Přiznej anonymně!
1
0
Nemám ráda, když si voholím nohy a příjde to vniveč. Ještě víc mne dokáže naštvat, když si je nevoholím a zrovna by byla příležitost. Kvůli lenosti pak příjdu o šuk...
0
4
1
Baví mě vyvolávat češtinářské hádky s moravskými kolegy tím, že pozdní příchod avizuji slovy ,,Přijdu dýl"
0
3
0
Zajímalo by mě kolik vyučujících na FHS zná pojem etika, o které furt mluví, ale samo jejich chování k nám je občas hodně neetické.
0
1
0
Svého nejméně oblíbeného učitele jsem jednou schválně nepustila na přechodu pro chodce, když jsem jela autem ze školy. Není to sice něco závratného, ale ten pocit v tu chvíli byl vážně fenomenální :-)
0
0
0
Včera jsem po zlatu Evičky Soukalový potkal Hitlera..
0
4
0
Odmítám svému příteli orální sex, ne že by mi to vadilo, ale nelíbí se mi jeho penis, říct mu to nemůžu...
0
0
0
Moje GPS navigace má strašně sexy hlas. Úplné mě to rajcuje a bere. Chtěl bych vědět jaká kočička to namluvila a těším se až příjezdu domů a pustím si ji jen tak v posteli :*
0
0
0
Nepřitahuje mě sex....plánuji ho až po svatbě...porno mi připadá odporné, platonická láska je lepší :) už jsem měla orgasmus při masturbování, ale nic víc nepotřebuji....dá se bez toho žít šťastně :)
0
0
0
Každou noc přes spaním si představuji můj následující den. Někdy si předatavuji i dál. Vždy si vysním situace, aby dopadly přesně tak, jak chci. Funguje to. Třicet mi bude za pět let, mám desítky zaměstnanců, velmi vysoké obraty, skvělou firemní ekonomiku a stále nezastavitelně rostu... Život je takový, jaký si ho člověk udělá ve svých představách. Myslete na to a užívejte si život!
0
0
0
Celkem mi vadí,že jsem myšlenkově o dost na před než vrstevníci v mém věku. Je to dáno asi událostmi v mém životě. Je to fakt bída.Vlastně si nemám co říct s lidma mého věku.A tak si připadám sama.Takže čekám až dochodím tu 9 snad na střední bude někdo kdo nepovažuje za nejhorší trápení když mu nenapíše 2 dny jeho láska na fejsbuku.Nebo že si ho někdo odebral z přátel.
0
0
0
Jednou při noční u nás v práci jsem skoro usínala, tak jsem si řekla, že se projdu aspoň na záchod, abych se probrala. Inu, přijdu k wc, zalezu do kabinky a přemýšlím o smyslu života, když vtom do vedlejší kabinky vtrhne nějaká paní, usedne na prkýnko a v tu ránu se z ní začnou linout zvuky, které bych snad ani neměla ke komu přirovnat. Za doprovodu jejích srdceryvných slov jako: "Panebože, to snad né," nebo "Tyjo, uff.." jsem se rozhodla, že na noční snad už radši ani na záchody chodit nebudu :D
0
0
0
vím na koleji o třech holkach, ktery jdou jen za prachy..
0
1
1
nemam rad ked serem moje hovno člupne a mám mokru riť ...
1
0
0
Pokaždé když jsem měl něco vážnějšího, tak jsem s ní měl spojenou určitou písničku. A když to nevyšlo, tak ji už nemůžu ani slyšet a to jsou to povedené kousky.
0
0
0
Nikdy jsem nevypracovával otázky, nečetl okruhy, nezpracovával materiály ani nepsal reference na borci
0