Přiznej anonymně!
0
0
Dneska mě dvakrát kontrolovali revizoři...milujeme 53 -_-
0
0
0
Do menzy na Rybkově chodím jenom kvůli těm dvou pěkným mladým kuchařkám a kvůli té staré babě na pokladně, kterou vždy něčím zkouším nasrat. Úspěšnost 90 % :D
0
2
0
Od té doby, co mi vyšlo přiznání sedím u ntb, mačkám klávesu F5 a narcisticky sleduju, jak u něj přibývají lajky
0
0
0
Vystudoval jsem FEKT a celou dobu jsem tak trochu opovrhoval podnikatelkou. Při práci jsem zkusil FP dálkově. Byl jsem přijat, ovšem studium bylo nad mé síly (na přednáškách jsem netušil, o čem je řeč). Dodatečná omluva - taky to není dávačka, jak jsem si myslel...
0
0
0
Dělal jsem se to ve výtahu na Purkyňkách. Nezapomenutelný zážitek, ještě když je v tom výtahu zrcadlo...doporučuji:)
0
0
0
Mám rád, když vidím jak to mají na Báňské velice "těžké" a kolik dokáží udělat zkoušek během jednoho týdne, bez učení během semestru :)
0
0
0
Nemohl bych studovat bez toho aniž bych měl v telefonu mapku FSI.
0
1
0
Po dopísaní bakalárskej práce som sa konečne poriadne vysral.
0
0
0
Místo učení na test si raději večer pustím Ordinaci.
0
0
0
Zamilovala jsem se do docenta přednášejícího Kryptografii na FEKTu. Jestlipak je přístupný aférkám se studentkami?
0
11
0
Lidi na koleji jsou fakt prasata. Močím si takhle jednou v kuchyňce do dřezu a koukám, že tam někdo nechal hromadu špinavého nádobí.
0
0
0
Baví se dva pražáci a jeden povídá: "Tak jsem ti byl v Brně, a jel jsem tou jejich šalinou." Druhý: "No, a jaký to bylo?" "No hele, je to jako naše tramvaj, akorát to jezdí po vesnici."
0
0
0
[Podnikatelka] Nesnáším tu holku z prváku, co vypadá jako Indka a pořád se hloupě ptá na přednáškách. Je důvodem proč (doufám, že jen já) nechodím na přednášky, kde se vyskytuje.
0
0
0
Fekt: Tak se přiznejte, kterej debilek vymyslel načítače značek v Blance, málem jsem dostala 5tis. Pokutu, jen tak dál inženýři, kamery na každej roh, načítače obličejů a evidence kolikrát kdo chodí srat, a ještě něco co zmerí velikost, hustotu, a frekvenci srani a posle to na Facebook, a kdyby to nebylo podle normy tak by se zablokovali dveře na záchod a pak by tam nalitla zasahovka.
0
1
0
Už mě opravdu začínají štvát přiznání všech těch znuděných lidí, kteří jen chlastají nebo se flákají (a to se jako necháte živit od rodičů za nic). Nevím teda co to máte všichni za fakulty, ale od tý doby co jsem na FASTu na Vodě jsou moji nejlepší kamarádi AutoCAD a excel.
0