Přiznej anonymně!
0
0
Miluju když mě lidi nesnášej, pomlouvají mě, závidí mi, když chodím do baru, platím pětitisícovkami, jim nejdražší jídla, fotím se a capím se právě kvůli těm lidem, kteří mi dodávají energii pomluvami, které mě živý, miluju jejich pohledy na mé boty, nehty, bože není lepší pohled od lidí co jsou ze mě úplně vyřízený, miluju když na mě pískají kluci a holky jim za to nadávají, prostě mrcha
0
0
0
Hodně holek říká, že chtějí kluky, kteří je umí rozesmát. Myslím, že když si sundám trenky, pobaví se vždycky. :-)
0
0
0
3 roky jsem měla kluka. Pořád jsme se během toho dávali dohromady a zase se opuštěli a bylo to z jednoho prostého důvodu - podváděl mě. Nejsem žádná naivka, vím, že mě miloval, ale potřeboval si občas "vrznout" někde jinde. Milovala jsem ho, ale přestalo mě jeho chování bavit, tak jsem se s ním rozešla. Potkala jsem nového úžasného kluka, s kterým jsem si začla bombově rozumět a ten pocit, že už se nikdy nezamiluju, byl pryč, protože jsem našla jeho. Mého bývalého jsem nevídala vůbec. Po 4 měsících vztahu s mým současným přítelem jsme se s bývalým sešli, jen tak si říct, co je nového. Jenže to jsem neměla dělat, zase to ve mně hrklo a já věděla, že to nepřešlo, že ho stále miluji. Hrozně narychlo jsem se rozešla s mým současným a začala zase být s tím, co mi tolikrát ublížil a až teď jsem si uvědomila, jaká to byla chyba, že mi ublíží znovu a že jsem opustila kluka, kterému se nevyrovnal žádný, jak byl skvělý a k tomu jsem ho zranila....stydím se za své chování a chtěla bych to zpět :(
0
0
1
Měřím 169 cm a vážím 55 kg sama sobě se nelíbím.. má to vůbec cenu začít hubnout? Sice jsem sportovkyně, ale ta váha mi zůstavá a ani moc nejím.. jako jím ale ne třeba moc sladký. Mámteda začít hubnout? :)
0
0
0
Vzrušuje mě,když hraju Mafii jak ti lidi na mě volají sprostá slova.
0
0
0
Ty přiznání jsou někdy fakt šílená... Pokud jsou autorky dobré ve fantazírování a dokáží si to vymyslet, nebo jsou úplně stupidní.
0
0
0
Když jsem se s přítelem držela za ruku, všimla jsem si, že mám více chlupaté ruce jako on......
0
1
1
od rána do večera poslouchám písničky Justina Biebera, furt na něj myslím, nedělám nic jiného, hned jak příjdu domů musím zkontrolovat jeho twitter a instagram, jestli něco nepřidal, jeden den jsem se snažila na něj nemyslet, neposlouchat písničky atd... vydržela jsem to sotva pět minut, už nevím co mám dělat, jsem do něj po uši zamilovaná
3
0
0
Nejradši bych prostě chodila sama se sebou. Jako vážně...Nemyslím si,že jsem nějak nádherná či chytrá nebo přitažlivá..ale..prostě miluji svou povahu..protože jsem odvážná a laskavá a všem pomůžu a prostě někdy mě až zarazí jaká jsem. Chtěla bych kluka se stejnou povahou,ale takový tu asi není. :)
0
0
0
Mam kluka kteryho moc miluju a on se na me porad urazi skrz blbosti.. Jsem s nim i s prestavkama 3 roky. (je mi 17). Nevim co mam delat aby si me zacal vazit, ja se jen trapim a on nic, ale nedokazu mu dat konec:/ prosim poradte mi... Ja ho nechci stratit :(
0
0
0
I když už přes dva roky beru pravidelně ve stejnou hodinu antikoncepci, pořád musím mít v mobile připomínku, abych si ji vzala.
0
0
0
Hodně dlouho jsem přemýšlela nad tím, jestli sem něco napsat a stejně pořád mám pochyby, že to není tak úplně anonymní ale co =D. Možná to není přímo přiznání, ale stejně sem chci něco napsat. V životě jsem udělala pro mě strašnou věc. Nikdy jsem si nemyslela, že budu patřit k těm lidem, kteří tohle dělají, ale stalo se. Teď mám pocit, že se mi za to osud mstí. Nic se mi nedaří, všechno se sype jako domeček z karet a mám problémy to psychicky vydržet. Takže si říkám, že na těch božích mlýnech asi přeci jen něco bude... Jen jsem to chtěla napsat, protože říct to někomu do očí, to prostě nedokážu, protože automaticky se mi hrnou slzy do očí. Pořád doufám, že se začne dařit :)
0
0
0
4 roky som nebola zamilovaná , niežeby som bola taká škaredá , žeby ma nikto nechcel ,ale sex s kamarátom je predsa tiež sex , radšeš friends with benefits , ako nejaký povrchný vzťah.
0
0
0
Terko, mám tě pořád ráda, máš ještě šanci
0
0
0
Když čekám na metro, stojím raději dva metry od té bezpečnostní čáry. Mám strach, že když bude metro přijíždět, někdo mě strčí do kolejí a metro mě zajede.
0