Přiznej anonymně!
0
0
TELEŠMEJDI varování před podvodem od LogiCall Česká republika! V případě, že jste se v minulosti ocitli v dluhové pasti, tak O2, T-Mobile, Air Bank, Home Credit, Moneta, Provident, Zaplo atd. pohledávku předalo k vymáhání. Je-li dluh splacen je to v pořádku, ale má-li vše ve správě LogiCall a zjistí o vás, že nemáte přehled co máte a nemáte splacené zašle vám podvodnou fakturu. Je jen na vás vše si ověřit. Bohužel odebrání licence jim prozatím nehrozí a policie nemůže zakročit. Přesto já již aktivně dělám vše proto, aby LogiCall si uvědomil, že takhle se peníze nevydělávají dost toto chování hraničí s mafií. A to již nemalé zkušenosti s podvodníky bohužel mám.
0
0
1
Kdyby chtěl někdo NÁHODOU dát sex chat a pozdějc snad i výměnu erot. fotek, tak moje icq je 565785364
0
1
0
Takhle si jdeme se spolužačkou na tramvaj. Přijede, my nastoupíme do prostředních dveří a ona spustí jak její kamarádku chytl revizor a že neměla jízdenku. V tom se vedle nás ozve: ,,Dobrý den, přepravní kontrola. Předložte, prosím, vaše jízdní doklady!" Samozřejmě ona žádný neměla (já měl ODISku). Tak jí revizor vypsal pokutu na 700 Kč. Zaplatil jsem to za ní. Jo, fakt se cítím jako pravý chlap....
0
0
0
Založím si firmu na opravu eskalátorů a díky Svinovským mostům budu miliardář.
0
0
0
club 69
0
1
0
Když jsem byl malý, tak jsem si myslel, že Cipísek je pojmenovaný podle zdrobněniny od cypa.
0
0
0
loterie korunka
0
0
0
TELEKOMUNIKACE | Operátor O2 měl velké tajemství nyní je nechtěně odhaleno a vše bude muset řešit ČTÚ a ÚOHS. Zapamatujte si také značky Air Telecom a PPF Mobile Services. Už začínáte vidět tu velkou spojitost s Nordic Telecom? PPF a Nordic Telecom stále uvádějí, že mezi s sebou jinak než přeprodejem služeb přes CETIN nespolupracují, ale tak úplně pravda to být nemůže. Operátora Nordic Telecom by to tak co možná nejrychleji bylo rozumnější koupit. Operátor O2 se v Česku, na Slovensku, v Maďarsku, v Srbsku, v Černé Hoře a v Bulharsku stejně bude muset přejmenovat značky O2 a Telenor tak budou muset používat nové jméno. Hodně se mluví o využívání jména Tasciane. Je totiž malá pravděpodobnost, že by to byl Nordic Telecom. Název je to zbytečně dlouhý a navíc zavádějící. Bude to hodně zajímavé sledovat jak to všechno bude vypadat a jakým směrem bude pokračovat.
0
0
1
můj tata je kokot
0
2
0
MIluju Ostravu !
0
1
0
Cigani z ostravy
0
0
0
PANE BOZE PROC JE TADY TOLIK CIGANU PROOOOOOC :-(
0
0
0
nesnáším, když bývala začne lhát o tom že je těhotná jen proto aby na sebe upozornila
0
0
0
Lumik est ge de bai maime s d
0
0
0
Petr
0