Přiznej anonymně!
0
0
Je tu někdo, kdo použil zapisovou propustku na Angličtinu? Zajímá mě, zda to jde :D díky
0
0
0
Tak přiznejte se... Kdo z Vás sejmul u FAVky tu novou závoru při výjezdu z parkoviště...? Dostanete ode mě pochvalu! Protože mi tam ty závory pěkně serou. Jenom prosím příště sešrotovat úplně, díky.
0
0
0
Úplně luxusně vyobrazené je studijní oddělení a další kauzy ZČU v knize Plachetnice z Božkova. Vyšla nedávno, bohužel je to jenom e-kniha do čtečky. Jde stáhnout na www.kriminalniplzen.cz. Řvala jsem smíchy hlavně u třetinového systému. :-)
0
0
0
Budu volit profesora Drahoše.
0
0
0
Zamiloval jsem se do Ing. Hromádkové, naší angličtinářky na FEK.
0
0
0
Cau vsichni :) Priznavam, ze dnes 2.9. Jsem byl ma festaku LetoFest v Plzni a mam tu takovou mensi zahadu, hledam ze dneska brunetu (22 let) co studuje ekonomku a se kterou jsme se dali do reci pod velkym stanem a nejak jsem zapomel si rict o kontakt. Byli jsme se pak projit na chvili mimo areal a pak jsem musel pryc. Ty-bruneta, 22 let, svetla bunda, bydlis v Plzni, studujes ekonomku a byla jsi tam s kamaradama. Ja-cerna cepice, cery kalhoty, cerny boty a komicky modry svetr. Tak snad te tady najdu, kdyz tak hod like nebo koment a pridam si te :)
0
0
0
Dříve jsem nechápala proč se tvrdilo, že spolu soupeří Jihočeská univerzita a Západočeská ohledně úrovně a říkala jsem si, že to je nějaká hloupost - usuzujíc z faktu, že školy přece nejsou ani ve stejném městě a dělí se o obdobné pojmenování. Když jsem ale viděla, že lidé, kteří neměli šanci se dostat na JČU, avšak na druhou stranu nechtěli nastoupit na VŠTEodpad, šli na ZČU a pak se tím všude chlubili, aby zamaskovali neúspěch s Jihočeskou, pochopila jsem.
0
0
0
Sice to není vtipné, ale ať se můžou prvaci 2017 spojit, pokecat aby jsme věděli s kým budeme na kolejích a s kým budeme po večerech sedět v hospodě. Díky ! www.facebook.com/jestenechcidoprace
0
0
0
Přesto, že jsem přijatá na fduls, bojím se tam nastoupit.....
0
0
0
V září nastupuju do prvákům na FEL. Mám z toho obavy. Stěhuju se na kolej a nikoho tam neznám. Obávám se, že můj spolubydlící bude naprostej vymaštěnec. Někdo nějaký tipy, jak se seznámit?
0
0
0
Jako většina studentů, i já musím při denním studiu pracovat (ať už si kombiňáci myslíš, co chtějí :D). Občas ale ve škole řeknu, že jsem v práci, v práci řeknu, že jsem ve škole a ve skutečnosti si válím prdel doma a dívám se na seriály.
0
0
0
jsem zvyklá, že během státnic potkávám zkoušející v Uchu, ale aby nám následující den pozvraceli dámské záchodky na fakultě, tak to jsem nečekala
0
0
0
Skládám rapy na přednášce z matiky
0
0
0
:)
0
0
0
po hrozné kocovině jsem rozhodl, že se vykašlu na zápočtový test a zůstanu v posteli, pár dnů později koukám na stag, že mám zápočet, tak jsem si tu kocovinu zopakoval, kdyby náhodou
0