Přiznej anonymně!
0
0
Holky já bych lízal az bych brecel! miluju kundí štávu
0
0
0
Vtipný celý na tomhle je, že tady holky píšou jak se za nic nestydí ale dají to anonymně
0
0
0
Mě stojí
0
0
0
Když jsem si Holila kundu, tak za mnou přišel táta a bratr a vošulali mě. Od té doby jim honím péra každý den. A ktomuu nás načapala ještě BFF a šukali jsme všichni čtiři
0
0
0
Zajišťujeme dobrovolnou fixaci dolních i horních končetin. Objednávky přijímáme minimálně 18 dní dopředu. Výhoda oproti ostatním, vše probíhá přímo v nemocnici na sádrově v určitých časech a záloha se nevyžaduje. Dobrá dostupnost MHD. Více informací na ivana.svarcova@seznam.cz. Jsme z jižní Moravy.
0
0
0
chci se zabít ale nechci jít k psychologovi. já prostě potřebuji vztah. jsem sám
0
0
0
jsem llezba
0
0
0
chce někdo vidět penis
0
0
0
Existují ještě vůbec emo kluci v čr?
0
0
0
Miluju šikanu Eliáše <3
0
0
0
Je mi 12 (v dubnu 13) a mám velké prsa ????. Nevím proč, ale asi je to tím že mám v rodině opravdu velké poprsí. Ještě k tomu se cítím tlustá. Vážím totiž 58-59 Kg. A jednou tomu můj táta ještě víc pomohl tím když řekl že kdybych byla hubená neměla bych prsa. Hned tátu v duchu poslala do prdele, protože velikost D se nedá jentak dostat na přistávací dráhu. Ale i tak mi to snížilo sebevědomí ????????????
0
0
0
Sedím vedle holky co se řeže
0
0
0
Jak mám sakra poznat, že jsem na kluky (jsem holka a bojuji s tím jestli jsem lezba nabo bisexuál) když já se začervenám i jen u menšího komplimentu?!? A to né proto, že by mě daná osoba přitahovala ale protože se prostě stydím... WAAAAA!! Fakt nevím, holky mě přitahují, ale u kluků si nejsem jistá. A k tomu mě všichni utěšujou, že jsem mladá a že mám ještě spousty času! Ale sere mě pak oni sami jsou nedočkaví kvůli nějaké hovadině! Ať si ty keci strčí někam!!!
0
0
0
S nejlepším kámošem si tajně plánuju rodinu. Už máme imaginární děti, kočku i dům na venkově a on furt nic netuší.
0
0
0
osobne ani nevim jak sem se sem dostala ale kdyz jsem tady tak reknu ne moc zajiave ale mozna by nekdo znal nejakou radu . mooji rodice si me nevsimaji odstrkuji me nikdy mi nic nedovoly nenasla sem si kamarady nikoho mozna se mi to jen zda a je to nejaka moje detska predstava ale nevim prijde mi to cim dal vic tezke .
0