Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
Studenti FI mají asi nejvíc sebevražedných sklonů[většinou je začnou mít po prvních přednáškách a nebo zkoušce]. I jeden přednášející jednou prohlásil: "Smrt je vysvobození" myslím si, že by to mělo být motto FI!
0
0
0
Na plese Muni mě opravdu naštvalo, když jsem stál ve frontě na kabát cca 25 minut, a pak mě začli předbíhat jiní, které jsem na jejich chování důrazně/se zaťatou pěstí
0
0
0
Ten pocit, když se v pátek večer na koleji nudíš tak moc, že se dokonce jdeš učit #nofriends #RIPsociallife
0
0
0
Cez zoznamku som si dohodol sex stretko na záchodoch v KUK. Keď som prišiel v dohodnutý čas, už sa súložilo bezo mňa. Bodkou bolo keď mi cez chat napísal, aký som bol super.
0
0
0
Milá zrzka studující Dějiny umění na FF, co se mnou tančila na plese, nechť se dostaví do čajovny Leyaly. Zvu na dýmku.
0
0
0
Závidím VUT FSI čepované pivo. Na kampusu by také mohlo být, takové jedno mezi přednáškama by bodlo.
0
0
0
Nechcem nic hovorit, ale musim pochvalit ludi v PC hale na FI. Vzdy si sadnu na miesto kde je pevna internetova pripojka a nikdy ju nevyuzivaju, aj ked maju volne miesto inde...
0
0
0
Ti erasmaci jsou fakt nevychovaní. Borec v knihovně každý dvě minuty nechutně nahlas posmrknul. Docela mě to rušilo tak jsem mu nabídl kapesník a dostal jsem "thank you". Ale za pár minut začal zase tak jsem se přesunul jinam. Tohle se stalo dvakrát. Plus šlapout botama na pohovky.
0
0
0
Studuji učitelský dvouobor na PřF a uvažuji, že "uteču" na peďák, protože i z něj se pak dá na magisterské přihlásit zpátky na PřF na učitelství pro střední školy. Zkrátka nevím, jestli mám nervy na hádání se s akademiky, kteří, mám pocit, by nejraději všechny budoucí učitele z fakulty vyhodili, protože mají jiné ambice než se stát jejich akademickými kolegy. Poslední dobou mě jejich arogantní chování začíná opravdu unavovat.
0
0
0
Neviem kto robi a vyberá fotky na promo na DOD. Raz som sa ako maturant takéhoto DOD zúčastnil minuly rok v zime. Pamätám si len, ze sme prešli celu fakultu FI, popocuvali par ludi, fotil si nás typek, ktorého sme stretli asi 3x v rozdielnych miestnostiach.. A tak po par mesiacoch scrollujem fb a zrazu udalosť ze DOD, tam fotka typka v mojej mikine a virtuálnou realitou na hlave.. pozriem bližšie a .. ku*va, to som ja :D na všetkých DOD udalostiach, co su na FI na fb a cítim sa už čudne, ked to vidim.. Neviem, ci mam ďakovať alebo preklínať človeka, ktorý zvolil moju fotku na toto promo, ale skvela práca :D
0
0
0
Na ESF neustále vyhlížím holky co si to semnou půjdou rozdat nezávazně na záchodky do knihovny. Bohužel mám pocit, že jsou všechny frigidní a jejich největší vzrušení v semestru je zápočet ze Statistiky.
0
0
0
Nechápu, proč nejsou doteď na fakultách postele, ve kterých by se mohli studenti v mezičase mezi přednáškami vyspat. Unavená studentka.
0
0
0
Když už jsou mé obory v praxi téměř nepoužitelné, doufám alespoň, že omračující síla nabyvších titulů vše vynahradí.
0
0
0
Ten kdo psal přiznání o ekonomické geografii by si někdy měl zajít přímo do jámy lvové na ekologickou ekonomii, to je teprve dávka pořádnýho """"""""""""ekonomickýho"""""""""""" bizáru.
0
0
0
Slecne ktera si chodi do knihovny na fss v pocitacove ucebne tak light pokuckávat co 20 vterin bych doporucil silný čaj nebo lék než me to jednou fakt vytoci a dojdem ji přiškrtit.
0