Přiznej anonymně!
0
0
Při sraní poslouchám motivační songy. :D
4
0
0
Přestože jsem studentem ČJ-LIT na FF, nikdy jsem nečetl Máj...
0
0
0
Jednou jsem se se celkem ošklivě pořezal na prstu , ještě ten den jsem večer onanoval a když už bylo dílo při konci tak jsem si omylem postříkal ruku .. Sperma dopadlo na ránu a začlo to štípat jako hovado probudil jsem celej barák a když do mého pokoje přiběhla vystrašená mamka ten její výraz když na celé obrazovce hrálo porno a já brečel nahý a v ruce penis byl k nezaplacení...
0
0
0
Ševčík z ekonomky na mě vytáhl zbraň. Policisté ho pak nechali odjet opilého. Takový mafián co učí a šikanuje na VŠE tam nemá co dělat.
0
0
0
Chodím s chlapcom už pomaly 2 roky.. Kedže je tohtoročný maturant, povedala som mu týždeň pred ústnymi, že bude do matury bez sexu, a v utorok keď mu skončí celé to trápenie a dá to na !! 2ky !! , može si somnou robiť čo chce .. Mali ste chlapcia vidieť, nezapol ani raz FB, ani CS, ani WoWko ani nič .. Od utorku do štvrtku večera sme sa nepohli z izby ... PS : Ano, citim sa jak keby ma po*ebalo stádo slonov, ale zato ten moj mudrc dal odbor a SJ na 1ky a nemčinu na 2ku ;)
0
0
0
I love BLEACH! Toshiro Hitsugaya is very cute!
0
0
0
Už se mi asi 3x stalo, že mi řekly přítelkyně od mých dobrých kamarádů, že oni mají vlastně spíš takový volnější vztah. Nikdy jsme nevěděl, jak se zachovat.
0
0
0
Poslouchám metal, sleduju horory hlavně krváky a nepoznám lítost z lidského neštěstí a upřímně mi to ani nevadí. Naopak mi vůbec nevadí lidské neštěstí, protože lidé v dnešní době jsou větší hajzlové než dřív. Ve světě vládne samej bordel, chaos, válka, lež, nespravedlnost a další všelijaké sračky. Pro co opravdu brečím jsou zvířata. Ta za nic nemůžou, pokud jste někde na dovolené v Africe a během pár minut vás tam rozseká rodina lvů, tak je to přirozené, že se lvi něčím musí nakrmit. Největší slabost mám pro šelmy. Pokud by nějakej člověk ublížil před mýma očima kočce, tak se neubráním a vyjel bych po něm tak, že bych se štěstím skončil v nemocnici. Úplně me dovede nasrat jak je to s dnešní dobou. Lidé týrají zvířata (neříkám, že všichni) a dostanou třeba pouhých 5 let v lochu. Tak jako do prdele co to je ? Zvířata trpí a lidi si klidně žijí dál za nějakejma tyčkama. Říká se oko za oko, zub za zub a né žádnej zasranej kriminál.
0
0
0
Trpím nadýmáním :'(
0
0
0
Vždy jsem chtěla manžela a s ním mít dítě atd..A taky jsem vždy říkala,že nebudu rodit císařem.Po tom obrovskym hovně co sem dneska musela vytlačit už porod jedině císařem.
0
0
0
Raz som v kampuse celú hodinu hľadal pitnú vodu, nakoniec som si ju musel kúpiť v bufete.
0
0
0
První věc, co udělám, když ráno vstanu je, že jdu zkontrolovat k zrcadlu svoje břicho.
0
0
0
Jednou se me jedna studenka z JČU v 2. rocniku ekonomie ptala co je to odmocnina. Po hodine vysvetlovani byla schopna odmocnit 4.
0
2
0
Vždycky když hraju Wow, doufám že moje oběť bojuje na blízko protože se mi potom nechce chodit až k ní sbírat itemy.. (Zabíjí to čas.. :/
0
3
0
Jen jsem lhal a ztratil jsem to nejcennější co stále miluji. Mrzí mě to.
0