Přiznej anonymně!
0
0
Na Ekonomickou fakultu JČU chodí většinou lidi, kteří se nedostali na VŠE. Bohužel mezi ně také patřím.
0
0
0
vytáčí mě, když si mě lidi před zkouškou u chlapa prohlíží a šuškají že "ta kozatá blondýna to má jasný"
0
0
0
Vždycky když jdu přejedená z menzy, děkuju v duchu tomu, koho napadlo udělat v AK výtah. :)
0
0
0
Nesnáším hodiny, kde nám vyučující celou dobu vykládá, jak nemáme čas a nestíháme!
0
0
0
Po každý, když opisuju z mobilu v budově FF, mám strach, že si vyučující po hodině přehraje záznam z kamery v učebně a příští hodinu mě usvědčí z podvodu a vyhodí ze školy.
0
4
0
Na hodině informatiky nejmenovaného oboru ekonomické fakulty mě vyučující nachytal při programování webovek. Zeptal se mě na jméno. Druhý den jsem ve stagu našla u daného předmětu známku výborně a zprávu, že se mám někdy zastavit s indexem pro zapsání známky.
0
0
0
Ze srdce zacinam nenavidet AISEC. Jsou vsude, jsou otravny, vtiravy a uplne vsude. Nedavno byli v knihovne, vcera posilali mejl a jeste neco sdileli na skupine. Uz toho nechte, zbyrecne si kazite povest.
0
1
0
Nesnáším když mám přednášky do večera a nestíhám přijít včas do hospody!
0
0
0
Nechápu smysl Miss JČU. Když vidím jednu nejmenovanou účastnici na vyšším umístění a moc dobře vím, že každý den několikrát žádá o hlasy. Nevadilo by mi to, kdyby ta slečna nežádala o hlasy i na stránkách, kde se dává hlas za hlas. Přijde mi to jako podvod, neměla by soutěž vykazovat o její sympatičnosti, kráse a o tom, že je sexy? Ne o její snaze. Takové účastnice by měli diskvalifikovat.
0
1
0
V prváku na pedáku jsme měli učitele-mladej, čerstvě vystudovanej, heslo: Mladý koště nejlíp mete.Všichni ho nesnášeli a vždycky se hrozně potil. Když jsme k němu chodili na zkoušku, vždycky se opřel o dveře, se zdviženýma rukama,debilně se usmál a pravil: "Tak kdo jde další?" Jeho koláče v podpaží nás bavily po celou dobu studia.
0
2
0
Mám v tomhle semestru jen dva předměty a bakalářku a vůbec nevím, jestli to zvládnu. Tolik času na chlastání jsem ještě nikdy neměl!
0
0
0
směju se ostatním, co zůstali v ČB a studujou JČU. Až mě za měsíc vyhodí v Praze, budu patřit mezi ně.
0
0
0
Na začátku každého semestru si s nadšením chodím půjčovat do univerzitní knihovny co nejvíc knih z doporučené literatury, které si prodlužuji co nejdéle je to možné, až je nakonec kajícně vracím, aniž bych si z nich přečetla jediné slovo.
0
0
0
Mám co dělat abych se nerozesmál na seminářích a přednáškách jednoho doktora na ústavu historie, když na konci každého pátého slova vydá ten podivný skřek.
0
0
0
Mám slabost pro vousaté dlouhovlasé biology a nesnáším, když nad nimi slečny z jiných fakult ohrnují nos...
0