Přiznej anonymně!
0
0
Za tri roky na VŠB som nikdy nebol opitý.
0
0
0
Spolužačky, co se na mě dívají skrz prsty kvůli školním výsledkům, mě pouze motivují k tomu abych makala ještě víc.
0
0
0
Včera jsem požádal správkyni budovy B aby se postarala o vyčištění ucpaného odpadu ve sprše. Dnes ráno přišla osobně a místo pročištění odpadu nám dala pokutu 500kč za nepořádek v koupelně (odpadu se ani netkla).
0
0
0
Jednou jsem měla na cvičení v batohu vibrátor a on se uprostřed hodiny zapl. Všimla jsem si toho jenom já.
0
0
0
Klub vysokohorské turistiky na VŠB https://www.facebook.com/vht.vsb.cz/
0
1
0
Zásadně nechodím na přednášky. Nejsem žádný flákač, ale připadá mi to jako zbytečné plýtvání časem. Jen opapouškují skripta.
0
0
0
Nesnáším šatnářky na EkF!
0
0
0
Řeknu že museli přemýšlít kdy začínat dělat rekonstrukci, určitě ne v dobu kdy jsou zkoušky. To se prostě nedá. Učit se můžeš jenom v noci, a spíš tak 3 hodiny a zas tě vzbudí vrtačka. Je horko, a nemůžeš otevřít ani okno .Nebo mohli hned dat jiný pokoj.
0
1
0
Po neúspěšné zkoušce jsem zašel do Vrtky zapít "žal", když jsem tam u stolu vyprávěl, že jsem nedal zkoušku, tak se mě někdo zeptal "A kdo ti to opravoval?" Odpověděl jsem: " XY, asi nějakej čů*ák". Odpověděl mi: "jo no, to je čů*ák" ... asi po 10 sekundach mi kámoš říká "ty vole, tohle je XY" ... tak jsem se mu omluvil a od té doby jsme s tímto učitelem kamarádi :)
0
1
0
Mám vážné podezření, že ten podivný pán v beranici a neskutečných hadrech, co na kolejích občas zametá chodníky, je najatý herec, který má motivovat studenty k učení. Takhle dopadnout nechcete.
0
0
0
Usnul jsem na zasedání Akademické rady
0
0
0
Až udělám ekonomickou žurnalistiku, budu matematik, statistik, právník, ekonom, sociolog a žurnalista, ani jedno však nebudu umět pořádně.
0
5
0
Když studentům opravuju písemky, vždycky se u toho opiju - ty kraviny, co mi tam píšou, to se za střízliva číst nedá!
0
1
0
Dostal jsem se na EkF s percentilem 23 (OSP NSZ). Nyní jsem ve druhém semestru, se studiem žádné větší potíže nemám.
0
0
0
Jednou jsme se se spolužačkou odebrali na prázdné záchodky. Místo vyvrcholení se však dostavily prdy z vedlejší kabinky.
0