Přiznej anonymně!
0
0
Víte, co mi nemůže pobrat hlava? Jak někteří učitelé často střídají tykání a vykání ke studentům. Neřeknu, že občasné potyknutí ze strany profesora není neobvyklé, ale každý týden slyšet, jak mi vyká a pak tyká a zase vyká laboratorní asistentka, nad tím mi rozum začíná stát.
0
0
0
Na záchodech na Áčku jsme měli předchozí dva týdny takovej komunistickej toaleťák. Každej si odtrhl jen to co potřeboval a zbytek tam nechal pro další lidi. To se jen tak na kolejích nevidí.
0
0
0
Vždycky jsem čekal na to, až nám profesorka Košnarová zatančí zumbu v hodině. Nikdy jsem se nedočkal:(
0
0
0
Jednou jsem šel do školy a rozdal jsem si to s jednou holkou v budově G na WC! Kdo má podobný zážitek?? Myslíte že na FEI to také jede?
0
0
0
Nepochopim proč jsem se zapsal na matematickej seminář ve čtvrtek od sedmi. Ještě jsem tam nebyl ani jednou.
0
5
1
Jsem studentka Sociální antropologie a jsem rasistka.
0
0
0
Víte co je větší úlevou než dobře odvedená práce při velké potřebě na toaletě? To že člověk dá státnice, především k tomu ještě opravný termín a navíc dostal takové otázky, po kterých se dalo očekávat další opakování v lednu. No co mám titul Bc. Co dál? Pokračovat dál anebo se už prát se životem mimo školu...
0
1
0
Přiznávám, že horší parkování než jak parkujou studenti na UPCE sem ještě neviděl. Za tohle by měli brát rovnou řidičák!! Jak je možný že na 40 parkovacích místech se dá zaparkovat jen na 29?? Protože idioti typu Škoda Citygo, Octavia a plno dalších idiotů neumí parkovat a roztáhnou se přes 2 místa. Tak se to prosím naučte, nebo parkujte v Hradišti popřípadně jezděte busem vy amatéři!!! Děkuju, protože tohle mi každý den, když to vidím zkazí náladu .
0
0
0
pomsta je, když se po absolvování školy stanete technikem ve firmě, do které se dostane počítač vaší "milované paní profesorky" jako správný profesionál opravíte chyby, ale jako zakomplexovanej čůrák co se chce pomstít si nakopírujete její hesla, nahlédnete do soukromí a "nechtíc" přepošlete emaily s lechtivými fotografiemi určenými milenci jejímu manželovi. Láska hory přenáší, pomsta dává životu smysl !
0
0
1
Opravdu mě vytáčí, jak si studenti vysoké školy neumí najít kanceláře učitelů a jejich konzultační hodiny! Víte, že existuje google?!!! Opravdu téžké zadat do vyhledávače jméno vyučíjícho + upce a kliknout na pár odkazů a radši napíší příspěvěk na FB!
0
0
0
Vzkaz pro toho sympatickýho světlookýho blonďáka s vlasy téměř po ramena, co bydlí na 4. patře kolejí A: jsi kus! Myslím, že bys po chodbě jen v trenkách mohl chodit častěji, protože pohled na tvoje pěkný, tak akorát vypracovaný tělo zvedá náladu snad všem slečnám na patře ;-)
0
0
0
Přiznávám že jsem se byl vysrat na dámských záchodech, protože bych to na pánské nestihl... :-D
0
0
0
Když jsem bydlel na kolejích D a při vstupu chtěla kolejbába kartičku, tak jsem vždy pokračoval v cestě,že jsem tu jen INKOGNITO. Nikdy jsem jí vytáhnout nemusel :D
0
0
0
Pořád nechápu, jak mi tahle škola pomůže do budoucna :DD
0
0
0
Opakovaně jsem souložila jsem ve sprše na kolejích A. Uklízečce jsme nechali na skle vzkaz, kolikrát se nám to za ten den podařilo.
0