Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
Nedavno se mi stala takova vec mela jsem den po menstruaci a tak jsem si jeste radsi vzala tampon pote jsem jela za kamaradama do mesta sli jsme se pekne zhulit vecer jsem prijela domu a byla jsem uplne mimo sla jsem na hjalz se vychcat a dat si pryc tampon dala jsem ho pryc a vyhodila normalka proste ale v noci jsem se probudil s tim ze jsem si myslela ze tampon mam porad v sobe tak jsem sla na zachod a chtela jsem si ho vyndat ale najednou jsem ho nemohla najit tak jsem zacala patrat ve sve pochve a potom jsem si googlila jak vyndat tampon z pochvi o 2 hodiny pozdej mi doslo ze jsme si ho vlastne vyndala
0
0
0
Ahoj, chceš-li sádru a je Ti více než 18 let, jsi ochotna přijet na Jižní Moravu a mít vlastní berle? Pak zde jsi správně. Stačí se jen domluvit na návštěvě. idanuts@seznam.cz platba v hotovosti přímo na místě. Vše je zajištěno odborně přímo na sádrově v nemocnici.
0
0
0
Ahoj, chtěla by jsi na jaro nožičku mít v sádře? Jestli Ti je víc jak 18 let, jsi ochotna přijet a mít vlastní berle, tak pak tu jsi správně! Stačí se jen domluvit na návštěvě přes idanuts@seznam.cz. Vše je zajištěno odborně přímo na sádrově v nemocnici. Návštěva je možná pouze v pracovní dny Po-Pá: 8:00-19:00 po předchozí domluvě. Cena za běžnou fixaci je 600 Kč a hradí se hotově až na místě. Jestli máš zájem o focení také to je možné zajistit třeba během víkendu. Délka nošení je na Tobě nejkratší doporučujeme na 4 dny, nejdéle na 3 týdny. Seriózní jednání samozřejmostí a v případě oboustranné spokojenosti je možná dlouhodobá spolupráce. Získané kontakty prosím nikde nevěřejňuj! Potvrzení o příjmu ani lékařské zprávy nevydáváme. Službu zajišťujeme již od roku 2014. Klidně napiš pokud Tě jen něco zajímá.
0