Přiznej anonymně!
0
0
Vadí mi, že jsem úplně jiná než ostatní a řvou na mě fakt hnusný slova... nevím, proč mi závidí, že mám odvahu bejt úplně jiná než ostatní ? ... ty lidi jsou ubohý a navíc to vždycky řikaj ti praví..
0
0
0
Nikdy jsem neměla moc štěstí na kluky.Hodně se mi jich líbilo a já jim,ale pořád to prostě nebylo ono.Ať už jsem chodila s kým jsem chodila,pokaždé to špatně skončilo.Až do doby,než jsem potkala jednoho kluka,který je úplně jiný než ostatní kluci.Nebojí se kvůli holce brečet apodobně.Snažil se o mě jako nikdo před tím,pořád se ptal jestli půjdu ven,jestli nechci s něčím pomoct,utěšoval mě,když dosavadní kluk, kterého jsem chtěla na mě byl zlý a i přes tohle všechno,jsem ho pořád odmítala.Až po půl roce jsem si to uvědomila a začala s ním chodit.Moc se za to stydím,že jsem si to neuvědomila dřív a hrozně mě to mrzí,ale teď spolu chodíme přes rok a já jsem asi nejšťastnější holka na světě.Strašně ho miluju.Splní mi všechno co si přeju a já jemu samozřejmě taky.Ten vztah má jen jedinou vadu a to,že jsme si tak podobní až se někdy docela dost pohádáme,ale kvůli úplným kravinám.To nám,ale nevadí,protože si myslíme,že ten vztah je díky těm hádkám ještě silnější než dříve:)
0
0
0
Miluju fotbal!! Nikdo nedokáže pochopit,že je to můj život. Jsem prý fanatický blázen,když čekám do rána na zápasy. Nedokážu být asi nikdy s nikým jiným než s fotbalistou.Jedině Chelsea <3
0
0
0
Pozor všechny Markety jsou svině. A nevracej věci
0
0
0
Umím si grknout na požádání a na jeden vygrkat půlku abecedy... docela tím už seru okolí :D
0
0
0
Když si zavádím tampon, chce se mi brečet...
0
0
0
Občas, když vylezu ze sprchy nebo z vany, tak si stoupnu do pozice capitaina morgana a třeba se odličuju nebo tak. Nevím proč to dělám ale zkuste to.
0
0
0
Zamilovala jsem se do blonďatýho florbalisty
0
0
0
Vždycky když sem hodím nějaký přiznání, sleduju pak tu oficiální Funpage, kolik mám lajků a jaký komenty :D
0
0
0
Mam panickou hrůzu z penisu..
0
3
0
Jsem s přítelem rok. Bydlíme spolu. Jeho výplata je o 8 tisíc vyšsí než ta moje. Nejvíc mě štve to, že jdeme s penězma napůl. Se vším - s nájmem, jídlem, zábavou. Když něco koupí navíc, ozve se. Nikdy mi nic nekoupí jen pro mě přitom já mu něco kupuju poměrně často.
0
0
0
Ve sprše si furt zpívám PIČA KURVA RODODENDRON PÍČA KURVA..
0
0
0
Upadam do deprese z toho že je mi 14 :D prosim vas,každy měl tyhle leta. Nechapu,proč všechny 13-14tky hazite do jednoho pytle,každa z nas neni takova. Každopadně je mi take na bliti z holek kolem mě,at už kamaradek nebo někoho ciziho,ktere chodi po klubech a šukaj tam na zachodkach či se tam nechaj vyprstit na každem rohu,jenom proto že je to dnes vlastně "in". Ale vytači mě,že vlastně ty nadavky se tykaji i mě a dalšich holek,ktere se chovaj na dnešni dobu teměř slušně ;-)
0
0
0
Miluju kamaráda svého bartra! ale kvůli bratrovi nemůžeme být spolu... Je do něj zakoukaná jedna holka se kterou si píšu přes facebook a pomáhám jí aby byl s ní... a strašně mě to bolí! :/
0
0
0
Jsem 19 letá panna a nestydím se za to, protože není s kym o to přijít a nejsem zastáncem mrdacích kamarádů nebo v horším případě kluků které ani neznám. PS: Nejsem žádnej kentaur
0