Přiznej anonymně!
0
0
V 45% případů jsem chodila na záchod jen proto, že mě látka nebavila. V dalších 45% proto, že se vyvolávalo a já nevěděla oč se jedná a už byla řada skoro na mě. Pouze v 10% případů se mi opravdu chtělo :D
0
1
0
jednou jsem zaklepal na kancelář vedoucí kolejí Jana Opletala a utekl...pak jsem to během odpoledne udělal ještě 3x a jednou před koncem směny paní vedoucí. Pak jsem si sedl do menzy a předstíraje studium jsem sledoval její vzteklý výraz při odchodu domů...
0
0
0
Když přijedu po týdnu domů s červenýma očima, rodiče si myslí že je to od toho jak moc čtu knihy. Nechávám je, ať si to myslí.
0
0
0
Myslím si že studenti informatiky pro učitele nebo jak se ten nepotřebný obor jmenuje, jsou nepotřební. Z informatiky umí velké hnědé h. jsou namyšlení.
1
0
0
KFGG: Náš vedoucí katedry stejně jako čert nikdy nespí. Odpovídá na maily v pohodě i v 1h ráno :-D
0
0
0
Jsem neskutečně rád, že na PřF moc neřeší absenci, protože s mýma minimálně 50% bych už asi dávno letěl.
0
0
0
Nejlepší pařby jsem zažila během studia na OSU!
0
0
0
Využívám okno nad Voliérou k experimentům, při nichž plivu na hlavy nic netušících studentů a čekám na jejich reakce. Zatím zaškrtávám následující kolonky: a) student zrakem hledá ptáka, který ho pokálel b) student natáhne ruku a zkoumá, jestli prší c) student si jen zkontroluje své vlasy pohmatem d) žádná reakce - slina pravděpodobně dopadla do piva.
0
0
0
Vždy když jdu na toalety PřF stoupnu si co nejblíže k oknu a tajně doufám, že mě bude některá ze sličných studentek sledovat z protějšího okna.
0
1
0
Na konci druhého ročníku stále používám při překládání všemi odsuzovaný google translator. Často mi přijde, že má lepší nápady než já.
0
1
0
pravidelně svačím ve studovně a poté nohou nenápadně shrnu drobky pod někoho jiného, abych nebyl podezřelý
0
0
0
Kdybych nebyl gay, tak pozvu paní ze studijního oddělení na kafe - je moc milá.
0
0
0
Dost často se při pročítání dotazů na FB - Studenti LF OU chytám za hlavu z debility některých kolegů a kolegyň. Pak si nemůžu pomoct a vyhledám si dle jejich jména přes portál, který obor studují a škodolibě se směji jejich potenciálním pacientům/klientům...
0
0
0
Jeden nejmenovaný učitel s námi na několikadenní školní akci popil a následně se dožadoval masáže zad. Pak se rozhodl, že na oplátku masáž provede nám všem - holkám, klukům, protestujícím i neprotestujícím.
0
0
0
Vysoká mě zbavila závislosti na ranní kávě... radši se pořádně vyspím a do školy nejdu.
0