Přiznej anonymně!
0
0
Zkoušky na gymplu měly větší úroveň než na ujaku.
2
0
0
Profesor oznamkoval muj test ,,3" a kdyz se zeptal, kdo to psal a ja se prihlasila, pronesl: ,,kdybych vedel, jak pekna jste, dal bych vam za 1"
1
0
0
Stalo se mi, že spolužák, do kterého jsem byla zamilovaná mě ve zkouškovém období využil k tomu, abych za něj psala seminárky a dávala mu poznámky. Dokonce i v rámci svého plánu se mnou něco měl, to asi abych si myslela, že to bere vážně. Po konci zkouškového období se mnou však už neprohodil ani slovo. Když to zkusil za další půlrok, přesvědčoval mě, že tentokrát to myslí už opravdu vážně. Měl ale smůlu. A já štěstí. Asi je hodně hloupý, když nedokáže napsat blbou práci. A taky když si myslí, že mu někdo 2x skočí na stejný lep.
1
0
0
V testcentru jsem se slečny, která tam zrovna měla službu zeptala, zda se 3 dny, které musí uběhnout od doby, kdy mohu zkusit test znovu počítají jako 3 celé dny a nebo už třetí den mohu test dělat znovu. Podívala se na mě jako že - na co se mě to ptáš a řekla ,,Ježiši, tak to já vážně nevim!'' Že mě to překvapuje, já káča pitomá - jak se můžu ptát na něco, co se týká testcentra zaměstnankyně testcentra? Asi dělníci veku, kteří opravovali silnici, by mi poradili lépe :D
1
0
0
Přiznávám, že se bojím státnic :D
1
2
0
Upřímně nesnáším všechny, kteří si myslí, že když si školu zaplatili, nemusí tam chodit a poznámky jim prostě někdo dá a práce za ně někdo napíše. Když už chodím na školu, tak se snad snažím o to, aby mi něco dala ne?
0
1
0
Při zamyšlení se nad tím, kolik univerzita ročně získá financí je docela politováníhodné, když přistihnete rektora, jak v restauraci na tajňáka krade cukry....
0
1
0
na pajdák jsem šel proto-protože budu mít jako učitel 3měsíce volna,že si vydělám kulový mi došlo až při první výplatě.......jsem debil.....dobře mi tak
0
1
0
Na matematiku jsem chodil pouze abych se zasmál vyučující která měla hrb.
0
1
0
Na hodiny práva chodím jenom proto abych pak šla do hospody na pivo
0
1
0
Jednou jsem si ho vyhonil při přednášce. Nikdo nic nepoznal.
0
1
0
Ve třetím patře v budově A nesvítilo celý semestr světlo, při návštěvě toalety v podvečer jsem si musel svítit pomocí aplikace na mobilu.
0
1
0
Pan profesor Dubský se nám při jedné hodině přiznal, že si myslel, že je anakonda pták i když je to ryba. Těžko potom rozdýchával, když jsme mu ukázali fotku, že je to had.
0
1
0
Moje oblíbené místo na UJAKU je budova A přízemí, sednu si vždy do křesla a koukám po těch krásných prdelkách, kterých je u nás požehnaně. Zkrátka ty křela jsou ideální místo honimírů jako já.
0
1
0
Na zkoušku jsem donesla zkoušejícímu zákusek, aby žvýkal a nemohl se na nic ptát.
0