Přiznej anonymně!
0
0
[FAST] Celkem by mě zajímalo, kdo vymýšlel kódy předmětů
0
0
0
Ve druhaku na stavarně a ještě nemam kalkulačku.
0
0
0
Co má za bakalářky FAVU? Hezká studentka napíše 5 stran textu, nafotí pár fotek jak je nahá za sklem. Vedoucímu a oponentovi asi zahučí mezi nohama a mají A?
0
0
0
Na facebooku sem našel výzvu studentům aby ohodnotili časopis Události VUT a web zvut.cz. K otázce: Co by jsme měli zlepšit sem napsal odpověď: "Propagaci, na VUT studuji už šestým rokem, ale o tom časopisu slyším poprvé" Smutné na tom je, že je to pravda.
0
0
0
Vůbec nechápu ty haty na podnikatelku. Proč si neutahujete třeba z favu? Jasně, občas si o někom zavtipkovat je hezké, ale většinu těch hatů píší tryhardi, kteří mají problém trojitým integrálem, a tak se musí někde vybrečet.
0
0
0
Asi nejsem jediný, kdo si toho všiml, ale na schodech na FP se dost často zastavují muži a s nevěřícnými výrazy koukají k nebi (které je samozřejmě zakryto střechou), hlavně v letních měsících v období sukní :-)
0
0
0
Docela by se mi líbilo, kdyby se z kampusu Brno-sever udělalo hezké místo pro trávení volného času. Celý areál by byl v jednotném stylu (cesty, osvětlení, lavky, značení...), kde by bylo spoustu laviček a zeleně, kde by se o volných hodinách dalo učit. Místa s veřejnými grily a posezením pro různé setkání. Hezky značené cesty a jednotlivé lokace kampusu. Třeba i sochy od studentů, různé zajímavosti a fakta o VUT po "hlavní cestě" od FSI k FP. Potom by se tím mohlo VUT pěkně reprezentovat. Jsem pro pěkné prostředí od kolejí PPV až po FSI.
0
0
0
Ten pocit, když nechodíte na VUT a vaši kamarádi z VUT pláčou jak musíjou furt šrotit a vy jste na jiný ještě kvalitnější Vejšce a jde to takřka bez učení. A uplatnění též budu mít lepší
0
0
0
Je rozdíl si dát maso, které hnije v těle, dává nám informaci, že máme v sobě držet tuky, jíst kečupovou omáčku s X stabilizátory a smažené hranolky plné karcinogenů a nebo jíst čerstvou zeleninu a ovoce. A soja a toffu? Když se to umí dobře připravit, tak je to snad milionkrát zdravější a chutnější než něco s masem. Nehledě na to, že maso způsobuje rakovinu. Proto je dnes tolik obezity, rakoviny a jiných nemocí. Protože pořád jíme maso. A vezte - zkuste měsíc bez masa a poznáte to na sobě - zdraví, pohoda, dobrý a kvalitní spánek.
0
0
0
Lidé z podnikatelky brečí, že si z nich ostatní dělají srandu a pozvou si Rytmuse na přednášku o kariéře!
0
0
0
[FAST] Student č. 1: "Hele, co je to ta opěrná zeď?" Student č. 2: "Taková ta zeď, do který se opírá druhý barák. Jako když dva domy spolu sousedí, tak jeden musí mít opěrnou stěnu, aby unesl váhu obou domů, přece."
0
0
0
má někdo zkušenost, jestli pokud nebudu mít dost kreditů do druhého semestru, řeší se to, nebo se to kontroluje až na konci roku jako jinde? jestli přijdu o status studenta a tak
0
0
0
Přišla jsem poprvé za semestr na přednášku jenom proto, abych věděla, jak přednášející vypadá. Z nudy jsme pročítali Příznání a ona nás vyrušila, že děláme bordel a že příště máme zůstat v posteli.
0
0
0
Rok a půl jsem na černo žila na nejmenovaných kolejích VUT i když studuji MU
0
1
0
Jako absolvent dlouhého magisterského studia (tj. bez bakaláře) jsem se chtěl hlásit kvůli rozšíření kvalifikace rovnou na navazujícího magistra na FEKT. Úřednice na studijním a později i proděkan pro studijní záležitosti mně tvrdili, že to podle VŠ zákona nejde a když jsem dodal vyjádření MŠMT dokazující opak, dále se se mnou nebavili. Tímto chci oběma poděkovat, protože tím významnou měrou přispěli k tomu, že budu již brzy promovat na matfyzu. Kombinované studium sice bylo organizováno hůže než na FEKTu, ale rozhodně mi dalo mnohem víc včetně akceptovatelných doporučujících dopisů k doktorskému studiu na univerzitě v TOP 100.
1