Přiznej anonymně!
0
0
učením na státnice, jsem se naučil a HLAVNĚ POCHOPIL! více než za celé tři roky studia (EKF)
0
0
0
toho dementa, který na FAST v přednáškových učebnách vyšroubovává šrouby ze stolů bych nakopala do prdele, ptz najít nerošroubovanou lavici je pomalu zázrak!!!!
0
0
0
Jednou nás na zkoušce na EkF hlídala při písemce místo vyučujícího studijní referentka. Po pěti minutách psaní, kdy jsme se beztak snažili toho co nejvíc opsat nám otevřeně řekla, ať si klidně otevřeme co chceme, že je jí to jedno, ale hlavně ať jsme u toho zticha.
0
0
0
Jeden pan docent po hodnocení zápočtového testu řekl: "Ha, pro skupinu B jsem udělal asi moc lehký test, ze skupiny A to nemá nikdo" Můžete jít.
0
1
0
Mám rád letní zkouškové, jelikož si nemusím hledat žádný seriál na zabavení. Bohatě stačí MS v ledním hokeji.
0
0
0
S kolegy z USP i s našimi kantory jsme si vždy dělali srandu, jak jsou lidé na fakultách hloupí. Teď nás i katedry našich kantorů šoupli pod fakulty.
0
0
0
Pár krát sa stalo, že na cvičení musel spolužiak doučovať doktoranda.
0
0
0
Jednou jsme se jako skupina potkali s fyzikářem v hospodě a společně pak odcházeli rovnou na cvičení v 7:15... po několika minutách nás poslal domů se vzkazem, že neumíme pít.
0
0
0
Při prezentaci semestrálního projektu jsem stihl ještě sledovat paní doktorandku, která učila vedle, pokoukávat a snažit se ji balit na dálku. Byla docela z toho překvapená a její pohled opravdu stál za to ("pohled typu to si ze mě dělá srandu ten student"):D
0
1
0
Je smutné, že po čtyřech letech studia na EKF zpaměti odříkám vzorec čisté současné hodnoty na bázi daňového štítu. Ale když mě přítel poprosil, ať mu pomůžu vypsat daňové přiznání, tak u 60% kolonek nevím, která páčka mačká. Ať žije EKF, s naprosto nepoužitelným obsahem výuky!!!
0
0
0
Nesnáším samosplachovací dámské záchody na ekf.. Už mi to párkrát ošplíchlo prdel
0
1
0
Nesnáším, když po zápočtu všichni začnou řešit výsledky a probíraj to celej den jako by to mělo něco změnit a strašně stresujou jak sou v prdeli !!!
0
0
0
Celé bakalářské studium.. Jsem měla nezávazný sex s nejhezčím klukem ze třídy! A byl fakt dobrej!
0
0
0
Ukradl jsem plakát ze spojovačky mezi Ačkem a Maledou :(
0
0
0
na Ekf si každý den dávám kafe v automatu u šaten, aniž bych měl na ISICu nějakou korunu..přilož a mačkej dokud to jde..
0