Přiznej anonymně!
2
0
Chtěla bych se zeptat proč furt řešíte Starbucks? Řešit furt dokola že si to kupují děti který si chtějí připadat cool! V tom případě by si to nemohl kupovat nikdo.. Když to někomu chutná tak proč by si to nekoupil? Je to kafe jako každý jiný ne? Tak žij a nech žít!
0
1
0
Každá blonďatá Natálka si najde blonďatého a modrookého Dana ❤
0
1
1
Pražáci znáte takový to že někam jedete metrem a někdo vám zavolá nebo napíše? asi moc ne když v metru není signál ..
0
1
0
*oprava* Jsem Prazacka. Miluju Prahu, ale nesnasim Prazaky. Nikde neni tolik pokrytcu, kteri jsou schopni sikanovat ostatni jen kvuli tomu, ze nemaji znackove boty, obleceni a mobil. Jsou sice vyjimky, ale stejne jsou ve spolecnosti nejoblibenejsi lide z bohatych rodin co maji znackovy i toaletni papir....
0
1
1
Je mi neuvěřitelně blbě z lidí co si furt dělají srandu ze Zemana ohledně nedávnýho incidentu že v rádiu řekl pussy (tedy se špatnou výslovností "pasy") a potom na plnou hubu řekl co to znamená ... dobře moderní generace jsou hodně angličtináři takže asi vědí co to znanená a jak se to tedy vyslovuje SPRÁVNĚ ale z toho že to náš prezident řekl tedy špatně, tak z toho se můžou úplně posrat .. vzpamatujte se vy hovada Zeman sice není lepší jak Klaus ale kdyby tu byl Švarcík ani si nedokážu představit jak by tenhle stát dopadal dál ...
0
1
0
Když v létě pochlastávám venku v centru, tak chodim na záchod do Marks & Spencer na Václaváku, v nejvyššim patře maj volně přístupný záchody ;)
0
0
0
Vytvářím hudební odpad a mám v píči, ale tak stejně v době kdy lidi za originální považujou sednout si na kulky a začít řvát, tak jsem to pozvedl na novou úroveň a seru do mikráku a myslím, že jsem to zvládl skvěle https://www.youtube.com/watch?v=jvezcXuAinA
0
0
0
Ehhh je mi 19 a libi se mi muj 13 step bracha
0
0
0
TELEVIZE | CNN Prima NEWS by v Česku měla skončit! Celý je to jeden velký cirkus a Prima z moderátorů a reportérů dělá jen klouny nebo šašky. Zpravodajství špičkové kvality jako u americké CNN nedosahuje a dosahovat nikdy nebude! Natož, že přípravy CNN Prima NEWS trvaly jeden rok nic se nezměnilo! Úroveň je spíše horší Prima nějak začala zapomínat na svoje jméno a spíše vypichuje značku CNN kterou však znatelně poškozuje! Snad brzy o licenci přijde! Vznikne však CNTV Prima? Zpravodajství dostupné každou hodinu je v Česku nezajímavé!
0
0
0
METRO | Místo výtahů a eskalátorů do stanic pražského metra raději betonové rampy. Ušetří se za údržbu a provoz.
0
0
0
Zažil někdo kanadskou noc nebo nějaký drsný kanadský žert zákeřnost rafinovanost?Na táboře soustředění atd Nějaká zkušenosti nebo nápad? Díky Romana 19
0
0
0
Hledám investora pro založení společnosti autobusový dopravce. Firma s.r.o. je již založena. Nyní je zapotřebí zakoupit jeden z dálkových autobusů. Více na eliska(tecka)gmiterkova(zavinac)seznam(tecka)cz.
0
0
0
MIMOŘÁDNÁ ZPRÁVA | ČESKO JIŽ EVIDUJE 31 PŘÍPADŮ NAKAŽENÝCH KORONAVIRUSEM COVID-19. BUDE-LI SE TENTO POČET V PŘÍŠTÍM TÝDNU NAVYŠOVAT A PŘEKROČÍME-LI HRANICI 100 PŘÍPADŮ NAKAŽENÝCH, DOPORUČUJEME UZAVŘÍT ŠKOLY, OBCHODNÍ CENTRA, METRO A VYHLÁSIT 3 DENNÍ KARANTÉNU PRO PRAHU.
0
0
0
Dopravci Arriva City odeberte licenci na linku 209 jezdící v Praze trasu: Uhříněves, nádraží - Čakovice, obchodní centrum pravidelně ji obsluhují dopravci ARANEA, Baronetto, Stenbus. Ať od soboty 2. května 2020 již na lince jezdí jednotný dopravce. Linku 163 by ROPID taktéž Arriva City mohl odebrat, poslední dobou zjišťuji, že se dopravcům příliš nedaří a nasazují na své linky subdodávky.
0
0
0
Linky 118 a 125 by Dopravní podnik hlavního města Prahy akciová společnost mohl sloučit, pravdou je, že místo 12 minut by jel autobus úsek Chodovec - Smíchovské nádraží déle a to 36 minut za to s přestupy Budějovická, Dvorce a po zavedení Dvoreckého mostu by se jízdní doba zkrátila. Navrhujeme zavést linku 218 která by byla takovou posilou obou linek.
0