Přiznej anonymně!
0
0
Už asi 2 roky tajně obdivuji tu menší zrzku s kudrlinkami, která chodí na chemičárnu.
0
0
0
Bojím se odejít od notebooku aby se spolužáci nedozvěděli jaký jsem prase. :(
0
2
0
Vzhledem k rozvrhům za ty dva roky na UPCE občas mívám pocit, že chodím do večerní školy.
0
0
0
Jsem vyučený zedník a chodím na FEI
0
0
0
Bojím se, že až nastoupím k vám na školu, nebudu mít možnost koukat o přednáškách na někoho hezkého. Na přijímačkách nikdo hezký nebyl:(
0
0
0
Zkoušel jsem na kolejích přetéct pisoár při splachování. Jednou se mi to i povedlo a pěkně to tam pak plavalo :-D Ale mám v sobě tolik slušnosti, že jsem věděl, jak je to dětinské a tu zem jsem pak utřel :-)
0
0
0
Přiznávám, že do UA-A1 chodím na přednášky jenom kuli tomu, že se mi tam dobře spí.
0
0
0
Dnes budeme mať pípu s pivom (11°) na izbe č. 508, intrák C. Okrem toho budeme robiť aj párky v rožku. Všetci z intrakov sú) srdečne zvaný ! Ale predovšetkým krásné baby z izby č.504 !!! Tešíme se na vás, ale zveme predovšetkým všetky nezadané baby z UPCE + tu čo tu písala, že sa neudrží ak ešte bude počuť slovenčinu !
0
0
0
Jednou mi ucitel drzel vlasy, kdyz sem po flasce vodky blila u nej na pokoji.
0
0
0
Jednou jsem byl na zajímavé přednášce, na kterou mě vzal kamarád. Nebyla vůbec k tématu toho předmětu, ale tím jak ta přednáška začala mě úplně odrovnala. Učitel si do počítače připojil flashku a hledal přednášku mezi hromadou porna.
0
1
0
Ačkoli jsem někdy na studium na UPCE nadávala, musím říct, že se mi bude stýskat. Po spolužácích, kantorech, večerech na Áčku a v Kleci, pařbách na kolejích, bufetu u Dědka, 13. patrovém paneláku, vyspávání o zkouškovém i po všem ostatním. Byly to zatím nejlepší roky života, díky všem zúčastněným!
0
0
0
Ani góly a medaile ze Soči mi neudělají takovou radost jako pocit, že jsem zmákl všechny zkoušky.
0
0
0
Mrzí mě, že končí semestr, já se musím odstěhovat z kolejí a už nebudu moct pobuřovat ty frigidní a impotentní lidi na patře dobrym a kvalitnim sexem...:D
0
0
0
Ve škole koukám kolem sebe a přemýšlím kdo z nás na FEIce už není panic.
0
1
0
v knihovně jsem na pokutách nechal za 2,5 roku skoro 800kč, výhružka soudem můj proces navrácení enormě urychlila
0