Přiznej anonymně!
0
0
Nedobrovolně tu na koleji vyvěšujeme vlajku přesně neidentifikovatelné barvy. Možná je to hnědá, ale vlaje z okna natolik silně, že čekám za jak dlouho odletí... (závěs)
0
0
0
Když jsem viděla knihovnu na UPCE, chtělo se mi plakat.. měla jsem pocit, že sem vešla omylem na výstavu o historii :-D
0
0
0
Při volném času mezi přednáškami sedávám na vrátnici na EA a pozoruji děvčata. Při pohledu na ně tipuji, zda jsou či nejsou ,,tam dole" vyholená. By mě zajímalo mé skóre úspěšnosti :-))
0
0
0
Minulý týden jsem někomu před dopravkou škrábnul auto. Tímto se velice omlouvám.
0
0
0
Kouřil jsem na střeše FESky
0
0
0
Vím kterej zmrd v Menze povoluje solničky!
0
0
0
chci hrát americký fotbal za pardubice stallions
0
0
0
Jednou jsem byl na zajímavé přednášce, na kterou mě vzal kamarád. Nebyla vůbec k tématu toho předmětu, ale tím jak ta přednáška začala mě úplně odrovnala. Učitel si do počítače připojil flashku a hledal přednášku mezi hromadou porna.
0
0
0
ten pocit, když člověk na koleji A se jde vymočit a chvilku potom tam přijde uklízečka: "dobrý deen" :D
0
0
0
když jedu výtahem ohromně si ulevím a vystoupím s pocitem, že lidé co nastoupí budou vystaveni smradu
0
0
0
Je to taková změna skoro po prázdninách opět zavítat do školy, hlavně když v létě pracujete v Synthesii ve špinavých montérkách, pracujete v trošku jinačím kolektivu, kde si pracovníci dovolí peprnější nadávky na mistra, samé oprýskané zdi zdobené několika lety vyráběným barvivem. A teď, kdy mi už skončila smlouva, jsem z určitých důvodů zašel do školních prostorů a to prostředí mi vyrazilo dech svoji vůní, atmosférou a hlavně ze zdejších profesorů nevyzařovala ta energie nasranosti, že jsou v práci.
0
0
0
Na přednášky chodím jen proto, abych alespoň jednou za den byla na čerstvém vzduchu.
0
0
0
Ještě nikdy jsem na ústní zkoušku nešel s tím, že bych uměl všechny otázky.
0
0
0
Dnes jsem štasten, že mě ze školy vyhodili. Sico bylo nepříjemné být vyhozen měsíc před státnicemi, kvůli absenci jednoho předmětu. Ale uplynulo pár let a já jelikož jsem musel do práce, tak jsem se vypracoval tam. A dnes ? Moji bývalí spolužáci jsou sice ing. Ale životopisy se žádostí o práci chodí ke mě a já mám dnes takový plat, že jsem si titul ing. zaplatil na metropolotní v Hradci. Šprti enjoy !
0
0
0
Na základě jednoho nedávného přiznání jsem se rozhodla, že si udělám taky takové celouniverzitní fakultní kolečko. Zájemci, hlaste se... :)
0