Přiznej anonymně!
0
0
Sralas ?
0
0
0
Nevim, co je to "swag".
0
0
0
Je mi 16 a můj penis měří 6cm a žádný chlupy :DDDD
0
0
0
Mám přes 160 IQ a studuji na Pedagogické fakultě. Učím se tam víc, než kdykoli předtím a stejně to občas nestačí. Ještě někdo mi chce tvrdit do očí, že je to fakulta pro blbce?
0
1
0
Strašně mě zajímá, proč rodiče křičí na své děti, když brečí. Znáte to: "A ty přestaň řvát, nebo ti ještě dám důvod!" Když asi dítě brečí, tak ho něco trápí. Proč mu to rodiče ještě zhoršují?
0
0
0
Vyhejbám se lidem který znám abych je nemusel zdravit.
0
0
0
Den po kámošových narozeninách jsem se vzbudil vedle cca 65letý důchodkyně, to by nebylo tak hrozný než jsem chtěl vstát a byl jsem nahý.. a ona taky. Když jsem dal nohu z postele šlápl jsem do použitý šprcky a to už bylo dost divný, tak jsem se potichu vypařil. Asi o týden později mi kamarád vyprávěl jak na jeho oslavu přišla jeho babička a že jsem se k ní choval nějak moc mile...
0
0
1
Myslel jsem, že když mám před státnicema povinnou praxi, škola mi ji zajistí. V životě jsem s tak nespletl...
0
0
0
Když mi bylo asi 6 let, vyfotil jsem na rodinný foťák svého pindíka. Rodiče to asi po týdnu zjistili a začli se mi strašně moc smát. Nerad na tuto zkušenost vzpomínám.
0
2
0
Přehodil jsem si cvičení k sexy doktorandce, celej semestr bylo krasný pokoukání, zápočet sem na konci však neudělal.
0
0
0
Miluji svého kluka nejvíc na světě i přesto že na mně občas sere snad to není hřích :P
0
0
0
Venku je tak krásně, nebavilo mě sedět doma, tak sem vlezl do garáže, nafoukl lehátko, vzal plavky a šel do ulic jezdit, celkem prdel až na odřený kolena. Ale stálo to za to a benga taky slušně čuměli :D
0
1
0
Moc rad delam zkousky z mikra, proto si je za rok s radosti zopakuji.. Miluji pohled do profesorcina oka.
0
0
0
Ani nepotřebuju sex abych měla orgasmus..stačí když si kluk hraje s mými ňadry a příjde to samo
0
0
0
Neskutečně mě štve celá současná namyšlená civilizace, která sebe považuje za střed vesmíru. Toužím po tom, že sem z vesmíru přiletí nějaký ten meteorit, kometa či gama záblesk a smete ze Země tuhle havěť, která má tu drzost si říkat "civilizace"! A pokud by to část lidstva snad měla přežít, tak se snad konečně naučí pokoře! Mějte mě za cvoka, ale poměry v současné společnosti i současném světě mě fakt se*ou a žít v tom mě už fakt nebaví.
0