Přiznej anonymně!
0
0
Když čtu přiznání, půlka mi přijde nadržených a druhá ubohých...
0
0
0
Miluji jekot havranů, hlavně brzo ráno.. v tu dobu ještě bývají muniční sklady zavřené..
0
0
0
Fakt mě dokážou nasrat šprti, co tejden po začátku semestru už plaší, shání materiály a píšou diplomky. Stresujou ostatní normální lidi, který si ještě ani nevydechli od posledního zkouškovýho.
0
0
0
Studijní referentky vás donutí si poradit sami, ne naopak.
0
0
0
Občas, když se nadrátuju, tak slaňuju z pátého patra naší koleje a šmíruju ostatní.
0
0
0
No tak ten grafický předzápis, to byla zase vymoženost. Samozřejmě jsme se v 8 všichni zasekli, protože byla přetížená síť. Fakt vymakaný.
0
1
0
Nesnáším vystudované opice z Okružní!
0
0
0
Začínala jsem se studiem jako naprostý slušnáček. Ted´ po pěti letech končím jako největší lempl.
0
5
0
Za týden mám odevzdat bakalářku vedoucímu práce a mám 9 stránek, do toho 2 zkoušky a 3 oslavy narozenin. Přijímám darem kafe, energeťáky a když bude nejhůř tak i tvrdý drogy, dík!
0
0
0
Poslední dobou jsou studenti JČU schopni přiznat pouze sex v prostorách univerzity ve falešném domnění, jak je za to budou ostatní neskutečně obdivovat.
0
1
0
Není nad to, psát zápočtový test, když student dopředu ví, že si ho pak po hodině bude opravovat sám. Já osobně neznám blázna, který by ten zápočet nedostal, na druhou stranu jako charakterní jedinec jsem ten test napsala ,,pouze" na 95% :D
1
1
0
Miluji, když ekonomové mají volno. Hned je v menze více místa.
0
0
0
serou mě všichni parchanti, co tady píšou, že šli na VŠ jen protože byli líní pracovat! A taky mě serou spratci, co se ve škole nepředřou, na brigády nechodí a rodiče jim vše s láskou zaplatí. Z toho bych blil.
0
0
0
90% holek co potkáš v týdnu na Bowlingu chodí na zdravsoc, bydlí na K5, a ty si pak přijdeš jako stalker, když "hádáš" a všechno to víš...
0
0
0
Holky v legínách působí na kluky jako červenej hadr ja býka. Ty legíny musel vymyslet bůh :)
0