Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
Před 5 lety jsem měla sex bylo to fajn bylo my 15 a jemu 17 a už 5 let spolu chodíme a je to super nejen ze se mijujem ale každý den máme sex někdy mu honim pero a on mě zas vaginu miluju to je to fantastické
0
0
0
Studuji teprve měsíc a už se u mě rozvíjí silná deprese a zhubl jsem tak 10 kilo
0
0
0
Hrozně mě vzrušují černoši jako Ben Cristovao a podobní. Na porno koukám jenom s černochama hrozne se mi líbí ty jejich velké ... ;P klidně bych zkusila i nějakého migranta.
0
0
0
Rozálie Rychlá byla na czech castingu. Mrkejte na tu její mokrou číču...
0
0
0
jsem gay
0
0
0
patrik je čůrák :/
0
0
0
Za 5 let studia jsem si ze Zbrojnice nepůjčila jedinou knihu, ale chodím si tam po obědě zdřímnout a vždycky náhodně vytáhnu nějakou tlustou knihu z poličky, otevřu ji a spím s hlavou položenou na ní, aby to vypadalo, že jsem usnula vyčerpávajícím studiem.
0
0
0
fast
0
0
0
Mám malá prsa a docela dost mě to deprimuje. Tak jsem se v tom snažila vidět nějaké plus. Od té doby se vysmívam všem holkám s většími prsy, protože mají problémy, které já nikdy mít nebudu :D (bolest zad, bazén potu v podprdě, drobky v podprdě, při běhu to taky prej bolí,...)
0
0
0
Projít se po písku nebo štěrku a pak slyšet ten zvuk křupajících kamínků na hladkém povrchu - nejlepší pocit ❤️
0
0
0
Tajně chodím masturbovat k áčku nebo ke Flipu. Chodí tam fakt ciciny.
0
0
0
Píšu diplomku, aby ze mě byl Mgr. a každé pondělí si říkám, co já vlastně na té vysoké dělám, proč jsem se radši nevyučil nějakému pořádnému řemeslu.
0
0
0
patrik krupicka je gay
0