Přiznej anonymně!
0
0
Nepochybuji o tom, že naši fakultu řídí sekretářky jednotlivých kateder. Proto jsem se snažila být k nim vždycky co nejmilejší. A jsem asi jediná z celé školy, koho seřvala ta úžasná, ochotná a milá sekretářka ze správy. A to tak, že jsem se skoro rozbrečela. Zatím nejhorší zážitek z celého studia!
0
0
0
Taky znáte "Petici za lepší hajzlpapír" na jedněch záchodcích u nás na fakultě?
0
0
0
Spolehlivě mě dokáže vytočit, když narazím na fakultě na turisty, kteří se snaží najít záchod. A kteří se pak děsně diví, že to nejsou veřejné záchody. A vrátný, který, který je otrávený z toho, když ho člověk vytrhne od hraní karet na PC.
0
0
0
Baví mě chodit po škole v tričku/košili s krátkým rukávem a pozorovat jak kolegy pohoršujou moje nekorektní tetování.
0
1
0
O mém dalším směřování rozhodl film Pravá blondýnka. Viděla jsem ho v deseti, jsem na právech a i když jsem bruneta, tak si mezi váma připadám stejně jako ona.
0
0
0
Toužím poznat jednoho pana profesora blíže. Ale jak na to?
0
0
0
Studuji právnickou fakultu ZČU a pokaždé, když jsem v Praze, jdu si sednout s nějakými ÚZtky na chodbu PF UK a předstírám, že jsem tamní student. Jsem tím tak úchylně posedlá, že si dokonce pamatuji, kde má který učitel kabinet.
0
0
0
Mám pocit, že celé moje studium není nic jinýho, než zápis rozvrhu a zkoušek. S depresí, že zas došel žlutej zvýrazňovač!
0
0
0
Ráno jsem se začala učit proces. Dostala jsem se do takové deprese, že už padla jedna lahev bílýho a otevírám další. (14:56)
0
2
0
Po svařáku ve Stromě jsem si všiml jedné blond slečny se sexy vražedným pohledem, kterým mě úplně dostala, podle toho, že se tam dost bavila s jedním nejmenovaným ex asistetentem neúspěšného kandidáta na prezidenta, studovala taky práva, ale asi v nižším ročníku, protože jsem ji nikdy dřív nepotkal, až dneska na zkoušce jednoho PVP u Ing. Frankovtipa. Seděla tam se svým vražedným pohledem a popíjela cherry colu, už jsem ji chtěl oslovit, ale asi to vytušila, nasadila si sluchátka a tvařila se dál tím svým způsobem. Každopádně jsem si zjistil její jméno, pozvu ji přes fb ven a budu doufat, že tím pohledem skutečně nezabíjí...
0
0
0
Jestli do konce druháku nesbalim Kubíčkovou tak se asi poseru
0
8
0
PF UK pro mě byla jasná volba, ale až po tom, co mi v jedenácti nepřiletěla sova s dopisem z Bradavic.
0
0
0
Jsem učitel a každý den si hodím v kabinetě.
0
1
0
Nedávno jsem si to rozdal s přítelkyní, po úspěšném složení zkoušky, na záchodcích pro invalidy v horním patře, směrem k "soudním síní".. můžu vřele doporučit ;)
0
0
0
Na zkoušku se učím zásadně noc předtím, ale když jsem vyhozen, všude říkám, že je to vina profesora.
0