Přiznej anonymně!
0
0
žiletkou jsem si usekla časť kitorisu :/
0
0
0
Je mi už 20 a lidi povím vám, že stále sem panic...pokud se vám to zdá divný váš problém...ne nejsem žádný IT nebo neco takové...sem jen normálnej človek, který si tyhle veci váží a myslím si, že spát s každým druhým (nebo tretím?!) je úplná blbost...radeji budu bez sexu jak mít sex bez lásky..pro mne to je neco víc jen než pouze sex....pro mne to je to, že tu osobu miluji, dúveruji jí plne a chci s ní prožívat všechno...a kto tu bude tvrdit, že sex je sex a láska je láska tak nikdy nemúže mít fakt tak porádnej sex tak ten, co má sex skutečne jen z lásky a ne jen pro potešení....já čekám na tu pravou, co budu milovat a ona bude milovat mne... PS: komentáre typu: si idiot, si ajták a takéto veci si nechte radeji pro sebe...
0
0
0
Můj vzdálený kamarád má prdel jako medvědí kožuch. :-))
0
0
0
Každá Jáchym je princezna
0
0
0
Tak jsem po delší době vyjel do města nakupovat. Mám svoje rodné kořeny rád, ale občas mi svět připomíná džungli. Při cestě na hlavas jsem se stal svědkem souložicího páru před pojišťovnou za bílého dne přímo na chodníku. Při cestě zpět osoba tmavé pleti okrádá lidi v šalině. Na spící lidi na schodech a lavičkách už jsem si nějak zvykl :)
0
0
0
MILUJU svého "celoživotního" kamaráda, ale bojím se mu to říct, protože se bojím jeho reakce, ikdyž on občas dává najevo něco víc.
0
0
0
MUNI je naprosto strašná škola plná arogantních idiotů. Vůbec nechápu, jak někdo může být hrdý na to, že studuje MUNI..
0
0
0
sere mě, že tu matláte meme jak se Vám zachce -.- a ne, není to jedno http://knowyourmeme.com/memes/popular
0
0
0
Dneska jsem se po sedmnácti letech podíval konečně zase do ČR. Abych vám to objasnil, tak se mi před tou dobou naskytla kvůli mé znalosti jazyků, a snaze všude se přisrat, příležitost vydělávat si všude po světě. Vyrazil jsem tedy s jedním Němcem, a Angličano-Italem dost pochybné existence na tuhle (hloupou) cestu za prací a penězi. Až dnes jsme zavítali sem, a brzy nejspíš také odjedeme. Nedovedete si představit, jak jsem brečel, když jsem si s někým mohl promluvit v rodném jazyce, a zjistit, že už mi to Česky tak nemele jako dřív. Důvod proč to píšu někam anonymně je ten, že před začátkem mé pouti jsem si stihl nadělat pár nepřátel, se kterými měl náš Angličano-Ital co do činění
0
0
1
Myslím, že každá fakulta na MUNI by měla mít svoje Humans of. Je škoda, že ho zatím má jen FSS, protože pro uchazeče by bylo fajn vědět do čeho jdou a inspirovat se osudy těmi, co již studují.
0
4
0
Když jsem doma, krkám, prdím, mám na sobě vytahaný tepláky a pokecaný triko, cpu se, tancuju na nějaký songy, řvu u filmů.... prostě samý normální věci :D Ale přesně tohle jsou důvody, proč se děsím toho žít jednou s přítelem...
1
0
0
Vždycky, když si zavádím tampon, nevím, co mám dělat s tou šňůrkou trčící mi z mindy... Většinou ji nějak hekticky zamuchlám do pysků.
0
0
0
Bojím se mít sex bez kondomu i přesto, že mi kluk slíbí, že se mi tam nevystříká.
0
0
0
Víte, jsem s přítelem už 2 roky. Je pro mě neskutečně důležitý a nikdy bych ho za nic nevyměnila. Po prvních 4 měsících jsem mu ublížila, opravdu špatně, vypořádával se s tím tak, že každý den pracoval a poté se šel opít. Odpustil mi to a já nikdy neudělám nic takového, co mu zase ublíží. Ani bych nemohla, dělá pro mě první a poslední, češe mi vlasy, škrabká na zádech, pomáhá mi s učením když něco neumím. Nejsem ten typ holky co ho jenom zneužije a čest. V dnešní době jsem ráda že jsem takového normálního kluka našla. Miluji tě Honzi! A.
0
0
0
Nesnáším pomlouvání.
0