Přiznej anonymně!
0
0
Je mi 19 let a ještě nikdy jsem nezažila orgasmus.
1
0
0
jsem z FITu a desne me sere zpusob nasich zkousek .. jako 7 za 10 dni? what?
0
0
0
Nemám tušení, koho jsem měl na semináře ze státovědy a politologie, nikdy jsem nezjistil, kdy byly přednášky. Můj první kontakt s těmhle předmětama byl první termín zkoušky zapsanej jen tak jako pokus, ani jsem nezkoušel shánět materiály na naučení. Politologie za 1, státověda za 2. Vážně přínosný předměty.
0
0
0
strasne me vzrusuje, kdyz si cistim boty kartackem na zuby..
0
0
0
Jsem zamilovaný do holky o 5 let mladší než jsem já(mě je 21), ale bojím se jejího odmítnutí, co si mám počít?
0
0
0
Prosím bolí odpanění? díky :))
1
0
0
Co mám dělat když se objímám s holkou a mě se postaví?
0
0
0
Mam 16 a som panic
0
0
0
Od té doby co jsme spolu s přítelem byli, to byl nejlepší vztah. Pili jsme, hrály hry, jezdili na koncerty, sem tam nějaký výlet. Bylo to skvělý do té doby, než se začal chovat jako monumentální idiot. Prakticky za všechno chtěl ode mne peníze (za jídlo, za koncert, za výlet..) když mi láskyplně říkal že pro mě má dárek, tak jsem celá natěšená přijela a nic tam nebylo. Začaly mu vadit věci, které mu předtím nevadili, začal být protivný a nemluvný. Trochu mě mrzí že se většina kluků začne po začátku vztahu chovat špatně a myslí si že mají tu slečnu jistou. Podle mě je toto první bod zlomu kdy si holka začne rozmýšlet jestli chce s takovým chlapem být, popřípadně ho začne podvádět. Chlapy, nechovejte se ke svým slečnám jako by byli samozřejmost, protože čím víc je tak berete, tím míň samozřejmostí jsou.
0
0
0
Pročítal jsem si tuhle FB stránku a na některé komentáře kluků můžu reagovat asi jen takhle: Je mi 17 let, chodím na gympl a jsem teplej. Ano, teplej, ne gay, protože tohle slovo se mi příčí. Stejně se mi příčí chování některých lidí, kteří na nás pohlížejí skrze navyklé stereotypy společnosti. Nelíbí se mi Prague Pride, nenosím růžovou, nemám přehnanou gestikulaci, anální sex je dle mého nechutný, nemám hlas jako kdyby mě někdo tahal za kulky a nikdy bych nic špatného neudělal svým kamarádům-heterákům. Celá třída, včetně všech kluků, mě bere úplně v pohodě. Považuji se za zcela normálního člověka, nejsem ničím výjimečný, jestli něčím ano, tak rozhodně ne tím, že jsem na kluky. Zkuste se nad tím zamyslet a představte si, že jednou by mohlo být vaše dítě homosexuální ... nebo, že byste vy, pánové, se tak narodili. Když se nad tím zamyslíte důkladně, dojde vám, že to jednoduché není, stejně tak, jako že to není výjimečné. A pro ty některé takyteplé - nedělejte, že vám patří celý svět ;)
0
0
0
Poslední dobou jsem tak šíleně nadržený, že už přemýšlím, jak bych ošukal starší sestru. Honění zabírá jen na chvíli. Asi bych si měl najít holku a konečně zasunout, co? Napsáno 19.1.2014.
0
0
0
Je v 15ti normální mít povyslé pysky? Přijde mi to divné a nevím jestli to tak mám jen já ale kvůli tomu odmítám spát s mím klukem bojím se jestli mu to bude připadat divné a nechutné. ach jo
0
0
0
Je mi 20 a ještě jsem neměla sex. Nebojim se toho sexu, ale toho, žese mi kluci budou smát ze mám malmalé stydké pysky poměrně dost velký a strašně mě to štve. :(
0
0
0
Postříkal sem svoji přítelkyni když spala, chtěl sem to zkusit, vzbudilo ji to a jen zamrčela a ráno mi řekla že to bylo divný :) udělal to taky někdo nebo je to divný?
0
0
0
Kouřím trávu...
0