Přiznej anonymně!
1
0
Sere mě pořád dokola poslouchal, že podnikatelka je nejtěžší střední škola v Brně. Hlavně v těch chvílích, kdy se probírám tisícistránkovou knížkou, kterou potřebuju k blbé seminárce.
0
0
0
Ty toaleťáky na škole musel kupovat nějaký tyran. Vždycky mi to skoro ohobluje prd**. Nevím jak to můžou snášet ženský?
0
0
0
Studentům dávám vždy nejtěžší zadání písemek a snažím se, aby minimálně polovina z nich předmět neudělala.
0
2
0
Když jsem na včerejším Majálesu nějakému klukovi řekla, že chodím na FSI, tak se začal smát a řekl, že tam holky nemají co dělat. Zeptala jsem se proč a on mi odpověděl: "Protože strojařina je jen pro nás chlapy, tomu vy vůbec nemůžete rozumět". Později jsem ho viděla ve frontě na pivo a slyšela jak mu jeho kamarádka říká: "No však když ses na tu pajdu nedostal, tak to zkusíš za rok znovu ne?" Měla jsem sto chutí mu říct, že pajda je jen pro nás holky a že tomu on vůbec nemůže rozumět :)
0
0
0
Vždy, když se potkám se studentem MU Fakulty smažených sýrů a on mi řekne, na jaké téma dělá bakalářku, dnem i nocí usilovně přemýšlím, k čemu je ta jejich práce dobrá, ale nikdy na nic nepřijdu :(
0
0
0
Jsem hrozně rád, že po 3 letech na Fastu umím spočita objemy, obsahy všech těles ve vesmíru, zintegrovat a zderivovat každý písmenko v abecedě, ale ze stavařiny vědět uplný hovno...
0
0
0
Mimooborový předměty jsou na fektu humus, buďto to absolutně nepasuje do rozvrhu a nebo (pokud to do rozvrhu pasuje) tak to jsou totálně nezajímavý předměty, které si zapíše 6 studentů, typicky předměty kde se dělá problematika stará 50 let a všichni se nějak musíme tvářit, že je to strašně aktuální problematika a v praxi nejnovější trend.
0
0
0
Na dnešní zkoušce z kompetencí jsem si připadal jako žid v koncentráku, když jsem byl donucen místo jména a příjmení napsat své osobní číslo. (FP)
0
0
0
4. 2. 2015 DOD na FSI. Úsměvy, roboti, nanotechnologie, p*ičovinky. Nechápu, proč neřeknou o čem to studium je. Tři roky matematicko-fyzikálního pekla a to o předmětech z ústavu Mechaniky těles ani nemluvím. Pak těch pár procent zjistí, že se přes přijímačky nedostanou tam, kde chtěli.
0
0
0
[Purkyne] Do obchodu na B03 chodím nakupovat jenom kvůli té blonďaté prodavačce s rovnátky, vždycky mi pohled na ni zlepší den.
0
0
0
LinkedIn - zkušenosti jednoho doktoranda z FEKTu. Microsoft Office, Misrosoft Office Word, Misrosoft Office Excel ,Misrosoft Office Power-Point, TotalCommander, Windows XP, Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, LInux Ubuntu Linux Mint, PDF creator, Signal Processing, Matlab, Simulink, Maple, MathCad, PCB desing, Eagle Schematics, Eagle Board, Eagle CAM procesor (Gerber, EPS,...), Altium Desinger, Allegro, Pads, Mentor, Electronic simulation, PSPisce, Microcap, Ltspice, Yenka, Multisim, Programming, C++, C, Python, Perl, Pascal, Delphi, C#, VHDL, Java, LF measurement (Osciloscope, Multimeter, generator,...), HF measurement (VNA, generator, Spectral analyzer,...). IC desing, MCU, MCU AVR, MCU PIC, MCU ARM,CST Microwave, Ansys, Solidworks. Povím jedno - takové vemeno ve stylu "všechno od čeho jsem viděl ikonu je moje zkušenost" bych fakt nezaměstnal. Nehledě na ty chyby (...). Pak se někdo diví, že takovým lidem se studenti smějou?
0
0
0
failnul jsem předmět kde se stačilo 2x podepsat. P.S. a to som tam chodil :D
0
0
0
Přesto že už nejsem studentem VUT. Doslo mi stipendium. Investoval jsem je do sazek na mistrovství v hokeji. Dík :)
0
0
0
Milujem ten pocit, keď idem do menzy a všetky pohľady chalanov smerujú na mňa :) Som celkom pekné dievča študujúce na FCH a milujem svoje VUT! :)
0
2
0
Jsem z FA a na jekékoliv jiné fakultě mám divný pocit, protože na tolik lidí na chodbách nejsem zvyklý.
0