Přiznej anonymně!
1
0
Líbí se mi, když se 2 holky líbají, nic víc, lesbické porno se mi nelíbí a ani nevzrušuje. Chtěla bych to zkusit, jenom se líbat s holkou, nic sexuálního. V sexuální směru mě přitahují kluci. Co to znamená ? Je mi 16;)
0
0
0
Miluji svoji ženu ale přesto toužím mít sex s mužem
0
1
0
Čím déle jsem na FSv, tím víc bych toho měl umět. A ano, všelijakými teoriemi a nestandardními výpočty má člověk plnou hlavu. Co se týče praktických věcí k oboru i mimo něj včetně věcí kolem normálního sociálního života, tak si přijdu čím víc jako idiot.
0
0
0
Jsem zamilovaná do svého kamaráda s výhodami. Co mám s tím dělat?
0
0
0
Pěkně mě štvou ty neustálý výluky v MHD...Člověk už ani neví, jak se ráno dostane do školy.
0
3
0
Při odchodu z přednášky, kterou vedl stejný přednášející jako můj večerní seminář jsem se loučil se svým spolubydlícím v první řadě slovy: "Tak večer, vole.". K mé smůle spolubydlící na můj pozdrav nereagoval.. Narozdíl od přednášejícího, který v domnění, že mluvím na něho, zvedl oči od katedry, změřil si mne pohledem a klidným hlasem pronesl: "Nashledanou večer, kolego." Od té doby sháním zápisky od spolužáků.
0
0
0
S mým bývalým přítelem máme občas kamarádský sex. Je to něžné a občas i fajn, ale já bych chtěla pořádný tvrdší sex! Občas mu to naznačuju, ale on to nechápe. Říkat mu to vážně nechci.
0
1
0
Nesnáším typy lidí, co chodí na všechno a NEUVĚŘITELNĚ lezou do zadnice ...
0
0
0
Jsem gay a poslední dobou mám pocit, že jsem jeden z mála těch "normálních". Není to na mě totiž vůbec poznat. Mam rád rock a metal, miluju hokej a hraju fotbal, jezdim na motorce, chlastám pivo, na PC hraju LoLko, CSko a další hry. Vždy když to o sobě někomu řeknu, myslí si, že si dělám srandu. Z ostatních gayů je mi špatně. Růžový nagelovaný blond buzničky, co mají po zdech vylepený plakáty s Lady Gaga, odporně teplej přízvuk a chovaj se jak dámičky... a to chcete aby nás lidi brali? S timhle přístupem a tim trapným Pride těžko. Radši zůstanu do smrti sám než být s nějákým z nich...
0
0
0
Jednou se mi během fyziky na FEL udělalo špatně, tak jsem běhal mezi vykladem vzorců zvracet . .
0
0
0
Nechápu jak někdo může říkat České ''čára''. Když se s někým bavím, řeknu že jedu na Českou, nebo že dáme sraz na České, ale slovo ''čára'' vynechávám.
0
0
0
Vcera sa mi snivalo, ze som sa posral. Sen bol tak realny, ze po prebudeni som ihned skontroloval ci nie je blato na ihrisku.
0
1
0
Vždy když jdu na zkoušku na FA, říkám si že dostanu stejnou známku jako bude mít písmeno výtahu kterým pojedu. Když jsem šla vystresovaná a nenaučená na nejhorší zkoušku a přijel mi výtah D, radši jsem šla až do 5. patra po schodech. Pak jsem dostala B, takže se to vyplatilo! :)
0
0
0
Nesnáším když někomu poradíš a hned je s tebe namachrovaná kráva... UVĚDUMUJE TE SI ŽE KDYŽ HRAJU TAK DOBŘE ŽE MI NĚKDO MUSEL ŘÍCT JAK NA TO?? A KDYŽ DĚLÁTE NĚCO ŠPATNĚ A CHCU VÁM JEN POMOCT?!
0
0
0
Je normální když mi je 12 .. mám 155 cm a vážím 46-47 :( ?
0