Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
Na Bekův úspěch ve volbách se dívám z té lepší stránky. Odejde do senátu a na krku ho budou mít tam...
0
0
0
Bek je senátorem a cesta k novému státnímu symbolu je otevřena. :( https://imgur.com/W6fTiBN
0
0
0
Proč chce být děkanem špatný vedoucí katedry? Nepochopím.
0
0
0
Na mojej pizzi mám rád ananás a nehanbím sa za to. (prosím anonymne)
0
0
0
Pocas 3 mesiacov hladania bytu som bol presvedceny ze mestska cast Bystrc sa nazyva Bystric.
0
0
0
Pomoc
0
0
0
Je pravda, že v Academicu pracujú trestanci z neďalekej väznice?
0
0
0
Byl jsem na výstavě mučících nástrojů. Nevím proč, ale skoro pořád jsem si představoval, že testovacím objektem jsou ti dobří lidé, co jsou zodpovědní za nový IS.
0
0
0
Neví někdo, jaký má pan David Zapletal věk?
0
0
0
Chtěl bych se vás zeptat, jestli záleží holce na tom s kolika holkama spal její přítel před tím než začal chodit s vámi? Pokud ano tak kolik je už moc?
0
0
0
Jsem rád že ESF nám nabídla revoluční možnost doučovaní Matematiky pomocí Mat0, s ostatníma, co tohle doučování navštěvujeme jsme ale zjistili, že si na ono doučovaní potřebujeme vzít další doučovaní, protože tu matematiku i nadále nechápeme. Byl bych tedy rád kdyby ESF zavedla i Mat-1 a rovnou Mat-2, pro jistotu... Né vážně, jít studovat Ekonomii a učit se pouze matematiku, jelikož ekonomika je lehká, mi přijde smutné.
0
0
0
Se spolužákem jsme si to málem rozdali ve výtahu v budově EA. Když jsme pak v přízemí vystoupili z výtahu, ženský na recepci se začaly strašně smát a koukaly na nás. Bože prosím, že v tom výtahu nejsou kamery?
0
0
0
Zásadu, že v knižnici má byť ticho na FI porušujú takmer výhradne iba zamestnanci knižnice. Diferenciály som sa síce nenaučil, ale zato som odtiaľ odišiel obohatený o niekoľko anekdot zo života knihovníčky.
0
0
0
Kde jsou sakra všichni gayové z FI?
0
0
0
Tomáši, jsi neskutečně krásnej.
0