Přiznej anonymně!
0
0
Vy, co si stěžujete na to, jak je UJAK na píču a že se stydíte za to, že tady studujete - Jděte na jinou školu, když se vám tady nelíbí
0
0
0
Nenávidím ty, kteří v DPP vytváří jízdní řády. Po odpoledních přednáškách jsou všechny tři linky, které u školy zastavují (133, 207, 136), naprosto natřískané. To těm hlupákům nedojde, že tu studují tisíce lidí denně?
0
0
0
Na přednášky chodím vždy zásadně pozdě. To proto, aby každý viděl jaký nový model mám na sobě.
0
0
0
Pokaždé mě na chodbě UJAKu pozdraví jménem někdo, koho jsem v životě neviděl. Já v poslední moment na pozdrav odpovím a tvářím se, jako že mám vše pod kontrolou.
0
0
0
Profesor oznamkoval muj test ,,3" a kdyz se zeptal, kdo to psal a ja se prihlasila, pronesl: ,,kdybych vedel, jak pekna jste, dal bych vam za 1"
1
0
0
Příští týden státnicuji a nedokáži se nic naučit. Třeba si i k tomu učení sednu a čtu, čtu ... a po deseti minutách zjistím, že do toho sice koukám ale myšlenkami jsem naprosto jinde. Zkrátka před komisi půjdu asi totálně nepřipravený.... Každopádně jestli to udělám a budu Bc. tak se zde pod toto "podepíši" a veřejně přiznám, že jsem Bc. aniž bych vlastně něco věděl.
0
0
0
Nakonec mám docela i rád/a zkouškové období. Jsem totiž v té době nejoblíbenější člověk z kruhu!(pošli mi poznámky, napiš mi seminárku)A ne, nejsem šprt, jen mě tahle škola baví :)
0
0
0
Chocho
0
1
0
Ve třetím patře v budově A nesvítilo celý semestr světlo, při návštěvě toalety v podvečer jsem si musel svítit pomocí aplikace na mobilu.
0
0
0
V Pohádce vaří pěkně hnusně!
0
0
0
Je úchylný kupovat si lístek na promoci, když školené za pět let výjde na 250 000,-
0
0
0
Jak si jdete do školy s tím, že se dozvíte něco nového a pak Vám recepční několikrát za semestr řekne, že profesor na Vás zapoměl....
0
0
0
Občas mám pocit, že se tu ve škole najdou lidi, který pomalu ani neuměj číst a taky si myslím, že by lidi co tu pouštěj tak neuvěřitelný kraviny z úst měli preventivně profackovat za každou kravinu co vyblejou
0
0
0
Když je to tedy anonymní, tak bych se chtěl přiznat, že "to" v mých narvaných kalhotách je opravdu moje.
0
0
0
minulý rok nás učil chlap s maturitou, hlavně že měl hromadu starých foťáků
0