Přiznej anonymně!
0
1
Mám průjem :(((( prdla sem si a posrala sem se :////
0
1
0
..v létě bych chtěla mít vlasy na ježka!
0
0
0
Přiznávám se, že v každém dobře osvětleném výtahu si před zrcadlem "vytáhnu" pár pupínků ze xichtu. Jsou tam strašně dobře vidět!!!
0
0
0
Holky,potrebuju poradit,jak si najit kluka ?
0
0
0
Jednou jsem se líbala s klukem, co šíleně slintal. Od té doby mu říkám Beethoven. - Pokud jste viděli film o psovi Beethoven, tak víte o čem mluvím. Byla tam velice odporná slintající část.
0
0
0
Ahoj je lepší se dole holit? (třeba až budu mít sex mám se oholit?....některým klukům to vadí a některým ne tak nevím) :DDDD
0
0
0
odpanila jsem se mrkví
0
0
0
Lidem, kteří tvrdí, že charakter je důležitější než vzhled, bych nejradši zamotala tkaničky u bot. Jsem hodná, celkem chytrá, umím rozesmát, podržím v jakékoli situaci (aha, dvojsmysl) a v posteli taky nestojím za pendrek. Ovšem díky mému vzhledu si o mě jakýkoli člověk, který mě nezná, neopře ani kolo ojetého trabanta. Můžu si leda tak klikat na mušli u bezplatnýho porna a vzdychat nad vánočkou Chaninnga Tatuma, což, jak vím, není žádný trumf.
0
0
0
Webku na notebooku mám přelepenou nálepkou, protože se bojím, že ji někdo na dálku zapne.
0
0
0
Hrozně ráda prdím! vyžívám se v tom a následně komentuju jak to asi znělo. Nejlepší je to ve vaně když to udělá bublinky...a ten smrádek je třešnička na dortu!
0
6
3
Myslím si, že my holky to máme v životě těžší než kluci
7
0
0
Když spořádám přítelovi čokoládu, kterou dostane třeba k svátku dělám, že nevím kde je, ještě ho jako bonus pokárám, že si nemá všechno schovávat.
0
0
0
čtu jenom krátká přiznání, když maj víc než pět řádků přeskakuju je.
0
0
0
Skvěle vzrušit mě dokáže, když si udělám striptýz u zrcadla.
0
0
0
mám raději jídlo než sex
0