Přiznej anonymně!
8
0
PF UK pro mě byla jasná volba, ale až po tom, co mi v jedenácti nepřiletěla sova s dopisem z Bradavic.
0
0
0
Miluju skládání zkoušek z některých PVP u nás na fakultě: tuhle jsem dostal za 1 na základě půlhodinové přípravy a využití znalostí ze seriálu Jistě pane ministře. :-) Zmíněný britský sitcom pro hladší průchod studiem vřele doporučuji.
1
4
0
Toužím po tom stát se akademikem na naší fakultě jenom z toho důvodu, abych mohla vydat skripta 14 dní před zkouškou, a to v nákladu 3 kusů, přičemž jeden výtisk by byl k dostání na Chodově v trafice, druhé v Unhošti v hospodě a třetí v Brně v lékárně.
0
3
0
Když je byla na zkoušce z MPV, zkoušející mě v polovině otázky přerušil s jásavým: "Jéé, kolegyně, vy jste se narodila ve stejný den jako Harry Potter!!!....tak pokračujte" :-D
0
3
0
Když jsem psala státovědu, rozepsala jsem se asi na pět stran. V předtuše, že tohle teda určitě nikdo číst nebude, jsem práci občas prošpikovala větami jako "Jsem moc, moc zlobivá holka", "Jeho mahagonová chlouba", "Dobrman, narozdíl od retrívra, zvládá i větší klacky" nebo "Číšník mně něžně mačkal půlky". Dostala jsem za dva.
0
3
0
Jsem ráda za papírové indexy. Vždy, když mám mizernou náladu a pocit, že nic neumím, bavím mě si v něm listovat a pozorovat, co všechno jsem už dokázala překonat.
0
3
0
Udělal jsem wiki na studijní materiály, abych sám nemusel chodit do školy, spolužáci mi to naplnili svými zápisky a já se měl z čeho učit.
0
3
0
Při odchodu z přednášky, kterou vedl stejný přednášející jako můj večerní seminář jsem se loučil se svým spolubydlícím v první řadě slovy: "Tak večer, vole.". K mé smůle spolubydlící na můj pozdrav nereagoval.. Narozdíl od přednášejícího, který v domnění, že mluvím na něho, zvedl oči od katedry, změřil si mne pohledem a klidným hlasem pronesl: "Nashledanou večer, kolego." Od té doby sháním zápisky od spolužáků.
0
3
0
Na konci zimního semestru mne v bazénu dost nevybíravě oslovil nějaký uchazeč s přihláškou v ruce, jestli "nevim, kam to má hodit". Slušně jsem mu popsal cestu do dveří č.314 (sekretářka katedry Trestního práva) a jen poznamenal, že musí co nejsilněji bouchat na dveře, že sekretářka špatně slyší.
0
3
0
Po dokončení studia (jsme v 5. ročníku) plánujeme s "kolegy" přijít na první přednášku z teorky, usadit se na balkóně a vzít si vuvuzely, bubny a šály; po tom, co padne ono památné "právo jest multidimenzionální fenomén", rozjedeme pořádný kotel!
0
2
0
Chodím do menzy jen kvůli starému pánovi, který vydává jídlo!
0
2
0
Těsně před zkouškou stresuju svoje spolužáky otázkami, na které sama neznám odpověď. Párkrát se už někdo rozbrečel a odešel....
0
2
1
Chodim do školy v oblečení, který normálně nosim jen doma a prošoupanejch converskách a užívám si opovrhující pohledy těch rádoby elegantně oblečenjech spolužáků, kteří většinou nevydělávaj vůbec, nebo podstatně míň, než já.
0
2
0
Já bych ty docenty stejně nejradši všechny vykouřila! :)
0
2
0
Po svařáku ve Stromě jsem si všiml jedné blond slečny se sexy vražedným pohledem, kterým mě úplně dostala, podle toho, že se tam dost bavila s jedním nejmenovaným ex asistetentem neúspěšného kandidáta na prezidenta, studovala taky práva, ale asi v nižším ročníku, protože jsem ji nikdy dřív nepotkal, až dneska na zkoušce jednoho PVP u Ing. Frankovtipa. Seděla tam se svým vražedným pohledem a popíjela cherry colu, už jsem ji chtěl oslovit, ale asi to vytušila, nasadila si sluchátka a tvařila se dál tím svým způsobem. Každopádně jsem si zjistil její jméno, pozvu ji přes fb ven a budu doufat, že tím pohledem skutečně nezabíjí...
0