Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
Dělám v hospodě a když mě někdo naštve nebo oráží a nemá duvod tak plivnu do pití nebo dám podmíráka
0
0
0
Občas kradu v práci cukr a mléko do kafe. Můj nákup je pak mnohem levnější :)
0
1
1
Vyspala jsem se se všemi zaměstnanci včetně žen a šéfa.. Jsem teď oblíbená a mám větší plat jsem velice šťastná.. až do teď ze všema chodím a spím.. :-)
1
0
0
Celej den v prci koukm na holky, malm jsem ten autobus u? dvakrt poslal do zdi.
0
1
0
Prodával jsem v obchodě jako víkendový záskok. Prožral jsem tam a propil víc než byl můj reálný výdělek a nikdo na nic nepřišel :)
0
0
0
Když mi v práci pomalu utíká čaj, vždycky jdu na WC a tam se zdržím třeba 5 minut (a to ani nepotřebuju kolikrát), jedná se přece o základní lidskou potřebu, takže nikdo nemůže nic říct ;-)
0
2
0
Chci políbit šéfa, ale nevím jak by na to reagoval...
0
0
0
dobry den kozy ven ja jsem galantni jelen
0
0
0
Doufám že nikdy v životě nebudu muset normálně pracovat. Práce člověka uplne zdegeneruje...
0
1
0
Naše vdaná kolegyně s dítětem souloží s o 10 let mladším kolegou a rozebírají to na gTalku. Smutné, že ve firmě plné ITáků si někdo nastaví jako heslo jméno vlastního syna.
0
0
0
Budík je arogantní píča prolhaná,která by bez informací co jí předávají ostatní,věděla úplný hovno,takže by jí ani neprodloužili smlouvu.No jo někdo se musí chlubit cizím peřím a kráčet přes mrtvoly....!!! (Ol)
0
0
1
Jsem příznivcem DSSS ale aby mě nevyhodili tak to skrývám.
0
0
0
Pracuju v bance, s kolegou jsme párkrát tajně prubnuly sprchy
0
0
0
V práci hraju CS :D
0
0
0
Není nad to (muset z fin. důvodů) se ucházet o práci, o kterou vůbec nestojím. Ty lži při pohovorech... a přitom vím, že mě personalista téměř jistě odhalí. Ambicióznost a sebevědomí se předstírají moc těžko. Je mi z toho nanic.
0