Přiznej anonymně!
0
0
Miluju utopence a pivo!
0
0
0
Neusnu bez studený peřiny!
0
0
0
Spím se svým přítelem i když TO mám. Ale když jsme doma,stydím se před ním třeba i vyčůrat :D 20.9.2013 :D
0
0
0
Vždycky si řikám,že kdybych byla kluk,pořád bych pohybovala zadkem dopředu a dozadu a byla bych celosvětově známý klátič.
0
0
0
Moje kamarádka když spala, tak si uprdla do mých zad a mě tím vzbudila.
0
0
0
Mám chuť přefiknout přítelovo mladšího bráchu...
0
0
0
Je normální, když sem napíšu, jestli jsem normální??
0
0
0
Holím si chlupy v prdeli.
0
0
0
je mi 13 a kouřila jsem asi třem klukum ... stydím se za to
0
0
0
Zbožňuju Baldur´s Gate...
0
0
0
už mě unavujou chlapi, co to na nás hrajou, jak nás maj strašně rádi atd. jenom aby nás dostali do postele. My chcem taky občas sex na jednu noc, tak co je těžkýho na tom domluvit se narovinu? Lepší, než když od toho pak chudák holka čeká něco víc jenom proto, že ste neschopný jednat narovinu.
0
0
0
Většina přiznání tady mi přijde ve stylu : "Milé bravíčko! Byla jsem s klukem a on mi nastříkal do úst, můžu otěhotnět?" "Odpověď : Milá čtenářko, jestli jsi pí*a,tak ano!"
0
0
0
Štve mě, když mě kluci automaticky berou za nejen křehčí, ale DOKONCE i psychycky slabší pohlaví a mají sklony mi pořád něco vysvětlovat. Na druhou stranu jsem dobrá ve čtení lidí - jako řeč těla a tak. Připadá mi legrační, jak třeba někomu řeknu spoustu věcí o něm a on pak jen přikývne. Hned ke mně mají respekt a navíc o mě stojej už jen jako o kámošku. Je to fajn, ale prostě ten začátek mě vždycky strašně vytáčí.
0
0
0
Holky chtěla bych se zeptat ,kdyz me muj kluk natrhne ,hrozne to boli, a pak spolu nemuzeme tak tyden spat,porad te co s tim ,aby jsme spolu mohli spat hned a nebolelo me to ,je hold trosku vyvynutejsi.
0
0
0
Nesnáším legíny, které jsou pouze po kolena. Další hrůza je, když si dá legíny s riflovými kraťasi. Takové holky jsou uplně na ranu..
0