Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
Jeden semestr se mi nechtělo učit to, co bych se měl učit... Organika mě baví, ale z některých úst je to fakt nuda. A tak mě napadlo: "Lze hacknout něčí WiFi, když chci prostě mít net?!" Věnoval jsem tomu dlouhý čas zkouškového! Škoda, že z toho nebyla zkouška napříč semestry... Ale i dneska po několika stěhováních od kolejí po byty úspěšně hackuji své WiFi sousedy... Chudáci... Nepřipojuji se na ně přímo, ale přes router, který umožňuje WiFi WAN mode! MAC by byla zjistitelná... Ale kdo se dneska pokouší zjištovat MAC adresy, co využívají vaše připojení? O:) Navíc lze MAC adresu klidně pravidelně měnit... Jaká je obrana? Vypněte WPS a mějte složité WPA/WPA2 heslo!
0
1
0
Dobrý den, nabízíme pracovní příležitost (přivýdělek) studentům a absolventům VŠCHT ve zcela nové laboratoři pro testování analýzou PCR COVID testů. Práce je možná na DPP, DPČ nebo HPP. Sazba je min. 200 Kč / hodina nebo dle dohody. Nabízíme příjemné, přátelské prostředí v pražské laboratoři. Více informací do zpráv ????
0
0
0
Nejvíc svojí školu poznávám když hledám klučičí záchody.
0
0
0
Ahoj, vím že to sem asi moc nepatří, ale mám otázku. V jakém oboru bych našla nejlepší uplatnění? Analýza léčiv, biotechnologie léčiv nebo v biochemii?
0
0
0
Zachraňte svoji karmu! Můžete mi pomoc. Vyplňte PROSÍM můj dotazník k bakalářce. Zachráníte mě. Potřebuju nějaký odpovědi, jinak to nedam. Díky moc https://goo.gl/forms/lhAU80d8s7ZvEuof1
0
0
0
FPBT je plná vymaštěných šprtek, co všechno hrotí, ale ničemu pořádně nerozumějí
0
0
0
Ako to chodí s opakovaním ročníka? Môžem si spravene zápočty a skousky preniesť?
0
0
0
Študovanie na tejto škole ma pripravilo a všetko voľný čas a nadšenie z chémie ktoré som mal na strednej.... Keby viem že odo mňa niekto bude vyžadovať výpočty množstva ATP z každej metabolickej dráhy idem radšej na medicínu ako sem. (a to nehovoriac o aplikovanej štatistike)
0
0
0
Matika I je kulový oproti anorgáně I.
0
0
0
Co se stalo se Jakešovým uchem?
0
0
0
Všichni přemýšlí nad tim, jestli je Záruba teplej. Je tu někdo, kdo to ví???? Po těch letech už to chceme rozlousknout!
0
0
0
Chci varovat všechny své spolužáky před tímhle úchylákem http://facebook.com/profile.php?=73322363 Je úplně tupej, agresivní a je to děsný prase.
0
0
0
Jsem na VŠCHT již šestým rokem, ale stále jsou na škole a v jejím okolím místa, která pro mě zůstávají opředena tajemstvím. Namátkou: - teprve před rokem jsem se kupříkladu poprvé dostal do prostor jistého nejmenovaného ústavu na půdě áčka a do krystalových sbírek, přičemž jsem měl pocit, jako bych cestou prošel labyrintem a bál jsem se, že se již nevrátím domů k mamince. - rovněž nástavba X pro mě ještě před několika měsíci byl jen abstraktním pojmem, s nímž jsem se setkával na cedulkách po chodbách béčka a teprve nedávno jsem zjistil, že na půdě béčka se nachází zcela nový svět! - a to radši ani nemluvím o tom, že mi trvalo šest let, než jsem vůbec zjistil, že existuje i 4. patro na áčku. - mým hlavním cílem nyní není dokončení doktorátu, ale prozkoumání dosud neprobádaných končin naší školy - zejména obou suterénů. Bojím se však, že narazím na obřího tříhlavého psa a zahynu potupnou smrtí.
0
0
0
Celým studiem na VŠCHT proplouvám zcela bez problémů, sbírám převážně áčka a všechny zkoušky jsem složil na první pokus. Studium sice neflákám, ale rozhodně učení nevěnuji nějaké enormní množství času. Přiznávám, že mi studium na této škole připadá docela lehké a rozhodně na to nejsem nijak pyšný, ani se nad jiné studenty nepovyšuji. Vždycky, když se spolužáci baví o svých neúspěších při zápočťácích či zkouškách nebo o tom, jak se na zkoušku šprtali dva týdny (přičemž já jsem se na ni naučil za týden vlažného učení), stojím vždy stranou a bojím se čímkoliv přispět do diskuze, protože nechci být za namyšleného ko**ta. Nakonec za něj stejně jsem, protože, když se mě tito spolužáci zeptají, jaká byla ta či ona zkouška nebo test, nevím, co jiného jim odpovědět, než "v pohodě", přičemž vzhledem k mým nevalným komunikačním schopnostem ze mě pod tíhou okamžiku vyleze něco jako "To musí dát každej trouba, haha!"
0
0
0
Milý kolegové, studium doktorátu není žádný med. Tento těžký úděl a zpackaný život je mimo jiné spojen s pedagogickými povinnostmi, kdy člověk spatří studijní mašinérii i z druhé strany. Takový doktorand se musí naučit zachovat kamennou tvář, kterak vidí svěřence při činnostech, za které by se nestyděl ani oblíbený youtube kanál failarmy. Doktorand musí být též těžký flegmatik a nezaškrtit Vás, co se omylem propíšete testem na začátku laboratoří. V neposlední řadě musí také správný doktorand pít s čajem doporučené množství bromu, zejména pokud je kruh složen výhradně z děvčat, která má něčemu novému naučit. Ale aby to nevypadalo, že si jen stěžuji. Má to i své výhody. Například má každý ústav vyhrazeno takzvané zápočtové kanape pro případy, že výsledky testu/laboratorní úlohy nesedí s požadovaným hodnocením dané studentky.
0