Přiznej anonymně!
1
0
V 17 jsem dostal vážnou nemoc, při které jsem prožil klinickou smrt, po fyzické i psychické stránce mě totálně vyčerpala, v nemocnici jsem strávil dlouhou dobu, než mě dali tak nějak do kupy abych mohl domů. Jsou to už dva roky psychicky jsem opět na dně, vypadá to že se mi nemoc opět vrací, absolutně nezvládám situaci, prožít celou situaci znovu nezvládnu, chtěl jsem spáchat sebevraždu, mám napsaný dopis na rozloučenou, protože až mi řeknou že mám znovu prožít vše, tak si domyslíte co bude následovat =) Do toho jsem poznal jednu dívku, je opravdu úžasná, má opravdu kouzelný úsměv a dokonalou povahu, ale v žádném případě sní nemůžu být, to mi zrovna na psychice nepřidalo, jelikož až mi přijde zpráva....nechci zklamat dalšího člověka.....nikdo mojí psychickou situaci nezná, nikomu jsem to neřekl, proto to píšu sem, je to levnější než psycholog a už jsem to v sobě nemohl déle takhle držet, nechci od vás žádnou radu, jenom si kurva važte zdravý, protože až o něj přijdete je pozdě.....=)
0
0
0
Líbil se mi Čeněk, ale když jsem viděla jeho hroťák na bradě,co má na fotce na facebooku...zůstane chlapec ještě dlouho nezadaný. Jo,holt večerní pohodička s přáteli není to pravé v jeho věku,ale to si chlapec ještě neuvědomil.
0
52
3
Vraždila bych lidi, co dělají smajlíky s nosem!
0
1
0
Svou první menstruaci jsem dostala asi v 8.třídě. Kamarád mě nechtěně kopl kolenem mezi nožky. - dělali jsme totiž blbiny... No, přišla jsem pak domů, šla jsem na wc a na kalhotkách jsem měla krev. Začala jsem křičet, ať zamnou mamka přijde. Myslela jsem si totiž, že jsem to měla od toho kopance ;) No jak to pak trvalo už 3 dny, řekla jsem si, že to asi bude něčím jiným ;) - ano, dostala jsem krámy ;)
0
0
0
Je mi 17. Nevim cim to je ale jsem uplne uchylná na kouření meho přítele. Nevim proc, pred nim jsem mela uz dva partnery (prvního jsem mela v 15) a kouření jsem vyloženě nesnasela. Tomu memu je ted 16 a... Ja nevim... Ae rekla jsem si ze do třetice vseho dobrého tak jsem si ho dala do pusy a... ten jeho pták mi hrozne chutnal. Dokonce jsem si ho zarazila i do krku a bylo to uzasne. A potom kdyz jsem zvedla oci a viděla jsem jak se to tomu memu zajickovi libi... Nakonec to dopadlo tak ze mu musim aspon jednou denne vykouřit a kdyz je nekde pryc tak jsem nervózní. A ne nechodí se mnou jenom kvuli tomuhle, popravde... Spat sme spolu začli az po 3 měsících a to kouření jsem zkusila az o dva pozdeji. A on vi jak me udelat stastnou. Lepšího jsem nemela. Tvrdý sex s nim mit asi nebudu ale me to nevadi. Ja se vzdy krmím tou jeho vášní. On to dela kvuli me a ne sobe. Ach... Ja ho miluju :33 lasko pokud tohle čteš, urcite vis ze to pisu ja. Miluju te :-**
0
0
0
S mém přítelem máme předehru PO sexu.
0
1
0
Když měl Penis Kubík "bobrovo háro",měla jsem vzato,že je to holka bez koz.
0
0
0
Jednou mi dal vyučující zkoušku (áčkový předmět), aniž by mě vyzkoušel, a to jen proto, že spěchal na vlak. Dokonce jsem si mohla vybrat známku:P
0
0
0
Moji ségru dneska v buse přiskřiply dveře a nakonec ji venku zůstala trčet taška :D:D jeji pohled byl k nezaplacení :D:D
0
0
0
Veřejně přiznávám, že Gymnázium Jana Valeriána Jirsíka je nejlepší :) teda až na Vencu (if you know what i mean)
0
0
0
Jsem arogantní kluk, kterýmu je jedno co si o něm druhý myslí a co mu říkají. Rád šukam cizí holky i když svojí mam, Baví mě jak můžu v klidu s každou mluvit a poslouchat její problémy a nenápadně říct že mi to s tou mojí nevyhovuje a většinu z nich dostanu do postele :D problem je v tom že ta moje už něco začíná tušit Rada pro ostatní: vždy jen stačí poslouchat jejich problémy a přitakávat tomu co vám řiká a pak po ní vyjet, jednoduchý ;-)
0
1
0
Chci se svěřit, už to tu bylo asi hodněkrát ale musím to zopakovat. Co nejvíc nesnáším je, když mě kamarádka řekne po výkendu že byla na "party hard" a machruje jak se ožrala jak prase a řádila s každým. Vždy jí říkám že je to hovado a podobně a snažím se zavést konverzaci jinam, ale děsmě mě sere jak se dnešní holky kurví nejom proto aby mohly machrovat sami mezi sebou. Dnešní holky jdou do hajzlu.. všichny si stěžují jak jsou všichni klukci stejní když přitom se dozvídám tohle.. a ještě se mi s tím chlubí. Upřímě nechápu tyto slečny a jejich "zvyky".. Akorát si tím kazí pověst a každý si na ně bude ukazovat- To je ta kurva s tou si radši nezačínej.. každý je bude považovat za děvky na jednu noc a nikdy nedosáhnou pořádného vztahu. Je mi z nich špatně.
0
0
0
Mám ráda když si přítel povídá s pinďourem a heljbe s ním jako jestli ano nebo ne...
0
0
0
Dělala jsem to ze psem a je to lepší jak s chlapem. Alespoň si pes nestěžuje kdo co dělá blbě a drží pysk narozdíl od "chlapů"
0
0
0
V Pohádce vaří pěkně hnusně!
0