Přiznej anonymně!
0
0
Vůbec jsem se neučil na zkoušky a stejně jsem je všechny na první pokus udělal. :-) Není nad to chodit na UPCE.
0
1
0
Nechápu co to je za kreténa, který soudí lidi podle těchto přiznání. Nemají nárok ani na ukončený základní vzdělání?:D Co to je za blbost, jdi si zvyšovat ego jinam.
0
0
0
Hledám holčinu, blondýnku, která má větší tetování na spodní části zad, studuje chemickou fakultu a má brigádu v pivovaru...a abych se taky k něčemu přiznal, tak: tenhle semestr jsem byl víc času na kolejích, než ve škole a to jsem z pardubic a na těch kolejích jsem byl snad 3 hodiny dohromady.
0
0
0
Kamoš si jedou uprostřed zápočtového testu krknul do obsolutního ticha v té největší přednáškové hale, myslím si že zápočet sem nedal kvůli němu.
0
0
0
Zkouška z lineárních obvodů začíná v 8 ráno a končí v 10 večer.
0
1
0
Již jsem byl připraven na koleji na zášuk, v tom vtrhla vyděšená spolubydlící do pokoje, že slyší podivné výkřiky.
0
0
0
Nestačí, že to tu nenávidím od prvního dne. Ještě jako bonus mi z lednice zmizí jídlo na skoro celý týden a ani nemám šanci se v klidu vysprchovat, protože někdo potřebuje ukojit svý touhy ve vedlejší kabince, viď?
0
0
0
Kolik tak učitelů může na UPCE propagovat multikulturní levičáctví? Vsadím se, že je jich nejvíc na filozofické fakultě, když se tam učí takové pavědy.
0
0
0
Když jsem byl v prváku, tak jsem na koleji, budova A vybíhal schody z 1. do 7. patra, když byla venku moc zima a nešlo běhat.
0
0
0
Rád chodím na matematiku a geometrii kvůli rajcovní učitelce u které mě následně rajcuje i její vyslovování písmene r. Rád bych si to s ní někdy v kabinetě rozdal :)
0
0
0
Jednou jsem šel do školy a rozdal jsem si to s jednou holkou v budově G na WC! Kdo má podobný zážitek?? Myslíte že na FEI to také jede?
0
0
0
Miluju erasmáky ! Ty na které jsem zatím na koleji narazila byli tak šťastní že si snimi někdo povídá, a mě se s nima vždycky dobře povídá, jsou upřímní a vděční.. Nevím jak na ostatních patrech a budovách, ale tady jsou vážně super ! :)
0
0
0
Nedávám zkoušky napoprvé studentkám, které chci vidět ještě jednou.
0
0
0
Dnes jsem štasten, že mě ze školy vyhodili. Sico bylo nepříjemné být vyhozen měsíc před státnicemi, kvůli absenci jednoho předmětu. Ale uplynulo pár let a já jelikož jsem musel do práce, tak jsem se vypracoval tam. A dnes ? Moji bývalí spolužáci jsou sice ing. Ale životopisy se žádostí o práci chodí ke mě a já mám dnes takový plat, že jsem si titul ing. zaplatil na metropolotní v Hradci. Šprti enjoy !
0
0
0
Jezdím zaměstnaneckým výtahem, pravidelně! :D Když přistoupí nějaký vyučující, hraju mladšího kolegu z jiné fakulty :D
0