Přiznej anonymně!
0
0
Vážení čtenáři, mám vážný zájem zachránit aspoň dvě Karosy B951E prosím pokud můžete finančně pomoci napište textovku s e-mailem na 791 922 222 na který vám poskytnu potřebné informace. Každý kdo pomůže získá příležitost se zúčastnit akce a jízdy. Bohužel autobus již nemůže být součástí systému PID, ale různé akce s ním mohou být pořádany. Autobus by byl pod jednou firmou která má k fanouškům městské dopravy kladný vztah. Jsme součástí Sdružení přátel veřejné hromadné dopravy. S pozdravem Matěj za SPVHD
0
2
0
Chtěla bych se zeptat proč furt řešíte Starbucks? Řešit furt dokola že si to kupují děti který si chtějí připadat cool! V tom případě by si to nemohl kupovat nikdo.. Když to někomu chutná tak proč by si to nekoupil? Je to kafe jako každý jiný ne? Tak žij a nech žít!
0
1
0
Každá blonďatá Natálka si najde blonďatého a modrookého Dana ❤
0
0
0
Obyvatelé sídliště Chodovec požadují lepší dopravní obslužnost linkou 115 v nové trase: ROZTYLY - Chodovec - Knovízská - Městský archiv - Blažimská - ROZTYLY (C). Výhody ulehčí se AO Chodov, ze zast. Chodovec bude zajištěna obsluha do sídliště, studentům z gymnázia Choceradská se nabízí další spojení s metrem. Ze zast. Roztyly na Chodov jezdí linky 135, 203 nebo metro C. Změnu chceme od 27. 2. 2021.
0
0
0
HLEDÁME PARKOVIŠTĚ PRO AUTOBUSY KDEKOLIV V PRAZE NEJLÉPE LOKALITA PRAHA 10. MAJITEL I NADÁLE MŮŽE PARKOVIŠTĚ VYUŽÍVAT. JSME OCHOTNI MU ZAJISTIT BEZPLATNOU OSTRAHU V NEPŘETRŽITÉM PROVOZU. AUTOBUSY NA PARKOVIŠTI BUDOU PARKOVAT PO CELÝ DEN ČÁSTEČNĚ A PŘES NOC MEZI 17 AŽ 5 HODINOU A MEZI 10 AŽ 13 HODINOU. VÍCE INFORMACÍ NA TEL.: 604 444 055.
0
0
0
NOVINY | Česká mutace deníku METRO je bohužel poslední dobou katastrofa! Přitom je dotovaný od Dopravního podniku hl.m. Prahy, Magistrátu hl.m. Prahy. MAFRA jako vydavatelství dotoho teda příliš nedává. Již samotná Praha zvažuje vydávání ve všední dny vlastních novin Pražský DEN. Vzpomínáte si přitom na 24 hodin nebo Metropolitní Expres? MAFRA vydává ještě větší odpad v pátek říká tomu týdeník 5+2 dny. To je ještě větší blbost noviny totálně o ničem! Hlavně nerozumím jedný věci kdo by za deník METRO chtěl platit 6 korun když se tam nic nedozví?! Obsah často musí doplňovat sami čtenáři jako třeba včerejší požár v Ječné ulici. Nebýt tam Martina Kubíka tak zase nic nevíme. Fotografie je teda za honorář za 300 korun dost příšerná. Já bych mu nedal ani 50 korun jak je špatně udělaná!
0
0
0
LUKÁŠ VARINSKÝ | autobusová doprava v našem zájmu je v rámci PID zajišťovat městskou a příměstskou autobusovou dopravu v případě zájmu kontaktujte prosím dopisem FMF Productions, Viktora Huga 6, Praha - Smíchov do pátku 26. února 2021. V dopise prosím uveďte na sebe kontakt. Máme vážný zájem o nákup autobusů a hledáme vhodné místo v Praze pro parkování vozů.
0
1
1
Pražáci znáte takový to že někam jedete metrem a někdo vám zavolá nebo napíše? asi moc ne když v metru není signál ..
0
1
0
*oprava* Jsem Prazacka. Miluju Prahu, ale nesnasim Prazaky. Nikde neni tolik pokrytcu, kteri jsou schopni sikanovat ostatni jen kvuli tomu, ze nemaji znackove boty, obleceni a mobil. Jsou sice vyjimky, ale stejne jsou ve spolecnosti nejoblibenejsi lide z bohatych rodin co maji znackovy i toaletni papir....
0
1
0
Když v létě pochlastávám venku v centru, tak chodim na záchod do Marks & Spencer na Václaváku, v nejvyššim patře maj volně přístupný záchody ;)
0
1
1
Je mi neuvěřitelně blbě z lidí co si furt dělají srandu ze Zemana ohledně nedávnýho incidentu že v rádiu řekl pussy (tedy se špatnou výslovností "pasy") a potom na plnou hubu řekl co to znamená ... dobře moderní generace jsou hodně angličtináři takže asi vědí co to znanená a jak se to tedy vyslovuje SPRÁVNĚ ale z toho že to náš prezident řekl tedy špatně, tak z toho se můžou úplně posrat .. vzpamatujte se vy hovada Zeman sice není lepší jak Klaus ale kdyby tu byl Švarcík ani si nedokážu představit jak by tenhle stát dopadal dál ...
0
0
0
Většina mích snů je o tom jaksi užívám noc s sexy anime postavička a je to normální? PS. Většinou je to my hero Academia .???? ????
0
0
0
Vyhlašujeme veřejnou sbírku na nákup autobusu Karosa B951. Hledáme skutečně dobrovolníky, investory, sponzory. Každý kdo nám finančně pomůže se může těšit na každoroční fotojízdy s Karosu B951. Potřebné informace budou sděleny přes e-mail admin@metrobus.cz. Za celou výzvou a projektem stojí Metrobus, SPVHD a fanoušci Městské dopravy. Připomínáme, že i drobná finanční pomoc nám hodně pomůže. Předem bych rád touto cestou zájemcům chtěl poděkovat a budeme moc vděční když nám pomůžete jeden z vozů zachránit.
0
0
0
Vytvářím hudební odpad a mám v píči, ale tak stejně v době kdy lidi za originální považujou sednout si na kulky a začít řvát, tak jsem to pozvedl na novou úroveň a seru do mikráku a myslím, že jsem to zvládl skvěle https://www.youtube.com/watch?v=jvezcXuAinA
0
0
0
Linky 118 a 125 by Dopravní podnik hlavního města Prahy akciová společnost mohl sloučit, pravdou je, že místo 12 minut by jel autobus úsek Chodovec - Smíchovské nádraží déle a to 36 minut za to s přestupy Budějovická, Dvorce a po zavedení Dvoreckého mostu by se jízdní doba zkrátila. Navrhujeme zavést linku 218 která by byla takovou posilou obou linek.
0