| Bojím se, že mi jeden z těch reproduktorů na stropě v AV-KH spadne na hlavu. |

| Jsem na JČU ve druhém ročníku a zatím jsem na všechny zkoušky měla taháky, nebo minimálně věděla, co tam bude :) |

| Nejlepší zážitky z vejšky jsou, když se vyndám v K2 a druhej den sedim 3 hodiny v menze a kochám se princeznama. Možná by byli ještě lepší zážitky z tý K2, ale to si většinou nepamatuju. |

| Stále doufám, že v říjnu, kdy nastoupím do prvního ročníku, potkám nějakého pěkného kluka. Nejlépe takového, který bude studovat český nebo anglický jazyk. |

| Máme ty nejlepší a nejvtipnější rozvrháře! (ten pocit, když 3. hodinu semináře strávíte na chodbě..) |

| Udělala jsem státnice z literatury a všechny děsný zkoušky aniž bych přečetla víc jak 10% z povinných knih atd. |

| Líbí se mi jeden z akademických pracovníků Jču. Má fakt styl "ala lumberjack" - prostě vousy, ten malý culík vzadu a nosí džísku nedokážu ho nesledovat kdykoliv na obědě. Alespoň je na co se dívat. |

| Jsem šťastná, že na kolejích nekontrolují spotřebu vody na buňku :-D ... Při takové dlouhé zimě se člověk musí někde ohřát :-) ... |

| O nudných přednáškách si představuji, že přednášející vykládá o sexu. Hrozně se tomu pak s kolegy smějeme. |

| Posledních pár dní, místo abych pracovala na seminárkách, raději pročítám jedno přiznání za druhým... a čakám na další... a fakt mě to baví!!! |
