Přiznej anonymně!
0
0
Kdo nepodváděl na FUVA je asi úplný debil
0
0
0
https://ct24.ceskatelevize.cz/regiony/2657408-ostravska-univerzita-odlozi-jmenovani-dekana-lekarske-fakulty-prosetri-udajne - Jsem nesmírně zvědavá, jak tato kauza dopadne. Znám pozadí a proto doufám, že pravda zvítězí.
0
0
0
Jezdím ze školy i o půl hodiny později, jen abych se vyhnul spolužákům. Ne že by byli nepříjemní. Jenom je nemám rád.
0
0
0
Nějak tomu přestávám rozumět... Vláda slíbila, že od ledna přidá jak učitelům, tak také doktorandům. Nevím, jak jsou na tom učitelé, doktorandské stipendium za leden ale bylo stejně symbolické, jako všechna předchozí. Vysvětlí mi to někdo?
0
0
0
TY ZASRANEJ CURAKU VOLE PICO ZDRZUJES TU FRONTU VOLE
0
0
0
Myslím si, že studium na OSU je již v prvním ročníku dostatečně nudné, nezáživné a demotivující v jakémkoli pokračování dále. Ten nezájem ze strany profesorů je děsivý, hlavně, co se týče nějakých skutečných nových znalostí na univerzitní úrovni. Leckterá odborná škola zvládne naučit toto za rok, OSU mi připadá jako hodně blbá náhražka vysokoškolského studia. Bohužel. Mou motivací pro zbývající roky je pouze sepsání bakalářky a získání titulu, vše ostatní mě obchází...A budu ráda, když ten titul budu mít, akorát nebudu uvádět raději z jaké univerzity, jelikož mi nepřijde důležité zmiňovat nějakou OSU jako alma mater, když to tak stejně necítím.
0
0
0
Prohledal jsem kvůli Tobě celý portál. Ale nenašel. Tak jsem Ti chtěl říci, že Ti to moc slušelo a doufám, žes' tu zkoušku zvládla lépe, než já...
0
0
0
Tak nevím, jestli se mi to zdá nebo na praxi (sociální práce) po nás chtějí zbytečně moc úkolů (a některé jsou zvláštní) + veškeré to zpracování - prostě víc papírování než praxe
0
0
0
Hrozně se mi líbí jeden doktorand na PřF - je děsně sexy.. Nejhorší je, že mě učí - jak se člověk pak má soustředit na studium.. :D
0
0
0
Nejlepší pařby jsem zažila během studia na OSU!
0
0
0
Hodiny na katedře romanistiky jsou tak nudné, že mám pocit, že uhnívám zaživa :-/
0
0
0
Udělal jsem všechny zkoušky napoprvé. Chyběly mi jenom státnice a samozřejmě obhájit bakalářku. Nedostudoval jsem. Proč? Tuto školu udělá každý blbec. Stačilo se podívat na studenty v mé třídě, ale i o ročník výš. Moje sestřenka s výučním listem prodavačky a následnou maturitou, tuto školu v pohodě dodělala. Osobně jsem to bojkotoval (moje vlastní přesvědčení a osobní protest proti udělování titulů na základě docházky). Mám se dobře, vydělávám dost i bez titulů z OSU.
0
0
0
Prvním rokem jsem studoval na VŠB. Celkový přístup na OSU se mi zda o mnoho lepší a prostředí na mě působí více sympaticky. Musím říct, že jsem spokojen téměř se vším o mnohem více než kdysi na VŠB. Jedna výjimka tu ale existuje, mladý homosexuální učitel na katedře romanistiky, je pro mě zatím nevysvětlitelným jevem této školy. Neříkám, že je to špatný učitel. Ale když například nechá na tabuli slide o 5 řádcích na 10 sekund a zeptá se, už to máte? My odpovíme ne a on, co tam na těch pár slovech, tak dlouho píšete: to mě vážně dostává.
0
0
0
Nechápu jak se polovina mé třídy mohla vůbec na ten obor dostat...někdy se na ně dívám a říkám si jak můžou být tak hloupí a přesto udělat ty příjmačky
0
1
0
Mám plné zuby "dam" ze studijního na FF. Otevírá se mi kudla v kapse pokaždé, když si jdu pro potvrzení o studiu. Ochota nulová, přístup ke studentům naprosto příšerný a dle jejich povýšeného chování by jeden čekal, že jsou všechny minimálně doc., případně vymyslely lék na rakovinu.
0