Přiznej anonymně!
Aktualizovat
3
0
Pracuji v bankovnictví a vytáčí mě, když si nějaký dělník, který má větší plat než já hojí ego tím, že se mě snaží sundat kecama typu: s vašim platem 50 000 měsíčně bych měl taky zaplacené složenky.
0
0
0
V práci mě klátí mistr v jeho kanclu. Baví mě to vzrůšo, jestli tam někdo příjde nebo ne. Ještě se smějeme tomu, že na tu práci jebeme a dostáváme zaplaceno.
0
0
0
Nejradši bych svého mistra narval do pece a sledoval, jak se smaží. Je to totiž od tři roky starší fracek než já. Studuje vysokou zemědělskou a mistruje na Ocelárně. A už jen za ten bordel, jakej tam je, bych ho nechal trhat mezi dvěma jeřáby. A jeho pomocnice na tom není o nic líp.
0
0
0
Neni nad trapnou chvilku prdnout si v práci před šéfem :D
0
0
0
Říká se, že v populaci žijí 4% homosexuálů, v Siemensu jich je asi 96%...
0
0
0
Chvili jsem pracovala jako brigadnice v Rossmannu. Bylo vtipny pozorovat ostatni zamestnance co si jeste pred otevrenim zabrali skoro vsechny darkovy balicky co byli ve vanocnich slevach a zbytek(vetsinou ty nejdrazsi nebo nepotrebny) nechali na prodej..
0
0
0
Bojím se prvního sexu ..
0
3
1
Pracuji jako řidič autobusu MHD v nejmenovaném městě. Jednou na autobusovém nádraží, když jsem měl čtyřiceti minutovou pauzu a všude kolem autobusu chodili lidé, přišel známý. Taky měl pauzu. Řeknu vám. Lepší sex sem nezažil.
1
0
0
Miluji svojí kolegyni, máme spolu skvělý kamarádský vztah, ale bojím se jí to říct. Nechci mít v práci pak nepříjemnou atmosféru...
0
0
0
ja mam super pracu, hovno robim a este mi za to platia..vlastne cely cas si robim na PC svoje veci...kiez by to vydrzalo vecnost...
0
0
0
pracuji na obrovském hotelu v Praze ... donedávna jsem si myslel, že jsem tolerantní ... nejsem, některé národy bych povraždil ... ve volnu ani skoro nechodím ven.
0
2
0
Pracuji jako uklízečka záchodů. Místo abych uklidila se na záchod poseru
0
0
0
Vyhodil jsem bráchu z práce..
0
0
0
ali
0
0
0
Strašně vymrdávam práci.. :D Dělám securitáka v nejmenovanem obchodnim centru, a i kdyz mam 12hodinove pochuzky vzdy se bezim schovat do unikove chodby a sednout si na schody a dat si tam cígo.
0