Přiznej anonymně!
1
0
na záchody pod aulou nikdo nechodí a tak je využíváme k různým neřestem :)
0
0
0
Po 5 letech na FEI jsem nikdy nebyl na jediné přednášce. A teď jsem Ing.
0
0
0
Dostal jsem zápočet z předmětu, který jsme ani jednou neměli.
0
0
0
Když tu čtu některé komentáře, začíná se mi dělat nevolno. To jak se tu lidi dohadují o tom, která fakulta je horší či lepší a stejně tak, která střední škola. Nikdo nemá právo nikoho soudit. No prostě jak tak koukám tak obecně jsme nepřejícná a věčně s něcím nespokojená generace! Sice jsem asi "staromodní", ale stáhnout se nenechám.
0
3
0
Všem, kteří vyloženě serou na školu a učí se z výpisku na primátů, všechno opisují z taháků, na přednášky nechodí a resty honí na poslední chvíli vzkazuju, že na to doplatí. OK, budou mít titul, ale naprosto k ničemu. Taky jsem provozoval ten systém "nějak to dám", hojně využíval výcucy z primátu a radoval se, že mě to studium ani moc namahy vlastně nestojí. Taky jsem nechápal ty poctivky, které si píšou každou blbost na přednášce. Jenže jak se z lesa volá, tak se z něj ozýva a mám teď poměrně velké problémy najít normální práci. Kdybych mohl, hned bych se vrátil mezi prváky a přiřadil se k té skupince šprtů. Takže se nad sebou zamyslete - vy, kteří opisujete ve velkém a ještě týž den z té zkoušky víte prd. Vrátí se vám to i s úrokama a není to zrovna příjemná věc...
3
0
0
Buddyho v ESC dělám jen kvůli sexu s cizinkama...
0
0
0
Po lidech co chodí v noci z vagonu a dělají bordel hazím věci z okna. :D
0
1
0
Jednou jsem se schovávala před vyučujícím v Menze pod stolem protože jsem ten den nevstala na zápočet, protože jsem byla totálně K.O. po akci.
0
0
0
Starý angličtinář mě vždy v hodině propichoval pohledem,když vyslovoval "small hole must be lubricated", jednou se mě i zeptal "Can you tell me about your clear knickers?" Spoléhal na to,že 90% spolužáků zná jen "how are you"....
0
0
0
Za celý minulý semestr jsem použil asi jen 4 lístky na MHD, které jsem si vždy po použití smazal ředidlem abych je mohl použít znovu. Letošní lístky už bohužel mazat nejdou.
0
2
0
Mám velký odpor ke svým spolužákům sviním ze skupiny. Nesnáším je čím dál více, minutu před odevzdáním práce nebo testem nic neví, neumí, nemají nachystané materiály nebo taháky, jsou na sebe děsně kamarádští, ale při testu si ani ti nejlepši kamarádi nepomůžou, dělají že neslyší, taháku mají několik v každé kapse, po písemce lžou, že nic neopsali nebo nenapsali, ale mají plný počet. Proč si nemůžeme pomáhat vzájemně? Vždy všem poradím, vysvětlím, nemám problém jím při testu v taháku najít jejich vlastní odpověď a sobě až potom. Na zkoušce jsem dokonce 2 vypočítané příklady poslal úplně neznámemu synkovi sedícího kousek ode mě, protože prostě nemám potřebu se kochat v něčím neúspěchu a to mě hlídající doktorand i samotná profesorka 2x napomenula ať se ztiším nebo letím no a ten blbec mi po zkoušce řekne, že jsem hajzl, protože jsem ji udělal a ani nevím jestli poděkoval, tak jako kde to jsme? Jsme v česku, díře evropy (jsem bohužel čech) a Vy kdo tohle děláte jste hovada !
0
0
0
Nesnáším šatnářky na EkF!
0
1
0
Vždycky když sedím v kabince na WC, mám u toho na nohou notebook s připojením na internet.
0
0
0
Kdyz me v menze naserou ...ukradnu jim pribor
0
0
0
na scio testech jsem z matematické části měl percentil 98, matematiku B mám zapsanou potřetí
0