Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
Kdyz mam treba na něco vztek a nevim na čem si ho vylejt tak mačkám sušenky v regálech a nebo naschvál schodim skleněou flašku např. vína a pak to vysvetluju tak, že sem to omylem schodil
0
9
0
momentalne jsem na noční,a místo teho abych zapisoval kusy pařím LoLko a WoTko :))) ps : dekuju šefe že ste nám dal tu wifi i do zadu,hned mam menší lagy :)
0
1
0
koupil jsem si kytaru,abych udelal dojem na holku,mam rad grilovani,pivko a tak.Jenze jsem zjistil,ze uz na ni neumim hrat.Ale mysi z baraku utikaji jak divy.
1
0
0
Mám svoji kancelář, kde když potřebuji, tak si prdnu. Jenomže z 90% případů ke mě zrovna někdo přijde.
0
0
0
Musím uznat, že do doby než jsem začal v KFC pracovat, tak jsem měl kuře z KFC ještě rád.. Když jsem viděl, jak lidé od nás z práce na maso plivou, hází jim po sobě a občas sem tam spadne na zem (ani neříkám, že prodáváme i prošlé maso;) ) tak jsem usoudil, že v KFC už nikdy jíst nebudu.
0
0
0
EC Porno Ex Milo? Zeman Rx Silver line Os android device manager Sp sport RJ franta ku?era rj mozart
0
0
0
Je sranda mít v dnešním světě kontakty. Mám spolužáky ze střední kteří dělají v jedné firmě cca 4 roky a já díky kontaktům jsem nastoupil do této firmy a po roce jim dělám šéfa :-D
0
0
0
Dělám v Mekáči a nemrdala jsem ještě v sucháči, protože nevím co to je :) může mi to někdo napsat?
0
1
2
Makám v kfc nikdy jsem to nikomu neřekl ale každou šichtu se musím jít o přstávce na hajzlíky vystříkat a pak to nakapat do kelímku. miluu pohled na dotyčné lidi když si opochutnávají
5
0
0
Vždy když jedu ve firemním autě, snažím se ho co nejvíce zašpinit. Když ho pak dostanu další den a nikdo ho neumyl a někoho vezu, dělám jak předemnou někdo to auto zašpinil a nadávám jaké sou někteří kolegové prasata.
0
0
0
Vždycky jsem nesnášela chodit do práce. Teď už nemusím, a ráda si přečtu, jak to všechny šíleně sere.
0
0
0
Když přišel nový zaměstnanec do kanceláře, začal jsem schovávat ostatním kancelářské potřeby ze stolu. A když si všichni mysleli že to dělá on, začal jsem ho hájit a skamarádil se s ním. Dneska jsme nejlepší kámoši.
0
3
1
Jsem šéf jedné menší Brněnské firmy a moje největší obliba je chodit po pracovišti a hledat ty sráče co se ulejvaj a pak jim to ztrhávám z prémií
0
0
0
Miluju svýho šéfa tak moc že jsem mu to řekla a okamžitě jak se to dozvěděl mě hned ošukal na jeho stole! Od té doby jsme spolu a máme se krásně! :)
0
1
0
Když jsem pracovala jako prodavačka zmrzliny, víc jsem jí za ty 3 měsíce snědla než prodala.
0