Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
TELEKOMUNIKACE | Duffek: " Síťový mobilní operátoři T-Mobile, O2 a Vodafone zdražují předplacené SIM karty. Ceníkové stropy pro základní tarify by měly být 4,50 Kč/min. s tarifikací: 60+60, 2,50 Kč/SMS, 6,50 Kč/MMS, platnost kreditu: 90 dní, nutná týdenní útrata: 31,25 Kč. Toto jsem byl nucen navrhnout na Český telekomunikační úřad. Jenže jeho zástupci mi odpověděli, že na toto nemají právo. Obrátil jsem se také na vládu ČR ta mi zase odpověděla, že je to záležitost síťových mobilních operátorů. Bohužel ČTÚ neudělá nic navíc co od něj vláda ČR nevyžaduje a ta doopravdy teď pro lidi nedělá vůbec nic! Čtvrtý síťový mobilní operátor v Česku být do roku 2029 musí! Dost klacky pod nohy dává neúspěšný podnikatel Ladislav Němec který tehdy dříve v telekomunikacích působil s drahým virtuálem vybudovaným na zelené louce bez znalostí v telekomunikacích. Němec perlil o stošest jak je férový, jistě, že s tarifikací: 120+60 jde o férového mobilního operátora. Němec nevěděl ani co je to virtuál. "
0
0
0
TELEKOMUNIKACE | Vodafone v Česku výrazně ztratil důstojnost. Za dob Oskar Vodafone byl červený operátor ke svým zákazníkům férovější. Toto pravidlo se dlouhodobě, ale neúspěšně snaží znovu zavést podnikatel Tomáš Bergis. Je přesvědčen, že pro až pět síťových mobilních operátorů je v Česku prostor. Sedm síťových mobilních operátorů by bylo také fajn, ale zas tak velký telekomunikační trh v Česku není a zájem ze strany poskytovatelů telekomunikačních služeb je také minimální. Byly to doteď jen lži, že Nordic Telecom usiluje o to být čtvrtým plnohodnotným síťovým mobilním operátorem. Bergis trvá na tom, aby Nordic Telecom z trhu zcela zmizel za svou podvodnou minulost což považuje za velmi zásadní.
0
0
0
V Polsku stále platí, že jde o zemi ve které se na hotelu drží špína, je na nich smrad, výtah třeba mimo provoz, toaleta a sprcha nic moc, rozpadající se dveře, rozpadající se zásuvka na elektřinu a prasklé sklo u lodžie. To je např. horel Elpak v polském Ústí nad Svinou. Jde o tříhvězdičkový hotel který já bych označil za jednohvězdičkový pro neodpovídající kvalitu služeb. Personál hotelu byl velmi nepříjemný.
0
0
0
.
0
0
0
Jednou jsem kámoše nalila do pití takovou tu kyselou pastu a ona si myslela že to byla moje bff a bff je za to na mě do teď naštvaná ????
0
0
0
Привіт! Якщо ви хочете підтримати створення нової центральноєвропейської держави Славонії, ми будемо дуже раді, якщо ви зможете зв’язатися з нами електронною поштою komarek.karel@post.cz. Славонія могла виникнути в південно-західній Україні та південно-східній Польщі. Інші важливі питання є в проекті позначення країни SU, SUE, міжнародного телефонного коду +384, 00384, причиною чого є близьке поєднання українського +380 і польського +48. Столицею став би Краків, а назви багатьох міст і вулиць було б спрощено слов’янською. Все було б створено лише за взаємною згодою і з високою ймовірністю між 2027 і 2039 роками. Національний прапор має бути дуже схожим на словацький чи словенський, хорватський, сербський, з тим фактом, що на ньому буде орел і, можливо, хрест, щось як угорський герб.
0
0
0
Česká televize chystá úpravy od září 2024 u svých programů ČT1, ČT2, ČT3 / ČT art, ČT4 / ČT you, ČT24, ČT:D / ČT edu, ČT sport1, ČT sport2.
0
0
0
Dopravní podnik hl.m. Prahy z důvodu komplikací s autobusy Iveco Streetway 12M a 18M musí u páteřních linek prodloužit interval ze 4 na 6 minut. Dokonce zvažuje, že méně vytížené linky částečně předá soukromým dopravcům. Hodně se mluví o lince 126 kterou by zajišťoval dopravce ARANEA, dále o lince 213 kterou by zajišťoval dopravce STENBUS. Jelikož provozovna Vršovice by zajišťovala provoz na linkách 170, 175 a částečně 181, 183 jelikož Kačerov, Hostivař a Klíčov musejí jezdit i jiné linky. S tímto přestupem lze počítat od září budou-li komplikace dlouhodobé.
0
0
0
TELEKOMUNIKACE | Virtuál SAZKA mobil zavádí Šťastné pondělí, pokud v předchozím týdnu od úterý do neděle budete mít celkově útratu za běžné volání, SMS nad 40 Kč v pondělí budete moci tyto služby mít zdarma. Služba se nevztahuje pokud máte aktivní nějaký balíček ani na datové balíčky. SAZKA mobil dává na službu limit buď 100 volných minut nebo SMS s možností libovolné kombinace. Nabídka bude platná od 15.7. do odvolání předpoklad do srpna 2024.
0
0
0
TELEKOMUNIKACE | Potvrzeno Nordic Telecom definitivně končí, zákazníky přebírá O2. Již je tak nasnadě v Česku užívat značky PPF Telecom, PPF Mobile, Air Telecom, Air Mobile. Je pravděpodobné, že O2 se změní v OpenCall a právě tyto značky. V Česku a na Slovensku nechce užívat značku Yettel. Setkávat se možná budeme s Air TV a Air SPORT, Air FOTBAL, Air TENIS, Air HOKEJ, Air BASKETBAL, Air GOLF u Air FOTBAL se očekává rozšíření na Air FOTBAL1, Air FOTBAL2 případně širší propojení s Nova SPORT. Již nyní nás na podzim čekají změny Nova CINEMA1, místo Nova ACTION má vzniknout Nova CINEMA2.
0
0
0
TELEKOMUNIKACE | V Česku definitivně končí Nordic Telecom, kupuje ho O2. Operátor dříve tvrdil, že bude čtvrtý síťový mobilní operátor. Nic z toho nebude, ale stále se ještě málo objevuje možnost, že O2 se rozdělí a vzniknou dva nový mobilní operátoři. Dokonce se objevuje i značka Tasciane. Třeba DH Telecom, MAXPROGRES mobile, Vectone Distribution, HB Capital dříve O2 spolupracovalo taktéž, ale jde o virtuály kteří svou činnost ukončili. O2 je jediným poskytovatelem telekomunikačních služeb fungující již od roku 2018 bez partnerů. Zdroj: TZ O2.cz
0
0
0
TELEKOMUNIKACE | V síti T-Mobile možná bude působit již brzy Tasciane. Důvodem je zjednodušení a zpřehlednění situace na českém telekomunikačním trhu. Operátor by provozoval pod vlastní obchodní značkou franšízové prodejny a externí callcentra a výrazně tak pomohl T-Mobile. Operátor se chce s T-Mobile domluvit i tak, že by vlastnil část této společnosti. Více informací na partneri@tasciane.cz.
0
0
0
Hledáme na říjen 2024 předběžně čtvrtek až úterý zájezdový autobus do 63 cestujících. Na trase Brno - Jihlava - Praha - Liberec - Ústí nad Svinou. Kontakt spvhd@seznam.cz, cena 1.000.000,00 Kč, nabídky prosím zasílejte do 31. 8. 2024.
0
0
0
ČESKÁ POŠTA pomalu, ale jistě krachující státní podnik nezískává od státu podporu a je už téměř jisté, že od 1. ledna 2025 začne jeho dvou nebo tří roční potápění jako u známé lodi Titanic. Důvodem je, že Balíkovna se úplně oddělí a pojede si sama na sebe. Česká pošta již nyní nemá téměř co nabízet a jak víme tak Nordic Telecom by jí zvládl jen poškodit a spouštět PostMobile v dnešní době už nedává smysl. Přesto o Lidl mobile se v Česku mluví, vše by jelo přes síť T-Mobile, dokonce se mluví o K-Classic mobil přes Kaufland a také T-Mobile. K-Classic mobil a Česká pošta má mít pobočky v OD Kaufland. Dokonce Česká pošta chystá spolupráci s DATART.
0
0
0
Podnikatel Ing. Karel Komárek ml. z české investiční skupiny KKCG Group zvažuje odkoupení RegioJet se Student Agency. Hodně se chce zaměřit na regionální osobní dopravu na Jižní Moravě, na Vysočině a ve Zlínském kraji. Komárek by pořídil také autobusy zajišťující příměstskou a regionální dopravu. Již od prosince 2024 má RegioJet provozovat v Praze městskou linku S49 kterou převezme od Arriva vlaky. Do budoucna se k ní přidá linka S61 spojující Smíchov a Běchovice později možná Radotín až Úvaly a u S49 se zvažuje protažení do Říčan. Dlouhodobě se mluví o odbočce Uhříněves - Pitkovice - Křeslice - Újezd - Šeberov - Opatov.
0