Přiznej anonymně!
0
0
Nechápu proč všichni v české republice reší homosexualitu a obecně LGBT komunitu. Je to až dětinské. Také mě štve jak si každá č-pka píše do bia ,,Bisexual,, když by o vztahu s holkou nikdy ani nepomyslela. Boha zamyslete se nad sebou, být lesba není nic špatného. V ostatních státech je to normální a každej homofobik je kritizovanej. Fakt mě to štve.
0
0
0
Jak dlouho bude trvat, než mě tahle věc kickne za spam?
0
0
0
AEUGH
0
0
0
Mámovo špagety bwaško
0
0
0
moje mamka mi neudělala špagety ještě dneska
0
0
0
Myslím že moje kámoška chce se mnou chodit.
0
0
0
JSem debil
0
0
0
Achjo... PROČ ...? KDYŽ SI PŘEČTU max 100 NEJNOVĚJŠÍCH KOMENTÁŘŮ (, jelikož víc jich fakt nedám
0
0
0
Strčila jsem kočce do prdelky brčko a to jsem dala sestře do coly
0
0
0
Jsem ráda dvojsmyslná ráda škádlím lidi z úchilnýma kravinama moc mě to baví
0
0
0
Měla jsem 14 kluků je mi 16
0
0
0
holky jsou sviňe
0
0
0
Ahoj, vždycky jsem chtěla poznat jaké to je mít uřezanou nohu. Takže jsem si ji jen tak nechala v nemocnici amputovat a musím říct, že super :). Nevím proč, ale líbí se mi mít každou nohu jinou a vykukující pahýl to se mi líbí a klukům taky a dětem taky v autobuse jsem si s ním hrála a malá holčička se dívala a brečela. 2 hodiny denně chodím už týden ven je to skvělý. Přes pahýl v ustřižený nohavici venku nosím čepici s kulichem přes ksicht mám roušku to, že ten píčus Covid-19 bude tak škodit jsem si nemyslela. Toužíš-li po amputované nožičce, přímo v nemocnici uděláme hned operaci. Samozřejmě možné je přidání dřevěné nohy a Ty můžeš od zítřka nejlépe po 24 hodinách pajdat po jedný. Francouzské berle zapůjčíme. Potvrzení o úrazu, nemoci nevydáváme. Doporučená délka pahýlu 25 cm s možností zkrácení. Amputace zbaví zátěže 10 až 15 kg.
0
0
0
Už od té doby co jsem zjistila jak se to dělá (všichni asi víte co myslím) tak masturbuju skoro každý den a mám strašnou chuť na sex nejlépe s nějakou sexy kurvičkou
0
0
0
Po náročném období ve vztahu se se mnou nakonec přítel rozešel. Pár dní od rozchodu se dozvídám, že se moje podezření nevěry potvrzuje. Nesnáším lidi, co dokážou podvést a ještě si hrát na chudinky a všechno tajit. Nemají právo na to mít vztah a někomu takhle ubližovat!
0