Přiznej anonymně!
Aktualizovat
1
0
Uznávám pouze jediného pravého vůdce Adolfa. Hildegarda z Berlína
0
0
0
občas když jsem sama doma tak si prstím, je mi teprve 10 let a zajímalo by mě co by se stalo kdyby mě načapala mamka
0
0
0
Můj sen je lízat mladé holce pipku až by se udělala.
0
0
0
Nechápu, jak někdo v 15 může řešit, že se ještě nelíbal nebo že nemá kluka. Sama jsem poznala svou lásku ve 20, prožila jsem s ním své poprvé a klape nám to už skoro dva roky. Nemůžu si náš vztah vynachválit. Pokaždé, když ho vidím mě to nutí k úsměvu, vždy jsem tak hezky nervózní a nemůžu se ho dočkat. Myslím, že na každého někde čeká ten pravý, né každý ho potká už v 15 a vyplatí se počkat.
0
0
0
Ahoj, toužíš-li po sádře na noze chodící s podpatkem (SLWC cast) i nechodí (SLC cast) rádi Ti ji natočíme. Dej nám prosím vědět na mudr[tecka]fox[zavinac]seznam[tecka]cz cena za fixaci je 650 korun + podpatek 100 korun, zapůjčení francouzských holí zdarma + vratná záloha 350 korun jsme z jižní Moravy s dobrou dostupností veřejné dopravy. Fixace probíhá odborníky přímo v nemocnici.
0
0
0
HOLKY CHCETE BÝT VÍCE SEXY ZKUSTE SI NOŽKU ZASÁDROVAT VÍCE NA MUDR . FOX @ SEZNAM . CZ VÝBORNÁ DOSTUPNOST VEŘEJNOU DOPRAVOU, ODBORNĚ PROVEDENÁ FIXACE PŘÍMO V NEMOCNICI, NA PAMÁTKU MOŽNÁ DOMLUVA NA FOCENÍ, MINIMÁLNÍ DOPORUČOVÁNÁ DÉLKA NOŠENÍ 3 DNY PÁTEK - PONDĚLÍ, MAXIMÁLNÍ DOPORUČENÁ DÉLKA NOŠENÍ 18 DNÍ, FRANCOUZSKÉ HOLE LZE BEZPLATNĚ ZAPŮJČIT. DLOUHODOBÁ SPOLUPRÁCE JE TAKÉ MOŽNÁ.
0