Přiznej anonymně!
Aktualizovat
2
0
Zajímalo by mně kdy město začne něco dělat s těmi bezdomovci -_- například ti na ul. Heydukova u Kulturního domu.. Dělají bordel a ochomýtají se u dětského koutku Bambulka...
0
0
0
Ahojte
0
0
0
Máca D. má malé koule.
0
0
0
jsem dokonala
0
0
0
Je mi 18 a stále jsem panna. Absolutně mi to nevadí. Přítele jsem nikdy neměla, dokud jsem nepotkala úžasného kluka na internetu. Je z Ameriky a skvělý člověk. Jsme spolu na dálku už půl roku. Vy kteří se ptáte jestli je ostuda být ve 14, 15, 16 panic/panna - rozhodně ne. A holky které se ptají jestli jsou jediné kdo nepije, nemá sex, nekouří atd atd - ne, nejste. A kdybyste se pokusily alespoň trochu bavit s jinými lidmi, možná byste to zjistily taky.
0
0
0
Ondra M. je velice špatný v hokeji
0
0
0
Marek Z. chodí s Adolf H.
0
0
0
Anna Bogdanova je totalni Ku*** dávejte si nani pozor jenom vyuzije a odkopne, a nebo si ji přidejte dostanete od ni nahé fotky do sekundu je to totalni bitch
0
0
0
lego adolf hitler :)
0
0
0
Tak se mi zalíbily Legíny na Holkách že jsem si za 1499,- od značky Anarchy Apparel jedny pořídil jsou se Vzorem Mlhoviny a nemůžu si je vynachválit ! Cvičím vnich a dokonce i spím ;-) Holky vy se máte.
0
0
0
Jednou jsem si šel koupit do tesca v Místku suchý chleba
0
1
0
Dominik E. M. Je sexy :3
0
0
0
Kolik lidí ví o legendě známé jako Mařena z Valašských hor ?
0
0
0
Jsem cizinec, v FM jsem v pohodě. Miluji tvoje jídlo a ženy jsou skvělé, vlastně horké????doufám, že se google transleter překládá dobře
0
0
0
Jednou jsme v noci vylezli na Frýdu a vypojili vánoční osvětlení.
0