Přiznej anonymně!
0
0
Po téměř šestiletém vztahu se se mnou teď již bývalý přítel rozešel po messengeru. Neřekl mi důvod, jen ať se vystěhuji z bytu co nejdříve. Kluci co se neumí rozejít ani z očí do očí, jsou u mě největší odpad. Hlavně když nám není 10 a není to jen láska na 3 dny.
0
0
0
Ahoj je mi 15 a jeste jse neme ani jednu holku a tejsem tlustej ani zlej
0
0
0
Ahoj. Můj mladší čtrnáctiletý bratr se mi posmívá kvůli výšce. Já mám asi přes 161.cm tak nějak jsem měřila na konci června, ale nemáme metr. "Ty si fakt divná holka" "To je ale ostuda" "Že se nestydím" "Sedmnáctiletá holka a mně je čtrnáct a jsem o hlavu větší" Není bratr nějaký divný? Já jsem přeci holka a rozhodně není ostuda měřit méně, než můj o tři roky mladší bratr. Jsou i menší lidé, kteří za svou výšku nemohou. Toje jako by malým lidem říkal: "Že se nestydíte za svojí výšku."
0
0
0
Začíná na mě štvát jak někteří kluci ze všech holek dělají kurvy a ze svého druhu hrozný andílky, ale jako do píči. Ne všechny jsou kurvy a ne všichni kluci jsou andílci. Svýho kluka jsem nikdy nepodvedla zatím co on nemá problém psát holkam jak by je ohnul. A to, že nějaký čurák napsal, že by nás měli za podvod zabíjet jako v Afrika je jen malej zakomplexovanej kokot, protože žádný holce nestojí za to, aby s nim byla. Měli by se už někteří takový dementi vzpamatovat a přestat ze sebe dělat nevinný kuřátka
0
0
0
Mám nejlepšího kamaráda, je mi s ním strašně dobře, mám ho ráda, ale není týden, kdy bysme se nepohádali, většinou za všechno můžu já,protože například mu údajně lžu, vymlouvám se a tak (i když to není pravda, ale on si to nenechá vymluvit). Dost mě tohle všechno trápí, ale vždycky se nějak usmíříme a je to zase nachvilku úplně suprový, ale pak to začne zase znova, bojím se, kdy tenhle kolotoč skončí a už se nikdy nebudeme bavit. Nespíme spolu, jen si někdy dáme pusu, není v tom nic víc. Bráním sama sobě se do něj zamilovat, ale i když mě někdy tak strašně sere, mám ho ráda a teď se bojím, že ho mám víc než ráda, nechci mu to říkat, protože vím, že bych tím všechno pokazila. Sorry, potřebovala jsem to nějak ze sebe dostat.
0
0
0
Nedokážu se v klidu vysrat, když vim, ze to někdo možná uslyší.. bojim se upustit prd, protože pak rezonuje v míse a veškerý obsah hlasitě žbluňká.. když jsme s partnerem na dovolené, můžu jen když ho pošlu, aby šel napřed, nebo když na zachodech u bazénu nikdo není.. a když je, tak sedim na míse a čekám, než všichni odejdou
0
0
0
Když mám krámy, nerada spím u přítele, protože mám strach, ze budu muset řešit ten trapas, když proteču.. nevím, jak to budu dělat, až spolu budeme žít
0
0
0
Prosím, koukněte se na můj blog https://anicciny-myslenky.webnode.cz/
0
0
0
LIDI SAKRA DĚLEJTE!!!SAKRA FAKT ZAČNĚTE NĚCO DĚLAT...DĚLEJTE VŠECHNO CO NEJLÍP!!!DEJTE SE DO KUPY A NEBO DRŽTE HUBY A NEŘEŠTE DÁL POTŘEBNÝ VĚCI ,KVŮLI KTERÝM SE CELÝ NÁŠ SVĚT POSÍRÁ!!!
0
0
0
Nedávno jsem četla stížnost jedné holky na velká prsa (80 B). Pokud jsou tohle velká prsa, tak nevím, co mám já (65 H).
0
0
0
Konvice Valina K je piča
0
0
0
Chtěla bych kamarádku, se kterou bych nesdílela jen životní okamžiky, ale taky zažila intimní chvilky po láhvi dobrého vína.
0
0
0
Vidět holku a kluka jak se líbají mi přijde nechutný. Dvě holky spolu mi jsou odporný. Ale dva kluci spolu mi přijde hrozně sladký.
0
0
0
Miluji horror porn!
0
0
0
Podvádím moji holku s kamarádem (jsem bisex).
0