Přiznej anonymně!
0
0
TO NENI PRAVDA! Vy věřící jste úplně bez důkazů věříte ve slepou víru život je prostě život
0
0
0
Bůh existuje
0
0
0
Hello there Do you have time to brush your dog's teeth every day? Let your dog clean his own teeth with our dog dental care brushing stick. Made of eco-friendly natural rubber, this toothbrush is sturdy. The soft design is safe for your dogs' gums and helps to clean their teeth and protect them from oral diseases and dental decay. Act Now And Receive A Special Discount! Click here: https://dogcare.center Sincerely, Lane
0
0
0
Ahoj, libi se mi muj ucitel. Věkově ideál pro mě. Co mam delat?
0
1
0
Při zkoušce ze statistiky mi bylo vyučujícím vyhrožováno pistolí #PřF
0
0
0
osu je dobrá hra...
0
0
0
Ahoj, Chci se spíše zeptat - je na škole nějaký LGBT spolek nebo něco takového? Prostě by mě zajímalo, jestli tu nějací lidé z LGBT+ studují...
0
0
0
Pořád mě dostává, že docent David vypadá jako Jindřich Šídlo...
0
0
0
Stáhnul jsem si skin a od té doby sem začal pravidelně masturbovat a nevím jak přestat, abych měl ten skin furt (skin se menuje sizarri_tv)
0
0
0
Místecký je evidentně těžký exhibicionista, chápeme ho, ale fakt nemusíme jemu ani té jeho buchtě vidět až do krku.
0
0
0
Kdo nepodváděl na FUVA je asi úplný debil
0
0
0
https://ct24.ceskatelevize.cz/regiony/2657408-ostravska-univerzita-odlozi-jmenovani-dekana-lekarske-fakulty-prosetri-udajne - Jsem nesmírně zvědavá, jak tato kauza dopadne. Znám pozadí a proto doufám, že pravda zvítězí.
0
0
0
Jezdím ze školy i o půl hodiny později, jen abych se vyhnul spolužákům. Ne že by byli nepříjemní. Jenom je nemám rád.
0
0
0
Nějak tomu přestávám rozumět... Vláda slíbila, že od ledna přidá jak učitelům, tak také doktorandům. Nevím, jak jsou na tom učitelé, doktorandské stipendium za leden ale bylo stejně symbolické, jako všechna předchozí. Vysvětlí mi to někdo?
0
0
0
TY ZASRANEJ CURAKU VOLE PICO ZDRZUJES TU FRONTU VOLE
0