Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
TELEVIZE | Skupina LLTC Group dlouhodobě usilovala o spolupráci s Barrandov Televizní Studio na vzniku franšízových programů Barrandov FAMILY a Barrandov PLUS. Po neúspěchu zkouší spolupráci s FTV Prima a zájem je stejný franšízové programy Prima FAMILY a Prima PLUS.
0
0
0
TELEKOMUNIKACE | Do Česka a na Slovensko se vrátí mobilní operátor Eurotel. Značka O2 zanikne k 31. prosinci 2027. Stále se mluví o tom, že PPF Telecom Group představí novou obchodní značku do května 2024. Dokonce se mluví o druhé značce Air Mobile. Protože pro klienty Komerční banky fungovala speciální nabídka od T-Mobile, Raiffeisenbank a mBank také s nabídkou od Vodafone a Nordic Telecom to měl s Equabank. Skupina ČEZ Prodej má o telekomunikace vážný zájem.
0
0
0
BYZNYS | Operátor Nordic Telecom najede na způsob o nás, bez nás. Věří, že franšízing mu pomůže k úspěchu. Více se zaměří na připojení k internetu a regionální telefonní linky. Nordici věří ve větší úspěšnost v rámci poskytování služeb v tuzemsku. Významnější propojení mezinárodní je samozřejmě pro Nordic důležité také. V současné době má operátor slabých 86 tisíc zákazníků. Přibližně o 110 tisíc zákazníků přešel za velmi špatné období kdy se jednalo o MobilKom / U:fon a Air Telecom. Se špatnou nálepkou si minulost Nordici potáhnou již pořád. Byl zde návrh úplně značku Nordic Telecom a IČO zrušit a přejít na neznámou společnost a jednodušší jméno. I když se to moc ještě neví tak takováto cesta je na místě.
0
0
0
TELEKOMUNIKACE | Varujeme Vás před podvodnýmy telefonáty a SMS! Dejte si pozor na příjem telefonátů s jinou než +420 resp. 00420 předvolbou! Objevují se však šmejdi i s běžným českým telefonním číslem, že balíček Vám nemohl být doručen a čeká na poště kde je však namísto čísla 954 2x však číslo 905 99x a v tomto případě Vás hovor stojí jednorázově až 990,- Kč! Podnikatel Tomáš Bergis z APMS chce vládu ČR a ČTÚ donutit k úpravám, aby vždy byl zákazník informován před zvýšenou cenou než se hovor uskuteční nebo zpráva odešle na dané číslo! Nejvíce útoků má T-Mobile, Vodafone, O2, Nordic Telecom, SAZKA mobil, GoMobil, BLESKmobil, KAKTUS, Oskara, Odorik.cz, SrarTEL, MOBIL.cz, COOP Mobil, OpenCall, Quadruple jiným subjektům se příliš nedaří. ČEZ Prodej a Quadruple chtějí výhodnější tarify pro lidi. DH Telecom a MAXPROGRES mobile údajně spolupracují s Nordic Telecom.
0
0
0
Hledáme aktivně někoho kdo umí udělat sádru na nohu a na ruku a je z Prahy nebo ze Středních Čech, Severních Čech, Východních Čech. Vysoká klientela bude zajištěna. Podmínky a více informací poskytnu. V současné době službu nabízíme, ale jsme z Moravy a sami to již nezvládáme. Dále nám postačí i vybavené prostory. V Čihošti plánujeme vybudovat veřejnou sádrovnu a pořádat pravidelná setkání. Jedno by mohlo proběhnout letos v říjnu v Brně během čtyř dnů. ivana.vanacova@seznam.cz. Fixaci poskytujeme od 450 Kč do 750 Kč za typy SAC cast, LAC cast, SLC cast a SLWC cast. Berle nezapůjčujeme je zapotřebí mít vlastní. Službu nabízíme od roku 2014.
0
0
0
Dobrý den chtěla bych se zeptat dělám si rekonstrukci bytu a objednala jsem si něco z obi přes internet přišla i faktura a hned sem ji poslala mému majiteli a ten mi řekl že jsem na něj udělala podvod musím se smát haha já byla v šoku prosím vás lidi mohly by ste mi prosím ukázat nejakou fakturu z obi? Víš že jdu mimo téma ale potřebuji pomoc
0
0
0
TELEKOMUNIKACE | Operátor Nordic Telecom to v Česku myslí vážně, že půjde tvrdě po T-Mobile, O2 a Vodafone. Podle Tomáše Vycudilíka pohádky bylo až až a jsou to jen sliby, chyby a hlavně lži. Nordici nemají šanci se na trhu uchytit a silně prorazit. Vycudilík říká v minulosti bylo všechno špatně a teď už je pozdě. Nordici jsou jiného názoru. Sice uznávají, že za dob MobilKom / U:fon a Air Telecom to nebylo zrovna nejlepší, ale vybudováním partnerské prodejní sítě se bude dařit lépe. Byly zde obavy z DH Telecom - OpenCall a MAXPROGRES mobile - 99mobile. Tito operátoři již nefungují takže Nordici mají šanci. Jestli se pokusí o poskytování předplacené SIM karty se teprve uvidí. Třeba TERMS - GoMobil s ní příliš úspěšný není. Například miniTEL - Odorik.cz zvolil nejjednodušší způsob a vede si velmi dobře. Nordici zvažují nová telefonní čísla. Dokonce se mluví o novém názvu operátora.
0