Přiznej anonymně!
0
0
Jednou jsem kámoše nalila do pití takovou tu kyselou pastu a ona si myslela že to byla moje bff a bff je za to na mě do teď naštvaná ????
0
0
0
Můj kluk mi ukázal seriál Fallout, mně se hrozně zalíbil Ghoul a pořád o něm mluvím, což mého kluka rozčiluje.
0
0
0
jednou když mi bylo deset zak jsem čuměla na porno
0
0
0
Ahoj, chtěla by jsi mít přes léto krátkodobě nožičku v sádře jen tak? Je-li Ti více jak 18 let a jsi ochotná přijet na Jižní Moravu tak mi prosím napiš na idanuts@seznam.cz a na všem dalším potřebném se domluvíme. Berle je zapotřebí mít vlastní, podpatek máme k dispozici. Ceny jsou předem sděleny začínáme na 550 korunách. Vše bude zajištěno přímo na sádrovně v nemocnici. Velmi dobrá dostupnost. V případě oboustranné spokojenosti je možná dlouhodobá spolupráce. Sundání sádry je bezplatné. Platba předem není vyžadována. Focení je možné také zajistit, zde je však nutné poskytnout zálohu aspoň 800 korun a je možné domluvit termín od čtvrtka do úterý.
0
0
0
Chtěla bych svého přítele požádat o ruku. Jen nevím, jestli to není blbý, aby holka žádala kluka. Já mám ale jasno, nikdy mi s nikým nebylo lépe.
0
0
0
Ahoj, je Ti víc jak 18 let? Jsi z Jižní Moravy nebo jsi ochotná sem přijet? Máš ráda focení své postavy? Byla by jsi ochotná si nechat dobrovolně udělat sádru na nohu? V tomto případě pokud se vším souhlasíš napiš na idanuts@seznam.cz a na všem dalším potřebném se domluvíme. Sádra se může stočit třeba v pátek odpoledne, focení může proběhnout v sobotu a v neděli a k sundání sádry může dojít v pondělí odpoledne, focení by proběhlo v Brně, v Břeclavi, ve Znojmě, v Mikulově, v Hodoníně, v Kyjově těch příležitostí je mnoho. Výdělek po přibližně 45 dnech začíná být kolem 600 Kč za 10 fotek. Fotky jsou upraveny, že Ti není vidět do obličeje, obsahují pseudonym a vodoznak, aby je nebylo možné používat dál. V případě oboustranné spokojenosti je možná dlouhodobá spolupráce. Natočení sádry je zajištěno odborně přímo na sádrovně v nemocnici.
0
0
0
Když jsem byla na táboře tak byla ráno zima a ve stanu byl vždycky horký čaj. Šla jsem tam teda se svou sestřenicí a napustila jsem si plný hrnek čaje. Když jsem se ale napila došlo mi že je studený a tím pádem byl už tam několik dní. Ale nechtělo se mi ho vylívat protože jsem si .myslela že je to plýtvání a tak jsem ho vypila, asi po patnácti sekundách mi bylo strašné blbě a točila se mi hlava, ještě jsme ani nepřišli do chatky a já jsem se vyzvracela na moji sestřenici. Strašně se mi ulevilo ale ona byla celá od mých zvratků.
0
0
0
když masturbuju mačkám si prdel jsem divná?
0
0
0
Ahoj
0
0
0
Je normální když jsem si o hodině narvala propisku do kundy nikdo to neviděl PS hodím do 8 třídy
0
0
0
Jednou jsem se posrala v autobuse a nějaká typecke řekla ať ji dám to hovno :/
0
0
0
Ahoj, chtěla by jsi léto strávit chvíli s nohou v sádře? Můžeš jí obdržet zcela dobrovolně bez úrazu! Stačí když budeš spolupracovat a splňovat podmínky věk mezi 18 až 40 lety, časovou flexibilitu ve všední dny v předem domluveném termínu návštěvy. Provádíme běžný typ SLWC cast tedy chodící s lůžkem pod prsty a pod koleno, podatek je gumový. Berle je nutné mít vlastní, ale za 500 Kč je možné je zakoupit. Cena za fixaci je 700 Kč. Výdělek možný při fotomodelingu po 5 letech 5 €, příspěvky putují do Německa, do Rakouska, do Maďarska a do Polska s pseudonymem. Chceš-li nezávazně vědět více napiš prosím na idanuts@seznam.cz. Nejedná se o žádný podvod toto nabízíme v Česku od roku 2011.
0
0
0
Ahoj, chtěla by jsi mít přes jaro nožičku v sádře dobrovolně? Pokud Ti je 18 až 40 let, tak tuto radost Ti moc rád poskytnu :). Dej mi prosím vědět na idanuts@seznam.cz. Vše je odborně zajištěno přímo na sádrovně v nemocnici. Návštěva možná pouze po předchozí domluvě a to ve všední dny. Z důvodu dobrovolné sádry se nevydává žádná lékařská zpráva. Berle je zapotřebí mít vlastní. K areálu nemocnice jezdí pravidelně linkové autobusy. Nemocnice je od autobusového nádraží a vlakového nádraží vzdálená přibližně 4 kilometry. Jsme z Jižní Moravy.
0
0
0
Česká sádrovna opět otevřená! Umíme SAC cast 550,- Kč, LAC cast 650,- Kč, SLC cast 550,- Kč, SLWC cast 750,- Kč. Jižní Morava, vše zajištěno odborně přímo na sádrovně v nemocnici, návštěva možná pouze ve všední dny v předem domluveném termínu. V případě oboustranné spokojenosti je možná dlouhodobá spolupráce. Kontakt idanuts@seznam.cz, přijímáme pouze od 18 let!
0
0
0
Sex
0