Přiznej anonymně!
0
0
U jedeho predmetu na FSI mi cviciaci kvoli chabej semestralke nechcel udelit zapocet. isiel som na predtermin s tym, ze mi cviciaci zapocet este nezapisal. skusku som vtedy spravil za D a predmet mam absolvovany. cviciaceho som vtedy pekne nasral, ked som sa na semestralku vykaslal a zapocet z toho predmetu som nikdy ani nedostal :)
0
0
0
Chtěl bych tímto poděkovat studentům na přednášce pana Kytýra, kteří sedí úplně nahoře, nedokáží držet hodinu a půl hubu a ruší tím tak přednášku. Jako by to nebylo tak hrozné už samo o sobě ;-)
0
0
0
Moc se mi líbí jeden kluk z FITu, který bydlí na PPV.
0
0
0
Opravdu miluji všechny hlupáky, kteří pořád říkají, jak je VUT k ničemu a nic se tam nenaučí z oboru. Kdo chce, naučí se toho z oboru spoustu, kdo nechce, umí prd. Pokud vám VŠ nevyhovuje, běžte dělat dělníky, nikdo vás tam nedrží...... Ádijé :*
0
0
0
mám slabost pro strojaře.
0
0
0
Tohle není přiznání, ale kdybyste to zveřejnili, bylo by to super! Jsme VUT, tak doufám, že zahlasujete, abychom obhájili vítězství našeho krále z minulého roku! Jde o KRÁLE MAJÁLESU, takže šup, hlasovat, popis je v obrázku! PS: PŘECE SE NENECHÁME PORAZIT MENDELKOU!!! http://brno.majales.cz/kral/ramon-i/
0
2
0
trošku z jinačího soudku: jednou jsem si na dlouhé přednášce vzpomněl na základku a oprášíl jsem docela starý joke. Papírek s textem "na stropě je chleba" jsem nechal kolovat a smál jsem se při pozorování snad víc než na základce ...
0
2
0
Proč je na škole tolik slováků? Na slovensku nemají školy? :D
0
0
0
Na FSI na pánských záchodech, je nad jednou mušlí nálepka "monitorovaná mušle, močením odsouhlasíte online přenos" Pokaždé na to zapomenu a když si k ní stoupnu, nenápadně se přesunu k jiné. Co když je tam přeci jen skrytá kamera?
0
0
0
Král všech pajců Mário Lenčéš, by měl dostat nějakou medaili. Ave Mario!
0
0
0
Chtěl jsem studovat matematiku, ale hlásím se na FEKT. Doufám totiž, že jako inženýr budu mít víc prostoru se chovat arogantně k lumenům, kteří používají mozek jen jako výplň dutiny v lebce.
0
0
0
"O život môžme prísť rôzne, smrť je len jedna z možností.. Tou ďalšou je štúdium na FITe."
0
0
0
hhp
0
0
0
Naprosto mě štvou lidi, co pomlouvají podnikatelku a ještě víc mě štvou lidi, kteří ji akorát prochlastají. Zvládám školu, podnikat a ještě pracovat a z podnikatelky dobrých 5% využiju v praxi. Kolik % využijete vy ostatní? Notorici si pochopitelně svůj životní styl do života odnesou :)
0
0
0
Pokud je někomu trnem v oku kombinace batohu a obleku, tak začínám nosit výhradně batoh a oblek. Viva la revolución!
0