Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
Jsou tyhle přiznání opravdu anonymní? :D
0
0
0
Říká se, že v populaci žijí 4% homosexuálů, v Siemensu jich je asi 96%...
0
0
0
Ráda sukam s Adélou
0
0
0
Ahoj
0
10
0
Dělám zdravotního záchranáře..a hrozně se štítím romů,uplně mě odpuzují a když jsou zranění tak obzvlášť..prostě hrozný !
2
0
0
Dělal jsem v Globusu v Čakovicích a vždy, když sem šel do práce prošel sem pokladny, vzal pulitrového RedBulla a cestou na pracoviště sem ho vypil.
0
0
0
Dobrý den, nejpozději k 1. 1. 2021 bych chtěl životní situaci v České republice výrazně změnit. Pro naše děti a jejich děti je budoucnost stále nejistá. Premiér Andrej Babiš (ANO) umí toho jen mnoho naslibovat, ale nic moc toho nesplní. Jeho EET je pěkný svinstvo účtenkovka je taky pořádně promyšlený podvod na lidi! Kdepak všemu co je špatně je zapotřebí zabránit! Určitě bych tady proškrtal poskytovatele mobilních operátorů řeč je o "virtuálech" dále banky a nebankovní instituce bych zrušil úplně. Dal bych jednotné DPH 17,5% místo 15% a 21% i když se stále mluví, že bude 16% a 22%. Také bych zrušil řetězce Albert a Tesco to raději Kaufland a Globus ať se v Česku rozšiřují. Sjednotil bych jízdenky po celé České republice bylo by tak jedno jestli pojedu ČD, RegioJet nebo LEO expres a jedna jízdenka by měla platit z bodu A do bodu B tedy také MHD. Dal bych také strop, že by neměla překročit částku 350 Kč zpáteční jízdenka zakoupená ihned by neměla překročit částku 500 Kč.
0
0
0
Jednou na praxi jsem musel uklízet hovna kolem hotelu místo obsluhování hostů.. Strašně mě to vytočilo a bylo to pro mě ponižující (obsluhování hostů je také ponižující) tak jsem všechny ty hovna vyklepal z koše za okno ředitele hotelu. Neměl jsem průser já, protože ředitel porušil pracovní smlouvu, takže mi zaplatil všechny dny co jsem tam měl udělat předem a sám ředitel měl z toho velké problémy. Já si s úsměvem a se skvělým pocitem odjel domů o týden dřív se všemi pěnězi co bych si za tu dobu musel na ně vydělat:)
0
0
0
Pokaždé si to rozdávám se sekretářkou. Je to hrozná kočka. Prsa přesně do ruky.. Zadeček jí přitom mačkám, až z něj udělám šťavnatou broskvičku. Děláme to každý den 2.5 hodiny. Už skoro 6 měsíců. Nikdo nic neví. :-)
0
0
0
Pracuji v restauraci jako servírka. Jednou, když jsem našla flek na talíři a už se mi nechtěl umývat, chlustla jsem na něj a trochu ho rukávem rozmazala. Dělám to tak vlastně vždycky.
0
0
2
Když jde šéf kolem, tak dělám, že dělám, ale přitom nikdy nic nedělám. A mám za to nicnedělání 150/hod, což je při vejšce a více než 100 hodinách měsíčně celkem fajn kapesný :-) (a to nemluvim o tom, že si celá moje rodina myslí, že dělám neziskovou charitativní činnost, a tak mě taky podporují, jak se dá).
0
0
0
Jsem aupair v Anglii a když mám krizi, cvakám Brandy z rodinného baru.... zatím se na to nepřišlo :)
0
0
0
MAJAAGENCY | Vážení čtenáři, v případě, že mi můžete finančně pomoci s fungováním společnosti prosím napište mi na majaagency@volny.cz. V současné době potřebuji nutně sehnat minimálně 30.000,-- Kč. Více informací poskytnu pouze vážnému zájemci. Za nabídku předem moc děkuji.
0
0
0
Muj šef v praci byl takovej blbeček, ktery se do mē furt navážel, a tak jsem se vyspal s jeho manželkou abych se mu pomstil... Nejak se to domaknul a dostal infarkt ! Citil jsem se provinile a tak jsem začal podnikat sám na sebe, aby se mne to už nestalo ....
0
5
1
Náš mistr je takovej frajer, že nepozná trubku na vzduch od elektrickýho vedení. Rozhovor zde: Já: Volej vzduchaře, je tam ohlá trubka na vzduch. Mistr: To je elektrika. Já: Podívej se, je tam ventil. To je vzduch. Mistr: Ne, to je elektrika. Vidíte to? Student vysoké školy. Leč zemědělské.
1