Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
Studuji učitelský dvouobor na PřF a uvažuji, že "uteču" na peďák, protože i z něj se pak dá na magisterské přihlásit zpátky na PřF na učitelství pro střední školy. Zkrátka nevím, jestli mám nervy na hádání se s akademiky, kteří, mám pocit, by nejraději všechny budoucí učitele z fakulty vyhodili, protože mají jiné ambice než se stát jejich akademickými kolegy. Poslední dobou mě jejich arogantní chování začíná opravdu unavovat.
0
0
0
Ti erasmaci jsou fakt nevychovaní. Borec v knihovně každý dvě minuty nechutně nahlas posmrknul. Docela mě to rušilo tak jsem mu nabídl kapesník a dostal jsem "thank you". Ale za pár minut začal zase tak jsem se přesunul jinam. Tohle se stalo dvakrát. Plus šlapout botama na pohovky.
0
0
0
Prosím, ztratila jsem desky (šanon obalený balicím papírem a polepený samolepkami a ještě obalen folií a výkresy v eurodeskách) se svou celoživotní výtvarnou tvorbou. Pravděpodobně v okolí Výstavište. Nabízím odměnu nálezci.
0
0
0
Nechcem nic hovorit, ale musim pochvalit ludi v PC hale na FI. Vzdy si sadnu na miesto kde je pevna internetova pripojka a nikdy ju nevyuzivaju, aj ked maju volne miesto inde...
0
0
0
Závidím VUT FSI čepované pivo. Na kampusu by také mohlo být, takové jedno mezi přednáškama by bodlo.
0
0
0
Budu panna až do 70 a pak si to rozdam s nasadou od smetáku.
0
0
0
Kounicova, 7. podlaží. Chce to více RGB
0
0
0
Až se stanu vedoucím katedry, tak polovinu kolegů vyházím. Jsou naprosto nekompetentní.
0
0
0
STAG je lepší než IS.
0
0
0
Milá zrzka studující Dějiny umění na FF, co se mnou tančila na plese, nechť se dostaví do čajovny Leyaly. Zvu na dýmku.
0
0
0
To je tak, když vám na mail přijde, že jste ještě nevyplnili anonymní dotazník
0
0
0
Lepší posmrkující erasmáci než přednášející Zn. limo
0
0
0
Tlustý děkan a jeho úsměv mě vede k závěru, že studuji na prestižní škole a jednou se budu mít dobře.
0
0
0
Cez zoznamku som si dohodol sex stretko na záchodoch v KUK. Keď som prišiel v dohodnutý čas, už sa súložilo bezo mňa. Bodkou bolo keď mi cez chat napísal, aký som bol super.
0
0
0
Jsem ve 4. ročníku na oboru Právo na Právnické fakultě a chci se přiznat k tomu, že mi strašně moc chybí profesor Filip. Jedná se o vědce, který je ústavním soudcem a v obou svých profesích naprosto vyniká. Škoda, že vyučuje jenom Ústavní právo I. a II. Jeho bych bral úplně na všechny předměty, které se na fakultě vyučují.
0