Přiznej anonymně!
0
0
Příjde mi, že od té doby co znám PLL tak přiznání typu "miluju svého učitel" přibývá:D . Takže se ptám. Kdo dálší je jako Aria?:D P.S: Pro ty co chcou být jak Aria koukněte se na nový díl 4x13 a myslím že na Ezru změníte názor;)
0
1
0
často si říkám, že ti mladí doktoranti zapomněli, že před rokem či dvěma byli také studenti :)
0
0
0
Ikdyž tak nevypadám a nikomu to nejspíš z mého okolí nepříjde, tak jsem "nerd" . A jsem na to hrdá, že v hloubi duše taková jsem.
0
0
0
O víkendu nad ránem jsem se na kolejích rozespale šoural vstříc toaletám. Nevzal jsem si brýle a žil v domnění, že jsem v těch dlouhých temných chodbách sám. Bezelstně jsem si zpříjemňoval cestu dolováním šušňů z hloubin nozder, robil z nich kuličky a crvnkal je pryč. Když tu mi zničehožnic mi došlo, že přímo proti mě stojí kolejdědek a již z dálky notnou chvíli zděšeně sleduje mé počínání...
0
1
0
Absolvovala jsem všechny přednášky. Nikdy jsme neměla poměr s vyučujícím; nikdy nic ve sprchách, na záchodech, v šatnách. Asi sem nepatřím.
0
0
0
Ta kantorka předmětu Podnikový management mi připadá jako ta dočasná učitelka černé magie v 5. dílu Harryho Pottera (Fénixův řád). Už podle toho jejího pištivého hlasu, jejímu stylu učení a hlavně toho, že ty teorie jsou strašně důležité, že to v praxi bez nich nepůjde.
0
0
0
Je mi 15 a vzrušují mě jen panicové. Zkoušela jsem spát s klukem co už měl přede mnou jiné holky, ale bylo to k hovnu. Prostě si vždy musím najít panice a pak sním klidně jsme i půl roku. Myslíš si že jsem divná? Poraďte mi jak mám ovlivnit abych mohla spát i s klukama co už měli přede mnou jiný :'(
0
0
0
Masturbuji pravidelně před spaním a pak se mi nechce spat :D
0
0
1
Nevim proc, ale strasne me vzrusuje jedno porno, kde jsem nasel dlouholetou kamaradku, jak ji skuka nakej geront.. Sice jsem s ni taky spal, ale byla tma a az ted jsem konecne zjistil, jaky ma krasny telo!
0
0
0
Rád po večerech na Vloze tluču do topení.
0
0
0
Maly leceni komplexu: Je mi pres 25 a stale jsem nemel sex. To je tak slozity najit rozumnou partnerku na vztah? Jasne, o suk mi taky jde, ale vztah ma prednost. Nutno rict, ze ani ja nejsem svatej, mam svy chyby. Zajimaji me vase nazory.
0
1
0
Myslela som že chlapci sú oveľa väčšie prasatá a oplzlé svine ako my dievčatá.. Ale keď čítam priznania dievčat, veľmi rychlo som zmenila svoj názor.
0
0
0
Vždycky když jsem u někoho na návštěvě a navštívím jeho koupelnu, dlouho a podrobně zkoumám jakou používá kosmetiku a na základě toho si o něm dělám obrázek (množství, druhy, značky). Nemůžu si pomoct, ale dělám to pořád.
0
0
0
I přesto, že mému příteli je 22 let, neustále hrál pokemony. Nejprve na mém notebooku, pak si je ale radši stáhl do mobilu a byl schopný u nich strávit i hodiny denně. Poté, co jsem mu vyhrožovala že to dám na přiznání, si je už nikdy ani nezapl . Teď se tomu oba smejem :D
0
1
0
Jsem gay a byl jsem jím i předtím, než jsem šel studovat gendery. Spolužačky mi přesto pořád sugerují, že jsem byl v prváku normální a litují, že mě homosexuálem učinily ony.
0