Přiznej anonymně!
0
0
měla jsem kluka co se mnou dobrovolně koukal na sex ve městě a vážně ho to bavilo. Jsou to už dva roky a zatím jsem nenašla žádnýho, kterýho bych k tomu donutila i násilím :( čím to asi bude? :D
0
0
0
Stříhám roztomilým nahým pejskům chlupy na prsou a na prstech
0
0
0
Je mi 9 let a můj starší bratr, kterýmu je 16 mi do pipinky každý večer strká něco dlouhého, co je přidělané, k jeho tělu a musí si rozepnout kalhoty, aby si to vyndal.. je to v pořádku?
0
0
0
Vždy když jdu venku a poslouchám u toho písničky, připadám si jako ve videoklipu.
0
0
0
Jaromír Novák je psychicky labilní člověk, který nemá nic jiného na práci než sem připisovat nesmyslné komentáře a veřejně se zde ponižovat. Sad story.
0
0
0
Každý den si v deníku Metro jako první nalistuji "intimně" a čtu si zveřejněné inzeráty. Když tam není nějaký obzvlášť nechutný - jsem zklamaná.
0
0
0
Kluci jste blbý. Věčně brečíte, že všude kolem jsou samé bitch, které vás podvádějí s kámošema, ale normalní slušnou holku pošlete do háje, protože vám prostě není dost dobrá. Tak si pak ale nestěžujte jaké holky jsou a co vám dělají, když si za to můžete z poloviny sami.
0
0
0
sem zamilovaná do kluka s kterým sem měla sex od tý doby se ke mě nechová ani jako kamarád..je to smutný !
0
0
0
Moje kamarádka chodí vždycky strašně moc namalovaná nosí výstřihy. Kluci jí berou prostě jako děvku. Jdeme po městě s já jen sleduju jak se na ní dívají chlapi i třeba 40 letí. Je mi z toho špatně. Na mě každý kašle, Ona si to nikdy neuvědomí. Mám jí ráda ale avnormálně mě to mrzí.
0
0
0
Vždy když mě nějaký kluk odkopl nebo podvedl tak jsem na něj poslala kamarády z boxu. Dnes vedu už 9-ti měsíční vztah s mužem kterého velice miluji, i on mě.
0
1
0
Uspokojuji se u fotek kluka který mě asi nesnáší a představuju si jaký je asi v posteli.
0
0
0
Hrozně se mi líbí FemDom porno a jsem taková dominantní. Jednou jsem to zkusila na přítele, svázala jsem mu ruce i nohy tak, aby nemohl odporovat. Podvázala jsem mu i koule s příslibem, že když mě dobře vylíže, tak je rozvážu. Lepší lízání sem v životě nezažila! Zalíbilo se mu když jsem dominantní já a ne on. Od té doby to takhle máme takřka pravidelně. Dokonce si nechá strkat do análu můj vibrátor. Pro představu je mi 18 a přítelovi 20.
0
0
0
Stydím se za své větší stydké pysky, je mi nepříjemné se svlékat před přítelem, když svítí světlo a v létě v plavkách to jde taky vidět...
0
0
0
Markéta Horváthová měla anál s klukem s přezdívkou (anopik) !! vytáhl to z ní od hoven !! velmi nechutné ... její facebook je -> Markét Ka taky měla pohlavní styk s Tomášem Marečkem a s Vaškem Vomáčkou !! s Tomášem za jednu noc se vyspala 3x bez kondomu .. je to kurva a štětka !! má VŠI !!! prodává se za peníze splužákovi za 200-400 Kč
0
0
0
Ve sprše si vždy zásadně jenom sedám...
0