Přiznej anonymně!
Aktualizovat
1
0
Komunikace s vyučujícími dosahuje tak absurdního levlu obtížnosti a beznaděje, že občas předstírám, že jsou dávno po smrti a já jsem obsesivní deziluzní maniak píšící emaily svým obětem do záhrobí. Něco jako 13 Reasons Why, ale obráceně. Za dnů absolutního zoufalství si i představuju, že mi odepsali, a to už bývá fakticky špatný. Celá ta komunikace je moje 13 Reasons Why, vole.
0
0
0
Niekedy rozmýšľam, či existuje na MUNI niekto, kto naozaj verí v plochú zem. Bolo by veľmi zaujímavé takého človeka spoznať. Viete o niekom takom?
0
0
0
To jediné, co mi na fakultě PdF dokáže zvednout náladu, jsou fakultní kočky. Ne ty dvounohé smraďošky s cigárem v puse, mám na mysli ty čtyřnohé s moudrým pohledem.
0
0
0
Tak schválně, budou Piráti zase budou spamovat přiznání? Přiznávám, že to čekám každou chvíli.
0
0
0
V pondělí nastupuju na ESF. Nebyl jsem na prvákovinách, ani žádných seznamovacích kurzech (ikdyž se všichni v den zápisu předháněli kdo mě pozve dřív na nějaký blabloviny či co). Přijde mi normálnější seznámit se s lidma až během studia. Normálně nenuceně přijít a seznámit se. Seznamovací kurzy v našem věku mi přijdou ujetý.
0
0
0
Odposlechnuto z vedlejšího pokoje na Mánesově koleji: "Tak jako hrdiny pohřbívají s mečem v rukou, mě zakopou s dildem."
0
0
0
Keď budem velký, chem byt Hliněný.
0
0
0
Vždy jsem věřil že s nástupem na vysokou školu můj život teprve začne. Potom co jsem ale obdržel příklady, které budou na vstupním testu z matematiky, jsem se rozhodl můj život naopak ukončit.
0
0
0
Jsem hodně tetovaný...daleko víc, než studenti
0