Přiznej anonymně!
1
0
Bojím se, že mi jeden z těch reproduktorů na stropě v AV-KH spadne na hlavu.
0
1
0
Jsem na JČU ve druhém ročníku a zatím jsem na všechny zkoušky měla taháky, nebo minimálně věděla, co tam bude :)
0
0
0
Nejlepší zážitky z vejšky jsou, když se vyndám v K2 a druhej den sedim 3 hodiny v menze a kochám se princeznama. Možná by byli ještě lepší zážitky z tý K2, ale to si většinou nepamatuju.
0
1
0
Stále doufám, že v říjnu, kdy nastoupím do prvního ročníku, potkám nějakého pěkného kluka. Nejlépe takového, který bude studovat český nebo anglický jazyk.
0
0
0
Máme ty nejlepší a nejvtipnější rozvrháře! (ten pocit, když 3. hodinu semináře strávíte na chodbě..)
0
1
0
Udělala jsem státnice z literatury a všechny děsný zkoušky aniž bych přečetla víc jak 10% z povinných knih atd.
0
0
0
Líbí se mi jeden z akademických pracovníků Jču. Má fakt styl "ala lumberjack" - prostě vousy, ten malý culík vzadu a nosí džísku nedokážu ho nesledovat kdykoliv na obědě. Alespoň je na co se dívat.
0
0
0
Jsem šťastná, že na kolejích nekontrolují spotřebu vody na buňku :-D ... Při takové dlouhé zimě se člověk musí někde ohřát :-) ...
0
0
0
O nudných přednáškách si představuji, že přednášející vykládá o sexu. Hrozně se tomu pak s kolegy smějeme.
0
0
0
Jednou jsem vysklil dveře u balkónu na K2 a šel jsem se přiznat
0
0
0
Posledních pár dní, místo abych pracovala na seminárkách, raději pročítám jedno přiznání za druhým... a čakám na další... a fakt mě to baví!!!
0
0
0
Když na K2 nefunguje výtah, připadám si rázem jako v Himalájích.
0
2
0
Má hlavní motivace ke studiu na vysoký je to, že to dělá radost babičce a dědovi.
0
0
0
Mám slabost pro tmavookého učitele na PF...
0
0
0
Jsem z PF a vždy, když mě učí ze společného základu předmět člověk z TF, marně hledám pistoli v batohu...
0