Přiznej anonymně!
0
0
Dlouhodobě připravovaný projekt na výstavbu trolejbusové sítě v Kladně. Zamlouvá se Vám tento projekt? Chcete-li se o něm dozvědět více informací žádejte prosím přes spvhd@seznam.cz. Elektrifikace MHD Kladno je budoucnost pro ekologii. V blízkém okolí města mohou trolejbusy také jezdit. Díky podpoře také Prahy je reálné mít trolejbusovou linku Kladno - Praha. Sdružení přátel veřejné hromadné dopravy je podporovatelem tohoto velmi zajímavého projektu.
0
0
0
DOPRAVA | Městská doprava na Kladně bude mimo nepřehledný systém Pražské integrované dopravy. Po městě a blízkém okolí bude jezdit 17 autobusových linek, jízdné bude výhodnější. Linky PID do Kladna budou také jezdit. Do deseti let by mohly tvořit městskou dopravu také trolejbusy usilujte o tom Sdružení přátel veřejné hromadné dopravy. Roční jízdenka na MHD Kladno by měla být za 1.480 korun. Většina linek by měla jezdit v intervalu 40 minut, páteřní linky v intervalu 15 minut.
0
1
0
Vyhodil sem z okna Křečka v prošly tatarce ze 4. Patra přežil.
0
0
0
Chceme trolejbusy do Kladna! Za předpokladu, že se vám tato myšlenka zamlouvá prosím kontaktujte nás na spvhd@seznam.cz. Na vybudování tratě budeme aktivně hledat investora. V současné době zajišťuje provoz linkových autobusů ČSAD MHD Kladno součástí Arriva. S trolejbusy má Arriva City Teplice zkušenosti a mohlo by to fungovat podobně jako v Praze. Na Kladně by mohla MHD fungovat pod čísly 1 až 15. Sdružení přátel veřejné hromadné dopravy má zájem s městem Kladno jednat o možnostech. V našem zájmu je také počet členů rozšiřovat proto pokud vás zajímá veřejná osobní doprava napište nám prosím také na spvhd@seznam.cz.
0
0
0
Trolejbusy v Kladně? Nyní je to reálnější i s využitím současné tratě Praha, nádraží Veleslavín - Praha, Terminál 3. Více informací na spvhd@seznam.cz.
0
0
0
Kladno chce vlastní registrační značku s písmenem D nabízí se tak využití 1D0 0000 až 9D9 9999 a dokonce také 1DA 9999 až 9DZ 9999 a D10 0000 až D99 9999. Tak uvidíme zda-li bude požadavku vyhověno.
0
0
0
DOPRAVA | Na Kladně chtějí trolejbusy, všechny linky sloužící jako MHD by měly být převedeny na trolejbusovou síť. Provozovatelem by nebyla ČSAD MHD Kladno (Arriva City), ale nově DPMK. Prozatím se počítá s jedinou linkou 609 která by nově nešla označení 79.
0
0
0
Trolejbusy do Kladna! V současné době provozuje Arriva City v Teplicích MHD s trolejbusy. Nebylo by to zase tak náročné na Kladně zavést. V případě zájmu dozvědět se více kontaktujte prosím Michaela Foxe na mudr.fox@seznam.cz.
0
0
0
Michal Nusl dal hezkého góla
0
0
0
Je málo když mám 21 cm??? PP
0
0
0
Když mi bylo patnáct pořídil jsem si motorku, byl jsem osamělej a strčil jsem pero do vejfuku.
0
0
0
Jakub Vevrka se semnou vyspal !
0
0
0
Netušil jsem, že když se zaregistruju na textovce crucio, stane se z toho tak úžasná prokrastinace.
0
0
0
Nechodí mi leták z Kauflandu, tak ho každou středu kradu sousedům ze schránky.
0
0
0
Our Zone! OZ GUZE
0