Přiznej anonymně!
2
0
Při prvním sraní na FEI jsem netušil že toaletní papír není v kabince. Šel jsem s holým zadkem pro toaleťák a viděli mě při tom 2 studenti.
0
0
0
Ešte jeden hešteg #medstudent #medicinelife tak niekomu vrazím. Fakt.
0
0
0
Ta atmosféra pátých pokusů je naprosto nejlepší... doporučuju zažít všem.
0
0
0
Ten moment, když místo učení se na zkoušku přemýšlíte, jak se na ni vůbec dostanete, když je 9 z 14 stanic metra, které potřebujete, uzavřených.
0
0
0
Lidi zavírejte ty dveře na záchody není nic lepšího než jít po chodbě a slyšet jak někdo hraje sólo na záchodovou mísu a HLAVNĚ dámy pokud jste tak neschopné umýt si hlavu večer než dete spát tak si jí prosimvás aspon ráno nefénujte tak aby to musela slyšet celá budova. Není nic lepšího než slyšet v 6 ráno fén který pak jede ještě hodinu
0
0
0
nikdy jsem nebyla zamilovaná a asi nikdy nebudu, ale moc chci..
0
0
0
nevím jak to je,ale připadá mi,že jsem jedinej kluk,kterej poslouchá 1D.
0
0
0
Přiznávam že sem iluminát
0
0
0
Rozbrečel jsem se u posledního dílu HIMYM a nestydím se za to.
0
1
0
Jsem totálně udělaná z Benedicta Cumberbatcha aneb seriálového Sherlocka Holmese.
0
2
0
Otec mě jednou přistihl jak masturbuji u fotky jeho nové přítelkyně... Sundal si opasek a zmlátil mě s nim tak, že jsem radši týden nešel do školy, aby se to nikdo nedozvěděl. Nikdy jsme o tom pak s ním nemluvili a děláme jako by se to nestalo.
0
0
0
Kazdej Petr je Gay. Neumeji sukat
0
0
0
Je mi 15 a jsem těhotná ani nevím s kým. Byla jsem znásilněná, policie hledá kým, ale z části si za to můžu sama. Neměla jsem se chovat jako dospělá a žít dětským životem. Teď se jen bojím, že toho drobečka nebudu mít ráda
0
2
0
Jednou jsem si vášnivě líbala předloktí a vytvořila jsem si parádní cucák. Když se mě máma ptala, co z čeho to mám, řekla jsem, že jsem spadla na kole.
0
0
0
V pornu se vždy udělám, ještě než si sundají oblečení..
0