Přiznej anonymně!
0
0
Nesnáším, když studenti FIT mají nějaké hejty na studenty FP. Nemůžu hodnotit ostatní obory, ale pokud student studuje obor Manažerská informatika, tak náročnost oproti FITu je přibližně dvojnásobná, my musíme rozumět nejen programování a IT, ale musí z nás být také specialisté na managment a účetnictví, kdežto ten FIŤák má jen to svoje programování.
0
0
0
Už nějakou dobu přemýšlím, že dojdu na zkoušku, o které tuším, že moc dobře nedopadne, v assassinské róbě, vytáhnu Piece of Eden a zkusím, jestli nebude fungovat to ovládání mysli. "Dejte mi A."
0
0
0
Jsem na VUT FAST ve druhém ročníků a jediné na co mi byli dobré cvičebnice a skripta je to, že jejich desky jsou tvrdé a dají se z nich dobře dělat filtry na brka -_- :)
0
0
0
Osobně mi nevadí, že na VUT studuje dost Slováků. Je to národ, ke kterému mám vřelejší vztah než k jakémukoli jinému a občas mě zamrzí, když si někde v diskuzi na netu přečtu nadávky do Čehůnů či Maďarů. Vždycky jsem ke svým slovenským spolužákům přistupoval stejně jako k těm českým. Je mi naprosto jedno, kdo z kama je, záleží přímo na tom jedinci. Navíc tady na VUT nemůžete říct, že by tady někomu zabírali místo, když vezmou takřka každého (a pak to protřídí :D). Jediné co mě na slovácích štve, když tady nadávají na Česko nebo věci týkající se naší země. Naštěstí takových jsem potkal zatím opravdu minimum. Nevím, jak to mají přímo sami Slováci, kteří tu studují, jestli je občas někdo zhejtuje, nebo jsou se všemi mi v míru, každopádně myslím, že spíš ta druhá možnost. A to je dobře, jen se podívejte na spory mezi sousedními zeměmi jinde ve světě. Do toho máme daleko, ale i tak je lepší mít vřelé vztahy a držet spolu. A bouchanou nám Slováci nachystají tak max borovičku se spritem :D
0
1
0
za 4 roky studia na FASTu jsem odrovnal už 2 tiskárny, teď chodím do KICu a čekám kdy tam odejde nějaká jejich
0
0
0
Přiznávám se, že na střední jsem měl spoustu kamarádů, hrál jsem v kapele na kytaru, hodně často bastlil s elektronikou, psal povídky a básničky a rád jsem četl. Třída na střední byla jako druhá rodina. Po dvou letech FEKTu nečtu, nehraju na kytaru, přesto, že toho o elektronice vím daleko víc (i když hlavně teoreticky), jsem za celé dva roky nesáhl na pájku, nenapsal jsem nic, co by stálo za nesmazání a když už mám chvilku volného času, opíjím se do němoty s novými lidmi, které jsem potkal na VUT a starým kamarádům z rodného města se asi nikdy nevyrovnají. Kromě pár příjemných lidí na FEKTu musím potkávat i "týpky", kteří vypadaj jako vytažení z psychiatrické léčebny a jediné fráze, které od nich slyším jsou "Tebe moc na přednáškách nevídám." na pozdrav a nebo "To si najdi ve skriptech." jako odpověď na drobný a pokorně vznesený dotaz. Když mám večer čas, tak kouřím, koukám se na hvězdy a vzpomínám na starý časy.Takže se omlouvám, ale video "Miluji tě mé VUT" mi nepřijde vtipné.
0
0
0
Zkoušky jsem měl hotový už 11. května, tedy 4 dny po začátku zkouškovýho :D 5 zkoušek ve 3 dnech na pána :D
0
0
0
Som tu len prvý rok, ale chlapík z pizzerie už vie, akú pizzu chcem, keď ma tam uvidí. Normálne ma to prekvapilo. "Pikantní salám do krabice?"
0
0
0
Mohli byste se přiznat k té ledničce na Purkyňkách ... docela by mě zajímal příběh, kterej se k tomu váže :-D
0
0
0
V prváku jsme na cvika z deskriptívy měli neskutečně hezkého doktoranda, celé hodiny jsem víc koukala na něho než na tabuli. Asi za to koukání jsem od něho dostala plný počet bodů k zápočtu a jenom díky tomu jsem udělala zkoušku na E, ikdyž z toho předmětu nevím ani prd. Na numerické metody jsem šla raději k někomu jinému.
0
0
0
Dělá mi trochu problém pochopit, proč na FSI jeden semestr do předmětu 3D tisk kvůli příliš velkýmu zájmu spoustu lidí ani nevemou, tak proč se tento nepovinnej předmět v zimním semestru vůbec neotevřel. Přiznejme si, že 3D tisk je u většiny lidí jeden z důvodů, proč nakonec vlezli na strojárnu :D
0
0
0
Nikdy jsem neslyšela nikoho z FP říct, že bychom to měli těžší, než na ostatních fakultách, spíš naopak. My jsme si toho vědomi, to jenom vás to zjevně sere, že to tady pořád někdo vytahuje. :)
0
0
0
udělal jsem předmět základy umělé inteligence na FITu, ale až po shlédnutí Avengerů jsem zjistil, že AI není Alien intelligence
0
0
0
FAST je pěkně trapně jednoduchý
0
0
0
Potřeboval jsem být rok navíc studentem tak jsem šel na Podnikatelku.... Nejvíc mě tam sralo jak nám vyučující tvrdili že budeme přinejmenším bankéři v City, nebo v hlavní radě ČNB :D
0