Přiznej anonymně!
0
0
Dívám se na porno, někdy i pětkrát denně masturbuju....
0
0
0
Mám jeden pysk větší a ten kratší si vždycky tahám, aby jsem ho měla stejný
0
0
0
Spala jsem ze svým nejlepším kámošm a muj kluk to natačel a potom to dal na net. :D
1
0
0
Mám nehoráznou chuť na sex s mým bráchou :D Ale jak mu to říct?
0
0
0
Můj ex přítel mi do vagíny strkal kartáček na zuby - ze stany se štětinkami, nůžtičky, zapalovač a dózu od ACC. Aby to nebylo ještě málo tak hrdlo od Tequily.. Mám ráda nové věci!
0
0
0
Miluju jednoho kluka a porad se mi o nem zda
0
0
1
Toužím po nejlepším kamarádovi mého přítele.
0
0
0
Mám přítele i milence a ten milenec je dobrým kamarádem mého přítele. Já vím, chovám se jako děvka a nehorázně mě to štve. Bohužel s tím nedokážu přestat. Mám je oba dva strašně ráda a ztráta jednoho by pro mě byla stejně cenná jako ztráta druhého. S jedním tvrdě šukám a s druhým se miluji. S jedním se hádám a peru a s druhým se mazlíme a flirtujeme. Spolu dohromady tvoří dokonalého muže a život bez jednoho z nich si už absolutně nedokážu představit... (vloženo: 23.7.)
0
0
0
Připadám si divně, ale ani trochu mě nevzrušuje lízání,klukama to není
0
0
0
Jsem jediná, kdo si myslí, že Jaromír Novák je nějaký zakomplexovaný člověk, ačkoliv né hloupý, co je zavřený doma, nudí se a svoje nedostatky si vybíjí tím, že komentuje zdejší přiznání? Nevím jak vás, ale já jsem na tyhle ''chytráky'' z netu už vyloženě alergická.. online svaly a skutek utek... :D
0
0
0
Doslova miluju mojí "bývalou BFF" strašně moc mi na ní záleželo , ale sou jí přednější koné a asi v tom je ten problém... Naše kamarádství začalo tak jako jiné :)) uběhly nejkrásnější 2roky našeho báječného kamarádství pak začala chodit na ty K... a tehdy začaly ty všechny hádky atd... asi mi víc vadilo to jak se tam s těma holkama od tamtud bavila smála atd.. já jsem byla zbylý 2roky věčně doma a jen čekala až ona napíše že půjdeme teda ven už jsem nebyla na tom prvním místě jako vždy už jsem holkd byla na druhém možná i třetím. Včera jsme se dost pohádaly a jen tak se dohromady nedáme... je to škoda ale co se dá dělat ;) Já a ona :/ :'))
0
0
0
Vstoupila jsem do kolejiště, před zastavením vlaku! Jsem rebelka =P
0
0
0
Moje nejlepší kamarádka je nejlepší člověk, kterýho znám už od dětství. Je krásná, sexy, talentovaná, chytrá, může mít kterýhokoliv kluka si zamane, ale nezneužívá toho. Pokud něčeho chce dosáhnout, prostě si jde za tím a nic ji nezastaví, dokud to nedostane. Má spoustu přátel a málo volnýho času, ale na mě si ten čas vždycky udělá. Když potřebuju, podrží mě, vyslechne, podpoří a hlavně mi vždycky řekne upřímně, co si myslí. Občas jí závidím, že má disciplínu, vytrvalost a umí se s problémy rychle vypořádat a myslím si, že trošku závidět je v pořádku. Ale nikdy bych se k ní nezachovala, jak tady píše plno holek - že jednou opíchám jejího přítele, že jí přeju, aby se jí stalo něco hroznýho a všichni kluci, co jsou po ní, šli najednou po mně... A podobně. Ty, co jsou schopný tohle přát "nejlepším kámoškám" bych nakopala do prdele a radím jim, aby si svých kamarádek začly vážit, jinak o ně brzo přijdou.
0
0
0
Neznasam dievcata, ktore si o sebe myslia, ze su drsne, lebo hraju nejaku jednu hru, ktoru stiahli cez uloz.to, alebo ze poznaju pesnicku 'Smells like teen spirit'. Dufam, ze do rana zdochnete vy pice:]
0
0
0
je normální být v 16ti panna? v dnešní době..:-.-
1