Přiznej anonymně!
0
0
Používám dámskou kosmetiku a nestydím se za to
1
0
0
Mám strach z jedné paní na studijním:-/
0
2
0
Měla sem nejlepší kamarádku kvůli které sem šla dokonce na horší gymnázium ale od mého přihlášení s ní na školu se radikálně změnila stala se z ní holka co se podbízí klukům a a prostě se jim snaží líbit. Přestala sem se s ní kvůli bavit je mi líto že se z ní stalo tohle protože byla fakt super a mi tomu začala nabalovat i mého kluka kterému vadí že jsem žárlivá. Poslední dobo tráví více času s ní než se mnou sem z toho na dně skoro každý večer brečím a s přítele se kvůli tomu i hádáme. nevím co mám dělat. :(
3
0
0
Přednášky jednoho profesora na Přf navštěvuji jen z toho důvodu, že je hezkej a vzrušuje mě jeho tón hlasu. G
0
0
0
Poprosil by som dvoch chlapcov čo sa spolu tak jemne decentne hrajkali v utorok okolo tretej poobede na WC v UKB pri 306 aby tak konali buď tichšie alebo inde ... nedá sa pri vás ani v pokoji vy*rať. No hejt, ale srať sa musí :D
0
0
0
Mám už čtyři roky přítele, nepodvedla jsem ho a nikdy bych ho nepodvedla, ale občas si při sexu představuju někoho jiného (kdybych měla za celý život už jen jednoho sexuálního partnera, tak bych se asi zbláznila, takže to řeším touto cestou). Takhle mi prošla ložnicí valná většina mých spolužáků, pár spolužaček a kamarádek, zažila jsem nespočet trojek a gangbangů, orgie mnoha druhu a měla penisy všech možných i nemožných velikostí.
0
0
0
Chápu, že smrt Paula Walkera je smutná událost,.... Ale můžete mi, vy, co jste ho viděli v jednom filmu a o jeho smrti víte jenom díky fb, vysvětlit, proč se najednou děláte, jak je to strašný, že je to srdcová záležitost a tak?
0
0
0
když jsem doma sama, nejraději chodím nahá.
0
13
0
Při sexu občas myslím na výsledky Ligy Mistrů.
0
0
0
Existujou ještě normální holky?!
0
0
0
Jde po mě CIA.
0
0
0
často nemůžu zadržet smích, když vidím, co má zase na sobě některý profesor na katedře českého jazyka a literatury
0
0
0
Jediný co od VŠ požaduju, je, aby se všem měřilo stejně. Kolik výstřihů a smutnejch očí udělalo zkoušku, to je k zblití.
0
0
0
Při potřebě hodit bobek ve škole, používám toalety pro invalidy. Je na nich více místa, držák na bundu a je to samostatná místnost.
0
0
1
nesnasim alkohol a cigaretovy kour mi vadi,ale kdyz je trava tak po ni hned skocim
0