| Ganja |

| SPVHD | Fanoušek do veřejné osobní dopravy by moc rád v Číhošti otevřel rozsáhlé muzeum dopravy, v areálu by rád měl pět až jedenáct zastávek pro linku autobusu, tramvaje, trolejbusu a dvě až čtyři stanice metra. Soupravy by byly pouze dvou nebo třívozové. Vždy od konce března do poloviny října každou druhou sobotu a neděli v měsíci by z Jihlavy přes Havlíčkův Brod do Číhoště a dále přes Kutnou Horu, Chrudim do Pardubic by mohly jezdit historické autobusy. Fanoušek již jen potřebuje sehnat sponzory, investory, dobrovolníky a podporu na možnost realizace. Více informací žádejte prosím nezávazně na spvhd@seznam.cz. |

| Rád bych se touto cestou znovu setkal nebo si jen napsal se slečnou Petrou z Jihlavy. Před dvěma lety jsme si psali na Skypu, jenže ten už nemám a mail též ne. Vím, že pracuje v jedné německé firmě, která má pobočku v Jihlavě. Má modrou Oktávku I. řady (1.9 TDI) a ráda svižnou jízdu. |

| Ti co znají Naruta, tak budou v obraze. Tolik jsem se zamilovala do Itachiho, že už si ho představuju kolikrát v posteli místo přítele. |

| Mám rád když moje holka je děvka a vzrušuje mě když ji vyprcavaji jiný; holky ?líbilo by se vám mit takového pritele nebo se vám to hnusi ? |

| varim si na chalupe koule na moji strojarne hraju tam snipe elite na 2 fps a piju pivko zeny maji zajem ale ja radsi hraju na strojarnicce |

| Upřímně lituji člověka jménem Oldřich Jakubec z Jihlavy, jak smutný a bezvýznamný život vede, že neumí nic jiného, než se hádat a urážet všechny okolo sebe jak sousedy, tak i jiné lidi...Doufáme, že i jeho život jednoho dne naplní štěstí a láska! Pokud tohle čtete, proberte se! |
