Přiznej anonymně!
1
0
Na koleji K1 jsme jednou s kámoškou rozlily kýbl na chodbě a nějaký kluk hodil takovou tlamu, že jsme se tomu smáli snad pokáždé když jsme vylezli na chodbu naštěstí se mu, ale nic nestalo !
0
0
0
na jeden docela zajímavej interpretační seminář na PF ve večerních hodinách jsem kromě vyučujícího docházel zpravidla sám + jedna holka. Jenže předtim jsem se vždycky stačil s kamarády zhulit. Semináře mne moc bavily, nalézal jsem podivuhodné aspekty literární tvorby a vždycky jsme se společně i u těch nejsmutnějších motivů dokázali povznést do radostných výšin a zasmát se jim
0
0
0
Uklízečkám na kolejích by měli rozhodně změnit pracovní dobu! Když si aspoň jednou chcete pospat do 9, tak jako naschvál Vás v 7 hodin vzbudí, protože na chodbě mlátí mopem, jezdí s tím hnusným vozíkem po dlaždičkách a potom ještě telefonuje nebo se s někým zakecává a žvaní o lejnech typu sociálka a daně, to bych se fakt pos**l. Ti co bydlí na koleji ví, že dveře mezi pokojem a chodbou jsou jak zataženej závěs.
0
0
0
na ZF to dole strašně smrdí, jakoby tam něco chcíplo
0
0
0
Jednou bych si to s někým chtěla rozdat ve služebním výtahu na kolejích.
0
0
0
Ty pudly, co pobíhají po kampusu, bych nejradši nakopl do zadnice!
0
0
0
Opravdu miluji větu jednoho nejmenovaného učitele - tak a teď si vypočítáme jeden TRIVIÁLNÍ příkládek. Vždy šlo o příklad přes celou tabuli a nikdo neměl ani šajn o co tam jde...
0
0
0
Poté, co jsem opustila řady studentů filozofické fakulty, jsem potkala pana Všemocného v MHD a celou cestu jsem se mu smála do obličeje.
0
0
0
Vždycky mě štve, když jdu kolem kolejí a někdo se mi snaží vnutit ten nový studentský časák a já musím předstírat, že jsem si nechal peněženku na koleji nebo že jsem cizinec a nerozumím česky...
0
0
0
Není lepší pomsty, než si kartáčkem spolubydlícího podrbat podpaží a další partie...
0
2
0
Asi nejsem moc inteligentní, ale opravdu nechápu tu zásuvku u stropu v jedné nejmenované učebně...
1
1
0
Jistý profesor mě 2x vyhodil na zkoušce z genetiky. Když jsem šel do jeho kanceláře (s moc hezkým kobercem) potřetí, schválně jsem si na botách nechal spoustu bahna a během zkoušení jsem si je tam nepozorovaně, ale zato velmi pečlivě otřel. Doteď mě to hřeje u srdce :).
0
0
0
Kéž by si všichni pánové při močení v AK sedli na toaletu a neházeli to z dálky. Od toho tam jsou pisoáry.
0
0
0
Miloval jsem každoroční pochody na Kleť 17. 11. Jdeš v posledním voji, z ruky do ruky koluje alkohol, tráva a halucinogeny. Někdo se ztratil již před Branišovem v lese, někdo došel s obtížema do Kaliště. Frajeři došli nahoru ještě za světla, ale běda jak ses ztratil v lese ve tmě cestou zeshora do Holubova. To pak superfrajeři šlapali trasu čb-klěť stereo :)
0
0
0
Žasnu nad omezeností některých lidí, co píšou přiznání... Vážně jsme na VŠ?
0