Přiznej anonymně!
0
0
Ahoj, chceš-li sádru napiš na ivana.vanacova@seznam.cz cena 550,- Kč jsme z Jižní Moravy, při fixaci nohy je zapotřebí mít vlastní berle. Lékařské potvrzení o příjmu ani lékařskou zprávu nevydáváme! Služba dostupná pro všechny od 18 let. Taktéž je zapotřebí se dostavit vlastním způsobem. K areálu nemocnice jezdí pravidelně autobusy, dobrá dostupnost od CAN a železniční stanice.
0
0
0
Pracovala jsem jako sestra na interně a můj bývalej mi vyčítal to, že se mu hnusim tim, že myju staré pacienty a hlavně chlapy a nepřál si, abych to dělala. ????
0
0
0
Za rok dělám státnice na zdravotní sestře na VŠ. Na praxích na dětském oddělení mě vrchní sestra (jako vždycky) poslala vydrhnout chodbu v pokojích. (Btw sestřičky jistě vědí, že na praxích dělají spíš práci uklízeček než aby získávaly zkušenosti jako sestřičky.) Drhnu si tak podlahu v jednom pokoji a zrovna přijde jedna maminka za chlapečkem, co na tom pokoji ležel a když jsem odcházela uklidit v pokoji koupelnu, tak slyším: „Když budeš pořád takhle zlobit a nebudeš se řádně učit, tak dopadneš jako tady ta paní.“ A já si v duchu říkám, kdybych se v dětství raději flákala a šla na učňák, tak bych dopadla lépe. Opravdu motivující
0
0
0
Ahoj, chceš-li mít sádru a je Ti víc jak 16 let stačí napsat na ivana.vanacova@seznam.cz a na všem se domluvíme. Je zapotřebí přijet až k nám do nemocnice, kde je vše bez potíží po předchozí domluvě. Vše je možné pouze ve všední dny mezi 8 až 19 hodinou. K areálu nemocnice jezdí pravidelně autobusy, od autobusového nebo vlakového nádraží je nemocnice vzdálená asi 3 kilometry. Berle je zapotřebí mít vlastní. Cena za sádru je 550 až 750 korun. Délka nošení je jen na Tobě. V čekárně počítej s možným zdržením do 20 minut nejdéle. Platba může být až na místě nebo předem na účet, není však vyžadováno. Zpětně peníze nelze využít. Focení je možné taktéž domluvit, vychází však draze na 1.300 Kč/den a vyžaduje se záloha alespoň 400 korun. Dotazy můžeš na e-mail také zaslat.
0
0
0
Přiznávám se, že zase nemám co dát dětem do hrnce. Tak to bývá vždy den, dva dny před penězi. Nejde z toho mála šetřit, vážně ne. Kort když jsem samoživitelka.
0
0
0
Ahoj, chceš-li mít sádru na ruce nebo na noze a je Ti více než 16 let a můžeš ve všední den přijet do Hodonína mezi 8 až 11 nebo 14 až 19 hod. napiš mi na mudr.fox@seznam.cz a domluvíme se. Ceny od 550 do 1350 Kč. Berle je zapotřebí mít vlastní vlastní. Vše probíhá přímo na sádrově v nemocnici. Z důvodu toho, že jde o dobrovolnou fixaci a žádný úraz tak žádné potvrzení o příjmu a ošetření nevydáváme. Počítej prosím s časovou rezervou kolem 30 minut. V případě obousměrné spokojenosti možná dlouhodobá spolupráce. Focení je možné také domluvit za výhodných cenových podmínek. Těšíme se na Tebe a dlouhodobou spolupráci.
0
0
0
Ahoj, nabízím fixaci ruky nebo nohy cena od 550 Kč, délka nošení doporučená maximálně na 21 dní poté raději převaz na třeba stejné období. Berle je zapotřebí mít vlastní. Vše je provedeno přímo na sádrově v nemocnici. Vše pro holky z Česka a ze Slovenska. Jsme z okresu Hodonín s velmi dobrou dostupností z Brna, Bratislavy, Břeclavi, Olomouce nemocnice je od autobusového nebo vlakového nádraží cca. 3 kilometry jezdí k ní autobusy. Domluv si návštěvu na m u d r [ tečka ] f o x [ zavináč ] s e z n a m [ tečka ] c z . Zapotřebí je věk 18+, zálohy dopředu nevyžadujeme. V případě obousměrné spokojenosti možná dlouhodobá spolupráce.
0
0
0
Mám ráda sex a to tvrdě.... miluju orál hlavně hluboký a s polykáním , samotný anál ještě raději než do vagíny. Optimální je 2 kluci a projetí kompletní kundicky i análu a sperma v s puse....:)
0
0
0
Sex
0
0
0
Ahoj, zakonči školu s nohou v sádře! Stačí napsat na mudr.fox@seznam.cz a nechat si natočit chodící sádru s podpatkem, cena 750 Kč, délka nošení doporučená minimálně na 10 dní. Nech si jí od spolužáků podepsat a udělat parádní fotky. Bude to jistě velmi dobrá vzpomínka. Berle je zapotřebí mít vlastní.
0
0
0
Ahoj, nabízím fixaci nohy nebo ruky SAC cast 550,- Kč, LAC cast 650,- Kč, SLC cast 550,- Kč, SLWC cast 750,- Kč, LLC cast 950,- Kč, LLWC cast 1150,- Kč vše záleží na předchozí domluvě mudr.fox@seznam.cz, seriózní jednání samozřejmostí a v případě obousměrné spokojenosti možná dlouhodobá spolupráce. Fixace je prováděna přímo na sádrově v nemocnici. Jsme z Jižní Moravy s dobrou dostupností městské dopravy od autobusového nebo vlakového nádraží je nemocnice vzdálená asi 3 kilometry. Berle je zapotřebí mít vlastní ty neposkytujeme k zapůjčení. Fixaci provedu pouze osobám starších 16 let. Délka nošení je jen na Tobě, ale doporučuji nejdéle 18 až 21 dní s možností převazu a stejnou délku, nejkratší nošení tak na 5 až 10 dní. Platba až na místě v hotovosti, ale můžete zaslat i předem. Na účet přijímám platby v CZK i v EUR. Zájemkyně ze Slovenska mohou využít rychlík do Břeclavi. Jsme na velmi dobrém spojení Brno - Břeclav - Bratislava a nebo také Břeclav - Hodonín - Olomouc.
0
0
0
Chci sádru
0
0
0
Hledám hodnýho pedofila, pls.
0
0
0
Malo mi pipik. Je mi 13
0
0
0
Ahoj, chceš-li nožičku do sádry stačí se jen ozvat na ivana.vanacova@seznam.cz a na všem ostatním se domluvíme. Do areálu nemocnice na sádrovnu je zapotřebí se dostat buď autobusem, vlakem a autobusem, taxy nebo autem doprovod. Berle je zapotřebí mít vlastní doporučuji francouzské, ale lze mít i německé. Podpatek vyšší kvality taktéž zapotřebí mít vlastní. Lze zakoupit ve zdravotnických potřebách. Cena 550,- Kč, délka nošení doporučená na 3 týdny. Fixace děláme jen v pracovní dny mezi 8:00 - 11:00 a 14:00 - 18:00. Snažte se předstírat úraz v nemocnici. Vše pro holky od 16 let. Potvrzení o příjmu a vystavení zprávy o úrazu, neschopenky neděláme.
0