Přiznej anonymně!
0
0
Už nikdy nechci odcházet ze školy tak pozdě, aby mi musela vrátná odemykat budovu. (Prostě koumat si v labině je fajn, ale být tam téměř 14 hodin, abych dokončila jednu neodložitelnou práci, je už i na mě moc.)
0
22
0
Píši básničky pro svou přítelkyni.
0
0
0
nemůžu si oholit koule... to prostě nejde... HELP
0
0
0
Mám tmavý chlupy na prdeli a neskutečně se za to stydím
0
2
0
Jsem holka a je mi 16...přišla jsem o to ve 14 a stydím se ..moc..ale i tak sex miluju :3 a je mi už špatně z kluku si myslí jak mají velký SWAG..upřímně...už ani moc nepoznám rozdíl mezi geyem (možná je to špatně) a mezi klukem..nic proti buznám..:) naopak mám je i ráda..:) ale vážně kam tahle doba spěje..???!! Holky jsou ve 12 zoufalé z toho že nemají kluka..že jsou nevím jak nadržené...některé 20 leté holky vypadají na těch 14-15 a ty 12 vypadají tak na 18..výstřih až po kolena..a nevím co všechno..chudáci prostitutky..ještě chvilku..a budou bez práce..bejt váma holky stydím se a užívám si dokud jsem mladá..a vy kluci..podívejte se na sebe..je to děs..opravdu..chudáci vaši rodiče..:// jestli to tak půjde dál..děcka budou kouřit už od 6 a nejpozději v 8 nebude ani jedna pana..a ANO kouřím ANO taky jsem začla brzy ale lituju toho ! takže se vzpamatujte :) !
0
0
0
Miluji svoji sprchu.
0
0
0
sem jasnovidec..mluvim s mrtvimy opravdu :( vyvestil sem spoustu veci... asi pujdu do eza ..mim vzorem je aleš fajx :)
0
1
2
Jednou, jsme si s kámošem řekli, že si zajdeme na jedno.. Pořád mi volala přítelkyně (ted už moje bývalá..) a já ji to nezvedal. Byli jsme v hospodě asi od 23:00 do 11:00 příštího dne. A potom jsem si uvědomil, že jsem měl bejt v 9:00 na svatbě... na mojí.. ženil jsem se.
0
2
0
Když tu budu mít 3000 hlasů do 5 dnů, projedu se skrze celou Ostravu nahý a video uveřejním na youtube a taky tady. Tak se ukažte jak umíte sdílet a pak uvidíte přiznání :D >>>>>> https://apps.facebook.com/skodarapidspaceback/vote?id=1380 <<<<<<<<
0
0
0
Na zkoušku z Ekonomie B jsem se učila ze 40-ti stránkového výcucu z jinak asi 600-ti stránkových skript. Přece nás učili, že úspory času u neproduktivních činností jsou hlavním zdrojem efektivity procesu.
0
0
0
Když masturbuji tak koukam na recenze mobilu (Nokia lumia 920,Htc one a Iphone 5)
0
1
0
:D
0
0
0
Lidi co komentujou tohle přiznání jsou akorát zamindrákovaný, nepřejícní, hnusny lidi. Dokážou akorát urážet lidi kolem sebe a přitom jsou samy totální DEMENTI!
0
0
0
Obchodně podnikatelská fakulta je ve skutečnosti špatně vysvětlená zkratka, podle nabídky předmětu bych použila spíš Odborně právnická fakulta
0
0
0
Přiznávám, že mám panickou hrůzu z mastných fleků na skle v MHD od hlav spících cestujících...
0