Přiznej anonymně!
0
0
Hodiny na katedře romanistiky jsou tak nudné, že mám pocit, že uhnívám zaživa :-/
0
2
1
Jsme totálně naštvaný (to je je ještě slušné vyjádření) na systém zapisování předmětů na OSU !!!!!!! Obor, který studuji, studuji proto, že se v budoucnu chci touto profesí uplatnit a učit se o problematice, která mě zajímá, ale bohužel kurzy, které bych chtěl absolvovat, absolvovat nemůžu, jelikož to z kapacitních důvodů nejde!!! Tohle mě totálně vytáčí !!! Tak a je to venku :-)
0
0
0
Doktorka mi dala při zkoušce dvojku za to, že jsem si dovolila změnit pořadí otázek, které jsem si vytáhla. Začala jsem vyšším číslem a ona mi pak při hodnocení řekla, že to v ní vzbudilo podezření.
0
0
0
Rád chodím tisknout do "Razítka na počkání", na pěší zóně kousek od menzy. Blondýna obsluhující tiskárnu má krásné pevné čtyřky. Vždycky když se nakloní nad počítač tak, že jí vidím do výstřihu, nechám jí dýško.
0
1
0
Psaní diplomky ze mě udělalo alkoholika.
0
0
0
Na pajdu jsem šla proto, protože se mi líbí učitelky. O:)
0
0
0
pěkně mě sere vykurvená wifi na celé lékařské fakultě
0
1
0
Po mé neúspěšné zkoušce nebo zápočtu si tajně přeji, aby někteří z mých přátel také neuspěli, abychom na další termín mohli jít spolu.
0
0
0
Nemůžu si pomoct, ale studuji na PřF a všechny z FF, hlavně studenty Filozofie a Psychologie, považuji za naprosté trouby. Rovněž pohrdám studenty VŠB, kteří mi přijdou hloupí minimálně jako studenti FU.
0
1
0
Jednou jsem do své seminární práce doprostřed odstavce napsala úryvek z Harryho Pottera. Seminární práce byl schválena.
0
1
0
Vzala jsem na oběd do menzy svého přítele. Nestuduje na OSU a chutnalo mu.
0
2
0
Jednou během zápočtového testu učitel odešel z učebny. Když se vracel, pro jistotu ještě zaklepal na dveře, aby všichni stihli schovat taháky.
0
0
0
Mám doma histologický preparát, který se mi připletl do pouzdra na cviku. Radost mi nezkazil ani fakt, že je mi k ničemu.
0
1
0
Zápočet z ruštiny jsem dostal i přesto, že jsem na cviku nikdy nebyl a na samotný zápočet jsem zapomněl.
0
0
0
Pri zapoctovem testu jsem vesla do tridy a moje reakce byla: "Co to sedi za katedrou za bezdomovce?" Za mnou se ozvalo: "To garant predmetu, ty kravo!" ... na prednasce jsem nikdy nebyla, takze se nedivte, ze nejsem na takove zjevy zvykla...
0