Přiznej anonymně!
8
0
Nesnáším, když mají kluci oblek a jsou obutí do tenisek a na zádech mají batoh. Vypadá to neskutečně blbě.
4
4
0
Těším se na výrazy svých studentů, až jim v září řeknu, že si zapsali předmět, který jsem právě otevřel, a nejsou k němu skripta ani jiné materiály. Protokoly budou dělat z každého měření na cviku, a vědomosti na zkoušku naberou jedině na přednášce. Obor je tak specifický, že ty materiály nemají šanci nikde najít. Myslíte, že budu mít na přednáškách plno? Nevěřím :lol:
4
3
0
Všem, kteří vyloženě serou na školu a učí se z výpisku na primátů, všechno opisují z taháků, na přednášky nechodí a resty honí na poslední chvíli vzkazuju, že na to doplatí. OK, budou mít titul, ale naprosto k ničemu. Taky jsem provozoval ten systém "nějak to dám", hojně využíval výcucy z primátu a radoval se, že mě to studium ani moc namahy vlastně nestojí. Taky jsem nechápal ty poctivky, které si píšou každou blbost na přednášce. Jenže jak se z lesa volá, tak se z něj ozýva a mám teď poměrně velké problémy najít normální práci. Kdybych mohl, hned bych se vrátil mezi prváky a přiřadil se k té skupince šprtů. Takže se nad sebou zamyslete - vy, kteří opisujete ve velkém a ještě týž den z té zkoušky víte prd. Vrátí se vám to i s úrokama a není to zrovna příjemná věc...
3
2
0
Každý si z kolejí odnese nějaký suvenýr - někdo lampu, někdo věšák - já si odnesl postel.
2
0
0
500kč za promoce? škola na nás chce vydělat chápu :) a 500kč za DVD z promocí? :D ale no tak 100-150kč bych pochopil, ale 500? nový komplex budov se trochu prodražil viďte :) nechcete ješte 200kč za člena rodiny a 100kč za každou fotku? Chce se mi zvracet.
2
4
0
na vcerejsi zkousce nas hlidal jeden doktorant a zazvonil mu mobil, po chvilce rekl: vem mi treba chleba, vsechny to pobavilo... :D pak kdyz domluvil tak se nas zeptal jestli taky neco nechceme :D tyhle chvile vzdycky zvednou naladu :)
1
2
0
Slečna blondýna z Copy centra v Porubě u šaten je občas pěkně kyselá!!!
1
6
0
V prváku jsem oslovil borce na chodbě "Hej vole, kde je tady K306?"´. Jeho odpověď "Hej vole, To musíš o patro výš a pak doleva". No nedovede si představit ten šok když ten borec přišel do třídy s tím, že je náš učitel.
0
6
0
Děsně se mi líbí jedna holka ze skupiny a chtěl bych ji pozvat na rande, ale asi bych měl počkat až jí zapíšu zápočet aby to bylo objektivní.
0
1
0
Ve dvaceti letech jsem začala chodit do studentských klubů v areálu VŠB, měla jsem přítele, který byl do té doby můj jediný sexuální partner. Teď je mi 21, počet mých sexuálních partnerů je vyšší, než můj věk a přítele už samozřejmě taky nemám. Když tam jsou tak hezcí kluci :-)
1
0
0
Pokaždé, když ráno na přednášce zapínám notebook abych pustil prezentaci k přednášené látce a vidím, že se notebook místo standartního najíždění operačního systému probouzí z hibernace, odpojím kabel vedoucí k projektoru abych zkontroloval, že mi tam neběží žádné porno a doufám, že v hluku ještě nezačaté přednášky se ztratí příslušný zvukový doprovod.
1
5
0
už věřím tomu, že učení na zkoušku zabere týden - přečtu 5 stran a usnu....
0
5
0
Báňa mě za jeden semestr naučila kompletně všechno :D Kam nemusíš něchoď, minimálně jednou týdně běž na pivo jinak zblbneš a bez derivací se ani nevysereš :D
0
5
0
Když studentům opravuju písemky, vždycky se u toho opiju - ty kraviny, co mi tam píšou, to se za střízliva číst nedá!
0
4
0
Když si říkám jakej já sem inženýr, tak se bojím chodit k doktorovi!
0