Přiznej anonymně!
0
0
Metro A - provozu přerušen Dejvická - Náměstí Míru, MÚ Můstek - pes v kolejišti. Bez omezení se jezdí v úsecích Dejvická - Nemocnice Motol a Náměstí Míru - Depo Hostivař avšak v prodlouženém intervalu 8 min., v úseku Nádraží Podbaba - Vítězné náměstí (A) - Malostranská - Staroměstská - Národní třída (B) - Václavské náměstí (B) - Hlavní nádraží (C) - Flora (A) - Olšanské hřbitovy je zavedena linka xA. Předpokládané ukončení 14.5.2024 11:00.
0
0
0
#ChciVyhodnejsiTarif | Protest proti drahým mobilním tarifům v pátek 17. května 2024 od 11:00 do 14:00 hod. Praha, náměstí Míru před bazilikou sv. Ludmily. Vše pořádá sdružení P.P.M. Centrum - ppm@centrum.cz. Mějte prosím s sebou reflexní vestu, státní vlajku a transparenty #ChciVyhodnejsiTarif #ProtiZloOperatorum #NechcemeDraheMobilniTarify. Zároveň můžete podepsat petici která poputuje na vládu České republiky, jelikož Český telekomunikační úřad nic nedělá a bohužel mobilní operátoři taktéž ne. Quadruple třeba na naší zprávu vůbec nereagoval, stejný postoj má i krachující Nordic Telecom. Doopravdy čtvrtý síťový mobilní operátor v Česku je dlouhodobě nutný!
0
0
0
Z Holešovic odkloňme metro C přes Bohnice do Kobylis! Dříve přitom takto měla trasa vést. Také by do Bohnice měly jezdit místo tramvají trolejbusy. Zajímá-li vás více MHD v Praze na spvhd@seznam.cz.
0
0
0
křižovatka Újezd - provoz přerušen, bez tramvajového provozu jsou úseky: Anděl - Újezd, Národní divadlo - Újezd, Malostranská - Újezd, linka 9 je vedena odklonem ... Anděl - Zborovská - Jiráskovo náměstí - Myslíkova - Lazarská ..., 12+15 Lehovec - Malostranská (na nábřeží Edvarda Beneše) - Bílá labuť - Kobylisy a Sídliště Barrandov - Anděl - Kotlářka, 20+22 Dědina - Hradčanská - Malostranská (na nábřeží Edvarda Beneše) - Právnická fakulta - Malostranská - Bílá Hora, 22 Nádraží Hostivař - Karlovo náměstí > Moráň > Palackého náměstí > Jiráskovo náměstí > Myslíkova > Karlovo náměstí > Nádraží Hostivař, 23 ... Malostranská - Staroměstská - Karlovy lázně - Národní divadlo ... na úseku Malostranská - Hellichova je zavedena x22, na úseku Anděl (v Nádražní ul.) - Arbesovo náměstí - Švandovo divadlo - Jiráskovo náměstí > Národní divadlo > Národní třída > Myslíkova > Jiráskovo náměstí - Švandovo divadlo - Anděl (v Plzeňské ul.) je zavedena x9. Předpokládané ukončení: 9.5.2024 11:00
0
0
0
HOKEJ | Ahoj, chceme vrátit do Prahy hokejový tým Lev Praha. Pomůžeš nám? Více informací na spvhd@seznam.cz do předmětu prosím uveď LEV Praha díky moc. Potřebná částka pro rozjezd je 3.000.000,00 Kč. Stadion by byl s velkou pravděpodobností na sídlišti Jižní Město na Chodově.
0
0
0
Duffek: " Nejpozději od neděle 1. září 2024 musí v Praze zdražit jízdné a to alespoň na 6.050 korun, což by v průměru tvořilo cenu 16,575 korun za den. Protože to pro část cestujících může znamenat jednorázově velký finanční problém navrhuji také variantu na 6 měsíců avšak za cenu 4.400 korun. Tarifní pásma by se měla propojit např. P+B+1, B+1+2, 1+2+3 atd. Jednodenní jízdenka by měla nově platit do 4 hod. následujícího dne by měla být za 200 korun platná v pásmech P+B+1, regionální jízdenka platná ve všech pásmech by měla být za 500 korun. Týdenní jízdenka pro pásma P+B+1 by měla být také za 500 korun. Zdroj: PID.cz / ČTK
0
0
0
Hallo, wij zijn actief op zoek naar een team van investeerders voor een telecommunicatiebedrijf in Tsjechië. We zijn ook geïnteresseerd in het creëren van een nieuwe nieuwstelevisie. Als u ons kunt helpen, schrijf ons dan in het Engels of Duits op ahoj@fanda.tv. In Tsjechië hebben we een bedrijf genaamd Tasciane, dat echter dringend hulp nodig heeft. Het benodigde bedrag bedraagt ​​min. € 12.500. Uiteraard tot 70% van de mogelijkheid om het bedrijf te bezitten. Wij zijn geïnteresseerd in het opbouwen van de LLTC Group in Tsjechië. Verdere noodzakelijke informatie alleen voor serieuze geïnteresseerden.
0
0
0
DOPRAVA | V Praze v srpnu skončí další autobusový dopravce About Me. Jeho starší autobusy půjdou do šrotu a pár nových převezme jiný dopravce. Linku 331 by měl začít s linkou 333 DP Praha, linku 385 by měla jezdit ARANEA, linku 164 zase Stenbus, zdvojené linky 117 a 203 by mohl jezdit Martin Uher. Pro nedostatek řidičů se počítá také s úpravou jízdních řádů a tras. Zdroj: pid.cz
0
0
0
Schweizbank | Dobrý den, investoři, sponzoři, v Česku mám vážný zájem o založení Schweizbank. Další potřebné informace jen vážným zájemcům o spolupráci kontakt je [ komarek ] { tečka } [ karel ] { zavináč } [ seznam ] { tečka } [ cz ] chráněno kvůli robotickému spamu. Do předmětu prosím uveďte Schweizbank. Za Vámi poskytnutých např. CZK 1000 ( CHF 39 ) můžete po 10 měsících získat CHF 47. Svou částku můžete zmrazit na 12, 24, 36, 60, 120 měsíců po tuto dobu nelze vložené peníze čerpat!
0
0
0
Hledáme aktivně investora pro budoucí metro linky O. Trasa by měla být STRAŠNICKÁ (A) - Kubánské náměstí - Nádraží Eden (S) - Nádraží Vršovice (S) - Divadlo Na Fidlovačce - Ostrčilovo náměstí - Výtoň Nádraží Vyšehrad (S) - Na Knížecí (B) - Arbesovo náměstí - Újezd - Malostranská (A) - Letenské náměstí - Nemocnice Bubeneč - Nádraží Výstaviště (S) - Maniny - Nádraží Bubny Vltavská (C/S) - Křižíkova (B) - Tachovské náměstí - Olšanské náměstí - Basilejské náměstí - Sídliště Malešice - STRAŠNICKÁ (A). Další potřebné informace na spvhd@seznam.cz.
0
0
0
V Praze by mohl vzniknout nový městský stát Perštýn. Bylo by to něco podobného jako je v italském Římě Vatikán. Tento městský stát by nikdy nevstoupil do Evropské unie, proto by měl státní hranice avšak s možným vstupem na občanku EU, měnou by měl být groš. Počítá se s tím, že by byl přístup také k Vltavě. Je tak možné, že na úseku Staroměstská až Národní divadlo by tramvaje musely jezdit pod zemí. Více informací přes idanuts@seznam.cz.
0
0
0
Tramvají z Čestlic do Prahy, vozovna by měla vzniknout u Újezda. Tato tramvajová trať by tak nemusela být napojena na tu ostatní v Praze. Smyčka by měla vzniknout u stanice metra Opatov. Důvodem je zvýšený počet cestujích a navýšení kapacity. Z Čestlic by se trať mohla znovu vracet do Prahy přes Pitkovice k nádraží Uhříněves. Mohla by tak nahradit některé autobusové linky. Případně by šlo vybudovat také větvení tras a mohly by tak vzniknout linky např. 31 Praha, Opatov - Čestlice, Křeslice - Praha, Pitkovice - Praha, Nádraží Uhříněves a 38 Praha, Opatov - Průhonice - Čestlice. Více informací na spvhd@seznam.cz.
0
0
0
Hledám vážné zájemce o obnovení HC Lev Praha podrobnosti na ahoj@fanda.tv do předmětu prosím uveďte HC Lev Praha.
0
0
0
V Praze vznikne okružní tramvajová linka O povede obousměrně v trase NA KNÍŽECÍ - Anděl (v ul. Plzeňská) - Zborovská - Jiráskovo náměstí - Myslíkova - Lazarská - Vodičkova - Václavské náměstí - Jindřišská - Masarykovo nádraží - Bílá labuť - Těšnov - Štvanice - Vltavská - Holešovická trznice - Tusarova /z/ - Dělnická - U Průhonu /t/ - Ortenovo náměstí - Nádraží Holešovice - Výstaviště - Veletržní palác - Strossmayerovo náměstí - Nábřeží kpt. Jaroše - Čechův most - Malostranská - Malostranské náměstí - Hellichova - Újezd - Švandovo divadlo - Arbesovo náměstí - Anděl (v UL. Nádražní) - NA KNÍŽECÍ, spoje jedoucí okružně opačným směrem budou mít výchozí zast. Smíchovské nádraží (ve smyčce) - Plzeňka - Na Knížecí (v ul. Nádražní) - Anděl (v ul. Nádražní) a dále zast. Zborovská vyjíždět by měly s orientací Malostranská nebo Václavské náměstí následně pak Na Knížecí nebo Smíchovské nádraží. Počítá se také s ukončením spojů ve smyčce Kotlářka a Hlubočepy.
0
0
0
Ahoj, jsem Veronika (27) která má ráda nožičku v sádře. Hledám někoho kdo by v Praze nebo v Čechách mi jí dokázal během května natočit. Prosím pošli mi zprávu na tel.: 910 120 530.
0