Přiznej anonymně!
11
0
Byl jsem skoro defenenstrován, když jsem nervoznímu davu oznámil, že vyučující příjde DÝL.
5
20
2
Kdyby prokrastinace byla studijní obor, mám červený diplom.
1
12
0
Jednou mi dal bezdomovec při pohledu na mě flašku vína. Řekl, že ji potřebuju víc než on.
2
8
0
Úspěch studia by se neměl posuzovat podle složených zkoušek,ale podle schopnosti zařídit si koleje a zapsat se do dalšího ročníku.To je aspoň umění!
2
3
1
Když slyším na chodbách a v učebnách budov radosti naší univerzity slovenštinu, mám chuť s tou danou osobou strávit celý zbytek života, ať už je to muž či žena.
2
2
0
Kolik má let šedovlasá paní, která pracuje ve Zbrojce na vrátnici? A co pořád dělá na tom počítači?
2
1
0
Strašně, strašně mě mrzí, že na VŠ nemám a budu se muset pravděpodobně s nádhernou Olomoucí rozloučit. Nesmírně mě ta představa ubíjí, celou SŠ, kterou jsem si vybrala blbě, jsem se těšila, až budu na výšce a nakonec zjišťuju, že jsem si to neměla radši nikdy vysnívat. A to nemluvím o tom, že jsem si naši katedru, fakultu a celou školu strašně zamilovala a už není možné makat víc, abych vůbec prolezla. Nakonec budu ráda, když si doma, na hnusném špinavém maloměstě, najdu špatně placenou práci. Holt každý na to nemá a já jsem jednou z těch, jejichž maximum je maturita. Je dost možné, že mě pár lidí v tomto přiznání pozná, ale byla bych moc ráda, kdyby mi ponechali anonymitu.
2
11
0
Než jsem nastoupila na UP, mluvila jsem krásně česky nespisovně, samé -ej a dýl... Po tom, co se spolužáci mohli smíchy potrhat z některých mých výrazů, začala jsem si na to dávat bacha mluvím hrozně spisovně. Teď se smíchy můžou potrhat doma....
0
6
0
Přestože nám doktorka z patologie tvrdí, že stres působí negativně na tělo pouze v situacích jako je smrt partnera nebo člena rodiny, dovolila bych si s ní nesouhlasit- nyní, 3 dny před zkouškou, na kterou jsem se začala připravovat teprve před dvěma dny.
1
11
0
Až budete potkávat fosforeskující značky na olomoucký dlaždicích, tak jsem jen ztratila trpělivost a začala si ty "nášlapný miny plné vody" značkovat!
0
11
0
Před zkouškou z anatomie jsme na pitevně z těl vyřezaly nervy, o kterých jsme nic nevěděli. Marně je pak zkoušející doktor hledal...
0
11
1
Učitelé na fildě si v pauzách, na chodbě u záchodků, vyměňují gougouny (hračky za nákup v albertu).
0
9
0
Zkoušková na právech ve mě často vyvolávají silné pocity touhy po dobách J. Austenové, kdy jedinou starostí mladých dívek bylo kromě hry na klavír a četby najít vhodného manžela.
0
4
0
Při psaní DP jsem musel pracovat se slovníkem cizích slov. Hlavně při čtení posudku.
1
8
0
Nerhorší přednáška je ve dvou já a vyučující. Horší je ovšem, když na takové přednášce jdete na záchod. A přestožeze slušnosti na to přednášejícího upozorníte- on přednáší dál.(Poslouchala jsem ho za dveřmi a mohla se potrhat smíchy). A navíc po návratu zjistíte, že stihl smazat tabuli a vy už si nic dalšího nepoznamenáte (i kdybyste chtěli). Bývalá studentka Hanka
0