Přiznej anonymně!
0
0
Na 6tém patře B02 na Purkyňkách snad bydlí samí géniové. Neumí splachovat (kéž by někdo z nich po ránu slyšel tu uklízečku), neumí chlastat (děkuji všem bohům, že ono individuum vydrželo ještě o dveře dál, že přes to nemusím chodit) a míra jejich asociálnosti je natolik vysoká, že ani po druhé hodině ranní jejich hluk nepřipouští jakýkoliv život hodný spánku ve vedlejších pokojích, natož pak existenci té milé paní dole u vchodu.
0
0
0
Sere mě neskutečně festival hudba z deFEKTu. Ti sráči kvůli tomu zaberou parkoviště mezi T10 a T12 a my normální zaměstnanci tak nemáme kde parkovat, když vezmu v potaz i to, že parkoviště před T12 je také kompletně zaparkované. Proč si studenti ten svůj festival neudělají někde na zelené louce úplně mimo obytnou zónu. Kdo ten bordel pak bude zase uklízet, když ne oni.... NECHÁPU!!!!
0
0
0
Priznávam, že môj spolubývajúci je abstinent.
0
0
0
Zrovna mi jedna paní povídala, že studenti budou brzy brát plat za to, že chodí do školy EDIT: tak to prý platí jen pro zaměstnance Ať žije VUT mobil.
0
0
0
Jdu na FEKT na dálkový studium, doufám, že se tam seznámím s nějakou fajn slečnou : )
1
0
0
Ty zátarasy u FSI mě začínají pěkně štvát... To mám jako parkovat až u FEKTu nebo před přeplněnou A1, kde každou chvilku někdo někoho nabourá? Nechápu, čemu (nebo spíš asi komu, že ano?) tam ta auta tak strašně vadí...
0
1
0
Při mojí první písemce(z konstruování) na VUT (FSI) jsem byl šťastný, že jsem urval čtverku. Až pak mi došlo, že je to vlastně F.
0
0
0
Někdo je applista a někdo maplista....
0
0
0
Na statnice pujdu v obleku...a vezmu si k nemu batoh.
0
0
0
Vtipný, jak Holeš balí bývalku jen proto aby jsi vrznul v brně :D
0
0
0
Miluji tě mé VUT
0
0
0
Zítra jdu ke státnicím. Dám si naposled klasiku. Kvádro a batoh.
0
0
0
Ahoj spolužáci, chci se jen zeptat jestli někdo čirou náhodou nenašel nějaký klíče v okolí Purkyňovy menzy. Přiznání o hovně, vím, ale nevím kam jinam napsat, kde by si to prohlidli lidi z VUT. Díky :D
0
4
0
jednou jsem projel Paternosterem horni strojovnou a pri projizdeni se postavil na ruce. Ty pohledy lidi, kdyz jsem vyjel vzhuru nohama zpět, k nezaplaceni!
0
1
0
NIkdy jsem svému vedoucímu nevrátil materiály k bakalářce, protože se mi je podařilo pozvracet.
0