Přiznej anonymně!
0
0
Vážení čtenáři, varuji vás před dezinformační webovkou Doktorka.cz. Provozovatel byl několikrát neúspěšně požádán o uzamčení diskusního fóra nebo povinné administrátorské ověřování. Doposud šíří trestní zákoník §357, část: II., hlava X., díl 6. 40/2009 Sb. byly jsme tak nuceni obrátit se na kriminální policii Moravská Ostrava - Přívoz.
0
2
0
Když si čtu přiznání holek, mám strach, že mnoho z nich píše moje přítelkyně.
0
2
0
MIluju Ostravu !
0
1
0
Jmenuju se Milan, bydlim v Ostrave s moji segrou, moje hlava vypada jak jahoda nebo jak zarovka, posledni dobou se mi zacal libit jeden kluk. Jmenuje se Marek, od te doby co jsem s nim jsem zjistil ze ma párek jak Johny Sins, ale ma to nevyhodu. Občas když si ho chci strčit až do krku, tak ho celeho pogrcam...
0
0
0
TELEŠMEJDI varování před podvodem od LogiCall Česká republika! V případě, že jste se v minulosti ocitli v dluhové pasti, tak O2, T-Mobile, Air Bank, Home Credit, Moneta, Provident, Zaplo atd. pohledávku předalo k vymáhání. Je-li dluh splacen je to v pořádku, ale má-li vše ve správě LogiCall a zjistí o vás, že nemáte přehled co máte a nemáte splacené zašle vám podvodnou fakturu. Je jen na vás vše si ověřit. Bohužel odebrání licence jim prozatím nehrozí a policie nemůže zakročit. Přesto já již aktivně dělám vše proto, aby LogiCall si uvědomil, že takhle se peníze nevydělávají dost toto chování hraničí s mafií. A to již nemalé zkušenosti s podvodníky bohužel mám.
0
1
0
Víte,proč se vlastně cigánum říká cigáni?Každé slovo v ČJ má svůj důvod a většina slov si jde v překladu nebo jinak domyslet.A to slovo cigán je odvozené od "ci" gan" gan= v mluvené formě v AJ je to střelivo,střílet.A já s tým plně souhlasim,ten cigánský plebs je třeba střílet.
0
1
0
Cigani z ostravy
0
0
0
Trapáci z Metrobusu a Sdružení dopraváků vyráží na třídenní turné směr Ostrava se svou Karosou B952E ev.č. #6561 tento muzejní autobus je 18 let starý a již by neměl projít STK. Metrobus je rozhodně sdružení které MHD příliš dobře nerozumí a pokud by byly v Praze pod vedením a rozvojem městské dopravy tak by to vůbec nefungovalo. Jízdenka za 1.500 Kč není vůbec v ničem zajímavá když jedete přes 10 hodin. Doopravdy toto se nepovedlo.
0
1
0
Takhle si jdeme se spolužačkou na tramvaj. Přijede, my nastoupíme do prostředních dveří a ona spustí jak její kamarádku chytl revizor a že neměla jízdenku. V tom se vedle nás ozve: ,,Dobrý den, přepravní kontrola. Předložte, prosím, vaše jízdní doklady!" Samozřejmě ona žádný neměla (já měl ODISku). Tak jí revizor vypsal pokutu na 700 Kč. Zaplatil jsem to za ní. Jo, fakt se cítím jako pravý chlap....
0
0
0
SŁOWACJA | Drodzy Czytelnicy, w latach 2029-2037 bardzo chciałbym stworzyć nowe państwo Slawonii w południowo-wschodniej Polsce i południowo-zachodniej Ukrainie. Oczywiście tylko za obopólnym porozumieniem z państwami, bez wojen i konfliktów. Uważam jednak, że większość ludzi chce mieć pewność bezpieczeństwa i możliwości zatrudnienia. Slawonia ujednoliciłaby prawa Polski i Ukrainy. Stolica Kraków, międzynarodowe oznaczenie kraju SU i SUN, międzynarodowa domena .su i com.su, międzynarodowy kod telefoniczny +384, 00384.
0
1
0
Dneska jsem si užil perfektní sex v obchodním domě Laso v centru Ostravy. Obchodní dům má ještě jedno patro, které je na schodech uzavřeno řetězem a nápisem zákaz vstupu. Nahoře je tma a nikde nikdo, ani kamery či zabezpečovačka. Pěkně jsme si tam zasexovali :3
0
1
0
Když jsem byl malý, tak jsem si myslel, že Cipísek je pojmenovaný podle zdrobněniny od cypa.
0
0
0
TELEKOMUNIKACE | Ve Slezsku chce působit Slezský Telecom. Věří, že regionální mobilní operátoři mají mnohem větší šanci na úspěch. Jinde v České republice nemají být služby dostupné. Operátor by proto rád protlačil čísla 55x, 59x do mobilní sítě. Více informací brzy na webových stránkách www.sltelecom.cz, www.telecomsl.cz, www.telecom.sl. Zdroj: OstravaLive.cz
0
0
0
VAROVÁNÍ: Doufáme, že v LogiCall Česká republika, s.r.o. mají na pracovišti dost toaleťáku a volných toalet jelikož toho čeho se nyní dopustili skončí pro tuto agresivní vymáhácí agenturu hodně špatně! V naší snaze bude, aby definitivně skončila! Závazně poškozuje také O2 Czech Republic, a.s. a vyhrožuje nemožnou exekucí! Konkurenční B4B INKASSO, s.r.o. jedná s dlužníky na úrovni.
0
0
0
Jsem černá Uganda co vypadá jako použitý kondom a nevím co s tím
0