Přiznej anonymně!
1
0
Skoro před každou zkouškou si pouštím Helenu Vondráčkovou - Dlouhá noc. Charakterizuje pocity, kolik času ještě tomu musím věnovat. Hlavně, že 2 dny zpátky čumím na seriály a nic nedělám.
0
0
0
po konci zápočtového týdne na FA, máme v podstatě prázdniny
0
0
0
Serie ma, že sa na PPV netriedi odpad.
0
0
0
Na Apríla jsem na dveře od Menzy Kolejní vylepil ceduli hlásající, že došla Cibulová pizza... Těšil jsem se na ty nespokojené tváře všech nedočkavých jedlíků.. A zaměstnanci mi to o hodinu později sundali. :(
0
2
0
Neskutečně mě štve ten špatně napsaný Ohmův Zákon na popelnici před mostem když jdete ze zastávky Červinkové...
0
0
0
Ty zátarasy u FSI mě začínají pěkně štvát... To mám jako parkovat až u FEKTu nebo před přeplněnou A1, kde každou chvilku někdo někoho nabourá? Nechápu, čemu (nebo spíš asi komu, že ano?) tam ta auta tak strašně vadí...
0
0
0
FSI:Na zkoušce z materiálových věd jsem byla jediná co nevěděla předem, jaké otázky budou na testu a po ústní části jedna z mála, co zkoušku udělala. (poučení: učte se). Na druhou stranu, v elektru jsem se dostala k ústní jen díky vypracovaným otázkám a na ústní jsem uspěla pravděpodobně jen proto, že jsem byla jediná holka z 30 (poučení: buďte holka:).
0
2
0
Když si pročítám komentáře na Přiznání VUT nemám strach, že bych se neuplatnil ani v takovém množství absolventů, protože velká část těchto absolventů budou nadále lamy s titulem.
0
0
0
V menze na FASTu si pravidelně do malého kelímku čepuju sprite a u poklady říkám že je to soda. Bez problémů.
0
0
0
Některé holky jsou na FEKTu protěžovány jako ústavní klenoty a lákadla na další středoškolačky. To co by měl kluk u bakalářky za E má holka za A a všichni v komisi se baví, že to je úspěch.
0
0
0
Ukradol som myš z počítačovej učebne na FEKTe
0
0
0
Pokud člověk nedokáže napsat ohybový a kroutící moment v jedné třetině dvaceti-poschoďového tobogánu s měnícíma se průměrama, tuhostma, sklonem a ještě afektován a křiven blízkou malou černou dírou, že to vypadá jako sluchátka od MP3, když je vytáhnete z kapsy, tak se ani nekouká dál. . . Nádherná definice Pružnosti Pevnosti II :D :D
0
2
0
Nejlepší věc co se dá pořídit na našich menzách je Kravík.
0
0
0
Zbožňujem komentáre k angličtinám typu ,,prijal by som viac hodín alebo viac semestrov angličtiny" jasne že by chcel viac semestrov angličtiny pretože polovicu odborných predmetov nespravil a aby prešiel semester tak potrebuje kredity a angličtina je jediné čo mu ide. A najviac bol jeden komentár ,, Ja bych zavedl angličtinu každý semestr " tak potom si dotyčný asi nevybral len zlú fakultu ale aj zlú školu. Keď idem na Vysoké Učení TECHNICKÉ tak nejdem tam preto aby som sa učil angličtinu. Alebo keď mu tak chýba angličtina dá sa študovať aj po anglicky.
0
2
0
Na strojárně jsem se naučil bezpečnostní prvky eskalátorů. Díky nově nabytým zkušenostem jsem ten den zastavoval ve Vaňkovce eskalátory.
0