Přiznej anonymně!
0
0
U nas v baraku bydli takovej strasne protivnej chlap. Nikdy jsem nevedel, jak se jmenuje, az kdyz me ve ctvrtaku zacal ucit spravu...
0
0
0
Mám pocit, že celé moje studium není nic jinýho, než zápis rozvrhu a zkoušek. S depresí, že zas došel žlutej zvýrazňovač!
0
0
0
Trpím PF syndromem, automaticky si myslim, ze jsem lepsi nez vsichni ostatni...
0
0
0
Toužím poznat jednoho pana profesora blíže. Ale jak na to?
0
0
0
jsem ve čtvrťáku a nikdy sem nepřečetl žádnou učebnici! Jednou sem ale vlastnil učebnici z římana, ale ani tu sem nepřečetl... :-/
0
0
0
Sbírání dalších urban legend je jedním z důvodů, proč pokračuji ve studiju
0
0
0
Celý studium se učim jen z vakobobrů, ale nikdy jsem tam nic nenahrál a ani nenahraju
0
0
0
Nepochybuji o tom, že naši fakultu řídí sekretářky jednotlivých kateder. Proto jsem se snažila být k nim vždycky co nejmilejší. A jsem asi jediná z celé školy, koho seřvala ta úžasná, ochotná a milá sekretářka ze správy. A to tak, že jsem se skoro rozbrečela. Zatím nejhorší zážitek z celého studia!
0
0
0
Při studiu římského práva využívám znalostí z Harryho Pottera, je to opravdu vděčný tahák, škoda, že jsem mudla
0
0
0
Až do studia na PF UK a do prvního zápisu přes SIS jsem nikdy nepoužila na počítači tlačítko F5. Nyní po 4 zápisech předmětů a zkoušek je rozbité.
0
0
0
Na jedné přednášce z teorie práva nám jedna nejmenovaná profesorka sdělila, že naše ústava je polygamní. Když jsem myslela, že špatně slyšim, tak nám to pro jistotu ještě párkrát zopakovala.
0
0
0
Strávil jsem dohromady asi 169 hodin čistého času sestavováním pořadí spolužaček v ročníku od nejhezčí po nejošklivější.
0
1
0
Při tisku poznámek jsem chybou tiskárny zničil sto listů papíru. Šlo o právo životního prostředí.
0
0
0
Pokaždé, když při psaní KLP vyučující prohlásí, od teď už zůstaňte sedět na svých místech, začne se mi chtít na záchod.
0
0
0
První den školy v prváku jsem šel na informativní schůzku. První co nám řekli bylo: "Na VŠ se nepřezouváme." Jako kdyby tušili, že jsem měl přezůvky připravený v batohu.
0