Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
Někdy si mačkám hada jen tak, a někdy to dojde až tak daleko že začnu koukat na GAY Porno
0
0
0
Přiznám se tomu, že když oněčem vím hovno tak řeknu těžko říct takhle z hlavy
0
0
0
Přiznám se krimi, že bych sjtu někdo, kdo by chtěl žít posmrtný život ve Středozemi se všemi těmi démony čarodēji a nadpozemským iduperiperkozaticemi
0
0
0
je v pohodě že jsem šukal je mi 10let
0
0
0
Na FM nám pořád chodej nesmyslné "newslettery", poslední byl o nabídce bydlení. Požádal jsem studjiní, zda můžu poslat hromadný newsletter studentkám z méně náročných fakult za účelem navázání vztahu a poslali mě pryč. Pomsta v podobě ÚOOZ bude sladká.
0
0
0
iDNES.cz je pomalu horší než TN.cz a TV Prima. Docela se hrozím připrav CNN Prima NEWS a CNTV.
0
0
0
Mám velkej penis ,a proto si ho musím motat kolem pasu a pak mám pdrážděnou tribici nevíte prosím nekdo jestli se na tento problém nevirábí nejaký nastavec nebo pás?
0
0
0
Znáte prosím někdo nějaký osvědčený způsob, jak na kolejích (příp. na bytě) nerušeně masturbovat? Zatím jsem to vždycky nechával na víkend, kdy jsem jezdil domů, ale je to dost nepohodlné... Díky! Student FF
0
0
0
Přemýšlím... Když holky masturbují a na pozadí jim běží hudba. Masturbují do rytmu?
0
0
0
VAROVÁNÍ: Vodafone katastrofa s linkou péče o zákazníky čekáte 45 minut a furt dokola příšerná hudba a reklama na skvělé služby. Vodafone se zhoršil a nevrací peníze v termínu! Dnes je 31 den a zítra to půjde na ČTÚ. Vodafone mi tak bude dlužit ještě víc než musí.
0
0
0
seš kokot
0
0
0
Doktorandi všech fakult spojte se! Vznikla nová stránka Doktorandi MUNI, která slouží ke sdružení budoucnosti české vědy. Kromě oficiálních sdělení budete mít o pravidelných srazech,kde se prostě budete moci u piva či jiné tekutiny vykecat. Těšíme se na vás :)
0
0
0
Šeru do peřiny:D
0