Přiznej anonymně!
0
0
na fektu mě sere jedna věc, a to ta že zaměstnanci si přechází z budovy na budovu zkratkou bočníma dveřmama na která mi nemáme přístup a studenti musí obcházet budou jak kkti v dešti nebo ve sněhu.
0
0
0
Kdybych měl někomu ukázat nejhezčí místo v Brně, určitě by to byl areál FIT VUT.
0
0
0
Jsem státní zaměstnanec a chodím se svojí přítelkyní, která studuje VUT, na obědy do menzy za studenské ceny :-)
0
0
0
Zvracel jsem na Purkyňových kolejích z posledního patra. Tímto se omlouvám všem poškozeným parapetům, které se nacházely v trajektorii letu.
0
0
0
Nejvíce mě potěšilo když jsem zjistil že Slováci musí nově v Brně platit za svoz odpadu :)
0
0
0
už mne FE(a)KT serou s těma rozvrhama... kdyždej semstr minimálně jeden předmět co má cvika a přednášku pondělí a pátek.
0
0
0
Miluji jak všichni nadávají na FBM anonymně i veřejně, ale když chci anonymně reagovat, tak příspěvek ani nezveřejní...
0
12
0
V autocadu jsem z recese vymodelovala vibrátor. Soubor byl nešťastnou náhodou odeslán jako semestrální projekt. Dostala jsem B s tím, že jsem neuvedla soustavu jednotné díry.
0
0
0
Nesnáším, když sedím uprostřed řady v aulách FEKTu a chytne mě potřeba na velkou. Je to na nadílku do kalhot, než ostatní zvednou stolečky.
0
0
0
Každý semestr si zapíšu sport, ale nikdy tam nechodím.
0
0
0
(FIT) No, soudě podle řádného zadání zkoušky je jasné, že si jeden odcházející garant jednoho předmětu, který se zaobírá algoritmy potřebuje užít ten pohled na počet studentů, kteří na zkoušce neuspěli. Díky, fakt dík.
0
0
0
Škoda, že zmenili pracovnú dobu Vazbiča. :( Do 20:00 to bolo super. Ale najlepšie by bolo, keby bolo nonstop. :D
0
0
0
Zavolal jsem na číslo napsané na dveřích od WC, kde bylo napsané "Zavolejte na tohle číslo, je to nadržená kunda". Zvedl to nějaký gay a chtěl po mě sex :-(
0
0
0
[Podnikatelka] Nesnáším tu holku z prváku, co vypadá jako Indka a pořád se hloupě ptá na přednáškách. Je důvodem proč (doufám, že jen já) nechodím na přednášky, kde by se vyskytuje.
0
0
0
Když někteří recenzenti hodnotí i hrubky v textech Bc, Mgr. a Ph.D. prací, tak jak to dělají u slovensky psaných prací?
0