Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
Hrozně moc Toužim vyprcat Nicolu. Má hrozne sexy obličej, vysoká je 175cm a je to ideální holka na sex. Niky miluju tě. Prostě tě musím ohnout, takovou chuť jsem nikdy na žádnou holku ještě neměl.
0
0
0
Moje matka je narcistka a jeji přítel také bydlím s nimi v jedné domácnosti uz 4x jsem se pokusila o sebevraždu
0
0
0
Ahoj, chtěla by jsi mít nožičku v sádře a je Ti víc jak 18 let, tak pokud jsi ochotna dojet na Jižní Moravu a nechat si jí natočit napiš na idanuts@seznam.cz a na všem důležitém se domluvíme. Ceny od 750 Kč. Berle je zapotřebí mít vlastní, návštěva možná pouze od pondělí do pátku v předem domluveném termínu. Platba v hotovosti a až na místě. V případě oboustranné spokojenosti je možná dlouhodobá spolupráce. Chodí sádra je možná, podpatky máme k dispozici.
0
0
0
Ahoj, pokud jsi holka která má ráda focení a je ochotná nechat si natočit na nožičku sádru prosím ozvi se na idanuts@seznam.cz. Vše bude zajištěno přímo na sádrově v nemocnici. Fotky budou zveřejněny s časovým odstupem 5, 10, 15, 20, 25 let. Může být použita paruka, barvení vlasů, je to na Tobě na všem je možné se domluvit. Vše by proběhlo na Jižní Moravě. Velmi zajímavá spolupráce, této činnosti se věnuji od roku 2011. Nic vůbec neriskuješ, můžeš se seznámit s 35 letým klukem, štíhlé postavy a výškou 192 centimetrů. Mezi mé hobby patří cestování, focení, sbírání bankovek a modelů autíček, autobusů, sádra mě také začala bavit. Délka nošení sádry je také na Tobě doporučuji kolem 10 dnů až 1 měsíce.
0