Přiznej anonymně!
11
0
Tříleté bakalářské studium na Ostravské univerzitě - nejlepších šest let mého života.
0
0
0
Na gauči na katedře germanistiky se dá krásně vyspat. Škoda jen, že už sundali tu ceduli "Nespěte nám tady".
0
0
0
Až dokončím studium na PřF, tak to zase taková změna nebude... Místo toho, abych popíjel vevnitř během výuky, budu popíjet s partou v parku před školou.
0
0
0
A víte, koho na vás pošlou, aby vám domluvil, když vás nachytají, jak děláte prasárničky na škole?? Našeho sympatického pana technika, není nad odborný personál, hned bych se od něho nechala dát pár rad :-D
0
1
0
Zkouškový test z matiky za mě a za kolegu dělal jeden spolužák a jeho kamarád z VŠB, zatímco my 2 jsme seděli na pivu. Bohužel ani jeden neprošel.
0
1
0
Pokaždé když mám něco hledat na Portále nebo na oficiálních stránkách, připadám si jako Alenka v říši divů... Nikdy nevím, kde mám co hledat a když to najdu, nemám ani tušení jak jsem se k tomu dostala. Pokaždé, když mě na studijním odkážou na stránky školy, jsem v pasti.
0
1
0
Jako student OU jsem měl škodolibou radost z toho, že zatímco my jsme měli velikonoční prázdniny, většina studentů jiných univerzit musela do školy.
0
0
0
Na písemky z matematiky jsem si vzorečky ryla kružítkem na pravítko, abych mohla opisovat, mám tak z každé zkoušky hezkou památku :-)
0
3
0
Jeden vyučující se při studentském referátu zakryl závěsem a nejspíš usnul.
0
0
0
Na OSU chodí strašně krásná dívka. Přesná kopie Niny Dobrev. Možná krásnější. Pokaždé když ji potkám ve vestibulu nebo na tramvajové zastávce, nemohu z ní spustit oči. Jsem holka, mám přítele a nejsem bisexuální. Ale ona je vážně nádherná.
0
0
0
Pokaždé, když neudělám zápočet nebo zkoušku, doufám, že jí někdo ze spolužáků taky neudělá, ať v tom pak nejsem sám
0
0
0
Co to dělám se svým životem. Doteď jsem nic nedělal, že vše dodělám pak a teď, místo toho abych se připravil na 3 zkoušky které mě čekají, tak koukám na jeden díl spongeboba za druhým.
0
0
0
Svoji první jedničku ze zkoušky jsem dostala až ve třetím semestru zpukaná jak paprika
0
0
0
V prvním ročníku jsem na přednášky z anatomie chodil jen proto, abych si zahrál dotu. VŠL
0
0
0
při losování otázky na zkoušce pomocí velké hrací kostky jsem řekl jiné číslo než jaké jsem si hodil.
0