Přiznej anonymně!
0
0
Morning Don't you hate carrying a big bulky backpack when you are only going out for the day? Our hiking and trekking shoulder bag is perfect for day hikes and outdoor activities. It's comfortable, lightweight, and has plenty of room for all your essentials. We're confident that you'll love our shoulder bag, and we're offering a special discount for our first 20 customers. 50% OFF for the next 24 Hours ONLY + FREE Worldwide Shipping for a LIMITED time Buy now: https://fashionbag.sale Enjoy, Freya
0
1
0
Vyhodil sem z okna Křečka v prošly tatarce ze 4. Patra přežil.
0
0
0
World's Best Neck Massager Get it Now 50% OFF + Free Shipping! Wellness Enthusiasts! There has never been a better time to take care of your neck pain! Our clinical-grade TENS technology will ensure you have neck relief in as little as 20 minutes. Get Yours: https://hineck.shop To your success, Judith Přiznání
0
0
0
Trolejbusy do Kladna! V současné době provozuje Arriva City v Teplicích MHD s trolejbusy. Nebylo by to zase tak náročné na Kladně zavést. V případě zájmu dozvědět se více kontaktujte prosím Michaela Foxe na mudr.fox@seznam.cz.
0
0
0
DOPRAVA | Na Kladně chtějí trolejbusy, všechny linky sloužící jako MHD by měly být převedeny na trolejbusovou síť. Provozovatelem by nebyla ČSAD MHD Kladno (Arriva City), ale nově DPMK. Prozatím se počítá s jedinou linkou 609 která by nově nešla označení 79.
0
0
0
Kladno chce vlastní registrační značku s písmenem D nabízí se tak využití 1D0 0000 až 9D9 9999 a dokonce také 1DA 9999 až 9DZ 9999 a D10 0000 až D99 9999. Tak uvidíme zda-li bude požadavku vyhověno.
0
0
0
Netušil jsem, že když se zaregistruju na textovce crucio, stane se z toho tak úžasná prokrastinace.
0
0
0
Jakub Vevrka se semnou vyspal !
0
0
0
Nechodí mi leták z Kauflandu, tak ho každou středu kradu sousedům ze schránky.
0
0
0
Our Zone! OZ GUZE
0
0
0
Cogo koko pokoko hooooom
0
0
0
Aprl
0
0
0
jgr was here
0
0
0
kradou mi prachy
0
0
0
Ahoj, holcici přiznání mi nešlo tak zkusím napsat sem. Miluju jednoho kluka. Nevím jestli i on me... Dělí nás věkový rozdíl 2 roky, myslím ze to je v pohodě protože na věku většinou nezáleží ale.. no prostě on si ze mě delal furt srandu, prankoval me a tak. Taky jsme si volali na skype a vidíme se ve škole takze je jinak super. Vždy mi připadal moc fajn, hodnej a milej, chytrej a zabavnej.. ale pak mi kamarád řekl ze ma internetovou holku a ze si hraje na citlivou svini a vydírá holky. Překvapilo me to. Dozvěděla jsem se toho mnohem víc ale já ho i přes to miluju. Napsal mi ze jsem fakt super holka a ze u něj mám šanci. Ale teď když vím co je zač.. Má cenu se o něj furt snažit? Já ho miluju. Ale co když me taky nějak zneužije. Bojím se udělat jakýkoliv krok.. prosím.. ja jsem zoufalá.. Napište jaký na to celý máte názor a když tak co mám dělat.. děkuji.. -D.
0