| Zajímalo by mně kdy město začne něco dělat s těmi bezdomovci -_- například ti na ul. Heydukova u Kulturního domu.. Dělají bordel a ochomýtají se u dětského koutku Bambulka... |

| Zajímalo by mně kdy město začne něco dělat s těmi bezdomovci -_- například ti na ul. Heydukova u Kulturního domu.. Dělají bordel a ochomýtají se u dětského koutku Bambulka... |

| Je mi 18 a stále jsem panna. Absolutně mi to nevadí. Přítele jsem nikdy neměla, dokud jsem nepotkala úžasného kluka na internetu. Je z Ameriky a skvělý člověk. Jsme spolu na dálku už půl roku. Vy kteří se ptáte jestli je ostuda být ve 14, 15, 16 panic/panna - rozhodně ne. A holky které se ptají jestli jsou jediné kdo nepije, nemá sex, nekouří atd atd - ne, nejste. A kdybyste se pokusily alespoň trochu bavit s jinými lidmi, možná byste to zjistily taky. |

| Anna Bogdanova je totalni Ku*** dávejte si nani pozor jenom vyuzije a odkopne, a nebo si ji přidejte dostanete od ni nahé fotky do sekundu je to totalni bitch |

| Tak se mi zalíbily Legíny na Holkách že jsem si za 1499,- od značky Anarchy Apparel jedny pořídil jsou se Vzorem Mlhoviny a nemůžu si je vynachválit ! Cvičím vnich a dokonce i spím ;-) Holky vy se máte. |

| Jsem cizinec, v FM jsem v pohodě. Miluji tvoje jídlo a ženy jsou skvělé, vlastně horké????doufám, že se google transleter překládá dobře |
