Přiznej anonymně!
0
0
1-Click GPT-4 Vision CLONES $5k/Day Sites --- https://www.youtube.com/watch?v=_1Tt78oKxHo ---
0
0
0
Hey, I hope you're doing well. I wanted to let you know about our new BANGE backpacks and sling bags that just released. The bags are waterproof and anti-theft, and have a built-in USB cable that can recharge your phone while you're on the go. Both bags are made of durable and high-quality materials, and are perfect for everyday use or travel. Order yours now at 50% OFF with FREE Shipping: http://bangeshop.com Sincerely, Micah
0
0
0
Po celou dobu studia na FITu jsem se v CVT ani jednou nepřezul
0
0
0
zdravim, neviete niekto o stranke typu fektuska. cz ale k fakulte podnikatelskej, kde by som nasiel nazhromazdene materialy stare testy atd? diky vopred
0
0
0
Poslední dobou (v souvislosti s koronou) se mi nelíbí dělení studentů na slováky a ty ostatní. Proč by měli slováci mít jiný druh zkoušení a studenti z ČR ani nedostat možnost volby si zvolit stejnou formu? Ono pro někoho je těžké se dostat do Brna na 8:00, poté, co po všech slibech zrušil ubytování v Brně a bydlí dál než kdejaký slovák z Blavy. Navíc mě fakt štve, že slovák se vymluví na situaci, aby zkoušku dělal distančně a přitom za celou dobu neopustil Brno. Tohle prostě zavání diskriminací na základě státní příslušnosti.
0
0
0
Piloti, je pravda, že VUT podporuje ATPL teorii ? Je to v rámci studia?
0
0
0
Jsem Jon Snow z FSI, místo lásky ženy mého srdce jsem si zvolil povinnost vůči strojní fakultě
0
0
0
Přihlásil jsem se na EBEC 2020
0
0
0
Je tady nejaka holka která chce napsat za mě zkoušku z pružiny?
0
0
0
fast
0
0
0
Čtvrtým rokem studuji fakultu strojního inženýrství. Asi je to Stockholmský syndrom, ale do školy se čas od času těším a jsem rád, že studuji tenhle obor. Dnes jsem byl domluvený se svou slečnou že půjdeme na strojní veletrh. Byla to od ní dost oběť, protože studuje média na Masárně, ale šla se mnou. Sedím před Filozofickou fakultou MU a čekám na ni. Na sobě VUT mikina a kožená bunda. Rozvalím se na lavičce a zapálí si cigáro. A přijde přesně typ borce, kterého byste čekal na téhle fakultě. Svetýrek, bundička přes ruku, obří piercing v uchu a v nose, žluté ponožky vytažené až po konec zad, dlouhé vlasy, kšiltovka dozadu, náhrdelník z chirurgické oceli, bezdrátové sluchátka od Applu. Sedne si, dá si nohu přes nohu a s inteligentním výrazem kouří elektronku. Musím vám říct, že jsem rád, že jsem na VUTčku. Bych se tady podělal smíchy pokaždé co bych tu potkal někoho takovýhodle.
0
0
0
Zdravím holky z pátého bloku které se chodí sportovat k nám do sprchy
0
1
0
Zda sa mi ze fsiforum pomaly umiera tak isto aj vutroom, skupiny na FB su rozhadzane, tak som vytvoril discord server pre studentov VUT https://discord.gg/j9V6qhr kto chce, nech sa prida, snad sa nam to tam rozrastie, primarne som ho zalozil pre tohto rocnych prvakoch, nech si navzajom pomozeme :)
0
1
0
Nevěřím, že v dnešní době může mít instituce jako VUT informační systém jakým je Apollo. Nastupuji do prváku a z předcházejících zkušenosti s IS MUNI musím říci, že toto Apollo je fakt bída. Proč se některé věci dají dělat jen v Apollo? Proč v Studise není taková základna věc jakou je vyhledávání osob? Doufám, že Intraportal a studny v nejbližší době Apollo kompletně nahradí.
0
3
2
28. 5. 2019 18:30 Brno - Dominikánské náměstí Budu tam a co vy?
0