Přiznej anonymně!
0
0
Mam 175 cm a 63 kg... Je to moc? :O
0
0
0
iii
0
4
0
Při mé zkoušce v prváku z filozofie se najednou uprostřed kabinetu zkoušejícího objevil rejsek. Pan zkoušející dostal panický záchvat, že má hrůzu ze zvířat. Vyskočil na židli, nakázal mi, abych se s rejskem vypořádala a přitom mě nadále zkoušel z Aristotela. Dostala jsem za 1.
0
0
0
Je mi 21 let, měřím 160 cm a vážím asi 140 kg. Jednou jsem si sedla na židli a ta židle se pode mnou propadla (prostě rupla). Pak jsem zjistila, že se mi v té židli zasekla prdel a já nemohla vstát. Musela jsem počkat než přijde moje sestra, aby zavolala hasiče, aby mě vyprostili. Stálo mě to tenkrát asi 600,-.
0
0
0
svýho přítele jsem podvedla s jeho ségrou
0
0
0
Včera jsem byl v PCE v kině s holkou co se mi už hodně dlouho líbí.. pozvala mě tam ona a všechno platila její ségra.. o_O Nevím jak jim to oplatit, protože otočit zpátky to kino mi přijde blbý..
0
0
0
Kamarádce jsem řekl, že brečím kvůli ní, přitom jsem před tím krájel cibuli.
0
0
0
Je mi 8 let a mám svoje první tetování. Jsem neskutečně hrdej.
0
0
0
Nejsem žádná češtinářka a vím, že čeština je složitý jazyk, ale chytají mě mory, když někteří jedinci neovládají základní pravidla pro psaní. Napsat v 1. osobě čísla množného "mi" a nebo dokonce napsat "bít" (být) tak to už opravdu rostu (nemluvím o "uš", "aš", "aď", "ženy se bavili o svích kamarádech" apod..) To je takový problem si místo psaní hoven a jiných "nesmislů" na facebook, sednout a pročíst si vyjmenovaná slova nebo pravidla českého pravopisu? A že to někomu nejde...chápu, ale neříkejte mi, že 50% čechů má na to papíry... Jinak opravte mi prosím chyby, aspoň si dám příště větší pozor.
0
0
0
Je mi líto lidí, kteří nemůžou vidět svět jako někdo kdo rozumí alespoň trochu chemii. Víte o čem mluvím.
0
0
0
Ten divný pocit v GTA když do vás někdo vrazí zezadu , protože jedete moc pomalu . . . taky ho neznám :(
0
0
0
Mám úžasného přítele, nikdy jsem sice sním neměla orgasmus, ale jsme spolu už dost dlouho a já věřím ze se mu to povede a pokud ne, nemám v plánu ho podvádět, nikdy...:-)
0
1
0
Pravidelně balím jointy ve výuce. Jednou mě viděl učitel, ale odvrátil zrak a šel dál.
0
0
0
Jednou sem šel ve škole na WC a kámoš mě pochcal nohu .
0
2
0
Dívám se na Pretty little liars.
3