Přiznej anonymně!
0
0
stratila jsem opencartu bojim se že na mě budou rodiče naštvaný...
0
0
0
Nesnášim rasisty.....
0
0
0
Milovala jsem mého kluka nadevše. On byl moje všechno. A rozešli jsme se. On semnou. Asi našel lepší. Je pravda, že on už TO chtěl a já pořád čekala, až budu opravdu chtít i já. Často mi říkal, že on už to chce atd....A já jsem možná právě čekala na to, až o tom přestane furt mluvit, abych měla pocit, že mu nejde jenom o tohle. Možná to byl důvod našeho rozchodu.. A já teď nevím jestli to byla moje chyba. Nechtěla jsem TO zatim, ale chtěla jsem ho potěšit. Ale nechtěla jsem to dělat jen kvůli němu. Doteď přemýšlím, jestli by se semnou rozešel, kdybych mu dala. A nevím jestli mám být ráda, že jsem to neudělala nebo jestli mám litovat že jsem to neudělala. Můžu být ráda, že jsem o TO nepřišla, když jsem to ještě nechtěla, ale třeba bych teď ještě mohla být s ním. :(
0
0
0
Jak holky s hematofóbií (strach z krve) zvládají svou menstruaci...?
0
2
0
Vozím si od babičky weed.Babička si z toho dělá čaj.Myslím, že na čaj je to škoda.
0
1
0
Je to divný, ale vážně mi chutná krev...
0
0
0
Našel si jinou. Podle toho co vidím kolem sebe, bych ho měla nenávidět, dělat že jsem nad věci, dokazovat o co přišel a zvedat si sebevědomí na balení jiných. Ale to já nemůžu, nejde mi to. Bolí to a moc. Občas si zapláču a přiznám to..Ale nebudu se hroutit, nebudu dělat drama a nebudu nikomu nic dokazovat. Žiju dál svůj život a doufám, že mu budu moci jednoho dne odpustit, jak se zachoval, už kvůli sobě. Doufám, že jednoho dne poznám muže, který si bude cenit, že nejsem královna dramatu, nebudu si na nic hrát a věřím v tradiční hodnoty. Někdy si vážně připadám, že žiju ve špatném století.
0
0
0
Miluju když vidím na chlapovi jak je moc nadrženej a já ho furt trápím a nechci mu dát... pak nakonec mě to tak vyburcuje, že máme krásnej vášnivej sex
0
0
0
Miluju marihuanu, svoje kámošky a mojí rodinu..Víc nepotřebuju;)
0
0
0
Kdyz jsem byla mensi a sla sem se holit,vzala jsem si pokazdy bratra ziletku.Zboznovala jsem to jeho nadavani "ty si s tim holis kun du a ja xicht ".
0
0
0
Udělám se když se dívám přítelovi do očí. Ale co se dá dělat když on je má úplně dokonalý...
0
0
0
S přítelem jsem 2 roky. Miluju ho nejvíc na světě..máme stejné koníčky,přátele,oba dva máme rádi fotbal..Moc si rozumíme a já si ho nesmírně vážím zato jaký je ! Nikdy v životě bych ho nepodvedla ! Je to ta nejodpornější věc,jaků može člověk tomu druhému udělat! Je mně zle z těch bab, ale i chlapů,kteří to dokážů udělat a ještě se s tím chválí.. Takže hošani, nehažte všecky holky do stejného pytle.. existují i věrné a milující baby :D :)
0
0
0
V životě bych nedokázala ublížit klukovi,je to nelidské.
0
1
0
Kuba je nejúžasnější kluk kterého znám... A ještě úžasnější brankář. Zbožňuju ho... ❤
0
0
0
Jsem zabouchlá do Sasukeho Uchihy z anime a je mi to jedno. ;D
0