Přiznej anonymně!
2
0
Nelíbí se mi, jak se vždy, když se někdo opováží se pochválit, se ho všichni snaží shodit. Co z toho máte? Zvyšuje vám to sebevědomí? (viz komentáře na této stránce)
0
0
0
Omylem jsem rozbila obří penis ze sněhu před menzou. Nebyl ještě dostatečně tvrdý.
0
0
0
Nedávno jsem si v menze dávala legendární děkanský řízek, okomentovala jsem to slovy "to by mě zajímalo z kterýho děkana to semleli". Vedle mne se ozvalo "Drahá slečno kolegyně, ze mne naštěstí ne, ale podle zápachu a tvaru si říkám, že jsem dlouho neviděl jistého kolegu z FF"
0
2
0
V důsledku sázky se spolubydlícím jsem o půl druhé v noci provezl vrátnicí na kolejích nákupní vozík z Lídlu. Mírná obava, že kolejbaba bude protestovat, se ukázala jako zcela neopodstatněná. Můj návrh vyhodit vozík druhý den z okna spolubydlící přehlasoval, tak jsme se s vozíkem vyfotili a putoval zpátky do obchodu.
0
1
0
Na vysokou školu jsem se hrozně těšila.. Všichni říkali, jak pořád chodí pařit, mají školu max. 3x týdně a na přednášky skoro nechodí. Jenže jsem si vybrala Fakultu zdravotnických studií, která je spojena se střední, mají zde povinné přednášky a musím ve škole trčet od pondělí do pátku. A přístup některých profesorů? Radši nemluvit, buďte rádi tam, kde jste :D
0
0
0
Minulý rok jsem měl každý čtvrtek angličtinu od 11:40. Bohužel ve středu jsme chodívali do Klece, a tak jsem na angličtinu byl schopen dorazit pouze jednou... Na úvodní hodinu :-D (FZS)
0
0
0
V historii lidstva nikdo nikdy nevymyslel tak neskutečně zbytečnou, nepřehlednou a labilní věc, jako je STAG!!!!!!!
0
1
0
Na FF mám několik spolužaček, kterým musela být diagnostikována demence už v předškolním věku a děsí mě, jednou budeme absolventy stejné VŠ.
0
0
0
Seděl jsem takhle na dopravce u B1 a kolem prošla na záchod moc pěkná slečna v sukni. Zašla na záchod. Po téměř deseti minutách vyšla a měla pěkně odřená kolena. Co tam asi dělala?!
0
0
0
miluju holkam rikat ze jsem ital, pritom mam romske predky :D :D nejlepsi na tom je to, ze prakticky kazdy tyden v kleci ulovim jinou :-)
0
0
0
Od dob, co znám Dědka, neřeknu blbému zapečenému rohlíku v mikrovlnce jinak, než honosným názvem "bageta".
0
0
0
Když vidím hrubky některých kolegů, s jakou noblesou jsou schopni je napsat, je mi vážně na zvracení.
0
0
0
Na kolejích jsem za semestr přibrala skoro 12kg....
0
0
1
Mám strach, že neudělám přijímačky na UPCE.
0
0
0
Koukám, že po změně přednášející (a tím pádem i zkoušející) se výrazně zvýšila úspěšnost zkoušky v předmětu podnikový management.
0