Přiznej anonymně!
0
0
Když jedu ve výtahu na rektorátu, trochu povolím všechny žárovky a přestanou svítit
0
0
0
pero + kozy = dite
0
0
0
Nechápu proč doktoranti na svých cvikách tak moc hlídají opisování ,zvlášť když sami určitě dělali totéž ...
0
0
0
Jsem v 5. ročníku na FAST a doteď neumím u trojúhelníku (sin, cos, tg, cotg)
0
0
1
Jednou na toaletě při velké potřebě chyběl papír, zachránil mne list z indexu...
0
1
0
Vážený pane inženýre, velice mě štve, že jste s námi v klubech nejlepší kámoš, a pak nám na cvičeních a u zkoušky dáváte jasně najevo, kam patříme. Vaše Ovce.
0
0
0
Když začnu pít v neděli, tak se mi to obvykle protáhne na celý týden... Měl jsem v peněžence peněz jak želez a teď nemám nic, tak jsem nucen žrát jen brambory, které jsem si přivezl z domu :( :D
0
1
0
Přihlásil jsem se na Automobilový průmysl na FMMI, o autech se neučíme ani Ň :(
0
0
0
z cvika z matiky som odišiel na wc ale už som sa tam hodinu nevratil. zobudil som sa dofajčený na intraku? :D
0
0
0
nebyt mojej priatelky tak nemam zapocet z Elektrotechnickych materialov :) spravila mi totizto semestralku :)
0
0
0
Docela mě mrzí, že není u každého přiznání uvedeno...Z jaké fakulty, pochází autor příspěvku...:D Mohlo by to být zajímavé. :D
0
1
0
Jednou takhle na Dr. Malého po odpoledních jazycích... Byla chut tak jsme si to dali přímo na katedře v učebně potom co všichni odešli. Výborná scénka ala zlobivý student. Nicméně školník který šel okolo 17 hodin zkontrolovat učebny prochopení neměl, zamknul nás v budově, a zavolal policii. Výmluvu o ''doučování'' nám nikdo neuvěřil takže policie se nám po příjezdu pitomě smála a nejspíš to vypráví jako příhodu doteď =)=)
0
3
0
Když na mě studenti tupě civí, pze neví to, co už probírali v dalších dvou předmětem, a nepamatují si to ani z minulého cvičení z mého výkladu, mívám chuť na ně zařvat: "Všichni jste čuráci!" a podat si výpověď.
0
0
0
Kdysi jsem chodil sprejovat a jako pilný student FAST bych si to na tamější nové budově nikdy nedovolil, když jsem ale viděl ty hnusné záchody na nové knihovně naproti kioskovému pavilonu, neodolal jsem, vzal jsem takový ten hodně tlustý černý fix a celou jednu kabinku jsem durch počmáral a od té doby se na velkou snažím chodit výhradně tam.
0
0
0
První den na VŠ jsem si s sebou přinesla přezůvky.
0