Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
TELEKOMUNIKACE | Virtuál StarTEL končí v srpnu 2024, zákazníky převezme GoMobil. Prozatím se nic zásadního nezmění. Na najetí na webové stránky dojde jen k přesměrování na www.gomobil.cz a znění se také infolinka na 799 505 505 která je dostupná Po-Pá: 8:00-19:00. Počet zákazníků se rozroste o necelých 7.800. Právě to je jeden z důvodů ukončení činnosti. GoMobil převzal dříve zákazníky Relax mobil a Šlágr mobil. V síti T-Mobile postupně virtuálové končí pro velmi nízký zájem zákazníků a konkurence schopnost. Vodafone postupně počty také snižuje. GoMobil využívá necelých 45.000 zákazníků. V Českých Budějovicích a v Táboře jsou GoProdejny. O TERMS v minulosti byl projeven zájem ze strany PPF Telecom. Český telekomunikační úřad vůbec nemá regulaci trhu. Votruba již napadl také hospodářskou soutěž a upozornil na nedostatky úřad vlády České republiky. Nordic Telecom je krachující telekomunikační společnost, která bez záchrany skončí. PPF Telecom s velkou pravděpodobností značku koupí.
0
0
0
TELEKOMUNIKACE | Virtuál StarTEL končí, zákazníky převezme úspěšnější GoMobil. Přibližně 7.500 zákazníků se přidá k 46.000 zákazníků. Služby StarNET budou taktéž převedeny pod GoINTERNET. Zákazníci budou moci využívat také zcela novou službu GoTELEVIZE a GoSECURITY. V Českých Budějovicích, v Táboře, v Písku, ve Strakonicích a v Jindřichově Hradci bude GoPRODEJNA. TERMS se snaží ještě dohodnout s Odorik.cz (miniTEL), ale zde obchod zatím v úspěšný nevypadá. Zdroj: BudějickáDrbna.cz
0
0
0
TELEKOMUNIKACE | Virtuál GoMobil poskytne 5.000 SIM karet s kreditem 100 korun zdarma ve třech středních školách. Pokud však takovou SIM budete chtít získat budete muset GoMobil propůjčit občanku a hlavně zakoupit si některou ze služeb např. příslušenství k telefonu nebo třeba rovnou nový telefon se vším všudy. V případě, že s GoMobil uzavřete smlouvu získáte automaticky přeplatek 100 korun. Důvodem proč toto GoMobil dělá je jít více do povědomí zákazníků a získávat jich více. V současné době má GoMobil přes 85.000 spokojených zákazníků. Zdroj: TERMS.eu
0
0
0
TELEKOMUNIKACE | Bohužel z Tarifon.cz se stává fakenews podle nich skončí také GoMobil. V současné době se, ale nic takového nechystá! GoMobil nezávisle pokračuje dál i po 1. 4. 2024! Jediné co je pravdivé je konec SAZKA mobil toho pohltí Vodafone a s velkou pravděpodobností postupně zlikviduje jako to udělal se Studentfone. Tarifon.cz tak šíří mezi lidmi nepravdivou informaci!
0
0
0
Když se řekne holky se nemlátí nezajímá mě to :D (PS: podporuji Gender Equality)
0
0
0
Rád zkouším vše možné v sexu a potkal jsem kněze, pozval mě na čaj...přinutil mě k sexu.. Orálnímu a pak anální...
0
0
0
Učitelce níže: (nelze mi přidat komentář, tak to píši takto) Buďte na sebe hrdá, učit někoho je extrémně obtížné a dnes, když je mnoho žáků velmi sebevědomých a drzých, tak je to ještě těžší. Za psychiatrickou léčebnu se nemusíte stydět, stát se to může ostatně každému (mně se to stalo také). Vězte, že tady vždycky bude někdo, kdo Vám pomůže, ať už vaši přátelé nebo rodina. Běžte za nimi a třeba si i jenom popovídejte. Alespoň trochu se Vám uleví. Jo a k těm prsům, to je jenom kec, že se nám líbí jen velké balóny. Je i spoustu mužů, kterým se líbí právě malá prsa, někdy to chce jenom hledat nebo se pořádně rzhlédnout kolem sebe. (Popravdě malá prsa jsou strašně roztomilá a sexy, pokud mohu mluvit za komunitu)
0
0
0
mam malY pele
0
0
0
Dig
0
0
0
buzerante
0
0
0
ch?ze
0
0
0
Michal je uchyl
0
0
0
horni cerekev sucks
0
0
0
Vajgar
0
0
0
hubpprn
0