Přiznej anonymně!
0
0
Vyspala jsem se se svým nejlepším kamarádem a bývalým, ale má holku, která to samozřejmě neví.
0
0
0
Vždy chcem úprimného a milého chlapca a furt natrafím na debila a potom trpím...Už nechcem nikoho...
0
1
0
Vždycky když sem přes víkend u přítele nechodím na velkou a v neděli se těšim domu až pořádně zeseru hajzl ^^
0
0
0
Právě jsem se udělala.
0
0
0
K čertu s platonickou láskou.
0
0
0
Miluju kluka co je zhulenej celej den (dřív nebyl tak často) sama nehulím a neklape nám to.
0
2
0
Po tom, co se mi podařilo zhubnout za posledních pár měsíců 10 kilo (ještě pořád mám co hubnout) se na tlusté lidi, kteří fňukají, že svojí rozlohou konkurují menším evropským státům, začínám dívat s despektem. Jestli vám vaše špeky vadí, tak si odpusťte ten šestý knedlík a každý den si najděte nějakou pohybovou aktivitu - nebudete sice hubnout rychlostí blesku jako při hladovkách, ale zato budete mít dobrej pocit z toho, že pro sebe něco děláte. Hořekováním a veřejným shazováním sama sebe ještě nikdo nezhubnul - takže, buď pro sebe něco dělejte a nebo přestaňte svoje okolí obtěžovat kecy o tom, jak jste tlustí - nikoho vaše litování se nezajímá :)
0
0
0
je mi 15 a som panna . u nás je to veľmi neobvyklé lebo baby o panenstvo prichádzajú v 13 rokoch . moje kamarátky väčšina z nich už to má z sebou a stále o tom rozprávajú ale ja mám pocit že čím som staršia tým o to chcem neskoršie prísť . fakt mi nerobí dobre keď počujem ako sa vlhké trinástky rozprávajú o tom ako si zaje*ali normálne človek stratí chuť na sex lebo nikdy nevieš či ten dotyčný nemá za sebou pár takých trinásiek ;).
0
0
0
Miluji svého bývalého i přes to, jak moc jsme si ublížili. Mrzí mě to.
0
0
0
Jsem normální holka.. Jsem hezká ano myslím si to, a vím to, kluka jsem nikdy neměla. Je mi 16. Chtělo mě asi 10-více kluků, všechny jsem však odmítla kůli jednomu, kterého si myslím, že miluji už asi 3 roky. Každý večer kůli němu brečím. Jinak nikdy nebrečím. NIKDY. Aji když mě umřel pes nebrečela jsem, jen mi to bylo hodně líto a to jsem ho měla od narození. Je moje všechno klidně bych se pro něj zamilovala, říkala jsem mu to. Ale dělá, že je mu to jedno. Nejeví o mě značný zájem a hrozně mě to ničí. Nechci být zamilovaná. Proč? Je to k ničemu, ale vždy když si na něho vzpomenu tak nemůžu myslet na nic jiného. Co mám dělat?
1
0
0
Když mám průjem,tak se mi chce zároveň i zvracet..:Dpak nevím kterou stranou se otočit k záchodu:D
0
0
0
Chodila jsem s jedním klukem a zjistila jsem, že má asi ještě jednu holku, tak jsem se ho na to zeptala na ask.fm a ten debil mi to potvrdil, a prej je rád, "že se ty dvě ještě nepotkali a ani se neznají" :))))))) a vůbec mu nedošlo, že to napsal někam, kde si to může každej přečíst :)))
0
0
0
Nutellu jím zásadně prstem.
0
0
0
Takové to, když vám kluk píše, jací jste kamarádi s výhodami a všechno, málem se s ním vyspíte a pak z něj vyleze, že pro něj jste jen dobrá kamarádka, a že vlastně to všechno nemyslel vůbec vážně.
0
0
0
Nelíbí se mi Biebeři. Mám ráda kluky rockery, hubený, s tetováním nebo bez, s piercingem nebo bez. Miluju kluky s "rukávem".
0