Přiznej anonymně!
Aktualizovat
1
0
Od té doby, co jsem zkusila anál, mě vzrušuje, když kadím.
0
0
0
Půjdu na ples FI, jen když mě někdo ze studentů pozve.
0
0
0
sveho manzela jsem sbalila jako vyucujiciho na fss kde jsem studovala.
0
0
0
Nesnáším, když studenti FIT mají nějaké hejty na studenty FP. Nemůžu hodnotit ostatní obory, ale pokud student studuje obor Manažerská informatika, tak náročnost oproti FITu je přibližně dvojnásobná, my musíme rozumět nejen programování a IT, ale musí z nás být také specialisté na managment a účetnictví, kdežto ten FIŤák má jen to svoje programování.
0
0
0
Zdejsi zpravy o lyzacich me fakt odradily na ne jet. Ale zacala jsem diky tomu hledat, kam bych vyjela misto nich a nasla toto: https://www.psl.cz/river-adventure/ Vypada to dobre, hlavne ze by tam nemusely byt celonocni orgie a lidi, co se tam jedou jen ozrat. Mate nekdo zkusenosti s jejich kurzy?
0
0
0
Kolikrát jsem si místo učení na zkoušky četla články o prokrastinaci.
0
0
0
FI je veľmi kuriózne miesto. Pri prvom pohľade sa zdá, ako normálna fakulta... ale potom napríklad objavíte "toaletu" pri recepcii, alebo neintuitívne cesty k niektorým miestnostiam a častiam fakulty, neskôr divné miesta a easter eggy. Tá fakulta je jeden veľký labyrint...
0
0
0
Jsem takovej cíťa, že jsem brečel u smrti Vol'jina (WoW Legion) a při čtení deníku Kodlaka (Skyrim) :(
0
0
0
Miluju Brandejse. Dává do ISu skvěle zpracované studijní materiály týden před začátkem semestru.
0
0
0
Je mi 20 a jsem extrémně asociální. A kdykoliv, kdy mluvím s rodinou, tak vždy zazní věta „A co, kdy nám přivedeš ukázat nějakou svou slečnu?“ a já nevím, co na to odpovědět. Najít a udržet si nějakou holku by znamenalo promluvit k cizí holce, mluvit s ní, udržovat její pozornost... Ale to není v mých silách a ani to nechci, protože to je proti každé buňce v mém těle. Nevíte, jak mé rodině naznačit, že to téma je pro mě fakt nepříjemné?
0
0
0
Mrzí mě, že se v menzách neskutečně od února zdražilo jídlo. Kdyby se aspoň zvedla jeho kvalita, ale přes 50 kaček za rizoto, a jídlo s masem defaultně nad 55, s hovězím nad 60? Kde to jsme?
0
0
0
Je skvělý, jak nás pedagogové motivují, abychom citovali hned a s citačními manažery... Zkuste to ale, když si v CPSce nenainstalujete ani blbý Zotero.
0
0
0
Na prednasce pri pohledu na vyucujiciho jsem zvlhla. Byl to typ tvrdaka. Muj ideal.
0
0
0
Mohl by mi někdo prosím vysvětlit systém objednávání jídel v menze na Moraváku? Všichni jsou tam vždycky akorát hrr a já nikdy nevím, kdy si teda mám objednat jídlo u pokladny a naopak kdy a kde přesně si stačí objednat přímo u okýnka? -_- Díík moc
0
0
0
Opravdu mě vytáčí, že se pořád šachuje s rozvrhy, když už máme dávno zvolené seminární skupiny. Vždycky si jen náhodou všimnu, že je u některých předmětů jiný rozvrh, než jsem si zvolila -_-
0