
0
Na své poslední zkoušce jsem se líbal vyučující :*
0
0
0
Ve duháku na gymplu jsem za třeťáka z UJAKu napsala esej. Pro nás oba to byla první univerzitní jednička.
0
1
0
Na hodiny práva chodím jenom proto abych pak šla do hospody na pivo
0