Přiznej anonymně!
1
0
Idem na FP len kôli internátom, ktoré sú hneď vedla :) Veľmi sa teším! :)
0
0
0
The Big Bang Theory mi už nepřijde vůbec vtipné. Sheldona plně chápu...
0
0
0
Zdarec, kedze je na FEKT tolko chalanov myslite si, ze kedze to je taky "muzny" odbor najdu sa tam aj niejaki teplosi?
0
0
0
Neustále přemýšlím, co se za těmito dveřmi asi děje...
0
0
0
někteří trollové jsou ve své práci fakt dobří :-D
0
0
0
V matematice nám učitelka řekla, že jestli nezvládneme zkoušky, tak tu nemáme co dělat a raději máme jít "sadit stromečky".
0
0
0
Píchal jsem s klukem na dámských WC na FEKTu.
0
0
0
To jsem jedinej, kdo si v pokoji otvírá pivo o stojan vrtačky?
0
0
0
Čaute, nieje to priznanie ale žiadosť o pomoc. Chystám na sa VUT fakultu elektrotechniky a na VŠ si chcem kúpiť nový noťas. Chcel by som investovať do MacBook-u ale pár ľudí ma od toho odrádza, že mi na tom nepôjde väščina programov a vecí, čo do školy budem potrebovať. Prosím mohli by ste mi poradiť? Díkes :-) (Prosím zverejnite to hoci to nie je priznanie, ďakujem veľmi pekne)
0
0
0
Jednou jsem nechal na kolejích omylem zvenku klíče v zámku... A samozřejmně někoho nenapdalo nic lepšího, než zamknout. Musel jsem volat kámošovi z druhého bloku, aby mě vysvobodil, naštěstí klíče v zámku zůstaly a já nemusel měnit zámek.
0
0
0
V lehkém podvečerním opojení se slovy "šak já to umím, dneska už jsem to tak dělal" vložil kamarád popcorn do naší mikrovlnky na 60 minut s tím, že to po chvíli vypne.... Bohužel se nám nestalo poprvé, že jsme vydýmili celou chodbu. Díky některým i výtah.
0
0
0
No ty vole, právě jsem dostal zpět P2. Výkres bez chyby ale do popisového pole jsem namísto drsnost povrchu napsal struktura povrchu. Za to mi známku snížila o dva stupně. Kdybych měl celý výkres špatně a to popisové pole měl dobře, tak bych to měl snad lepší známku. Tak kam jsem se to do π dostal? A navíc neuznává všude jinde akceptované normy...
0
4
0
Zkoušky se snažím naplánovat tak, aby se mi před nima stihly vyprat trenky pro štěstí. Nejsou trenky..není zaručen úspěch.
0
0
0
nevím, kde je paternoster
0
0
0
Rozmýšľam že by som šiel študovať na VUT FIT. názor na fakultu, ako to tam funguje, či sa tam naučím niečo čo dokážem potom využiť v zamestnaní a či sa dá uplatniť v odbore už počas štúdia? Ďakujem.
0