Přiznej anonymně!
2
0
Na začátku tohoto letního semestru mi někdo z ledničky odcizil zásobní inzulín i přes vloženou kartičku s prosbou, že to nemám kde skladovat. Od té doby náhodně chodím po kolejích a umisťuji do ledniček mléko, jogurty atd. s přídavkem gutalaxu nebo maddogu.
0
0
0
Zaráží mě vybavenost kolejí, teď nemyslim vybavení na pokojích, ale třeba takový volnočasový vyžití. Je tu jedna pingpongová herna - místnost velká jak hovado s jednim! stolem, která se ale na nic jinýho nesmí používat pokud je mi známý. To tady jako maj hrát všichni pinec nebo chodit do hospody? Zlatý koleje Strahov...
0
0
0
Miluju adrenalin v mém tělě, když dělám zkoušku na třetí pokus 8)
0
0
0
Ještě asi 3 měsíce po tom, co jsem úspěšně zakončila studium jsem každý den chodila na uhv.upce.cz jestli tam nejsou nějaké aktuality na další den :-D
0
0
0
Nepřestávám se divit, jak si lidi dokážou podávat papír s docházkou. Profesor ji dá do první lavice vlevo, o tři lidi později je už přes celou posluchárnu dále v poslední lavici vpravo. Pak tam lidi přebíhaj bez studu přes celou posluchárnu před zraky profesora, jen aby se zapsali a táhli domů (že jim to některejm není blbý, spoustu z nich znám a na autobus či vlak nespěchají). A běda jak máte papír víc jak deset vteřin, to už do vás někdo nahlas držkuje, že spěchá, hlavně aby podepsal sebe a deset dalších kamarádů, kteří nechodí.
0
0
0
jednou jsem nutne potreboval na hajzl ale kabinky byly mimo provoz tak sem se vysral do umejvadla...
0
0
1
po dvaceti letech zjišťuji, že mám rád matiku... (DFJP - KS)
0
0
0
Ti studenti na koleji se fakt neumí chovat jako lidi. Je volno-zkouškové období, tak si myslí, jak si bůhví jak můžou lelkovat. Je nezajímá, že jiní studenti se na koleji připravují na zkoušku, neberou na ně ohledy a musejí dělat venku randál. Přece si mohou užívat jinde. Já bych je nejraději postavil ke zdi...A nějaký řeči, at se ubytuju jinde apod. mě fakt nezajímají.
0
0
0
Na koleji jsem ztratila tyto parádní spoďárky. Pokud jste je někdo našel, nechte tu prosím komentář.
0
0
0
Během studia na zdější FF jsem s hrůzou zjistila, že studuji v chráněné dílně.
0
0
0
Přiznávám,že když mě vyhodili od státnic,měla jsem vážné nutkání stihnout nejbližší rychlík na pardubickém nádraží a skočit pod něj. Ale pak jsem si uvědomila kolika lidem bych ještě zničila den a neudělala jsem to.
0
0
0
Již čtvrtým rokem studia na FES se snažím rozluštit záhadu 7.patra budovy EA. Zatím neúspěšně, všechny mé pokusy zhatil alarm na dveřích. Byl někdo úspěšnější?
0
0
0
Nechápu, co všichni vidí na kleci. Pro mě je to nechutný místo, kde jsem byl jednou a v životě víc tam nechci páchnout.
0
0
0
Jednou jsme z koleji 2x vyhodili kolo z posledního patra. Potom jsme ho umístili na střechu dydy.
0
0
0
Nejvíc mě dokáže naštvat, když jdu na konzultace a na profilu učitele na Studentech je jiný čas než ve kterém pak má opravdu ty konzultačky...
0