Přiznej anonymně!
0
0
S přítelem jsme spolu dohromady 10 let.Z toho 2 roky manželé.Dítě spolu nemáme. Začínáme si lézt na nervy, respektive on mě. Obzvlášť je na zabití,když má své dny.Jen co vstane,prudí,provokuje,nadává.. prostě jen tak.Nemá důvod.Shazuje mě a ponižuje.Říká mi jak jsem na hovno, přitom se tu můžu přetrhnout a stejně je to málo.Řekne, že se chce rozvést a za půl hodiny je zase normální a zase mě miluje.Není to nějaká porucha? Říkala jsem,že by nebylo špatný,kdyby si zašel k psychiatrovi. V normálním stavu mi řekne,že by měl a když má "své dny" tak je on normální a já bych se měla léčit.Už to s ním začínám vzdávat,ale mám ho ráda,jen mě tohle neuvěřitelně odpuzuje a on se mi vzdaluje čím dál víc a už nevím co mám dělat.Dřív takový nebyl,až poslední rok je takový.Mluvit s ním nejde,nebere nic vážně,jeho slova nemají žádnou váhu.Co mám dělat?Mám jít opravdu sama k psychiatrovi?Možná k němu,díky manželovi mám nakročeno já sama.Jinou nemá, tím jsem si 100% jistá. Neměl by ani kdy.
0
0
0
Svého přítele jsem poznala v době kdy jsem byla drogově závislá. Že začátku vztahu jsme si jen psali a já poprvé v životě poznala hodného a milého člověka. Začla jsem k němu něco cítit. Když jsme se po 4 měsících poprvé viděli nebyla to z mé strany taková ta láska na první pohled, ale byl velmi milí a pomohl mi zbavit se drogové závislostí. Teď jsme spolu 11 let a máme spolu 4 letou holčičku. Vím že mě miluje a můžu se ve všem na něj spolehnou a udělal by pro nás cokoliv. Jenže já ho nemiluji. Mám ho ráda a jsem mu vděčná za to co mám,. Přesto všechno jsem mu byla několikrát nevěrná a i když mi na to dvakrát přišel a vše odpustil nemůžu si pomoct. Chybí mi ten pocit někoho milovat a ta touha být s ním v posteli. Nevím co mám dělat. . Vím jak se přítel trápí i když to nedává na sobě znát a já ho nechci ztratit, ale když budu bez lásky budu se trápit zase já.
0
0
0
Ahoj hledám kluka z omegle.com???? 180 cm vysoký, černé vlasy hnědé oči.. Sportovec z Olomouce ???????? snažil se něco říct a zrovna mi naprosto nevhodně klekl mobil... Takže... Tohle je prostě promiň ????
0
0
0
Ahoj, chceš mít nožku v sádře? Stačí napsat Ivaně Vaňáčové na e-mail má ho ve tvaru jméno tečka příjmení zavináč seznam tečka cz. Fixace probíhají přímo v nemocnici na sádrovně. Termín lze domluvit kdykoliv ve všední dny. Cena 550,- Kč za SLC cast (nechodící) nebo SLWC cast (chodící)
0
0
0
Ahoj, chceš mít v září nohu v sádře? Ozvi se nám na ivana.vanacova@seznam.cz a my Ti jí natočíme za přijatelnou cenu! Jsme z jižní Moravy, ale s velmi dobrou dostupností. Fixace probíhá odborně přímo na sádrovně v nemocnici. Dohoda možná kdykoli pondělí až pátek 7:00 - 19:00. Cena 550,- Kč za SLC cast nebo 750,- Kč za SLWC cast. Prosím v žádosti poskytněte jméno, telefon, věk, SLC / SLWC, termín návštěvy děkuji, ozveme se brzy. Zálohy nevyžadujeme, ale jsou možné.
0
0
0
Ahoj, jmenuji se Ivana a je mi 23 let žiju na jižní Moravě a ano když jsem si v 19 letech na schodech poranila nohu přesněji kotník a dostala sádru, začala se mi moc líbit a každé 2 roky si jí nechám dobrovolně natočit. Pokud nic nebudu mít zlomeného tak mi do budoucna zdravotní komplikace nehrozí. Jen bych neměla nožičku příliš namáhat. Líbí se mi když mám pevnou obuv a zasádrovanou levou nohu s volnými prstíky. Myslím si, že se hodně klukům s tímto doplňkem líbím. Jestli také toužíš po sádře tak se ozvi na ivana.vanacova@seznam.cz nic neriskuješ peníze dopředu nechci, všechno to domluvím. Sádru získáš přímo v nemocnici na sádrovně a k nemocnici jezdí autobusy. Potřebovat budeš jen volný čas, berle nejlépe francouzské hole a 600 korun. Pokud chceš zajistit focení tak i to je možné, vychází cenově za 800 Kč.
0
0
0
ahoj je mi 13 let a ve svych 9 letech jsem si dokazala obliznout picku a delam to doted, jsem retardovana?
0
0
0
Jednou když sem bila v táboře,jsem spoznala moc hezkého rebelského kluka.Jednou v noci kolem 22:13 mně pozval do jich chatky.Rozuměli sme si,prišli I ostatné dívky z druhých chatek. Seděli jsme na gauči a řekl " Já bi jsem vám tak chtěl vuykouřit cikule"Já jsem mu pak řekla že či by mi nechtěl vikouřit a on na to "S radostí"Pak si sedl na kolena-svlékl mi gatě i kalhotky,a začal mi to tak jakoby žužlat,ale intímněji.Já jsem se jete víc rozkrojíme.(Dělal to ze předu).Dělá mi to vlastně pořád.Někdy mi to tam i pohladí.Mooc se mi to líbí.
0
0
0
Ahoj, chceš-li nožičku do sádry napiš mi prosím [seven][nine][zero][eight][eight][eight][zero][zero][one] provádíme SLC cast nebo SLWC cast. Berle je nutné mít vlastní, doporučujeme francouzské hole. Termín možné domluvit na srpen ve všední dny buď dopoledne 7:00 - 13:00, odpoledne 14:00 - 19:00, cena 550,- respektive 750,- Kč, k areálu jezdí MHD, provádíme fixaci přímo na sádrovně v nemocnici, jsme z jižní Moravy.
0
0
0
můj sen : nechat se op*chat bandou ukrajinců / rusáků
0
0
0
Mám ráda obřezané kluky
0
0
0
Ahoj, nabízíme fixaci ruky nebo nohy, umíme různé typy. Stačí se jen ozvat na ivana.vanacova@seznam.cz a dohodnout si termín návštěvy, natočení je otázka 10 minut. Vše probíhá v nemocnici na sádrovně. V případě sádry na nohu nutné vlastní berle, dobrá dostupnost MHD.
0
0
0
Ahoj, chceš-li mít dobrovolně sádru stačí se ozvat. Vše záleží na domluvě, požadujeme věk 18+, vlastní berle, fixace probíhá přímo na sádrovně v nemocnici, dobrá obslužnost MHD, zkušenosti vítány. Chceš-li mít také fotky na památku i to je možné domluvit. Minimální délka nošení doporučená 3 dny, nejdéle 18 dní s možností převáží, lékařské potvrzení nevystavujeme. V případě oboustranné spokojenosti možnost dlouhodobé spolupráce. V případě nutnosti anonymita zaručena. Na podpatek je možné došlapovat nejlépe až po 24 hodin od natočení sádry. Z Prahy se k nám dostanete za 4,5 hodiny, natočení sádry je otázka 10 minut.
0
0
0
S bratom máme obja 16 a ešte sme nemali sex.Tak sme si vyskúšali pohrať sa s pipíčekom a cikuľkou.On mi prstom ohmatal všetky strany.Ja som mu všetko postláčala.A zrazu sa mu pipík vystrel a on mi povedal že cikuľku už mám vlhkú:(Obaja sme sa pritlačil k sebe a cikali sme do toho druhého.Prišlo to,vifajčila som mu.On si sadol na stoličku a vravel"VIAC,VIAC!"Za odmenu aj on mne.Cikuľku som si cítila veľmi.Otočila som sa a on sa mi pohral so zadkom.Potom som ho požiadala nech mi to ružové ešte pofúka a ohmatá.Robíme to každú noc vo vani.
0
0
0
V škole ma môj frajer požiadal,nech pôjdem s ním na záchod-vraj mi tam niečo ukáže.Chce posunúť náš vzťah a prišlo na nechcený SEX.Povedal nak sa vyzlečie.A hneď ako videl moju cikuľu,ki ho tam strčil.Bez váhania.Ja som si to taktiež užívala.pptom mi povedal že skúsime napodobniť porno.Ja som súhlasila.Ale nevydržal to.............ZVLIEKOL SI NOHAVICE PRED DOMOM A ZASE MI HO TAM STRČIL.POVEDAL"do akej strany ti to je lepšie?"JA SOM POVEDA.A NECH SI VYBERIE.CHITIL MI ZADOK A STLAČIL MI HO.JA SOM MU POTOM VIFAJČILA.A TO VŠETKO PRED DOMOM KDE NÁS VŠETCI VIDELI. I
0