Přiznej anonymně!
1
0
Na UJEPu jsem protože nikde jinde mě nevzali. Ať má už chyby jaký chce, tak jsem za něj ráda. Na všechny přednášky se snažím chodit a za tři roky působení na UJEPu jsem nepoužila tahák. Na VŠ chodím, protože se chci něco naučit a můj obor mě baví a zajímá mě. Když si čtu přiznání, tak mě mrzí, že většina studentů má ke studiu opačný přístup.. Pak se jen ptám, proč tito lidé vůbec na UJEP chodí.
5
3
0
Mám pocit jako by bylo v Ústí všechno do kopce
3
2
0
Někdy si přijdu, jak kdybych chodila spíše do zvláštní školy, než na vysokou. Nejvíce smutné mi přijde, že nemálo lidí neovládá ani základní úroveň českého jazyka.
2
2
0
Nechci aby to vyznělo nějak namyšleně, ale troufám si říct, že jsem na tom finančně o hodně líp, něž většina studentů UJEP. Proto občas jen tak pro radost hodím 50kč do automatu na pití a odejdu, aby si nějaký student mohl vzít něco za darmo a zpříjemnilo mu to den. Doufám, že z toho mají stejně dobrý pocit jako já :)
2
2
0
Nesnášim lidi typu: "Jééé já nic neumím" , a pak dostanou za jedna se slovy: "Jé to sem nečekala" ...
1
2
0
Jednou jsem si na přednášce pouštěl porno,a o pár řad přede mnou seděla slečna která v tomto pornu hrála.
1
2
0
To hovno na K3 jsem dal do výtahu já. Bylo z kartonu a barva od kafe. Že se kvůli tomu bude dezinfikovat výtah jsem ale netušil.
1
6
1
V prváku ve velké aule mi jeden kamarád řekl, že se mu líbí jedna kolegyně, co sedí dvě řady za námi. Protože měl obavu ji říct ahoj nebo dokonce napsat dopis, vzal jsem kousek papíru, napsal krátkou básničku a řekl mu, ať ji podepíše a pošle. A dnes jsou spolu a čekají potomka.
0
1
0
Bakalářku jsem napsala během sobotní noci, v neděli ji dala expres tisknout a v pondělí tak splnila deadline na odevzdání na studijním. Naštěstí byla moje vedoucí víc flegmatická, než já, takže posudek 1, obhajoba nakonec 2 - čili za tu jednu noc to vážně stálo :)
1
1
0
Vždy jsem se smála těm, co šli na UJEP. Nakonec tu skončím asi taky.
1
1
0
Bakalářku plánuji napsat přes víkend.
1
1
0
Jeden z docentů na KBO má zálibu v koblihách. O to větší "srandy" to jsou když mu při zkoušce marmeláda z koblihy vyletí na tlapu a on si jí pak olizuje. 10 bodů pro bohemistiku!
1
1
0
Hned v prváku jsem si zapsala PVK a zapomněla jsem si ho odepsat...Ani jednou jsem tam nebyla!!!!!! Ale pak mi kolegové poradili na konci semestru, ať si jdu pro zápich do idexu, zkusit štěstí....Přišla jsem tam a ten milý pan doktor říká: "Vás si pamatuju, byla jste velmi aktivní":-DDD...a 4 body v kapse;-)
1
1
0
Na nejmenované dost těžké zkoušce po vytažení otázek...Pan docent:"Kolegyně, máte hodinu na přípravu, musím si skočit k lékaři"...První jednička v indexu:-D
1
1
0
Na K3 jsme seděli ve výtahu v tureckém sedu, měli jsme čaje a vodní dýmku. Každému, kdo chtěl nastoupit jsme řekli: "Medituj s námi, nebo vystup!" Jezdili jsme tam asi hodinu.
1