Přiznej anonymně!
0
0
Říkám si, kdy už konečně přijdu na to, co bych po škole chtěla dělat...
0
0
0
Dnes už jako absolvent to můžu přiznat. Při přijímačkách v roce 2004 jsem se zasekl při druhé otázce z logiky a zbytek jsem opsal od holčiny, co v 319 seděla pode mnou. Tu holku jsem na fakultě nikdy nepotkal (zřejmě pohořela na všeobecném rozhledu, tu logiku měla bez chyby), takže bych jí chtěl aspoň dnes poděkovat.
0
0
0
jsem ve čtvrťáku a nikdy sem nepřečetl žádnou učebnici! Jednou sem ale vlastnil učebnici z římana, ale ani tu sem nepřečetl... :-/
0
0
0
Na zkoušce z ústavního práva jsem uspěl proto, že jsem uměl německy. Na zkoušce z TNH zase proto, že jsem pořád dokola mlel anglické termíny jako levarge, ROE, ROIC atd., kterým zkoušející nerozuměl. Na zkoušce z občana jsem si vytáhl 4 otázky a ty dvě, co se mi nehodily, jsem si strčil pěkně do kapsy. Pár zkoušek jsem musel dělat na dvakrát, ale nikdy jsem se neučil na nic déle než den, myslím, že PF UK byla nejlepší volba :-) (dnes jsem koncipient v jedné docela fajn kanceláři)
0
2
1
Chodim do školy v oblečení, který normálně nosim jen doma a prošoupanejch converskách a užívám si opovrhující pohledy těch rádoby elegantně oblečenjech spolužáků, kteří většinou nevydělávaj vůbec, nebo podstatně míň, než já.
0
0
0
Na celé škole mě nejvíce stresuje zápis předmětů v ISu... zlatý státnice, klauzury a všechno
0
3
0
Při odchodu z přednášky, kterou vedl stejný přednášející jako můj večerní seminář jsem se loučil se svým spolubydlícím v první řadě slovy: "Tak večer, vole.". K mé smůle spolubydlící na můj pozdrav nereagoval.. Narozdíl od přednášejícího, který v domnění, že mluvím na něho, zvedl oči od katedry, změřil si mne pohledem a klidným hlasem pronesl: "Nashledanou večer, kolego." Od té doby sháním zápisky od spolužáků.
0
1
0
Den před zkouškou jsem slavil narozeniny a tak nějak se mi povedlo dojít na tu zkoušku furt ještě docela nalitej. K mému štěstí zkoušející byl ještě víc. Za jedna :)
0
0
0
Od nástupu na PF se mi hodně zhoršila pamět na lidi - jména i tváře. Když si potřebuju pamatovat spolužáky, musím si je přidat na facebook. S vyučujícími to řeším tak, že zdravím všechny lidi zjevně starší než jsem já - často je to jiný student nebo uklízečka.
0
1
0
Nevím, proč studenti ostatních VŠ a fakult zuří, když jim povím o tom, že máme v letňáku povinnou docházku jen na tělesné výchově.
0
0
0
Nezapomenu na zkoušku, kdy mě zkoušející po několika minutách přerušila s tím, že jde na oběd :)
0
0
0
Učebnici Teorie práva od Boguszaka jsem začal trcohu chápat až na konci čtvrtého ročníku.
0
1
0
Jednou nám odpadl seminář na osm a tak jsem do desíti neměl, co dělat. Jelikož jsem byl silně nevyspalý, tak jsem se vyšplhal do tehdy zrovna nejopuštěnějšího třetího patra a usnul jsem s kapucí od mikiny na křesílkách. Následně mě vzbudila jedna paní sekretářka, že se prý potuluje na fakultě nějaký feťák a jestli bych ji neukázal ISIC. Byla neúprosná a poté, co jsem ji ho předložil, se omluvila a popřála mi dobrou noc…
0
0
0
Sbírání dalších urban legend je jedním z důvodů, proč pokračuji ve studiju
0
0
0
Údajně u nás studovala Donna Santos :(
0