Přiznej anonymně!
Aktualizovat
2
0
snědl jsem mamě čokoladu ps bila dobra :)
0
0
0
Před 3 roky jsem dostal primární heslo, jež zní jak kouzelná formule z Harry Pottera...doposud jsem si ho nezměnil a kdykoliv se přihlašuji, představuji si, že proti někomu říkám zaklínadlo!
0
0
0
Jsem kluk ale chci se oblékat jako holka tak co jsem
0
0
0
Bývať kúsok od hraníc s ČR má svoje výhody (môžem chodiť domov kedy sa mi zachce a je mi jedno, či vlak mešká alebo nie - aj keď 40 minútové meškanie neteší ani mňa), ale aj nevýhody (moji slovenskí aj českí spolužiaci majú problém mi porozumieť). Existuje ešte niekto s týmto problémom?
0
0
0
17.4. kolem půl 9 ráno jela autobusem číslo 63 z Chrlic na Hlavní nádraží jedna slečna a celou cestu si projížděla asi 200 svých selfíček v telefonu se snahou vybrat tu pravou na instagram, asi jí to ráno slušelo a tak se vyfotila v červené podprsence. Nechtěla jsem jí záměrně koukat do mobilu, ale prostě stála tak, že jsem tam krásně viděla. Pokud tohle čteš, jak se jmenuješ na instagramu? Chtěla bych ti dát aspoň like, protože chápu, jak náročné bylo vybrat tu fotku, a hlavně filtr. PS: pěkný prsa!
0
0
0
Ahoj, je tu niekto kto bol na erasme v Španielsku pripadne, na erasme kde univerzita vyučovala všetky predmety (+ pravdepodobne aj skúšky ) v miestnom jazyku ale vy ste v dobe nominácie z toho daného jazyku nevedeli ceknúť ani slovo ? Ak áno, prosím, nechaj tu koment a ja sa ti ozvem, chcem sa poradiť ... this shit now just drive me fokkin crazy...#estežeczsneporadíanifň #zahraničnýkoordinátormátiežvrejži
0
0
0
Keď čakáš, že ti napíše ... ale Kontr stále nič.
0
0
0
Celé Velikonoce se poctivě učím. Pak všem budu říkat, jak jsem řádil. Ale chci udělat státnice, a dostat teplé kancelářské místo, nejlépe v nevládní organizaci. Pro sny je třeba něco obětovat.
0
0
0
Hladám babenku 12 rokov cca iba napíšte messenger alebo ig diky.
0
0
0
Kač kač... Sem kachna
0
0
0
Mám žalud jakoby zabaleny ještě v kůži a nejde ven, nevíte co s tím?
0
0
0
Když jsme projížděli kolem drogerie řekla jsem tátovi jestli ten obchod s potřebami do koupele nebo ten s drogami
0
0
0
Hraju fortnite xgz dededededed
0
0
0
Uvažuji, že místo MUNI začnu studovat nějakou soukromou vš. On se zaměstnavatel stejně na diplom nedívá a proč si to nekoupit. Nevíte o nějaké soukromé vš pro mě? Ideálně bez matematiky a kde to dají každému. Na MUNI mě nebaví ty teorie bez vazby na praxi.
0
0
0
Na Máneskách jsem nedávno v noci slyšel, jak pro borca došla mladá, když byl na velký. Musel jsem se držet, abych se nesmál, když jí říkal “Láska, ještě 5 minut”. I stíhačky by měly mít nějaké hranice, LOL
0