Přiznej anonymně!
0
0
Neznášam FSI. A tých učiteľov. Lezie mi to na nervy ako za všetko buzeruju a to správanie ako dôkazu človeka takmer rozplakať tými poznámkami akí sme neschopní a koľko z nás pôjde preč, viem ze to tak je , ale fakt to k psychike nepomáha. A najhoršie je to ako sa všetci mladý doktoranti navádzajú do Slovákov. To Vám fakt tak vadia Slováci???
0
0
0
Kamarádka je na FF MU. Jak vypadá její diplomka: přes nějaký web, udělá dotazník. Nechá to vyplnit pár desítek lidí. Výsledky dá do grafu, každý graf okomentuje. Odevzdává. Dostává výborné hodnocení. To je diplomka, že bych ji udělal s nohama na stole a ještě bych se rukou šťoural v nose.
0
0
0
Prestal som chodiť do Piccola (PPV) pre zvýšené množstvo primitívov z FP. Hotové panoptikum pózerov a bezodného primitivizmu. (Neviem, či "česť vynimkám" mám sem vôbec doplňať.)
0
0
0
Když jsem pracoval na závěrečné práci, tak jsem chodil hodně kalit. Jednou jsem kalil celou noc, až jsem usnul u pece...to byla moje největší kalba na VŠ. Tepelné zpracování..smysl života
0
0
0
Nikdy by mě nenapadlo, kolik trápení dokáže přivodit jeden vyučující ze stavebních látek na FASTu. Jsem studentka v prváku, člověk je rád aspoň za to, že najde učebnu D182 a do toho potká při suplu cvičícího, na kterého se stačí jen podívat a kalhotky padají ke kotníkům (a netvářil se, že by mu to bylo proti srsti). Podpis je k nepřečtení, na stránkách ústavu buď není vůbec, nebo je jedna z těch výjimek bez fotky, o případném profilu na fb nemluvě. A i kdyby, stejně bych neměla odvahu ho oslovit, bůh ví co na to školní řád atd.. Když nic jiného, aspoň mám díky tomuto přiznání další položku do výčtu prokrastinačních činností..
0
0
0
Aj takýto motivačný obraz možno nájsť na T10. ;)
0
0
0
Nedopatřením jsem si v jednom brněnském klubu spletl pánské záchody s dámskými. Přítomným slečnám jsem se poté vymlouval na to, že jsem zde provádel geocaching. Zajímalo je, co že to vlastně je a po chvilce povídání byly udiveny na tolik, že odmítaly uvěřit tomu, že jsem tu cashku jen tak spláchl.
0
0
0
Jak je na tom VUT se sexem na záchodech? Ať vím, na co se těšit.
0
0
0
Ve čtvrtek ráno potkávám na zastávce na Maliňáku jednoho pěkného kluka. Škoda, že se jen usmívá a pokukuje. Semestr skončil, dneska měl poslední šanci! :D
0
0
0
Za tři roky na FAST jsem nebyl ani na jedné přednášce. Když už jsem na nějakou zabloudil, tak jsem po chvilce odešel. Jen jednou se mi to podařilo až do konce a to kvůli holce, do které jsem byl a asi ještě pořád jsem zamilovaný. Nutno říct, že je to jen jednostranná záležitost. (a z přednášky i tak stejně nic nebylo) :)
0
0
0
V knihovně se nejí a nepije - jsem schopen do dodržet, ale mám vždy chuť to připomenout i těm osobám za pultem.
0
0
0
Poprosil bych všechny studenty 3.ročníku FEKTu, aby okamžitě přestali utajovat jméno dotyčného, který se v prváku na přednášce z BMTD zeptal, jestli bude na předtermínu to samé co poslední roky. Nejsem zastánce fyzických trestů, ale tomu studentovi bych nejraději uvalil řetězem po krku. Díky němu je třeba se na zkoušku naučit opravdu výběr z hoven.
0
0
0
Chtěl bych tímto poděkovat studentům na přednášce pana Kytýra, kteří sedí úplně nahoře, nedokáží držet hodinu a půl hubu a ruší tím tak přednášku. Jako by to nebylo tak hrozné už samo o sobě ;-)
0
0
0
Možná by KaMu stačil "Den, kdy si necháme všichni zvážit jídlo" aby ty porce byly konečně vyrovnaný. Někdy jsou ty rozdíly fakt markantní.
0
0
0
Zrovna mi jedna paní povídala, že studenti budou brzy brát plat za to, že chodí do školy EDIT: tak to prý platí jen pro zaměstnance Ať žije VUT mobil.
0