Přiznej anonymně!
0
0
Chtěl bych se vás zeptat, jestli záleží holce na tom s kolika holkama spal její přítel před tím než začal chodit s vámi? Pokud ano tak kolik je už moc?
0
0
0
Mám přítele, se kterým jsem byla donedávna šťastná, pak jsem potkala muže, o dost staršího, ale chtěla bych s ním být. Vím že když se rozejdu s přítelem, tak to psychicky nezvládne. Bydlíme spolu a vím, že mě hodně miluje. Nechci aby věděl, že je to kvůli jinýmu. Jak to mám udělat?..jak ho donutit aby mě opustil on? Přijde mi to nemožný..nechci mu ublížit
0
0
0
Je mi jedenáct a ještě jsem to nedostala. Moje kamarádka už má krámy a moc jí to závidím. Nevím jaký je to pocit, ale chci prcat. Láká mě představa, že se do mě udělá třeba 35 letý hot boy. Ráda koukám na porno a Nudes. Lívbí se mi představa, že budu 1 holka na třeba 8 kluků. Vymrdali by mě tak se bych nevěděla kde mi kunda stojí.Na mrdání si musím ale ještě počkat až dostanu krámy a až mi bude 15. V budoucnu budu jen tak chodit na ulici a nabízet lidem sex. Klasická prostitutka. Jednou bych chtěla být prostitutka. Ta představa, že se do tebe udělá několik chlapů různý ho věku je dokonalá. Ráda přemýšlím nad tím, že mě nějaký třeba 75 letý bezdomovec znasilní až půjdu ze školy. Každý večer přemýšlím nad tím jak starým chlapům nabízím nahé fotky, vylízání, prstění, anál, orál, klasický sex, vykouření, masturbaci atd. Jsem hetero, ale vždy mě lákal lesbický sex, jako prstění nebo vylízání od holky. Taky švédská trojka nezní špatně.
0
0
0
Koupila jsem si drahý herní notebook, a pak jsem zjistila, že už mě hry nebaví.
0
0
0
Chtěla bych, aby mi narostl velký fanfulín s ještě většíma kulkama, abych pak mohla penetrovat kluky a vidět na jejich břiše bouli od mého fanfulína uvnitř, a pak bych se do ně udělala tak, že by z toho blinkali na bílo ;P
0
0
0
Ten pocit, když největší d*vka z tvé třídy ti koukne do výstřihu, řekne to svoji ,,bff," ta se otočí a obě se smějou:DD. Nauč se pomlouvat prosím, kdyz uz ti to teda dělá dobře :)
0
0
0
Protože v posteli nedosáhnu orgasmu, soustředím se víc na uspokojení svého partnera. A protože vím, že klukům dělá dobře, když můžou holkám vystříkat pekáč, a já prášky neberu, vždy je nechám napustit mi anál. I přes to, že to není nijak příjemný ani nepříjemný. Já z toho nic nemám. Ale jejich výrazy miluju.
0
0
0
Miluju, když mi chlap mačká kozy.
0
0
0
Nevím proč,ale moje prdel má ráda obecenstvo.Pokaždý,když si chci prdnout v soukromí tak to nejde.Ale jakmile jsem mezi lidma,tak mi to tam žbrundá,pomalu si vyvalim bok.A tak se mi taky stává,že jdu někam popodál si prdnout a jak kdyby to ta moje prdel věděla,zrovna jde někdo okolo.Lituju lidi co kolem mě občas projdou, obzvlášť když jsem den před měla něco extra.Takový ty teplý tichý...fujky.PARDON!
0
0
0
Mám ráda lechtání, mačkání bradavek, tahání za vlasy, plácání přes zadek a nejvíc zbožňuju ten pocit, když jsem spoutaná
0
0
0
Mám přítele, jsme spolu i zasnoubení. Jen je tu jeden problém... někdy mám pocit, že jsem až na druhém místě. Jeho táta je vždy na prvním, vždycky se zařizuje podle toho aby to vyhovovalo jeho tátovi a na mě ohled nebere. Miluji ho ale mám pocit, že ještě není připravený na svou rodinu, plánujeme spolu děti. Mám strach, že zájmy jeho táty budou vždy přednější než naše zájmy. Chápu, že svého tátu má rád, to já taky, ale přece když mám svou rodinu nebudu se zařizovat podle mámy. Vždy, když začnu, že by jsme mohly někam na výlet, tak je proti a začneme se hádat a jsem znovu špatná já. Nechci ho ztratit.
0
0
0
Rad bych vběhl přítelkyni do koupelny když leží ve vaně a postříkal ji :P :D
0
0
0
Jsem do opravdy zamilovaná do bratra svého přítele nevím co mám dělat zkoušela sem úplně všechno dokonce sem se sním vnitřní přestala i vídat uš sme sem neviděli tak 7 měsíců a před týdnem sme se náhodou potkali srdce se mi roz bušilo strašně rychle vůbec mi čas nepomohl nechci nikomu ublížit
0
0
0
Miluju tě Martine strašně moc
0
0
0
Celou dobu jsem čekala na toho pravého. A dočkala se, když jsem ho poznala bylo to jako bych ho znala celý život a on to měl stejně. Jenže jsem se na něm stala časem závislou a dělala mu peklo i z toho, že se na něj nějaká podívala, protože jsem se bála, že ho ztratím. Až teď mi dochází čeho všeho byl schopen se pro mě vzdát, včetně svých přátel. Tu mou nedůvěru a paranoidní představy vydržel snášet skoro ještě další rok. Hodně jsem mu ublížila a zpět už to vrátit nejde. Rozešel se, s tím že mě miluje, ale ubližuju mu a...tak skončil náš tříletý vztah. Pořád ho miluju a doteď jsem nenašla nikoho koho bych měla ráda tak jak ho. A nevím jak si to mám odpustit, že jsem od sebe odehnala člověka co mě miloval. A nemine den, kdy mi nechybí, byl to jedinej člověk kterej mi rozuměl a se kterým jsem byla sama sebou.
0