Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
ahoj mám takový problém. vždycky když se podívám na svou mámu v plavkach tak mi stoupne péro. nevíte někdo co stim
0
0
0
muj problem je ze se stydim pred holkou ukazat svoji zizalku :/
0
0
0
prcal bych oplustilovou miliju ju dopici
0
0
0
hrnčířovou bych mrdal do ucha
0
0
0
#FIT co Matouškovy je? Je zalezlej snad ve všech výukových streamech a chová se jak něco mezi hyperaktivní studentem co chce ukázat že už to umí a spamerem. Je to snad učitel tak by se měl chovat nějak přiměřeně a ne aby ho přednášející museli napomínat že se na to ptají studentů atp. A o tom spamu co občas vytváří radši nemluvím. PS: to je vážně tak důležitá informace že měl na svém streamu místo roušky koňskou hlavu tak důležitá informace aby jí zmínil ve třech cizích streamech?
0
0
0
kozacky
0
0
0
Petro, nedokážu ti to říct osobně, ale musíme se rozejít. Vyspal jsem se s tvou spolubydlící Eliškou a je mnohem lepší. Omlouvám se, ale bylo to i v tvé posteli. Ale jen jednou! M.
0
0
0
Asi jsem se zamilovala do svého mistra,ale vím že nejsem jeho typ.
0
0
0
Pár měsíců po svatbě jsem zjistila že po tolika letech známosti už mě můj manžel nebere.Je spíš jako nejlepší kámoš s výhodami.Ale vím,že kdyby jsme se rozvedli,tak bych o něj přišla a to nechci.
0
0
0
Musim se priznat, ze mam asi ponekud divnou uchylku....Hrozne moc me rajcuje kdyz muzu nest holku nebo dospelou zenu na ramenou., delat ji konika...Libilo by se vam to holky kdybych vam nabidnul ze vas ponesu na ramenou?
0
0
0
Jsem Gay a nestydím se za to. Je to Normální! Děkuji za pochopení...
0
0
0
Tak určitě
0
0
0
Piloti, je pravda, že VUT podporuje ATPL teorii ? Je to v rámci studia?
0