Přiznej anonymně!
0
0
Anální sex je nejlepší. Miluju narvat ho té svojí do prdelky jak nejhlouběji to jde,chytnout ji pod krkem a brutálně přirážet v různých polohách a sledovat jak vzdychá a ten její blažený výraz..s trochou štěstí, když je pak penis čistý, jí to stříknu do pusy, jinak do zadku.
0
0
0
Šest let jsem v práci a hned bych se vrátila na OSU. Ať bylo, co bylo, pořád ještě šlo o pohodový život. Kdybych měla peníze na další studium, už bych se hlásila.
0
0
0
I když jsem se učil nebo připravoval na některou ze zkoušek, vždy když se mě někdo zeptá, tak většinou odpovím že jsem se učil den předem jen pár hodin nebo jsem to prostě jen tak lehce opsal. Vyžívám se pak ve zkažených výrazech lidí kteří mě ignorují a ve zkouškovém, pokaždé co je potkám se 1000x zeptají kolik mam kreditů a jestli mam splněno tohle a tohle aby se pak předemnou mohli pochvalit kolik hodin denně se učí a jaky to jsou šikulky :)
0
0
0
Mám hrozně úzkou kundu! ...strčím si tam obyčejnou flétnu a už mě to bolí.. (jsem panna)
0
0
0
Prožívám orgasmus při čištění uší vatovýma tyčinkama
0
0
0
Bojím se to přiznat ale když jezdím s babičkou do lázní, tak mi ten pohled na ty důchodce vůbec nevadí ale naopak dělá mi to příjemně..Nevíte čím to je? Né že bych to chtěl omezit, spíš zvýšit na každý měsíc....Chodím do vířivky. na masáže, hraju šachy. baví mě to.
0
0
0
Když jsem ani napotřetí neudělala účto dvojku, tak jsem se vzteky rozplakala. Navíc jsem to musela tajit, protože jsem studovala obor účetnictví... hanbou bych se propadla.
0
0
0
Poslední dobou se tu šíří pověsti o neznámém Fantomovi, který vydává pronikavé skřeky a mnoho lidí ruší od spaní. Fantom většinou řádí brzo k ránu a prakticky po celých kolejích, nejvíce zpráv o jeho působení však pochází z pavilonu B. Nedávno byl dokonce slyšet i v centru Pardubic na Třídě míru. Doteď ho slyšelo mnoho lidí, ovšem nikdo ho ještě nikdy neviděl. A tak je možné, že Fantom vlastně neexistuje a lidé si z nudy vymýšlí píčoviny.
0
2
0
Dva a půl roku studia za mnou, co jsem se za tu dobu naučil? Že Účko stojí za hovno, nejlepší pivko točej v Irský, na levnou pizzu jedině do Morgana, v Ponorce chlastá veškerá olomoucká elita, v Sbaru maj skvělý panáky, Sklub jasnej dance, v 15ce najdeš levnou tequillu a nejlíp anglicky pokecáš v Belmondu s erasmákama. Zlatá Olomouc.
0
0
0
nevim, jestli to už někdo psal, ale docela mě už rozčiluje, jak kluci pořád píšou, jak byli hodní, milí, a že nejsou ošklivý, atd., ale holky je i přesto vždy odkopli, tak se rozhodli, že začnou bejt hnusný na holky a že chtěj, aby k nim holky přilezly, aby je mohli odkopnout ... takhle se chovaj hodní kluci ??? -_-
1
0
0
True stories by Dědek: Je jedno, jak blízko stojíš čekajíc na bagetu, vždycky řekne: "Pojď si pro to!"
0
1
0
Když začne zkouškový, tak zkouknu všechny filmy, který jsem si za celý 3 měsíce stahovala že se na ně podívám (ale nikdy nebyl čas) a seriály (ty co sleduju + všechny řady, těch co už skončili - asi 2) a záhadným způsobem zkoušky nějak udělám. Ať žije vysokoškolský život!
0
0
0
Tímhle ksindlem mě vozí každej den fotřík do školy. Nemálo se stydím, vůbec se nepropadám do země.
0
0
0
když se učím matiku, poslouchám klasickou hudbu.
0
0
0
Obor Učitelství NJ pro SŠ na FF MUNI je naprostá fraška. Po dvouleté praxi jsem nepoužila ani jednu věc, kterou se do nás snažili natlačit. Naprosto zbytečný obor, který už několikátý rok jede ve stejných kolejích a nikoho nezajímá, jestli je to v realitě využitelné. Přitom učitelské obory jdou víc prakticky orientovat, ale to by se někomu muselo chtít a ne jen hrabat prachy, že... :(
0