Přiznej anonymně!
0
0
Nevím, jestli někteří ze studentů naší univerzity má čerstvě po autoškole, ale styl parkování některých jedinců v areálu JČU už mi začíná lézt na nervy. Chápu, že je mezi námi mnoho dívek, ale alespoň kousíček nějaké elementární slušnosti vůči ostatním řidičům by neuškodilo. Kampus je zaflákanej autama v každým koutku, ale slečny, které ještě neovládají svůj vůz natolik, aby byly schopny zajet na určené místo, dokážou zabrat dvě místa jednou pojízdnou psí boudou a vůbec jim to nepřijde hloupé. A jestli se ještě jednou postaví nějakej ichtyl na kraj prostřední řady u eFka tak, že auta z řady přímo u budovy nebudou moci vyjet, přísahám Bohu, že mu to auto objedu klíčema.
0
0
0
Připadá vám normální přát rektorovi k narozeninám? Nebo od něj jen potřebujete zkoušku/zápočet?
0
1
0
Bojím se chodit na studijní odd. PF. Vždy očekávám, že mi bude za můj dotaz vyčteno, jak to, že odpověď na onu otázku nevím.
0
1
0
Učitel mi dal zápočet jen kvůli tomu, že věděl, že jsem ten předmět už dělal jinde a ani si nezjišťoval jestli jsem daný předmět řádně ukončil.
0
0
0
když jsem nastoupila do prváku na svůj bakalářský obor, zděsilo mě zjištění, že asi 99% lidí prodlužuje a že spoustu lidí tam trčí už třeba 7 let... po prváku je už chápu.
0
2
0
"Neřiďte se tím, co je v opatření děkana, ale tím, na co jsme tu zvyklí." I to se mi dostalo jako odpovědi na EF.
0
0
0
Brutálně mě s*re, jak všichni řeší "stýpko", jako kdyby žili jenom z toho! Ještě ani neskončil den, kdy to mají mít na účtě a už je zaspamovanej celej fcb s experty na transakce mezi bankami!
0
0
0
Při studiu na VŠ jsem přišla o své iluze, mnohem více mi dalo gymnázium a také spousta mimoškolních aktivit, kterým jsem se věnovala ve své rodné hroudě, a kterých jsem se kvůli VŠ nedobrovolně vzdala... Také mě zklamal nezájem spousty lidí, které jsem poznala ve škole a na koleji, cokoliv podnikat (až na ty (nejen) středeční akce do "K2"). Chyběla mi tu spřízněná duše, která by kromě té "K2" vyrazila také za nějakou kulturou (divadlo, hvězdárna...), nebo na biologický víkend s PřF, na výlet, na kolo...atp.
0
0
0
Na záchodcích ve vrtuli jsme s holkama schválně probíraly pohlavní nemoci hospodářských zvířat, aby se uvolnily a my se mohly dřív vyčůrat. Funguje to.
0
0
0
Zkoušku z mikroekonomie jsem si u nejmenovaného pana profesora vyloženě vyseděla, po hodině přikyvování a nadávek od něj jsem obdržela trojku a mohla jsem jít šťastná domu :D
0
0
0
Za celý 4 roky studia jsem potřebovala navštívit skriptárnu. Miluji knihovnu a cvoky co skenují celý skripta a dávaj je na primat.cz :D
0
0
0
Vytáčí mě, jak se všichni u nás na fakultě ohlíží, když někomu klapou boty..
0
0
0
Nesnáším ty černý pudly, který pořád pobíhají po kampusu. Vždycky když je vidím, tak bych je nejradši nakopl!
0
1
1
Jednou jsem měla takový průjem, že jsem tak tak doběhla na společný záchod na K2, ale trefit už jsem se nezvládla. Chvíli jsem se rozmýšlela, co s tím nadělením, ale nakonec jsem místo činu opustila a nechala to na uklizečkách. Je mi to líto, ale udělala bych to zas.
0
0
0
Ten pocit, kdy vám úplně na první přednášce řeknou, že všechny přednášky jsou nepovinné.
0