Přiznej anonymně!
1
0
Učitel mi dal zápočet jen kvůli tomu, že věděl, že jsem ten předmět už dělal jinde a ani si nezjišťoval jestli jsem daný předmět řádně ukončil.
0
0
0
V prváku jsme se spolubydlící chtěli zorganizovat zapomoci propagačních materialů rozmístěných na všech kolejích velkou párty, která by ve skutečnosti neexistovala.
0
0
0
Neuvěřitelně mě štve kolejní internet, který není schopný jediný den fungovat normálně, aniž by nevypadával...
0
0
0
Při zkoušce z logistiky jsem si po odchodu vyučujícího vyměnil otázky. Dostal jsem za jedna.
0
0
0
2 roky po vejšce a já jsem použil jen jednou jedenkrát něco, co jsme se učili ....když šéf důležitě vysvětloval co je princip 80:20 a já vzdělaně přikyvoval.
0
0
0
Nekolikrat jsem jedl v nemocnicni menze zadarmo, kdyz jsme meli praxi v nemocnici- nemeli tam aparat na Isic... jen se ustne ptali, mame objednano. Koukl jsme na tac tomu, kdo stal vedle a rekl to same...
0
0
0
Byl jsem studentem FF. Musím dodat, že hrdým studentem. To, co teď napíši, není přiznání jen sem, ale mohlo by to být snad na každém přiznáním, protože je to zkrátka pravda. Zjistil jsem, že pokud má zkoušející špatný den a studentovi zkoušku dát nechce, student je absolutně bezmocný! Je jedno, že jsme tomu obětovali týden dva bezesných nocí, že jsme nikam nešli - nebavili se.. prostě nemáme šanci. Jednou jsem měl 40 minutovou ústní zkoušku, kde jsem podal perfektní výkon. Poté, co jsem už dal učiteli index, zeptal se mě na otázku tak nepodstatnou, jak si jen dovedete představit. Nevěděl jsem jí a po mém čtyřicetiminutovém monologu mě vyhodil. Chci tím jen říci, že člověk tomu dá úsilí, svůj čas a stejně na tom ve výsledku ani tak nezáleží.
0
0
0
V prvním semestru jsem zjistil, že není dobré se vázat na studenty mně podobné (flákače), protože je pak všechny v prváku vyhodili...
0
0
0
Celý semestr jsem zdravila jednoho učitele pod doměním, že mě má na přednášku. U zkoušky jsem zjistila, že jsem si ho spletla s jiným.
0
0
0
Když před FF začaly stroje připravovat místo pro nový chodník, říkal jsem si: konečně se blížíme Západu! Konečně povede tudy, kudy potřebují chodit lidé! Nyní již poloha nového chodníku dostává přesnější obrysy a pesimisty nezklamala: míří sice směrem ke dveřím FF, ale před nimi zatáčí pryč. Lidé si tak opět budou cestu zkracovat přes trávu. Asi to tak muselo být. Nebyl by snad praktický chodník před neprakticky řešenou budovou divný?
0
0
0
Když náhodou vypátrám nějakou stránku, na kterou se máme přihlásit aby nevyházeli celej ročník, tak jsem hned považován za experta na celou problematiku i když o tom vim kulový. Jenže já se jak všeználek i chovám...
0
0
0
Ten holohlavý pizzař je podle mě hrozně sexy:)
0
0
0
Jsem zamilovaná do přednášejícího a místo poslouchání výkladu civím celou dobu na přezku jeho pásku.
0
0
0
Štve mě, když někteří lidé hovoří o Přírodovědecké fakultě jako o Biologické fakultě.
0
1
0
Souložila jsem s vyučujícím o známku. Sice to bylo za 3 ale tak proč nespojit příjemné s užitečným :D
0