Přiznej anonymně!
0
0
Na celé škole mě nejvíce stresuje zápis předmětů v ISu... zlatý státnice, klauzury a všechno
0
0
0
Sbírání dalších urban legend je jedním z důvodů, proč pokračuji ve studiju
0
0
0
Na zkoušce z ústavního práva jsem uspěl proto, že jsem uměl německy. Na zkoušce z TNH zase proto, že jsem pořád dokola mlel anglické termíny jako levarge, ROE, ROIC atd., kterým zkoušející nerozuměl. Na zkoušce z občana jsem si vytáhl 4 otázky a ty dvě, co se mi nehodily, jsem si strčil pěkně do kapsy. Pár zkoušek jsem musel dělat na dvakrát, ale nikdy jsem se neučil na nic déle než den, myslím, že PF UK byla nejlepší volba :-) (dnes jsem koncipient v jedné docela fajn kanceláři)
0
0
0
Když koukám ve 300 na strop, přemýšlím jestli jim došla barva,,,
0
0
0
Celý studium se učim jen z vakobobrů, ale nikdy jsem tam nic nenahrál a ani nenahraju
0
1
0
Po posledních životních lekcích musím uznat, že mě konečně naše fakulta donutila přijít s autonomní definicí toho, co je to právo - je to souhrn administrativních překážek sloužících k tomu, aby se ti, co si zaslouží do držky, svému osudu vyhýbali co nejdéle.
0
0
0
Nesnášim studenty, kteří lezou vyučujícím do prdele. Vždycky když je vidím, tak doufám, že se jim stane něco fakt ošklivýho.
0
0
0
Nepochybuji o tom, že naši fakultu řídí sekretářky jednotlivých kateder. Proto jsem se snažila být k nim vždycky co nejmilejší. A jsem asi jediná z celé školy, koho seřvala ta úžasná, ochotná a milá sekretářka ze správy. A to tak, že jsem se skoro rozbrečela. Zatím nejhorší zážitek z celého studia!
0
0
0
Jedinej přinos pracovního práva byl, že jsem se konečně naučila, jestli je slovo skončení se "s" nebo se "z"
0
0
0
V knihovne si sedam na ochoz tak abych mel vyhled na holky s vystrihama hezky zeshora
0
0
0
Říkám si, kdy už konečně přijdu na to, co bych po škole chtěla dělat...
0
0
0
To, že blíží zkouškové se pozná podle toho, že deník metro u vchodu nemizí tak rychle. Už se čte něco jinýho, i sudoka musí stranou...
0
0
0
Jsem učitel a každý den si hodím v kabinetě.
0
0
0
V menze PFUK rozeznám studenty fildy na první pohled a posmívám se jejich dredům a etno stylu :(
0
0
0
Až do studia na PF UK a do prvního zápisu přes SIS jsem nikdy nepoužila na počítači tlačítko F5. Nyní po 4 zápisech předmětů a zkoušek je rozbité.
0