Přiznej anonymně!
0
0
Můj sen je lízat mladé holce pipku až by se udělala.
0
0
0
Zlomená noha a v sádře zase není tak hrozný. Doma ani ve škole přes prsty u sádry ponožku nenosím. Chodit jsem se už naučila. Používám hadr na podpatek jen doma kdy si ho vždycky otřu. Zima na prsty občas přes tu ponožku je taky. Linka 25 bývá často narvaná ráno a odpoledne, že to někdy musím vystát. Už za 10 dní se s ní asi rozloučím.
0
0
0
HOLKY CHCETE BÝT VÍCE SEXY ZKUSTE SI NOŽKU ZASÁDROVAT VÍCE NA MUDR . FOX @ SEZNAM . CZ VÝBORNÁ DOSTUPNOST VEŘEJNOU DOPRAVOU, ODBORNĚ PROVEDENÁ FIXACE PŘÍMO V NEMOCNICI, NA PAMÁTKU MOŽNÁ DOMLUVA NA FOCENÍ, MINIMÁLNÍ DOPORUČOVÁNÁ DÉLKA NOŠENÍ 3 DNY PÁTEK - PONDĚLÍ, MAXIMÁLNÍ DOPORUČENÁ DÉLKA NOŠENÍ 18 DNÍ, FRANCOUZSKÉ HOLE LZE BEZPLATNĚ ZAPŮJČIT. DLOUHODOBÁ SPOLUPRÁCE JE TAKÉ MOŽNÁ.
0
1
0
Uznávám pouze jediného pravého vůdce Adolfa. Hildegarda z Berlína
0
0
0
Ahoj, toužíš-li po sádře na noze chodící s podpatkem (SLWC cast) i nechodí (SLC cast) rádi Ti ji natočíme. Dej nám prosím vědět na mudr[tecka]fox[zavinac]seznam[tecka]cz cena za fixaci je 650 korun + podpatek 100 korun, zapůjčení francouzských holí zdarma + vratná záloha 350 korun jsme z jižní Moravy s dobrou dostupností veřejné dopravy. Fixace probíhá odborníky přímo v nemocnici.
0
0
0
Nechápu, jak někdo v 15 může řešit, že se ještě nelíbal nebo že nemá kluka. Sama jsem poznala svou lásku ve 20, prožila jsem s ním své poprvé a klape nám to už skoro dva roky. Nemůžu si náš vztah vynachválit. Pokaždé, když ho vidím mě to nutí k úsměvu, vždy jsem tak hezky nervózní a nemůžu se ho dočkat. Myslím, že na každého někde čeká ten pravý, né každý ho potká už v 15 a vyplatí se počkat.
0
0
0
Můj sen je lízat mladé holce pipku až by se udělala.
0
0
0
občas když jsem sama doma tak si prstím, je mi teprve 10 let a zajímalo by mě co by se stalo kdyby mě načapala mamka
0
0
0
Jsem kluk
0
0
0
Úplně nesnáším,když napíši klukovi na messenger zprávu,on si ji zobrazí,ale neodepíše :(
0
0
0
dnes jsem vykouřila svému kámošovi. Udělal se do 5ti minut. Buď to dělám sakra dobře nebo nemá žádnou výdrž...
0
0
0
Můj sen je odpanit a zaučit (15let)mladou nezkušenou holku, problém je kde ji sehnat a taky to, že jsem starší.
0
0
0
Ráda se slikam na veřejnosti
0
0
0
Přítel nechce dělat predehry.. Už skoro dva a půl roku jsem neměla orgasmus..
0
0
0
Chtěla bych se vám přiznat. Masturbovala jsem, už několikrát. Strašně se za to stydím a vadí mi, že tak hřeším. Rozhodla jsem se s tím přestat a někde se vyzpovídat. Sice je to příjemné, ale připadala jsem si nechutně.
0