Přiznej anonymně!
2
0
Chtěla bych se zeptat proč furt řešíte Starbucks? Řešit furt dokola že si to kupují děti který si chtějí připadat cool! V tom případě by si to nemohl kupovat nikdo.. Když to někomu chutná tak proč by si to nekoupil? Je to kafe jako každý jiný ne? Tak žij a nech žít!
0
1
0
Každá blonďatá Natálka si najde blonďatého a modrookého Dana ❤
0
1
1
Pražáci znáte takový to že někam jedete metrem a někdo vám zavolá nebo napíše? asi moc ne když v metru není signál ..
0
1
0
*oprava* Jsem Prazacka. Miluju Prahu, ale nesnasim Prazaky. Nikde neni tolik pokrytcu, kteri jsou schopni sikanovat ostatni jen kvuli tomu, ze nemaji znackove boty, obleceni a mobil. Jsou sice vyjimky, ale stejne jsou ve spolecnosti nejoblibenejsi lide z bohatych rodin co maji znackovy i toaletni papir....
0
1
0
Když v létě pochlastávám venku v centru, tak chodim na záchod do Marks & Spencer na Václaváku, v nejvyššim patře maj volně přístupný záchody ;)
0
1
1
Je mi neuvěřitelně blbě z lidí co si furt dělají srandu ze Zemana ohledně nedávnýho incidentu že v rádiu řekl pussy (tedy se špatnou výslovností "pasy") a potom na plnou hubu řekl co to znamená ... dobře moderní generace jsou hodně angličtináři takže asi vědí co to znanená a jak se to tedy vyslovuje SPRÁVNĚ ale z toho že to náš prezident řekl tedy špatně, tak z toho se můžou úplně posrat .. vzpamatujte se vy hovada Zeman sice není lepší jak Klaus ale kdyby tu byl Švarcík ani si nedokážu představit jak by tenhle stát dopadal dál ...
0
0
0
TELEVIZE | Vzniká nová CNTV každý den má 18 hodin přinášet aktuální zpravodajství. Vysílat má od 5:30 do 23:30 hod., v nočních hodinách má být televizní obrazovka prázdná s barevnými pruhy. Do budoucna se má vysílání rozšířit na nonstop režim. CNTV má být odlišná od ČT24. Nesmíme však zapomínat, že se chystá CNN Prima NEWS. CNTV se tak dostává do nelehké situace. CNTV ještě musí získat povolení od RRTV a ČTÚ. Logo které je zde použité není české CNTV bylo použito pouze redakcí. Současná CNTV nemá nic společného s původními vlastníky CzechNews TV. -Raf
0
0
0
MUZEUM MHD | Vážení čtenáři, jste-li také názoru, aby muzeum MHD bylo větší a vzniklo v Michli tak se prosím přidejte a sdílejte tuto petici mezi ostatní. Lokalita Michle je zajímavá tím, že se nachází mezi stanicemi metra Želivského (linka A) a Roztyly (linka C) a k areálu by jezdily autobusy 135, 136, 213 navíc od stanice metra Karlovo náměstí (linka B) by k areálu jezdila linka 14. Myslím si, že by nebylo zase tak těžké sem zavést linku 23 třeba jen přes víkendy. Také by sem mohlo jezdit metro C z Kačerova. Také si myslím, že muzeum MHD by toho mohlo dát návštěvníkům mnohem více. Souhlasím také s cenou vstupenky pro dospělého 99 korun.
0
0
0
BAMBIRIÁDA | Ahoj, chceš-li v Česku Bambiriádu 2020 tak prosím šiř tuto zprávu dál mezi své blízké. V našem zájmu je od 25. března do 10. října vždy tak na 10 dní mít zastávku nejlépe v lesoparku s dobrou dostupností MHD a mít zábavné programy pro děti v přírodě a hlavně s pohybem. Pro celý projekt aktivně hledáme sponzory a dobrovolníky. Zajímá-li tě více informací o projektu Bambiriáda prosím napiš mi e-mail: eliska.gmiterkova@seznam.cz. Těším se na tvoji zprávu. Vstupné na akci by bylo dobrovolné.
0
0
0
NÁKUPY | HYPERNOVA se pravděpodobně vrátí do Česka nebude však mít vůbec nic společného s Albertem. HYPERNOVA má šanci opět v Česku fungovat. První hypermarket by měl otevřít v Praze - Čestlice. HYPERNOVA by měla mít otevřeno denně od 7 do 22 hodin. Chystá se také věrnostní program.
0
0
0
AUTOBUSOVÁ DOPRAVA | HLEDÁME AKTIVNĚ INVESTORY A OBCHODNÍ PARTNERY PŮSOBÍME V PRAZE A VE STŘEDNÍCH ČECHÁCH KDE ZVLÁDNEME ZAJISTIT PRAVIDELNOU I NEPRAVIDELNOU DOPRAVU S AUTOBUSY MHD, PO CELÉ ČR JE MOŽNÉ ZAJISTIT PRAVIDELNOU I NEPRAVIDELNOU AUTOBUSOVOU DOPRAVU S AUTOBUSY PRO DÁLKOVÉ TRASY. VÍCE INFORMACÍ ŽÁDEJTE PROSÍM NA ELISKA.GMITERKOVA@SEZNAM.CZ.
0
0
0
TRAMVAJ | Vybudujme jednokolejovou trať ze smyčky výstaviště Holešovice přes zst. Plenetárium Holešovice k nové smyčce Šlechtova restaurace jezdit by sem měla linka 41. Uvítal bych její provoz v letní sezóně i odpoledne ve všední dny za běžný tarif PID. V Brně to tak například funguje.
0
0
0
RETROBUS | Vážení čtenáři, v mém zájmu je v Praze mít repliku tohoto autobusu, podmínkou je však vše to zvládnout nejpozději do roku 2029. Každou sedačku si můžete koupit za 10.000,- Kč více informací žádejte prosím na e-mailu: majaagency@volny.cz. RETROBUS by jezdil na lince 207 a mimořádných jízdách. Věříme, že by zde vznikla podpora ze strany DP Praha.
0
0
0
Hele lidi potřeboval bych aspoň 20.000,- Kč do konce srpna. Pomůže mi někdo vrátím do konce roku 25.000,- Kč. majaagency@volny.cz
0
0
0
Hrozný videa je to pořád amatérské a navíc nezajímavé.
0