Přiznej anonymně!
0
0
Nikdy jsem nechodil na předmět Filmový klub a nechápu smysl takového předmětu.
0
1
0
Velmi často pod lavice lepím žvýkačky.
0
0
0
Po dnešním zápisu na FF se mi tam chce ještě míň.
0
0
0
Vzala jsem si uplé šaty na zkoušku, na kterou jsem se nepřipravila. Pan docent mě sjel pohledem, nazval zlatíčkem když jsem nevěděla odpovědi, dal mi za dva a spokojeni jsme byli oba :D.
0
0
0
Mám plné zuby ortografických chyb v jídelním lístku Menzy...! Př.: "celozrná bageta", u čaje na papíru "neberte pití sebou do pet lahví" ... a tak dále. Fakt mě to vytáčí a mám chuť jim to opravit :/ ... Kdyby to bylo alespoň vykompenzováno dobrým jídlem! To se však často bohužel říct nedá.
0
0
0
Rád chodím tisknout do "Razítka na počkání", na pěší zóně kousek od menzy. Blondýna obsluhující tiskárnu má krásné pevné čtyřky. Vždycky když se nakloní nad počítač tak, že jí vidím do výstřihu, nechám jí dýško.
0
0
0
Hned po první přednášce z psychologie osobnosti jsem byla velice potěšená, že moje kombinace pedagogika-psychologie má nulové uplatnění.
0
0
0
Neskutečně mě štvou ty zbytečné maily, které chodí každý den!
0
0
0
Seminárky píšu zásadně opilý
0
0
0
Když se při přednáškách nudím, kreslím si do sešitu komixy, které se týkají probírané látky. Příběh o sv. Klimentovi už má asi pět dílů :D
0
0
0
Docela mě v Menze odpuzuje, že kuchařky nemají na hlavách síťky a na rukou rukavice. Pokaždé se tak musím dívat, jak skončí holý prst paní kuchařky v mé rýži, těstovinách či bramborové kaši.
0
0
0
Neznášam študijne oddelenie LF OSU! Sú tam ľudia, ktorí vôbec nepomáhajú študentom a nie sú schopní komunikovať a riešiť problémy! Taktiež náš portál stojí za vrece hnoja. Myslím, že by sa to dalo urobiť určite omnoho prehladnejsie!
0
0
0
Dokáže mě nasrat, když si jdu ve cviku či přednášce zakouřit a zapomenu si ISIC ve třídě, abych se dostala zpátky!
0
1
0
Pokaždé když mám něco hledat na Portále nebo na oficiálních stránkách, připadám si jako Alenka v říši divů... Nikdy nevím, kde mám co hledat a když to najdu, nemám ani tušení jak jsem se k tomu dostala. Pokaždé, když mě na studijním odkážou na stránky školy, jsem v pasti.
0
2
0
Na oboru mám silnou převahu holek. Proto jsem tam šel.
0