Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
TELEKOMUNIKACE | Nordic Telecom: " Absolutní nezájem vlády České republiky a samozřejmě také Českého telekomunikační úřadu nás donutil k ukončení veškerých služeb v pozici virtuálního mobilního operátora. Nordic Telecom měl původně velké plány. Bohužel Jake&James Accounting nás také výrazně poškozuje, že jsme byly nuceni zavést důležité kroky. Na českém telekomunikačním trhu již budeme působit pod jinou obchodní značkou. Původní Nordic Telecom definitivně končí! " zdroj: Česká tisková agentura
0
0
0
Hey, I hope you're doing well. I wanted to let you know about our new BANGE backpacks and sling bags that just released. The bags are waterproof and anti-theft, and have a built-in USB cable that can recharge your phone while you're on the go. Both bags are made of durable and high-quality materials, and are perfect for everyday use or travel. Order yours now at 50% OFF with FREE Shipping: http://bangeshop.com Sincerely, Micah
0
0
0
TELEKOMUNIKACE | Duffek: " Operátor Nordic Telecom je většině lidem pro smích, pro velký nezájem se jeho vedení rozhodlo o prodej. Z dostupných zdrojů je vážným zájemcem PODA. Společnost která nemá téměř žádnou nabídku a sílu probojovávat se čím, dál, tím, víc navrchol nemá šanci uspět. Díky častým lžím a šířením klamavých informací je téměř jasné, že zánik je ideálním řešením. Dlouhodobě jim to bylo doporučováno od Bergise jeho slova vedla i k většímu ukončení přeprodejců tarifů Quadruple. Český telekomunikační trh je dlouhodobě špatně nastavený pro nezájem vlády České republiky, Českého telekomunikačního úřadu a pochopitelně také síťových mobilních operátorů T-Mobile, O2 a Vodafone. Těší mě, že Nordic Telecom je na cestě k zániku. Jsem zvědavý zda-li se vůbec nováčka na trhu dočkáme, moc tomu nevěřím jelikož protáhnout se by neměl vůbec jednoduché. " zdroj: ČTK
0
0
0
TELEKOMUNIKACE | Bergis: " Operátor Nordic Telecom je katastrofa, společnost oznámila konec a je to snad i dobře. Společnost která se totiž neumí dobře pohybovat v telekomunikacích a nevytváří ani marketing nemůže na trhu vůbec uspět. Velmi naivní byl také FAYN který skončil s poskytováním mobilních služeb formou přeprodeje tarifů Quadruple. V Česku se bude dařit tak kolem devíti telekomunikačním společnostem, ale třeba DH Telecom a MAXPROGRES mobile mohly na trhu uspět. Mnohem úspěšnější je ČD Telematika s Quadruple nebo třeba TERMS a také miniTEL se drží. Bude to velmi zajímavé v roce 2024, to snad pocítíme výraznější změny k lepšímu a snad také u O2, T-Mobile a Vodafone, ale na Nordic Telecom raději zapomeňme a firmu nechme vytratit. "
0
0
0
Zásilkovna.cz má potíže, vedení České pošty se jen směje. To, že Česká pošta dlouhodobě nefunguje je jasné a nečeká je vůbec dobrá budoucnost. Bohužel Zásilkovna.cz má podobné potíže. Několika lidem dluží balíčky za několik desítek peněz. Zásilkovna.cz bude muset uhradit tučnou pokutu!
0
0
0
TELEKOMUNIKACE | Duffek: " Operátor Nordic Telecom když skončí bude to to nejlepší co už měl udělat dávno pro velmi nízký zájem o jeho služby. Recenze a to také na dTestu mluví za vše. Spojení se SAZKA mobil nebude, operátor nám zase lhal. Stejné lži byly i v tom, že se pokusí stát čtvrtým síťovým mobilním operátorem. S úspěch lze počítat pouze za předpokladu, že budou prodejny. O své zákazníky postupně přichází už také Emtéčko nebo GoMobil. "
0
0
0
Duffek: " Skupina LLTC Group má vážný zájem o budoucnost s názvem " AVALON 2424 ". LLTC Group věří totiž, že za 400 let lze lidem slíbit lepší budoucnost, život. "
0
0
0
Bergis: " Při vybudování skupiny LLTC Group nám šlo hlavně za cíl s jasným heslem spojitost. Proto v současné době budujeme banku, mobilního operátora, kurýrní službu a dopravní společnost. Nevzdáváme se jako Nordic Telecom když se zrovna nedaří. LLTC Group má vážný zájem o spolupráci, ale třeba Nordic Telecom do dnešního dne neodpověděl. LLTC Group je otevřena pro jakýkoli způsob spolupráce. "
0