Přiznej anonymně!
0
0
Tipos - Česká loterijní společnost takový je zájem jednoho podnikatele
0
0
0
S námi i od 1. 4. 2020 nejvýhoději: - jízda 32,- Kč/km - nástupní sazba 50,- Kč - čekání 7,- Kč/min. www.taxis.czin.eu
0
0
0
V Praze chceme mít infocentrum také na terminálu Zličín. Prosím podpořte nás napište na eliska.gmiterkova@seznam.cz. Cestujícím chceme poskytnout informace, umožnit jim přístup na internet, na toaletu, nákup drobného občerstvení. Dostupní chceme být denně od 7 do 21 hodin.
0
0
0
Varování: Směnárně v hypermarketu Tesco Skalka v Praze se vyhněte! 1 € prodej často za 26,75 Kč - 27,25 Kč výkup často za 24,85 Kč až 25,65 Kč. 1 $ prodej často za 20,95 Kč výkup často za 19,55 Kč až 20,25 Kč. 1 £ neprodávají!
0
0
0
TELEVIZE | CzechNews TV nebo CNTV nepatří panu Petru Richardovi Ortekovi! Ten smí užívat jen názvy ČNtv a Česká nezávislá televize. V případě, že i nadále bude zneužívat označení budeme muset podat na něho trestní oznámení! S projekty CNTV1 a CNTV2 taktéž nemáme nic společného! CzechNews TV a CNTV je v majetku FAN-MAX service, s.r.o. jsme internetová televize, která bude žádat Radu pro rozhlasové a televizní vysílání. CNTV má v zájmu vysílat denně 18 až 24 hodin a to zpravodajství a dokumenty. Vážná spolupráce je s několika regionálními televizními společnosti. Více informací žádejte prosím na e-mailu: press@cntv.cz nebo FAN-MAX service, s.r.o. Viktora Huga 377/4, 150 00 Praha 5 - Smíchov obálku prosím označte CNTV. Pro CNTV hledáme také investory. CNTV pro své vysílání bude využívat YouTube a k dispozici má vlastní webové stránky. CNTV bude mít všechny pořady vlastní tvorby a bude na ně vlastnit veškerá autorská práva.
0
2
0
Chtěla bych se zeptat proč furt řešíte Starbucks? Řešit furt dokola že si to kupují děti který si chtějí připadat cool! V tom případě by si to nemohl kupovat nikdo.. Když to někomu chutná tak proč by si to nekoupil? Je to kafe jako každý jiný ne? Tak žij a nech žít!
0
1
0
Každá blonďatá Natálka si najde blonďatého a modrookého Dana ❤
0
1
1
Pražáci znáte takový to že někam jedete metrem a někdo vám zavolá nebo napíše? asi moc ne když v metru není signál ..
0
1
0
*oprava* Jsem Prazacka. Miluju Prahu, ale nesnasim Prazaky. Nikde neni tolik pokrytcu, kteri jsou schopni sikanovat ostatni jen kvuli tomu, ze nemaji znackove boty, obleceni a mobil. Jsou sice vyjimky, ale stejne jsou ve spolecnosti nejoblibenejsi lide z bohatych rodin co maji znackovy i toaletni papir....
0
1
0
Když v létě pochlastávám venku v centru, tak chodim na záchod do Marks & Spencer na Václaváku, v nejvyššim patře maj volně přístupný záchody ;)
0
1
1
Je mi neuvěřitelně blbě z lidí co si furt dělají srandu ze Zemana ohledně nedávnýho incidentu že v rádiu řekl pussy (tedy se špatnou výslovností "pasy") a potom na plnou hubu řekl co to znamená ... dobře moderní generace jsou hodně angličtináři takže asi vědí co to znanená a jak se to tedy vyslovuje SPRÁVNĚ ale z toho že to náš prezident řekl tedy špatně, tak z toho se můžou úplně posrat .. vzpamatujte se vy hovada Zeman sice není lepší jak Klaus ale kdyby tu byl Švarcík ani si nedokážu představit jak by tenhle stát dopadal dál ...
0
0
0
iDNES.cz je pomalu horší než TN.cz a TV Prima. Docela se hrozím připrav CNN Prima NEWS a CNTV.
0
0
0
VAROVÁNÍ: Vodafone katastrofa s linkou péče o zákazníky čekáte 45 minut a furt dokola příšerná hudba a reklama na skvělé služby. Vodafone se zhoršil a nevrací peníze v termínu! Dnes je 31 den a zítra to půjde na ČTÚ. Vodafone mi tak bude dlužit ještě víc než musí.
0
0
0
Metrobus - téměř vše o veřejné hromadné dopravě v Praze a ve středních Čechách www.metrobus.cz
0
0
0
Hledám investora. Pro svou čerstvě založenou společnost hledám investora. Do rozjezdu by mi postačila finanční částka: 400.00,- Kč. V mém zájmu je stát se v Praze autobusovým dopravcem, poskytovat služby bezpečnostní agentury, úklidové služby. Prosím kontaktujte mě na e-mail: majaagency@volny.cz poskytnuté finance vrátím do 36 měsíců od podpisu smlouvy. Pro investora jsem ochoten zajistit bezpečnostní služby do 7 dnů od podpisu smlouvy.
0