Přiznej anonymně!
0
0
Svoji první lásku jsem musela opustit, byli jsme mladí a přestávali jsme si vážit sami sebe....rozum mi pořád říká, že jsem udělala správnou věc...srdcem, ale doufám, že nás osud dá znova dohromady a už oba dva dokážeme ocenit toho druhého...ale jaká je realita? Bohužel, každý jsme nahraditelný...
0
0
0
Mám pocit, že ty komenty pod přiznáníma píšou furt ty samí čuráci.
0
0
0
Nejraději nosím kalhotky s dětskými roztomilými motivy
0
0
0
Kolikrát si říkám, jak by bylo skvělý bejt klukem. Žádné malování, žehlení si vlasů, přemýšlení co na sebe, u kluka nevypadá blbě, když nosí stejné oblečení narozdíl od holky. Byl by to tak skvělý probudit se a vypadat pořád stejně. A ještě k tomu krámy. Jooo, závidím vám to.
0
0
0
Přítel je hrozně pěkný a mám ho ráda ale měří mu jen 12 CM..A to je nám 17..Postavu má sportovní, čekala jsem že má tak nad 16+ cm..ale jen 12..Co stím :(
0
0
0
Jsem skoro 15letá holka co ještě nikdy neměla kluka a líbala jsem se s klukama jen při flašce (většinu napadne že jsem hnusná ale všichni mi říkají že jsem pěkná = mam kozy, boky, hezké nohy, pěkné vlasy a hezký obličej) Tak nevím kde je chyby Když se s klukama normálne bavím :D
0
0
0
O velkých prázdninách jsem měla rande s jedním klukem. Podle toho, jak jsme si psali, byl docela přitažlivý a na fotkách hezký. Když jsme se sešli už jsem věděla, že to nebyl moc dobrý nápad. A měla jsem pravdu. Chlapec se divil, proč si s sebou tahám pití. No venku ten den bylo 40 stupňů, tak už jeho první otázku jsem moc nepochopila. Další otázka směřovala na mou košili, kterou jsem měla přehozenou přes ruku a to tím stylem, proč jsem si na ní nevzala tašku. A nejlepší byla část, kdy mě napodoboval. A v té chvíli jsem začala přemýšlet že prostě uteču. Bohužel se stalo to, co je pro holku dost trapné. Řekl mi, že si potřebuje pro něco skočit domů a ať teda počkám dole. Vešel do baráku a já přemýšlela jak mu mám slušně říct, že půjdu domů. Předběhl mě. Najednou mi přišla zpráva ve stylu, ať jdu domů.
0
0
0
Je mi 13 a jsem fakt dost nadržená... Každej den si to dělam tak 4 rukou... Ale, hledám kluka na vztah, kterej nebude po mem hned teď chtít sex... Jsem normální...?
0
0
0
Od dubna mám prázdniny a nedělám nic jinýho, než že se válim a masturbuju u porna.
0
0
0
Je mi 19. Měla jsem 4 vážné vztahy..teď jsem skončila pátý. Jen jsem vám chtěla říct: Nebuďte naivní v tom že vztah je důvěra. Já věřila a spadla na držku.:)
0
1
0
Nemám to srdce říct mýmu klukovi, že mi to neumí dobře udělat prsty ani jazykem. Což vo to, to by nebylo to nejhorší, ale fakt děsný je, že je hrozně hodnej a vždycky chce uspokojit první mě a až pak sebe, ale už mu začíná bejt divný proč to vypadá úplně jinak když se doopravdy udělám a když to vážně umně fejkuju...
1
0
0
Neskutečně mně vzrušuje když mi můj kluk píše na facebook co by se mnou dělal v posteli, ale když jsem s ním venku tak nic s toho neděláme, jsem spolu už pět měsíců, nikdy jsem neměli sexuální styk jenom ten facebookový.
0
0
0
Bavili jsme se s kamarádem co se mu na tom druhém nelíbí.. A on mi řekl, že mám moc velká prsa! A to mám tak dvojky..Myslela jsem, že kluci tuhle věty nikdy neříkají..Takže holky, ty z vás, které příroda méně obdařila, vůbec nemusíte být smutné!
0
0
0
Miluju svého nejlepšího kamaráda. Rozumíme si, svěřujeme se, vždy si máme o čem povídat a dokáže mě vždycky rozesmát. Nechci náš úžasný vztah pokazit tím, že bysme spolu začli chodit, rozešli se a nenáviděli se, jenomže nesnesu, když se mi svěřuje jak je s jinou.
0
0
0
Miluju bukakke!
0