Přiznej anonymně!
0
0
po přečtení mnoha přiznání (nejen na OSU) jsem došel k názoru že nejjednodušší cesta k sexu, je se stát vysokoškolským profesorem
0
1
0
Zkouškový test z matiky za mě a za kolegu dělal jeden spolužák a jeho kamarád z VŠB, zatímco my 2 jsme seděli na pivu. Bohužel ani jeden neprošel.
0
0
0
Hodinu před obhajobou diplomové práce jsem se ptala spolužaček, jak se zapíná PowerPointová prezentace.
0
0
0
Seminář z historie FF u nás vedl jeden pan doktor, který mi přišel opravdu velmi atraktivní. Pokaždé, když jsem chtěla v hodině odpovědět na otázku a on se na mě podíval, zčervenala jsem a vypadla ze mě věta na úrovni prvního stupně základní školy. Při zápočtovém testu nás samozřejmě pozoroval, jestli neopisujeme, a já z toho byla tak mimo, že jsem test neudělala. Dvakrát.
0
1
0
Miluji přednášecí místnosti na budově ZO. Ze sedadel mám hrb, vrzají snad tisíci tóny, pokaždé se kopnu do mřížky pod lavicí která někdy i chybí. I kdyby jste měli krk jako žirafa ze středu místnosti na spodek plátna nedohlédnete a když chcete něco nabít, musíte mít minimálně prodlužovací buben. zásuvky jsou jen 4 a jsou úplně vzadu. :D
0
0
0
Vytočilo mě, když vyučujícímu u zkoušky z psychologie trvalo 35 minut než všechny usadil (dle toho, jaký kdo psal test) a než testy rozdal.
0
0
0
Myslela jsem si, že oplzlí profesoři jsou jen na střední. Omyl, první rok na LF mě přesvědčil o opaku.
0
2
1
Chtěla jsem mít štěstí u zkoušky při výběru otázek, tak jsem snědla čtyřlístek, který jsem našla. Nenapadlo mě, jak lépe to štěstí trvale vstřebat.
0
0
0
Na jedné exkurzi Přf jsem potkala kluka, který přesně odpovídal představám mého budoucího manžela. Zatímco jsem spřádala plány, jak ho ulovit, ukázalo se, že je gay :(
0
0
0
Šest let jsem v práci a hned bych se vrátila na OSU. Ať bylo, co bylo, pořád ještě šlo o pohodový život. Kdybych měla peníze na další studium, už bych se hlásila.
0
0
0
Když jsem byla na bytě od IT spolužáků z OSU na záchodě, s chutí jsem si chtěla pročíst Playboy, který byl opřený o toaletní papír. Bohužel jsem zjistila, že je to časopis Hardware...A byl ulepený....
0
1
0
Minimálně jednou za semestr napíšu KAŽDÉMU vyučujícímu mail, že jsem nemocná a nemohu se dostavit na cvičení, i přesto, že mám absenci na hodině už dávno vybranou.... Kdyby to všechno byla pravda, pravděpodobně už bych byla mrtvá.
0
0
0
Někdy si hraju na to, že jsem studentka KTV, abych se mohla koukat na tělocvikáře. S ostatníma studentama je pak ale taky pomlouvam, ze neumi nic jineho, nez opisovat z tahaku a chlastat. Ve skutecnosti bych chtela byt jako oni.
0
0
0
Hodiny na katedře romanistiky jsou tak nudné, že mám pocit, že uhnívám zaživa :-/
0
0
0
při losování otázky na zkoušce pomocí velké hrací kostky jsem řekl jiné číslo než jaké jsem si hodil.
0