Přiznej anonymně!
Aktualizovat
1
0
Je pravda, že v Academicu pracujú trestanci z neďalekej väznice?
0
0
0
Pocas 3 mesiacov hladania bytu som bol presvedceny ze mestska cast Bystrc sa nazyva Bystric.
0
0
0
Pomoc
0
0
0
Byl jsem na výstavě mučících nástrojů. Nevím proč, ale skoro pořád jsem si představoval, že testovacím objektem jsou ti dobří lidé, co jsou zodpovědní za nový IS.
0
0
0
Neví někdo, jaký má pan David Zapletal věk?
0
0
0
Chtěl bych se vás zeptat, jestli záleží holce na tom s kolika holkama spal její přítel před tím než začal chodit s vámi? Pokud ano tak kolik je už moc?
0
0
0
Jsem rád že ESF nám nabídla revoluční možnost doučovaní Matematiky pomocí Mat0, s ostatníma, co tohle doučování navštěvujeme jsme ale zjistili, že si na ono doučovaní potřebujeme vzít další doučovaní, protože tu matematiku i nadále nechápeme. Byl bych tedy rád kdyby ESF zavedla i Mat-1 a rovnou Mat-2, pro jistotu... Né vážně, jít studovat Ekonomii a učit se pouze matematiku, jelikož ekonomika je lehká, mi přijde smutné.
0
0
0
Se spolužákem jsme si to málem rozdali ve výtahu v budově EA. Když jsme pak v přízemí vystoupili z výtahu, ženský na recepci se začaly strašně smát a koukaly na nás. Bože prosím, že v tom výtahu nejsou kamery?
0
0
0
Zásadu, že v knižnici má byť ticho na FI porušujú takmer výhradne iba zamestnanci knižnice. Diferenciály som sa síce nenaučil, ale zato som odtiaľ odišiel obohatený o niekoľko anekdot zo života knihovníčky.
0
0
0
Kde jsou sakra všichni gayové z FI?
0
0
0
Tomáši, jsi neskutečně krásnej.
0
0
0
Jediné čo mi vadí na novom ISe je, že tam ešte neni nové logo. PEACE
0
0
0
Nazdar děcka z ESF! :) pokud byste měl někdo zájem o vypracované otázky do cvičení - Dějiny ekonomických teorií, nabízím je za 150 kč :) viz ilustrační fotka...
0
0
0
Jak jsou tady vyvěšena přiznání typu "Dnes jsem potkal tu nejkrásnější dívku (...)", přiznávám se, že jsem vždycky chtěla, aby bylo nějaké adresované mně.
0
0
0
Psal někdo diplomku nebo bakalářku s paní Fasnerovou? Nějaké osobní zkušenosti, doporučení...?
0