Přiznej anonymně!
0
0
Nechala jsem kluka, kvůli své nemoci. Ano mám Rakovinu, která nejde vyléčit a už je v hrozném stádiu. Nechtěla jsem, aby se se mnou trápil, vím, že mě ještě víc zničí, když ho uvidím s jinou, protože ho miluju, ale udělala jsem dobře, doufám, že všechno pochopí, až tu nebudu.. :)
0
0
0
prdel srandy
0
0
0
Bojím se létat letadlem!
0
0
0
Mrzí mě, že studuju až po třicítce, dálkově při práci na plný úvazek a nemůžu si vychutnat studentský život. Ale tvářím se, že mi to vůbec nevadí a že je můj pracovně-studijní život mega cool
0
0
0
Jiz dvakrat jsem sla na zkousku a zamlcela,ze nemam narok na zapocet.obe zkousky jsem udelala.
0
0
0
Mám přítele, jsem s ním měsíc, čekala jsem si na něj docela dlouho a teď jsem šťastná, že ho mám. Miluju ho fakt šíleně moc, možná to zní jako blbost, vykládat po měsíci vztahu, že jsem v životě nikoho tak moc nemilovala, ale dávám tomu vztahu velkou naději. Neuvěřitelně moc mě dokážou nasrat kecy mých kamarádů, kteří mi řeknou, že jsme mladí a že to dopadne jako každá ta " puberťácká láska " . Ale kde se kruci poděla ta láska z mládí? Kdy se dva lidé milovali, vzali se a žili spolu až do stáří? Jak by tohle mohl někdo někdy dokázat, když by to každý vzdal hned na začátku? Přece je to o těch lidech kruci, ne? Nebo snad normální lidé vymřeli ve 20. století?
0
0
0
Kdyz si to tu tak ctu, jsem stastny za to, jaky jsem a jake jsem prozil detstvi a ceho vseho jsem dosahl. Do osmnacti jsem byl abstinent, nekourim a nefetuju. Vztahy jsem nikdy moc neresil (nema to cenu, kdyz potkate tu pravou, poznate to), radeji jsem se venoval svym konickum a kamaradum. Prvni sex jsem mel az v devatenacti a to s pritelkyni, se kterou jsem tehdy byl uz rok. Ve skole jsem byl premiant, maturitu mam s vyznamenanim, nastupuju na prestizni vysokou skolu. Uz ted mam pracovni nabidky od nekolika ceskych i evropskych firem. Myslim, ze vetsina lidi (hlavne tech, co tu pisou priznani) by se nad sebou mela zamyslet a zacit se sebou neco delat.
0
4
0
Studenti FTK jsou druzí v počtu vypůjčených knih ve Zbrojnici... Asi s nimi posilují nebo co.
0
0
0
Občas projíždím facebook bývalé přítelkyně mého přítele. Nevím proč to dělám, když potom cítím úzkost a strach, že o něj přijdu.
0
0
0
Při přijímacích zkouškách na PEF při spuštění testu z matematiky jsem se zděsil, a když jsem slyšel zuřivé klikání všech ostatní, tak jsem dalších 49 minut bojoval s pocitem méněcenosti a raději jsem zuřivě klikal také. Naštěstí se ale moje sebevědomí opět vrátilo, když jsem po opouštění budovy slyšel jiné uchazeče, jak doufají, že se dostanou alespoň na UTB. Doufám, že nás tam takových bylo víc...
0
0
0
Je mi 16 a nevím, co mám dělat se svojí kundičkou...je až moc vlhká a extrémně teče...když se chci dělat tak si pod sebe musím dát ručník, protože až moc teču...sice se mi to potom dělá líp, ale i tak je to strašně moc...zvlhnu po 1 minutě porna nebo když mi kluci jen říkají, co by se mnou dělali...poraďte mi... :(
0
1
0
Nedokážu se dívat do očí švidrajícim lidem. Bolí mě z nich oči.
0
0
0
Z ČR SE STÁVÁ ZEMĚ SPODINY: Ahoj jsem Češka žijící ve švýcarském Curychu, před pár lety jsem se z ČR odstěhovala, pohybuji se ve švýcarské luxusní společnosti. Sleduji dění v ČR a divím se českým lidem, že v této nuzné zemi zakládají rodiny a dokonce žijí, dle mého názoru v této zemi žijí lidé s nízkým nebo průměrným IQ a lidé s IQ vyšším než 125, kterým to dochází tuto zemi opouštějí. Já osobně jsem vystudovala harvadskou univerzitu. Vím, že lidé s nízkým IQ tu splodí mnoho dětí, aby mohli žít z dávek, lidé s průměrným a mírně nadprůměrným IQ tu také zůstávají, příjímají nízké platy a nechávají se ojebávat a ti nejvíce inteligentní, s IQ nad 125 tuto zemi povětšinou opouštějí a stěhují se do zemí s vyšší perspektivou. Tyto informace jsem čerpala z výzkumu studentky harvardské univerzity, který nesmí být uveřejněn.
0
0
0
Někdy si říkám, že na tenhle svět nepatřím... Copak jsem jedna z mála co dokáže počet sexuálních partnerů spočítat na prstech jedné ruky a nestydí se za to?? Možná nejsem peroxidní blondýna co má míry 90 60 90, ale mám svůj cíl a jsem hrdá na to, že v hlavě mám víc než hadry, rtěnky a sex.. A ač dnes jsou hodnoty jako peníze, krása, sex apod. velmi uznávané, pro mě jsou až na spodnějších místech..
0
0
0
seznam 10 věcí, co v životě dokáží brněnské holky: 1.vystrčit kozy 2.rozpatlat si paštiku na ksicht 3.řešit hovna 4.chlastat 5.mrdat 6.závidět 7.brát prvně kapesný od rodičů do 22 let, potom ho somrovat z typka, kterej je poslední 2 dny pichal 8.řešit ještě větší hovna 9.brát děvkám práci 10.chodit na poštu pro šeky na Giovanniho a Juliana fuj, už abych se odstěhoval, ještě něco budu přenášet
0