Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
Opravdu mě fascinuje jak někteří zaměstnanci dokážou "nenápadně" pokukovat po sekretářkách ředitele (ale musím uznat můj ředitel má vkus velice vytříbený).
0
1
0
uz me to nebavi.
0
0
0
EC Porno Ex Milo? Zeman Rx Silver line Os android device manager Sp sport RJ franta ku?era rj mozart
0
0
0
Parkrát jsem ulítla po pracovní době s mým šéfem. Když jsem si našla po 2 týdnech přítele, šéf mě z práce vyhodil
0
0
0
Jednou, když byly v práci pánské záchody mimo provoz, neudržel jsem to a vykonal jsem velkou potřebu do umyvadla a rychle zmizel. Všichni nadávali a nikdy se nepřišlo na to, kdo to byl.
0
0
0
Nedávno tu byl sen s popelářem, tak teď určitě nějaké slečny/dámy měly sen se stát paní učitelkou. Dámy, ty děti jsou ve většině případech jenom na pěsťovku... "Paní učitelko, on mi vzal tablet"..."Paní učitelko, on mi bere mobil"..."Paní učitelko, on mi vzal PSP" -> ano, bohužel, dnešní zkažené děti...
0
0
0
Prodávám v erotickém obchodě a někdy si po zavíračce se svou koleginí vyzkoušíme robertky a různý pomůcky pro lesby nebo na masturbaci.je to výborný pracovat ve 20 v erotickém obchodě kde pracuje jen o rok starší kolegině.:D
0
0
0
TELEVIZE | Vážení čtenáři, chcete-li se přidat do skupiny CNTV dejte nám prosím vědět na e-mail: press@cntv.cz. V současné době hledáme aktivní tým mladých lidí kteří se budou s chutí podílet na tvorbě nové zpravodajské IPTV. CNTV se rozšiřuje ve všech 14 krajích České republiky. Přidejte se mezi nás! Jsme součástí agentury FAN-MAX service.
0
0
0
Pracuju jako strojní zámečník..vlastně nepracuju jenom tam tak sedím a nudím se :D
0
0
1
Jednou , když jsem čekal v čekací místností před pohovorem a nikdo tam nebyl , tak jsem si v poho honil :) horší bylo , když jsem zjistil že tam byla kamera ...
0
0
0
Není nad to (muset z fin. důvodů) se ucházet o práci, o kterou vůbec nestojím. Ty lži při pohovorech... a přitom vím, že mě personalista téměř jistě odhalí. Ambicióznost a sebevědomí se předstírají moc těžko. Je mi z toho nanic.
0
0
0
#420
0
0
0
Jsem programátor a po škole jsem pracoval pár let v malé firmě za pár šupů. Teď vydělávám více jak 50 000 korun čístého. V životopise jsem vystudoval vysokou školu a mám praxi na mezinárodních projektech. Faktem je, že nemám ani maturitu, nikdo to nikdy nekontroloval. (y)
0
0
0
Celý den jen čumím, dělám že dělám a přitom se koukám čím ozvučím domácí chlastačku. Tak sjíždím profi-audio.cz, muziker.cz, kytary.cz a jim podobné, abych přežil další den v té hnusné práci. A ano dostávám za to plat :-)
0
0
0
Jsem aupair v Anglii a když mám krizi, cvakám Brandy z rodinného baru.... zatím se na to nepřišlo :)
0