Přiznej anonymně!
0
0
Nevíte někdo kde se poděl ten bezdomovec, který sedával před rektorátem?
0
0
0
Ten pocit, když dojedu z Ostravy domů. A v Místku do autobusu nastoupím zadníma dveřma. Pohled cestujících a hlavně řidiče v autobuse k nezaplacení. Ať už mám tu školu za sebou a do Ostravy už mě nikdo nedostane :D
0
0
0
Cvičícímu z měření jsme pomočily kliky od dveří na autě, protože nám dal podruhé za sebou 0b. z protokolu
0
0
0
když se procházím po EKF, tak se vždy zamiluju :)
0
1
0
Hrozně mě serou nízké pisoáry na FBI.
0
0
0
Potom co jsme si s přítelkyni užili u geologického pavilonu nás začal nahánět hlídač s baterkou...
0
2
0
Slečna blondýna z Copy centra v Porubě u šaten je občas pěkně kyselá!!!
1
4
0
Těším se na výrazy svých studentů, až jim v září řeknu, že si zapsali předmět, který jsem právě otevřel, a nejsou k němu skripta ani jiné materiály. Protokoly budou dělat z každého měření na cviku, a vědomosti na zkoušku naberou jedině na přednášce. Obor je tak specifický, že ty materiály nemají šanci nikde najít. Myslíte, že budu mít na přednáškách plno? Nevěřím :lol:
4
5
0
Báňa mě za jeden semestr naučila kompletně všechno :D Kam nemusíš něchoď, minimálně jednou týdně běž na pivo jinak zblbneš a bez derivací se ani nevysereš :D
0
0
0
Kamarád vylezl na střechu rektorátu. Nikdo mu to nevěřil, tak tam vylezl znova a vyfotil se s tím zeleně zářícím nápisem.
0
1
0
Přednášejícího předmětu vídám vždy zásadně až při zkoušce
0
1
0
Jen na kolejích se mi poštěstilo najít svoji peřinu a polštář pod oknem mého pokoje.
0
0
0
Zřejmě nedokončím tento semestr jen proto, že místo počítání parciálních derivací 98. řádu strávím půl dne čtením, kterým wc se mám vyhýbat a půl dne vymýšlím, co bych taky vyvedla, abych to tu mohla napsat.
0
0
0
parkrat jsem byla se sestrou na přednášce (metalurgie) a odcházela jsem s většími poznatky než ona a její kamarádi :D dokonce se mě pak několikrát ptali abych jim látku vysvětlila -- btw. studuji filosofii :)
0
0
0
Na kolejích spím vedle učebnice Makroekonomie a tajně doufám, že mi to přes noc naleze do hlavy.
0