Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
dělal jsem číšníka a barmana 10 let . . . musel jsem skončit,páč stával alkoholik . . . ted dělám v jedné firmě logistika,a mám klídek,ani ten kontakt s lidma v hospodě mi nechybí :)
0
0
0
V prci d?lm pln hovno. Dvanct hodin na fb a jinejch sra?kch. Seru jim na to!
0
0
0
v práci dělám uplný hovno. :D vůbec mě to nesere - miluji tu práci :D
0
4
5
JSEM ZAMĚSTNANEC vitekde? holim ženskejm ku*dy není to nic špatnýho teda spíš je to ta nejsuprovější práce
3
1
0
Všimli jste si někdy co všechno dělá jeden konkrétní zaměstnanec v mekáču? Nejdřív ho potkáte na loby pak uklízí hajzly a pak jede číze nebo jde ke kase. Vive l'hygiène
0
6
0
V práci dělám ze všech nejvíc, když ostatní svačí nebo kouří, já dělám. Ostatní mají kolem 15ti tisíc, já mám 20 - 30 tisíc. Nejsem tam ani rok a dělám stejnou práci co oni, jen víc. Bojím se jim to říct aby mi nedělali zle nebo aby nezačali dělat i oni. Když jsem nastoupil, nic se nestíhalo. Teď sme v práci vepředu a šéf mi řekl že je to díky mě. Jsem hrdej na svou práci a miluju ji, ale bojím se to komukoliv říct.
0
1
0
Jednou jsem byla zaměstnaná v KFC v Ostravě. Vydržela jsem tam asi dva týdny, jelikož manažer pobočky mě denodenně zahlcoval fotkami kuřat! Byl to blázen, myslím, že už tam nepracuje...
0
0
0
naprosto nesnáším lidi, kteří neutále říkají, že tohle dělat nechtějí, že by chtěli dělat něco jinýho, ale když jim člověk řekne ať si hledají něco jinýho, tak se urazí
0
2
0
Masturbuju v práci,chtěl bych ať mě načape Ňáká žena,.
1
0
0
V mý práci je sranda, když jsem tam jediná ženská =D
0
0
0
Jděte všichni do prdele pořád s tou efektivností práce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
0
0
Každý týden mám chvilku, kdy mám sto chutí zavraždit jednoho stálého klienta. Umlátit ho pákou na kafe, nebo ho udusit lógrem, ubít ho ledovym koláčem k smrti .. něco z toho ..
0
0
0
Pracovala jsem v České spořitelně. Protože jsem neodpovídala na flirtování svého nadřízeného a následně ho upozornila, že jestli na mě ještě někdy šáhne, nahlásim to...udělal mi ze života peklo. Dělala jsem přesčasy zdarma, nesměla jíst na pracovišti, pokud byl na blízku jiný kolega, tak mě ztrapňoval nebo na mě křičel, následně jsem se nesměla účastnit porad, dával mi nesmyslné úkoly, útočil na mě i v osobním volnu, kdy mi třeba i v 22hod. volal. Jednou to už šlo do extrému a já po jeho výlevu utekla na toaletu a brečela tam. I přesto, že nemám jinou práci a nemám peníze, jsem dala výpověď. Bylo to nejhorší zaměstnání ve kterém jsem byla.
0
0
0
Jsem aupair v Anglii a když mám krizi, cvakám Brandy z rodinného baru.... zatím se na to nepřišlo :)
0
0
1
Znáte rozdíl, mezi Brňákem a Pražákem ?? Pražák do ciziny nemusí, příjde zaním. Asi tak jak týpek z USA se nemusí učit cizí jazyk. Kdežtok Brňáák je každý kdo ví rozdíl mezi prýglem a rolou a nadává si jen tak. Ale za brnáka se považuje i cizinec, i z okolí co sem příjde za prací. V praze to tak není.
0