Přiznej anonymně!
2
0
Masturboval jsem na záchodcích v budovách všech fakult OSU, mimo lékařské (zatím) .
0
0
0
V prváku jsem se hrozně piplal s protokoly do cvik fyziologie, dostal jsem 0 a 1 bod. Po těchto neúspěších sem se na to vysral, vždy jen překopíroval tabulku která vylezla z měřícího přístroje a komentáře a závěry některého z předchozích studentů, které se cvičení ne vždy týkaly. Od té doby jsem měl vždy plný počet bodů...
0
1
0
Na bytě máme pár příborů na kterých je napsáno MENZA.
0
0
0
Myslím si že studenti informatiky pro učitele nebo jak se ten nepotřebný obor jmenuje, jsou nepotřební. Z informatiky umí velké hnědé h. jsou namyšlení.
1
0
0
Stále mi příjde nepochopitelné, že 90% mých vrstevnic chodí na zkoušku v mini kraťáscích a džínách.. Pořád beru zkoušku jako něco společenského a významného.. Studentka PdF
0
0
0
Prázdniny super, ale stačil měsíc a něco abych zapomněl heslo na portal.
0
0
0
Záměrně chodím do studovny FF v bundě, vyslechnu si kázání o nechávání svršků v šatně a v poklidu se odeberu na místo k počítači.
0
3
0
Jeden vyučující se při studentském referátu zakryl závěsem a nejspíš usnul.
0
1
0
Jednou jsem šel do studovny a chtěl jsem se podepsat jako pan XXX, překvapilo mě, když jsem si všiml, že o pár řádků nademnou již takhle někdo podepsaný byl. Nakonec jsem se podepsal jako Jarda Jágr.
0
0
0
Pokaždé, když vejdu na FF do studovny, nikdy nevím, jakým rodem oslovit tu osobu, co to tam má pod palcem.
0
2
0
Nechápu studenty ze zahraničí. Co je vede do takové stoky jako je Ostrava?
0
0
0
Jsem gay. A občas koukám po spolužácích a mladých vyučujících a říkám si, který by mohl být taky náš...
0
0
0
Mám takové podezření, že na záchodě, co je u mediotéky, je skrytá kamera, která natáčí všechny ty nebohé studenty, co se snaží uprostřed konání potřeby pohybem svého těla upoutat pozornost čidla na světlo, aby se rozsvítilo! :-)
0
0
0
osu je dobrá hra...
0
0
0
Největší trest na světě je, když musíte na studijní oddělení LF. Co si to jako dovolujeme, že se jich chceme na něco zeptat v úřední den, v úřední hodinu ... Máme přece ten skvělý portál, kde přece najdeme vše, co potřebujeme - během chvilky!
0