Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
Nejhezčí kluci studují chemické obory .
0
0
0
Nekrásnější holky pracují v knihovně na FSS.
0
0
0
Na Máneskách jsem nedávno v noci slyšel, jak pro borca došla mladá, když byl na velký. Musel jsem se držet, abych se nesmál, když jí říkal “Láska, ještě 5 minut”. I stíhačky by měly mít nějaké hranice, LOL
0
0
0
Celé Velikonoce se poctivě učím. Pak všem budu říkat, jak jsem řádil. Ale chci udělat státnice, a dostat teplé kancelářské místo, nejlépe v nevládní organizaci. Pro sny je třeba něco obětovat.
0
0
0
Nechám se svádět profesory. Takový koníček.
0
0
0
Znáte ten fór? Který profesor je v televizi nejčastěji? Ten v opozici.
0
0
0
Existuje vůbec normální kluk na fildě? Vždyť jsou tam samí naprostí exoti.
0
0
0
Ojel bych naši královnu. Ty fotky mě drsně rajcujou. Tak jsem jí alespoň dal hlas.
0
0
0
CPS je skvělé místo pro setkávání studentů a není již volné jiné místo jinde. Ale prosím... jsme lidé a můžeme se podle toho chovat. Nemusíme na sebe řvát jako opice někde v zoo
0
0
0
Život na PdF: Studenti: Chceme menzu. Vedení: Vždyť máte dvě malé kantýny! Studenti: Copak z toho se člověk nají? Vedení: Fajn. ... Vedení: Tu máte relaxační prostor hned vedle kantýny. Studenti:... Vedení: Sice tam nesmíte jíst, ale na druhou stranu bude pro vás věčně nedostupná. Studenti:...! Vedení:Fajn, jíst tam smíte. Studenti: A co ta menza, sakra?! Vedení: Fajn. ... Vedení: Tady máte předraženou kavárnu, kde si můžete koupit kávu a zákusek. Studenti: Hmmm...takže si máme vystačit s kantýnami, že? Vedení: Jen s jednou. Tu druhou jsme zrušili. Studenti:...!!!!!
0
0
0
Studuji nejvíce ideologický obor a jsem na to hrdý. Přizpůsobím se, budu kývat a nechám se uplatit. Kritické myšlení nikomu půjčky nezaplatí.
0
0
0
Prosím - učiňme přítrž fekálním přiznáním! Je to opravdu nechutný....
0
0
0
Moje stolice má divnou barvu, a tak nechávám pravidelně na záchodech v kampusu čáru v míse. Doufám, že to jednou zaujme nějakého medika, který mi pak třeba nechá na dveřích vzkaz s tím, co mi je.
0
0
0
Hele, na Veveří sa niekedy dejú zaujímavé veci... raz som tam našiel hovno v sprche
0
0
0
Chceš vedieť ktorý vzťah najhoršie funguje? Majte spoločný obor a ročník :)
0