Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
Máca D. má malé koule.
0
1
0
Dominik E. M. Je sexy :3
0
0
0
Radimovi z Frýdku: Važ si té Ivči nebo ji ztratíš! Ani nevíš kolik kluků o ni stojí, včetně mě. A to jsem tvůj kámoš. Přestaň se s ní hádat a věnuj ji trochu více času, je to úžasná holka.
0
0
0
jsem dokonala
0
0
0
Zuřím, když na eskalátoru na vlakovém nádraží, se lidi stavějí vpravo i vlevo. V tomhle jsme oproti Pražákům zaostalí. Tam totiž platí pravidlo, že kdo nespěchá, staví se vpravo. Levá strana je pro spechající.
0
0
0
Jednou jsem si šel koupit do tesca v Místku suchý chleba
0
0
0
Honim si nad svoji mamou dela mi to dobře jsem typek normalniho veku coz je 18-24 potom uz jak nemate babu jste skurveny komouši a js honibrk co rad liže prdel tvoji mamy a nosi kšandy v prdeli tvoii stare což o to dylino more gadža sem majitel 3 limuzin a mam vas v pici iluminari kundy stare spinave :) jebu vsechny do prdel at si bilej cernej negr nebo cigan neřika se rom ale cogos pojebany :DDD
0
0
0
Ahojte
0
0
0
Tak se mi zalíbily Legíny na Holkách že jsem si za 1499,- od značky Anarchy Apparel jedny pořídil jsou se Vzorem Mlhoviny a nemůžu si je vynachválit ! Cvičím vnich a dokonce i spím ;-) Holky vy se máte.
0
0
0
Je mi 18 a stále jsem panna. Absolutně mi to nevadí. Přítele jsem nikdy neměla, dokud jsem nepotkala úžasného kluka na internetu. Je z Ameriky a skvělý člověk. Jsme spolu na dálku už půl roku. Vy kteří se ptáte jestli je ostuda být ve 14, 15, 16 panic/panna - rozhodně ne. A holky které se ptají jestli jsou jediné kdo nepije, nemá sex, nekouří atd atd - ne, nejste. A kdybyste se pokusily alespoň trochu bavit s jinými lidmi, možná byste to zjistily taky.
0
2
0
Zajímalo by mně kdy město začne něco dělat s těmi bezdomovci -_- například ti na ul. Heydukova u Kulturního domu.. Dělají bordel a ochomýtají se u dětského koutku Bambulka...
0
1
0
Měl by se nechat spravit i druhy podchod v mistku smerem na stary autobusák vypada jak z dob komunismu
0
0
0
Moje máma je auto a proto nechápu jak jsem se mohla zrodit z pneumatiky, ale můj táta je lampa a proto to chápu. A jsem transformer.
0
0
0
Osmička jde do piče
0
0
0
Občas sin jen tak strčim lupu do prdele a koukam se jak mam velke hovno
0