Přiznej anonymně!
0
1
můj tata je kokot
0
0
0
Jsem doslova závislá na hentai. Je to normální (hentai je prakticky anime porno)
0
0
1
kradu v kfc cukry
0
1
0
Víte,proč se vlastně cigánum říká cigáni?Každé slovo v ČJ má svůj důvod a většina slov si jde v překladu nebo jinak domyslet.A to slovo cigán je odvozené od "ci" gan" gan= v mluvené formě v AJ je to střelivo,střílet.A já s tým plně souhlasim,ten cigánský plebs je třeba střílet.
0
0
0
Založím si firmu na opravu eskalátorů a díky Svinovským mostům budu miliardář.
0
0
0
Jdeme znovu!
0
0
0
Je??
0
0
0
Vystříkal jsem se na všechny sedačky v tramvaji. Dávejte si bacha kam si sedáte, udělal jsem to takhle asi u deseti tramvají. P.S. Jsem řidič.
0
0
0
PANE BOZE PROC JE TADY TOLIK CIGANU PROOOOOOC :-(
0
1
0
Jmenuju se Milan, bydlim v Ostrave s moji segrou, moje hlava vypada jak jahoda nebo jak zarovka, posledni dobou se mi zacal libit jeden kluk. Jmenuje se Marek, od te doby co jsem s nim jsem zjistil ze ma párek jak Johny Sins, ale ma to nevyhodu. Občas když si ho chci strčit až do krku, tak ho celeho pogrcam...
0
1
0
Dneska jsem si užil perfektní sex v obchodním domě Laso v centru Ostravy. Obchodní dům má ještě jedno patro, které je na schodech uzavřeno řetězem a nápisem zákaz vstupu. Nahoře je tma a nikde nikdo, ani kamery či zabezpečovačka. Pěkně jsme si tam zasexovali :3
0
1
0
Když jsem byl malý, tak jsem si myslel, že Cipísek je pojmenovaný podle zdrobněniny od cypa.
0
0
0
Hlava mi nebere proč holka co má vážný vztah s partnerem, vyhledává pozornost jiných samců, a po té co se s jedním z nich opakovaně vyspí, tvrdí jak je se svým stávajícím šťastná a nadále dělá jakože nic. Chudák kluk. Že Janča Mrázková ?
0
0
1
Kdo se mnou pohoní na ICQ 565785364 (kluk nebo i holka), dobiju mu zadarmo kredit na mobil 8-)
0
0
0
Papuce jsou slepe
0