Přiznej anonymně!
0
0
DOPRAVA | Linka pro tělesně postižené H1 (289) v Praze definitivně skončí! Její provoz je znatelně nákladný a nevýhodný. Celá trasa linky bude kompletně nahrazena nízkopodlažními autobusy. V úseku Chodov - Petýrkova - U Kunratického lesa linkou 177, v úseku Petýrkova - U Kunratického lesa - Na Proutcích - Kunratická škola - IKEM - Nemocnice Krč - Poliklinika Budějovická linkou 203, v úseku Na Proutcích - Kunratická škola - IKEM - Nemocnice Krč - Poliklinika Budějovická - Pankrác - Pražského povstání linkou 193, obsluhu zast. Jedličkův ústav má zajistit linka 238 v úseku Kavčí hory - Pražského povstání - Jedličkův ústav - Podolská vodárna na kterou mají být převedeny spoje linky 134. Zastávky I.P. Pavlova, Hlavní nádraží, Florenc, Náměstí Republiky již zajistí metro linek C a B a tramvajové linky. Plánuje se také prodloužení vybraných spojů linky 193 do zast. Chodov. Zdroj: ROPID
0
0
0
MHD | Zastávka Čínská v Dejvicích se přeměňuje na Hotel International. Zdroj: dopravni6.cz
0
0
0
EKONOMIKA | Z důvodu úspor uzavře Česká pošta několik poboček. Na největším české a pražském sídlišti Jižní Město skončí k pátku 30. června 2023 pobočky Pošta 43 - Praha, Benkova Pošta 419 - Praha, Háje. Náhradní zůstanou Pošta 414 - Chodov, OC Westfield Po-Pá: 9:00-20:00, So-Ne: 9:00-17:00 nebo Pošta 415 - Chodov, Podjavorinské Po-Pá: 8:00-20:00, So: 9:00-13:00. Dále chce zavést více Dopis do boxu, Balík do boxu, na poštu. Uzavřena bude také Pošta 51 - Praha, Újezd, Pošta 101 - Praha, Vršovice, Sportovní. Třeba Pošta 1 - Centrum, Jindřišská má mít otevřeno Po-Ne: 1:00-23:00. Zdroj: ČTK
0
0
0
Bergis: " Doprava v Praze by měla být dražší! Jízdenky pro dospělou osobu navrhuji takto: jízdenka na 75 minut za 35 korun, na 20 minut za 25 korun, na 24 hod. pro pásma P, B, 1 za 200 korun, na 120 hod. pro pásma P, B, 1 za 550 korun. "
0
0
0
MIMOŘÁDNÁ UDÁLOST metro C zastavení provozu Pražského povstání - Florenc, ve stanici metra Hlavní nádraží průsak vody do kolejiště, zásah HZS a pohyb v kolejišti. Linky 133, 135, 175 jsou prodloužené od Florence na I.P. Pavlova, linka 193 končící na Pražského povstání je prodloužena na I.P. Pavlova, linka 134 je od Podolské vodárny prodloužena přes Výtoň na Karlovo náměstí, linka 176 je prodloužena z Karlova náměstí přes Výtoň a Podolskou vodárnu na Pražského povstání, linka 201 je prodloužena od Nádraží Holešovice na Hlavní nádraží, linka 112 je od Nádraží Holešovice prodloužena na Hlavní nádraží, část spojů linky 5 je od Holyně zkrácena na Jindřišskou, linka 19 zkrácena do trasy Spojovací - Náměstí bratří Synků, linka 6 je odkloněna I.P. Pavlova odkloněna přes Pražského povstání do Vozovny Pankrác. Náhradní autobusová doprava xC není v provozu!
0
2
0
Chtěla bych se zeptat proč furt řešíte Starbucks? Řešit furt dokola že si to kupují děti který si chtějí připadat cool! V tom případě by si to nemohl kupovat nikdo.. Když to někomu chutná tak proč by si to nekoupil? Je to kafe jako každý jiný ne? Tak žij a nech žít!
0
0
0
nesnášim negry a lidi co hrajou artyny :)
0
1
0
Každá blonďatá Natálka si najde blonďatého a modrookého Dana ❤
0
0
0
jednou jsem prcal sestru a praskl mi kondom a ještě přišli rodiče:(
0
1
1
Pražáci znáte takový to že někam jedete metrem a někdo vám zavolá nebo napíše? asi moc ne když v metru není signál ..
0
0
0
MIMOŘÁDNÁ UDÁLOST: Provoz metra B zastaven Českomoravská - Smíchovské nádraží. 9. 1. 2023 16:47. V provozu pouze bez omezení úseky Černý Most - Českomoravská a Smíchovské nádraží - Zličín, v úseku Palmovka - Invalidovna - Křižíkova - Florenc - Masarykovo nádraží - Václavské náměstí - Lazarská - Karlovo náměstí - Anděl - Smíchovské nádraží - Hlubočepy jezdí linka xB od Palmovky část vozů do zast. Nádraží Libeň a do zast. Vysočanská. Linky 133, 175 jsou prodlouženy o úsek Florenc - Bílá labuť - Náměstí Republiky - Dlouhá třída, linka 135 opačně Florenc - Dlouhá třída - Náměstí Republiky - Bílá labuť, linky 118, 125, 190, 196, 197 jsou prodlouženy o úsek Smíchovské nádraží - Plzeňka - Anděl - Zborovská - Jiráskovo náměstí - Myslíkova - Karlovo náměstí - Palackého náměstí - Zborovská - Anděl - Smíchovské nádraží. Předpokládané ukončení 9. 1. 2023 20:00.
0
1
0
*oprava* Jsem Prazacka. Miluju Prahu, ale nesnasim Prazaky. Nikde neni tolik pokrytcu, kteri jsou schopni sikanovat ostatni jen kvuli tomu, ze nemaji znackove boty, obleceni a mobil. Jsou sice vyjimky, ale stejne jsou ve spolecnosti nejoblibenejsi lide z bohatych rodin co maji znackovy i toaletni papir....
0
1
0
Když v létě pochlastávám venku v centru, tak chodim na záchod do Marks & Spencer na Václaváku, v nejvyššim patře maj volně přístupný záchody ;)
0
0
0
DOPRAVA | V Praze chtějí metro O, avšak v jiné trase než ve které je plánované! NEMOCNICE MOTOL (A) - Nemocnice Na Homolce - Kotlářka - Nové Butovice (B) - Sídliště Barrandov - Lochkov - Nádraží Radotín (S) - Nádraží Velká Chuchle (S) - Nádraží Modřany (S) - Sídliště Mořany - Libuš (D) - Kunratice - Šeberov - Opatov (C) - Na Košíku - Nádraží Zahradní Město (S) - Strašnická (A) - Malešická - Spojovací - Nádraží Libeň (S) - Palmovka (B) - Maniny - Nádraží Bubny Vltavská (S) - Letenské náměstí - Dejvická (A) - Malovanka - Stadion Strahov - NEMOCNICE MOTOL (A). Souhlasí také se zavedením podzemní tramvajové linky v této trase.
0
0
0
Vážení čtenáři, prosím podpořte nás ve výstavbě nových garáží Chodov pro Dopravní podnik hl.m. Prahy. Obsluha pro linky zajišťující provoz pro oblast Chodov, Háje, Petrovice, Horní Měcholupy, Hostivař, Uhříněves, Modřany, Krč, Braník, Michle, Vršovice, Vinohrady, Zbraslav, Radotín, Komořany, Smíchov, Hlubočepy, Stodůlky, Štěrboholy. Číslo pro garáž by měla být 3. Došlo by k ulehčení pro garáže Hostivař, Vršovice a Kačerov. Dotazy prosím zasílejte na idanuts@seznam.cz děkuji. K výstavbě by mělo dojít do 2 let. V případě, že by se sehnal investor a sponzor jsem pro vybudování garáží i pro soukromého dopravce.
0