Přiznej anonymně!
1
0
Nechala jsem na jaře v šatně na FF zimní kabát a na podzim jsem si ho opět vyzvedla.
0
2
0
Na většinu zkoušek včetně státnic jsem šel pod vlivem různých drog a celkem jsem si to studium užil.
0
0
0
Dneska (9.10.2015) jsem se ve škole posral.
0
0
0
Jezdím ze školy i o půl hodiny později, jen abych se vyhnul spolužákům. Ne že by byli nepříjemní. Jenom je nemám rád.
0
3
0
Myslím si, že na OSU jenom debil neudělá státnice na červenej diplom.
1
0
0
Mám pocit, že učebna E 302 v noci ožívá a baví se tím, že různě přemisťuje své vybavení. Jak jinak vysvětlit to, že pokaždé vypadá jinak???
0
0
0
Místo cvičení jsme na FF OSU uspořádali alkoholový mejdan. Cvičící chvíli přihlížela a poté se přidala.
0
1
0
Usnula jsem na přednášce a probudilo mě až moje vlastní heknutí.
0
0
0
Naši spolužáci si myslí, že spolu se spolužačkou souložíme, ale nemají žádný důkaz, tak se jen tiše smějeme a souložíme dál :D
0
2
0
V pozici zkoušejícího (PřF) se cítím být sexuálně obtěžován studentkami, které chodí na konzultace a ústní zkoušky vyzývavě oblečené a zkouší získat různé úlevy.
0
0
1
Před zkouškou se zásadně nesprchuju, bojím se totiž, že bych ze sebe mohla "smýt" všechno, co jsem se naučila.
0
1
0
Autor zákazu o nošení tašek a batohů do studovny FF by zasloužil vyliskat . Polovinu věcí co potřebuju u sebe totiž nechám vždy v šatně.
0
0
0
Jedna vyučující dokázala přestěhovat celou třídu do jiné učebny, tu učebnu vyměnit po celou dobu sestru s jinou třídou, jen díky své neschopnosti ovládání moderní technologie. Zajímavé bylo, že celé třídě internet šel, ale nikdo neměl odvahu říct někomu s titulem prof. že něco neovládá ! :DD
0
0
0
Po obědě v MENZE někdy příbor oblížu tak, aby vypadal naprosto čistě, a nepozorovaně ho vrátím zpět mezi ostatní příbory.
0
0
0
Celou střední jsem strávila ve třídě exotických umělců a těšila jsem se na výšku na angličtinu, že tam budou lidé normálnější. Zjistila jsem, že na FF jsou exoti ještě větší, než na uměleckých oborech. V to, že to bude jiné VŠ lepší, už raději ani nedoufám.
0