Přiznej anonymně!
0
0
Před každým seminářem mi přijde pět sms s textem "zapiš mě prosím" a dalších pět: "kde jsme" (a to je nás na oboru 30) :D
0
3
0
Po úspěšně složené státnici jsem byla v tak silném rozpoložení a nevědomí, že jsem si ani neuvědomila, že najednou kouřím ve výtahu PF v Dukelské.....
0
0
0
Nesnáším naše knihovnice a to jejich "pšššššššššššššššššt" !! Jasný, že knihovna není kavárna, ale když jdete po schodech potichu si povídáte a vona tam z nudy dělá "pšššššššššššt"
0
1
0
Už druhý semestr chodím každý týden na jednu přednášku. Doteď nevím, co její název vlastně znamená.
0
1
0
Myslel sem že kocourkov neexistuje. Pak jsem se přihlásil na jednu fakultu jču a kocourkov byl najednou všude kolem :)
0
0
0
jednou jsem na koleji na svý sousedy zavolal kolej bábu, protože každou noc souložili a slečna u toho opravdu ukrutnutně řvala a já jim ukrutně záviděl! Dostali pokutu - každej za 200 :D
0
0
0
Když si jdu půjčit něco do AK knihovny, tak mi vždy tato budouva připomíná jeden z velkých marketů. Dva výpůjční pulty, ale jen jeden, a to ještě občas, fungující :))
0
0
0
Nerespektuji autority a je mi to jedno. Popravdě si na tom zakládám.!
0
0
0
Spolubydla jednou přišel na kolejní pokoj a sdělil mi, že dneska si užijeme dvou super koček. Uplně dychtivej jsem začal vyzvídat o jejich přednostech... Zatimco jsem se vyptával, všiml jsem si, že jedna ze spolubydlícího tašek na zemi se hejbe, když v tu chvíli z ní vyběhli dva mourovatý kocouři. I chovali jsme je celej měsíc na pokoji a chodbě. Sic jsme tam měli seno jak v maštali, smrad jak ve vopičárně, kočičáci dělali závody v kadění, v noci to mňoukalo po chodbách a skákalo po všem, užili jsme si s nima náramný chvíle. Když už i pan Pražák začal tušit a uklízečkám byly kočičí hovínka nápadný, věnovali jsme je světským, který tehdy parkovali se svými atrakcemi a kolotočemi za kolejema. Hlavně jsme však věděli, že ve stavu jakým náš pokoj byl, by už žádný jiný kočky nepřišly :)
0
0
0
Kéž by si všichni pánové při močení v AK sedli na toaletu a neházeli to z dálky. Od toho tam jsou pisoáry.
0
2
1
S chutí souložím na Teologické fakultě na WC, pár metrů od kaple
0
0
0
Stále si nemůžu zvyknout na tu "vůni" děkanátu EF. Tam snad vyrábí chemický zbraně...
0
0
0
I když špatně vidím, na určité semináře nenosím brýle, sedám si dozadu, a obtěžuji spolužáky i vyučující tím, že nemohu přečíst poznámky na tabuli nebo na zdi.
0
1
0
Vyplavalo na povrch, že jeden z členu katedry tělesné výchovy, mající řadu let na starost plavecký výcvik, vůbec neumí plavat!
0
0
0
Od začátku semestru jsem nebyla na jediné hodině jednoho nejmenovaného předmětu.
0