Přiznej anonymně!
0
0
Měla jsem kluka, který se se mnou rozešel už je to dlouho co nejsme spolu a máme oba dva už někoho jiného. Já toho svého miluji, ale někdy zavzpomínám na mou první opravdovou lásku.
0
0
0
Pořád mám nutkání si sahat na prsa..
0
0
0
Mám (ne)štěstí v lásce na kluky s 'Š' ve jméně, hlavně na Lukáše a Matouše. Teď se mnou pro 'změnu' vyj*bává Šimon.
0
0
0
Když se po dlouhé době vyčůrám, dělám u toho horší ksichty a vydávám horší zvuky než u ograsmu.
0
1
0
Je to sice takový životní příběh ale co už :) V 13 jsem si našla přítele od 3roky staršího(byl to můj první.Nikdy jsem se předtím ani nelíbala a vlastně si s jiným nedala ani pusu(kromě takových těch úkolovejch atd. známe všichni:) )Zato on byl známej tím,že je to takovej ten 'úletník' nedávala jsem tomu moc dlouho a spíše si myslela,že provede to co do té doby každé jiné.Ovšem zmílila jsem se..Dnes spolu máme roční dcerku a nikdy bych si nedokázala představit jaké by to bylo s jiným a ani to nechci zkoušet.A když jsem se ho zeptala 'proč zrovna já' (Jelikož předemnou byly hezčí a určitě i příštupnější:co se týče sexu jelikož mě bylo 13 ale po 14 jsem sním o to stejně o to přišla.:) a na to mi odpověděl 'Ty jediná si měla v očích jiskru jako žádná jiná' Myslím,že mám štěstí jako málo která!:)
0
0
0
Kouřím svému klukovi hlavně proto abych se mohla dívat na to, jak se při tom tváří :3
1
0
0
strašně ráda se sjíždím.. ne pořád, jen někdy..
0
0
0
Miluju svýho přítele. Nikdy bych ho nepodvedla. Miluju tě Míšánkuu<33
0
0
0
Prijde mi vazne divny, jak se tady vsichni divi, ze dnesni mlady holky jsou udelany do Justina Biebra nebo One Direction... kdyz jsme byly v jejich veku, tak jsme byly uplne stejne udelany do Kelly Familly, Backstreet Boys, Luneticu.... ja mam do dneska plakaty a dokonce salu KF :-D :-D.... kde je problem? :-D
0
0
0
Můj milenec se u toho hrozně potí minule mě pot kápl do oka :)
0
0
0
Koušem si nechty.
0
0
0
Jsem ta největší pipina na světě. Radka K. :/
0
0
0
Po tají to táhnu s jedním kamarádem už 5rok.. má přítelkyni, scházíme se po večerech a když nám vyjde čas.. Ale domu bych ho nechtěla, sežrala bych se žárlivostí :D ZAKÁZANÉ OVOCE CHUTNÁ NEJLÉPE
0
0
0
Jako jedna z těch šťastných jsem mívala skvělý vztah...Ten vztah pro mě znamenal všechno,byla to můj první kluk takřka ve všem,nikdy jsem přítele nepodvedla za to on mně ano,odpustila jsem.Asi to byla chyba.Rozchod nás oba změnil,on už si X krát našel novou a já začala hledat lásku jinde.Zkoušela jsem navázat nové známosti ale vždy to dopadlo katastrofálně - seznámení,chvilkové pobláznění,rozchod..snažím se zapomenout,ale nejde to,jsme z jednoho města,stále se potkáváme a s každým setkáním vím,že ho pořád miluju....Stará láska nerezaví,ale brzo mě zničí.
0
0
0
MIluju svého kamaráda,který semnů jen spí a má mě pro radost... Nevím co mám dělat nechci ho ztratit uplně :(
0