Přiznej anonymně!
0
0
Nevadí mi, že má UJAK blbou pověst jako soukromá škola. Vadí mi, že má suverénně nejhorší pověst ze všech soukromých škol v Praze. Žádné škole se nikdo nevysmívá tak, jako "snaživému UJAKu", nebo "snad jste ještě akademie JAK?" Fakt mě to sejří!! A taky mě štve, když se snažíme penězi dohnat kvalitu..
0
0
0
Celkem dost mě štve, že za pár týdnů máme dělat SZZ a někteří "profesoři" nejsou schopni zapsat zápočet do systému nebo dodat posudky k BP/DP!!! Na vše mají času dost. Za ty prachy bych čekal jiný standard.
0
0
0
V kavárně u školy trávím více času než na přednáškách.
0
0
0
Směju se pokaždý, když vidim holku s kilometrovejma podpatkama, jak se potácí po schodech dolů...
0
0
0
děcka přiznejte, kdo víte, kdo sedí v komisi pod skrytou šifrou V5..:D
0
0
0
Nakonec mám docela i rád/a zkouškové období. Jsem totiž v té době nejoblíbenější člověk z kruhu!(pošli mi poznámky, napiš mi seminárku)A ne, nejsem šprt, jen mě tahle škola baví :)
0
0
0
Nechápu, proč přednášející posílají nás pro bedničky. My narozdíl od nich musíme po schodech.
0
0
0
PŘIZNÁVÁM, že jsem studentka UJAK:D
0
0
0
Jsem rád že už jsem dostudovaný titul už nikdo nevezme, ale ostatní budou trpět jinde... Mám rád lidské utrpení druhých, zejména spolužáků z Ujak, protože mě baví učitelský pokerface na jejich bezmoc
0
0
0
Sere mě, že Ujak není na stránce http://www.priznej.cz/ hned v první nabídce, ale až v ,,ostatních''!!!!!
0
0
0
Občas mám pocit, že se tu ve škole najdou lidi, který pomalu ani neuměj číst a taky si myslím, že by lidi co tu pouštěj tak neuvěřitelný kraviny z úst měli preventivně profackovat za každou kravinu co vyblejou
0
0
0
Nevím jak vypadá náš rektor a vedoucího katedry jsem viděl poprvé až v šestém semestru.
0
0
0
LIDI JAK SE DONUTIT UČIT? MÁTE FÍGLE?
0
0
0
Při zkoušce ze sociologie na SMK jsem používal tahák, byl jsem přistižen, tahák mi byl odejmut, překontrolován a znechuceným profesorem vrácen zpět s tím, že bych ho měl do příště vylepšit pro nedostatek informací. Zkouškový test jsem odevzdal a získal za 3!
0
1
0
Na zkoušku jsem donesla zkoušejícímu zákusek, aby žvýkal a nemohl se na nic ptát.
0