Přiznej anonymně!
0
0
V prváku jsem vyletěl o jednu otázku z Práva, ikdyž je to nejlehčí zkouška na celé EKF, ikdyž jsem se učil 2 dny. Většina spolužáků to úspěšně odtipovala, někteří i na 1. Od té doby na všechno kašlu a vše mi vychází.
0
0
0
Požární schodiště na kolejích lze použít i jako tobogán..........zastavil jsem se v 9.patře.
0
1
0
Na kolejích se spolubydlícím balíme holky do trojky. Zatím jsme na čísle 24:-)
0
0
0
Kdysi jsem chodil sprejovat a jako pilný student FAST bych si to na tamější nové budově nikdy nedovolil, když jsem ale viděl ty hnusné záchody na nové knihovně naproti kioskovému pavilonu, neodolal jsem, vzal jsem takový ten hodně tlustý černý fix a celou jednu kabinku jsem durch počmáral a od té doby se na velkou snažím chodit výhradně tam.
0
0
0
Jednou jsem šel do kabinky na zachod a zamkl se. Vstanu, nasadim si batoh a ejhle.. Nejde odemknout. Tak jsem to musel prolezt do jiné kabinky, ještě že tam jsou ty toaletaky na stěně a jde na to šlápnout ????
0
0
0
Díky WoW se nestíhám učit na zápočty
0
0
0
Udělali jsme si na kolejích se spolubydlícími z umyvadla pisoár.
0
0
0
Máme zde opravdu krásné dívky. Jen mě občas mrzí pohled na studentky, kterým očividně dělá škola občas trochu větší starosti. Jednou jsem takovou potkal ve výtahu. Chudinka měla hodně pocukané nervy, nezastavitelný tik a vyděšený výraz (možná nezrobila zkoušku nebo něco). Hrozně mi jí bylo líto, přemýšlel jsem co říct co by ji nějak potěšilo, no bohužel nic mě nenapadlo. Doufám, že ji ještě někdy potkám, byla krásná. :)
0
0
0
Lituju toho, že jsem šel podruhé na VŠB, když mě loni z EkF vyhodili. Biju se za to do hlavy!
0
0
0
Ahoj, bude mi 30, už jsem dávno ing. (FS), mám super práci, skvělé kolegy a krásnou ženu, žiji spokojený život. Po celé mé studium jsem ojebal co se dalo, učil jsem se jen to, co nešlo udělat jinak. Studentský život pro mě bylo spoustu volného času, výletů, hodně kalení, trávy a dalších dobrodružství. A až na jedinou věc nebylo nic, co by mě za celou dobu studia trápilo. Byla to určitá skupina studentů, určitě je znáte, takových je všude plno, souhrnně jim budeme říkat čuráčci. Je to přesně ten typ, který nevynechá jedinou přednášku, cviko, (na tom není nic špatného). Bohužel čuráček se vašim stylem studia bude cítit ublížený. Čuráček Vám neposkytne jeho zápisky, program, neporadí i když ho to nic nestojí, klidně by jste ho za to pozval na pívo... PS. měl jsem hodně kamarádu ve vyšším ročníků, naše skupina tedy měla spoustu materiálů i bez Čuráčka, hrajícího pouze sám na sebe, nejsem krysa, abych se o materiály nepodělil i s čuráčkem.
0
0
0
Viděla jsem kluka jak masturbuje v knihovně.
0
0
0
Jednou jsem se s kamarádkou schoval v Porubě v budově H pod schody, a skoro celou noc jsme hulili a souložili.
0
0
0
EkF ze mě udělala alkoholika. Po matice, či operáku z nějakého důvodu musíme se spolužáky jít do hospody zkritizovat tyhle předměty a vyučující. Kritizujeme (čti chlastáme) vždycky velmi dlouho xD
0
0
0
Už od prvního roku co jsem přišla na průmyslovku, mě uháněl jistý kluk... Uháněl ve smyslu, že mu šlo jen o sex. Celkem mě bavilo si s ním psát... Ale ani v době kdy jsem byla zrovna nezadaná, jsem tomu nedávala moc šanci na uskutečnění... Jsem v tomhle smyslu trošku puťka (byť na to nevypadám) a nezávazný sex, je něco s čím doteď nemám žádnou zkušenost. Nejsem frigidní nebo tak něco :D , mám moc ráda sex....ale prostě k tomu potřebuji někoho, komu důvěřuji... Navíc bych se dotyčného i trošku bála. Tehda jsem dostala ne zrovna počestnou zprávu z cizího čísla :D ,podpis odpovídal jemu.... Na zprávu jsem odepsala, ale číslo nepatřilo jemu.... Ale některému z jeho spolužáku :D Teď chodím na báňu a stále kdykoliv tam vidím některého z jeho ex. spolužáku, je to celkem blbý pocit. :D :(
0
0
0
Pokud i dalsi prednasku bude na C1 neco bzucet, nekdo to pekne schyta ...
0