Přiznej anonymně!
2
0
Chtěla bych se zeptat proč furt řešíte Starbucks? Řešit furt dokola že si to kupují děti který si chtějí připadat cool! V tom případě by si to nemohl kupovat nikdo.. Když to někomu chutná tak proč by si to nekoupil? Je to kafe jako každý jiný ne? Tak žij a nech žít!
0
1
0
Každá blonďatá Natálka si najde blonďatého a modrookého Dana ❤
0
1
1
Pražáci znáte takový to že někam jedete metrem a někdo vám zavolá nebo napíše? asi moc ne když v metru není signál ..
0
1
0
*oprava* Jsem Prazacka. Miluju Prahu, ale nesnasim Prazaky. Nikde neni tolik pokrytcu, kteri jsou schopni sikanovat ostatni jen kvuli tomu, ze nemaji znackove boty, obleceni a mobil. Jsou sice vyjimky, ale stejne jsou ve spolecnosti nejoblibenejsi lide z bohatych rodin co maji znackovy i toaletni papir....
0
0
0
Vážení čtenáři, v Praze a ve středních Čechách bych rád založila podnik " Pekárna PEKARA ". Tento název se mi zalíbil z chorvatštiny. Pekárnu PEKARA bych rád založil ještě v tomto roce 2021, tato čísla jsou zajímavá. Samozřejmě, že sám se do podnikání nedám, ale jsme ochotný se s Vámi domluvit na spolupráci. Prosím o odeslání textovky s e-mailem na sedm devět nula osm osm osm nula nula jedna. Odpovím Vám nejpozději do 15 dnů. Hodně jsem nakloněný na způsob franšízingu.
0
1
0
Když v létě pochlastávám venku v centru, tak chodim na záchod do Marks & Spencer na Václaváku, v nejvyššim patře maj volně přístupný záchody ;)
0
1
1
Je mi neuvěřitelně blbě z lidí co si furt dělají srandu ze Zemana ohledně nedávnýho incidentu že v rádiu řekl pussy (tedy se špatnou výslovností "pasy") a potom na plnou hubu řekl co to znamená ... dobře moderní generace jsou hodně angličtináři takže asi vědí co to znanená a jak se to tedy vyslovuje SPRÁVNĚ ale z toho že to náš prezident řekl tedy špatně, tak z toho se můžou úplně posrat .. vzpamatujte se vy hovada Zeman sice není lepší jak Klaus ale kdyby tu byl Švarcík ani si nedokážu představit jak by tenhle stát dopadal dál ...
0
0
0
Vážení čtenáři, jsem vážný fanoušek do městské dopravy a rád bych zakoupil starší autobus pro. fotojízdy. Autobus by samozřejmě mohl sloužit i pro přepravu dětí do školy nebo zaměstnanců do práce, případně na výlety po České republice. Toto cestou se chci zeptat na veřejnou finanční sbírku. Prosím napište mi textovku na tel.: 790 888 001 děkuji. Lukáš Varinský - autobusová doprava
0
0
0
BA přijme na nové objekty nové kolegyně a kolegy, požadujeme min. SŠ vzdělání, čistý výpis z RT, věk 18+, možnost pracovat 12 hodin denní / noční v režimu 4 dny práce a 4 dny volna. Nabízíme pozice recepce, venkovní ostraha, cestifikát strážný zajistíme, budete-li u nás déle než 6 měsíců. Pohovory sjednávejte na tel.: +420 910 120 530 nástup možný od 15. 7. 2021.
0
0
0
SPVHD chce zrušit tramvajovou linku 19 její trasa je nesmysl! Linku 13 vraťte do Strašnic a prodlužte na Ústřední dílny DP, linku 16 od zast. Želivského veďte na Lehovec, linku 24 vraťte od zast. Otakarova na Kubánské náměstí, linku 193 opět se všemi autobusy prodlužte na Nádraží Vršovice, linku 6 ukončete na Náměstí bratří Synků přičemž během výluk na metru C prodlužte až na Pankrác s nasazením vozů KT8D5. Případně u pošty Na Pankráci vybuduje trojúhelník jako je na Zvonařce pro možný obrat i jiných typů tramvají. Tuto změnu chceme realizovat ještě letos nejpozději v říjnu 2021.
0
0
0
Jeden z důvodů proč zrušit linku 19! Je nesmyslně trasovaná! Musejí naní jezdit jen obousměrné tramvaje tedy KT8D5R.N2P kterých Dopravní podnik hlavního města Prahy nemá mnoho! Díky zavedení se nesmyslně změnilo linkové vedení u 5, 15, 16, 24 a 193. Zrušte linku nebo jí přetrasujte! Lze počítat s tím, že na Pankrác pojede spíše 24.
0
0
0
BEZPEČNOSTNÍ AGENTURA HLEDÁ NOVÉ FIREMNÍ ZAKÁZKY. NA TRHU PŮSOBÍME OD ROKU 2015 ZAMĚŘUJEME SE NA STŘEŽENÍ RECEPCE, VRÁTNICE, AREÁLU VNITŘNÍ I VENKOVNÍ PROSTORY, PARKOVIŠTĚ. NAŠI ZAMĚSTNANCI MAJÍ ZKUŠENOSTI A PRACUJÍ VE SMĚNÁCH PO 12 HODINÁCH RANNÍ A NOČNÍ KONTAKTUJTE NÁS PROSÍM OSTRAHA.PRAHA@SEZNAM.CZ. VĚŘÍME, ŽE SE NA SPOLUPRÁCI DOMLUVÍME.
0
0
0
MIMOŘÁDNÁ UDÁLOST - Náměstí bratří Synků ????11, 14, 18, 19, ???? 193 provoz přerušen, odklon. ????11 Spořilov - Horky a dále jako ????18 do zast. Vozovna Pankrác vozy KT8D5R.N2P jako ????19 do zast. Pankrác, ????14+19 Vysočanská - Divadlo Na Fidlovačce - Otakarova - Nádraží Vršovice - Lehovec, ????193 ...Nuselská radnice - Horky - Kloboučnická - Ukrajinská - Nádraží Vršovice - Otakarova pro komplikovaný obrat spojů, řešeno operativně, náhradní autobusová doprava není zavedena, důvodem ???? cizí dopravní nehoda, nutnost zásahu IZS s těžkou technikou a následným vyproštěním. Předpokládané obnovení provozu: 10. 6. 2021 12:00 v případě poškození kolejí a troleje až 11. 6. 2021.
0
0
0
Bezpečnostní agentura přijme recepční na dvousměnný provoz pondělí až neděle 12 hodinové směny s režimem 2 dny denní, 2 dny volna, 2 dny noční, 2 dny volna a znovu. Mzda od 150 Kč/hod., možnost 50% zálohy na konci směny, výplata vždy k 15. dni následujícího měsíce, naborový příspěvek 100.000 Kč bude vyplacen po dobu 12 měsíců, po prvních 6 měsících. Nabízíme možnost mít až 6 týdnů volna. Tel.: 477 477 329, 734 513 843.
0
0
0
EKONOMIKA | Bergis chce na sídlišti Jižní Město vybudovat novou fakultní nemocnici, podle něj pro největší české sídliště schází. Obyvatelé tohoto sídliště jsou odkázáni na Thomayerovu nemocnici v Krči nebo na Královské Vinohrady i tyto nemocnice, ale mají omezené kapacity. Bergis ve zdravotnictví nikdy nepůsobil, toto by byl jeho úplný začátek. K tomuto kroku podnikání prototo hledá další vhodné členy do týmu. Další informace sdělíme na osobním setkání v Praze. {00}{420}{737}{222}{227} jen textovky, hovory nejsou přijímány slouží k ověření SPAM. Čísla z internetu nejsou přijímána!
0