Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
sex
0
0
0
SPVHD | Stojíme za tím ve Varech vybudovat trolejbusové tratě. Lázeňské a hlavně hlavní krajské město má sice lanovky, ale bezvýfukovou městskou dopravu si zaslouží také. Dále by to chtělo upravit dopravní systém pro celý Karlovarský kraj. Chceme se zapojit do připravovaného projektu Vary card, Vary ID. Dále připrav pro dvě trolejbusové linky a realizaci v letech 2027 až 2039. Více informací na spvhd@seznam.cz. Máme také zájem o propojení trolejbusy města Cheb a Františkovy Lázně.
0
0
0
Do Karlových Varů, Chebu a Františkových Lázních to chce dostat trolejbusy. Sdružení přátel veřejné hromadné dopravy se také touto cestou ptá na váš názor spvhd@seznam.cz a šiřte prosím tuto informaci dále mezi své blízké. V Chebu chceme mírně pozměnit značení linek trolejbusy z čísel 1 až 9 a autobusy městské z čísel 10 až 19. Věříme, že by mohly existovat trolejbusové linky 2, 5, 6 a 8 a autobusové linky 10, 11, 14, 17 a 19.
0
0
0
Proč na mě koukají starší chlapy jako by mě chtěli,ale ty mladší mají zájem jen v cigaretách nebo takových dámičkách
0
0
0
Někdo sex vary je mi 17 hledám holku 15+
0
0
0
Chodím v dámském latexovem catsuitu po kolonádě a v zadečku anální kolík
0
0
0
Kurva já tak miluju tu pražskou rozmanitost, holky všech zemí na jednom místě, výstava prsou na každým kroku, Praha je Praha No ????
0
0
0
Tiborek je OP :-)
0
0
0
Mrtvo...
0
0
0
Dneska mně poprvé někdo někam nepozval kvůli tomu že jsem diabetik a nemůžu pít, a že by to vypadalo špatně že všichni pijí pivo a alkohol a já se bavím s minerálkou. Je mi z toho celkem smutno.
0
0
0
Nesnáším kretény co vysedavaji po kavárnách a čumí mi na nohy ,prsa, zadek....taky mi vadí když muž nemá odvahu mě pozvat na kávu a servírka mi řekne , vaši kávu už mám zaplacenou a srab naproti od stolu se usmívá jako bych to kafe snad zaplatit chtěla . Vydělá na tom vždy obsluha ,protože ji stejně peníze nechám na stole . Pokud nemáte pánové koule pozvat holku a riskovat ze řekne ne pak na laciná gesta chytnete jen laciný úlovek
0
0
0
Někdo ven u Sokolova?
0
0
0
kradu sourozencum sladkosti vždy , když se naskytne příležitost aby mě naviděli že chodím k nim do pokoje...
0
0
0
Milují latex catsuit a latex fashion (rubber) jsem úplně mokrej z toho vážně to tak milují
0
0
0
Si tu poblizku nejaké DnB akcie?:)
0