Přiznej anonymně!
0
0
Na OSU chodí strašně krásná dívka. Přesná kopie Niny Dobrev. Možná krásnější. Pokaždé když ji potkám ve vestibulu nebo na tramvajové zastávce, nemohu z ní spustit oči. Jsem holka, mám přítele a nejsem bisexuální. Ale ona je vážně nádherná.
0
0
0
Když se náhodou ocitnu na KTV, rozdala bych si to skoro se všema klukama co potkám, ale nemám odvahu je oslovit...
0
0
0
Na tuto školu jsem se dostala díky skupinovému sexu s členy výboru při přijímacích zkouškách
0
0
0
Striktně odmítám slučování univerzit a je to podle mě jedna velká fraška.
0
1
0
Osoby, které se ucházejí o pozici referentky studijního oddělení by měly povinně absolvovat nějaké vstupní psychotesty. Téměř všechny jsou vždy neskutečně protivné.
0
1
0
První den jsem si spletla Přírodovědeckou fakultu s policejní stanicí. Zjistila jsem to, až když jsem viděla policejní odznak. Policista byl ochotný a ukázal mi, že škola je vedle.
0
0
0
Jsem v prváku a školu jsem brala děsně vážně do doby, než jsem objevila přiznání osu
0
0
0
Největší trest na světě je, když musíte na studijní oddělení LF. Co si to jako dovolujeme, že se jich chceme na něco zeptat v úřední den, v úřední hodinu ... Máme přece ten skvělý portál, kde přece najdeme vše, co potřebujeme - během chvilky!
0
0
0
Nesnáším učitele, kteří si myslí, že máme v prdeli tiskárnu a strašně se diví, že pak polovina skupiny nemá na každou hodinu vytisknutých 20 papírů, co nám poslal/a den předem na mail.
0
0
0
Jako fyzický geograf pohrdám studenty sociální geografie.
0
2
0
Nechápu studenty ze zahraničí. Co je vede do takové stoky jako je Ostrava?
0
0
0
Ve druháku jsem pracovala na PC v kabinetu jedné profesorky na KSL FF a když ke mě přistoupila, začala si hrát s mými vlasy a konstatovala, že se jí můj účes nelíbí, prý to chce změnu. Vzala kancelářské nůžky a prostě šmikla...Já se pak musela objednat ke kadeřnici.
0
0
0
Zápočet z italštiny jsem dostala jen pod slibem, že se na ff už nikdy neukážu (studuji na přírodě).
0
0
0
Patřím mezi lidi, co se učí den před zkouškou a to si jen párkrát přečtu a pak mám nejvýše za dva. Baví mě vidět ostatní jak se s tím trapí i několik týdnů a pak nedají zkoušku. Vím jsem škodolibá. A to studuju informatiku a není to zrovna peříčko.
0
0
0
Jednomu nejmenovanému profesorovi se během přednášky postavil, tak musel narychlo zadat náhradní samostudium a opustit učebnu. Dvakrát během semestru.
0