Přiznej anonymně!
0
0
Na Silvestra, vždy těsně před půlnocí se celá rozklepu a nostalgicky přemýšlím, jak celý rok utekl. Když ohlásí půlnoc, chytne mě záchvat hysterie.
0
0
0
Moje nejlepší kamarádka byla dřív hrozně fajn holka. Postupem času se z ní stalo něco, co má 20 kilo "mejkapu" na obličeji,je hrozně egoistická a nafoukaná potvora. Upřímně abych pravdu řekla,tak je mi líto jejího hodného kluka..... tohle si nezasloužil. Ne že bych jí to nepřála....ale myslím ,že si zaslouží hodnější a skromnější holku:)
0
0
0
Jsem závislá na cleverbot.com Nejradši se ptám: "Do you know anything about the chamber of secrets? Can you tell me?"
0
0
0
Vždycky se zamiluju do nejlepšího kamaráda mého kluka... Nemůžu si pomoct, prostě se to stane.
0
0
0
Jsem s přítelem už třištvrtě roku a ještě jsme spolu nespali. PS: myslím si že na to nejlepší se vyplatí počkat.
0
0
0
pořád mám chut na sex ale nemám nikoho s kým bych ho praktikovala tak si to dělám okurkou...
0
0
0
Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli také ráda chodíš ven během teplých jarních a letních dnů s otevřenou obuví ven? Prosím poděl se o tom na Eliška tečka GMITERKOVÁ zavináč Seznam tečka cz moc Ti děkuji.
0
5
0
Líbala jsem se s 72 klukama ! A chci to dotáhnout do 100. Všechny si je zapisuju.
0
0
0
Kolik je ježkovi let, když letí 2 velbloudi jeden zrzavej a druhej doleva a vedle nich prší z moře kapky šťávy?
1
0
0
Chtěla bych udělat tohle přiznání, doufám, že mi pomůže už jen to, že to budou lidi vědět i když je to anonymní. Je mi 18, ve 12 se mě pokusili znásilnit, prala jsem se s tím opravdu dlouho, ale překonala jsem to. V 17 ti nás několikrát za sebou vykradli a jednou z toho jsem byla doma, to mi na psychice moc nepřidalo, o pár měsíců později matka oznámila, že chce opustit tátu, ale je pořád s námi a jenom se hádají. Začala jsem se potýkat s bulimií, jsem bulimička. Hledám něco co mi pomůže, bohužel mi pomáhá jen to že si sama ubližuju, psychickou bolest se snažím zakrýt tou fyzickou, řežu se. Bohužel o svých problémech neumím mluvit, proto jsem si vybrala jinou cestu jak to někomu sdělit.
2
0
0
"Chlapi jsou prasata, ženský kurvy. " To je blbost. Neplatí to u všech. Některé holčiny mi přijdou jako kurevský prasata. Stydím se za to, že jsem holka. Kdybych si při narození mohla vybrat, byla bych kluk a na 70% gay. Furt lepší než mít tam dole kráter a velký ego o tom, jaká sem super kočka. Nepochopim ty holky. Těch, co sem píšou jak spali se spoustou chlapců a jak všehcny podvá děj bych se ani nehtem nedotkla. Nechci bejt zlá, ale doufám že se nakazej nějakou hnusnou, odpornou,nechutnou, nepříjemnou a dlouhodobou pohlavní nemocí.
0
0
0
Nesnáším holky, co umí jen pomlouvat. Bohužel jich je v mém okolí hodně. Vymýšlí si, jen aby měly o čem drbat. Je jim jedno, kolik toho napáchají, hlavně, že budou zajímavé. Vzkaz pro všechny slepice - jste ubohé!
0
0
0
Bojím se holohlavých mužů. Vždycky mám pocit, jakoby měli na hlavě žalud...
0
0
0
Aby mi můj přítel 'lajknul' fotku na facebooku, tak bych na ní asi musela být nahá, nebo jen ve spodním prádle, jako jeho kamarádky, kterým dává 'lajk za lajkem' ! ..
0
0
0
Holky, kterí mají skúsenost s klukmi, mám na Vás otázku: Stalo se už vám něco takového že po milovaní, po sexu Vám kluk nabídl něco k pití? Byla jsem uplne unavená a on mi dal skleníček vody (obvykle piju vodu) a až do té doby jsem neuvedomila že mám žízeň. :D Bylo to od neho milé, si myslím. Co Vy holky?
0