Přiznej anonymně!
0
0
taki se pridam adam b ze 5B je blbej
0
0
0
Až na ČZU jsem se naučila podvádět a opisovat pri testech ^_^
0
0
0
Kdy jste měli první sex?
0
0
0
Jednou jsem chodil s holkou ktera byla úžasná.. aspoň v tomhle domění jsem žil.. Nakonec jsem se skrze její kámošky dozvěděl jak se kurvila tamhle s tamtím a tak dál.. Natož jsem ji poslal do prdele.. Ale nedávno jsem za ní jel s tím aby jsme si popovídali, dopadlo to tak že jsem ji vymrdal.. a ona mi večer na fb psala že asi miluje někoho jinýho ale že chce i mě.. :D
0
0
0
rád sleduju na loupáku "blbci za volantem" a říkám si kdo je za tu nehodu vinen, sám jsem aktivní řidič a zatím sa mi nehoda nestal :)
0
0
0
Šel jsem studovat psychologii na FSS, protože mě na střední bavilo učit se o Freudovi. Napsané seminárky by už vydaly na fakt obsáhlou knížku, ale použitelného nevím vůbec nic. Jenom to, že nechci být psychologem- taky dobrý.
0
0
0
Myslím si, že Eva je nejvíc erotické jméno. Má někdo nějaký jiný názor? :D
0
3
0
Nejradši bych zrušila Lolko.
2
0
0
Připadám si jako Samantha ze Sexu ve městě - s chlapi se scházím do té doby než začnou mluvit o vztahu pak rychle zdrhám
0
0
0
nikdy jsem nebyl dobrý student. dost průměr, ale po střední jsem měl chuť to alespoň zkusit a musím říci, že jsem nelitoval ani jednoho roku. UJEP byl super, ale upřímně, kdybych nelezl některým učitelům do zadku, což neberu jako špatnost:) tak jsem vživotě nemohl dostudovat. paradox je, že spousta mých kamarádů ještě dodnes nejsou hotový, protože zapomněli, že učitelé nekoukají jen na prospěch:)
0
1
0
Spolubydlicí si pere ponožky v pisoáru
0
0
0
Sem hrozně nadržená!! je mi 14 a mohla bych si to dělat klidně víc jak 3x denně.
0
0
0
Je mi 15, prošla sem si šikanou na zakladní škole. Mam tátu který mě chtel x krát znásilnit nebo zabít. Nesnašim, když se ve škole baví holky o tom, že jim rodiče nekoupili novej mobil. Že jim mama zakázala chodit na počítač nebo že maji mladšího sourozence, který je "otravuje". Byla bych uplně šťastná kdybych mohla mít jejich problemy. Za chyby se omlouvám.
0
4
0
V prvním ročníku na FASTU jsem měla strach, že vyletím z matiky. Proto jsem chodila na stejné cvičení nejméně 2-krát týdně. Před spolubydlící (která byla zároveň moje spolužačka) jsem si však brala tašku s cvičením, s tím, že jdu na tělocvik, abych nevypadala šprtsky. Vtipné mi pak připadalo, když mě později pochválila, že to ten pohyb je na mě fakt vidět.
0
0
0
Piju Frisco.
2