Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
Trochu na pováženou u vedoucí personálního
0
0
0
Vystudovala jsem čvut a když jsem si z nudy dělala prijmackovy test z 9. tridy na stredni (z matiky), nevyresila jsem spravne ani 50% prikladu.
0
0
0
Petro, nedokážu ti to říct osobně, ale musíme se rozejít. Vyspal jsem se s tvou spolubydlící Eliškou a je mnohem lepší. Omlouvám se, ale bylo to i v tvé posteli. Ale jen jednou! M.
0
0
0
Od té doby, co dr. Hejhal nenosí náušnici, se mi už tolik nelíbí... :-(
0
0
0
Přiznávám, že o přednáškách na fakultě dopravní prdím a představuji si, jak startuju F16. Je to strašně nakažlivé, spolužák už to dělá taky. Přednášející nic netuší, ale vždycky se snaží nehorázný puch větrat dveřmi do chodby.
0
0
0
Za jídlo v menze se neděkuje, u jídla v menze se brečí!
0
0
0
Přiznávam, že jsem jediný, kdo ještě nespal s Ráchel
0
0
0
Masaryčka by mohla zorganizovat flashmob. Takový, jaký nikdo sto let neviděl.
0
0
0
Nemůžu se dočkat dne, kdy se holky na áčku naučej zavírat dveře na záchody....
0
0
0
UHK - škola života - mě naučila vařit.... ...potom, co jsem párkrát zašla do menzy.
0
0
0
Vzkaz zahradníkovi: Vždycky budu chodit mimo chodníky po bahnitých, strmých zkratkách. Amen.
0
0
0
S novýma chill zónama na Áčku mi bude chybět studená podlaha, na které jsme vždycky před zkouškami a státnicemi vysedávali s rozloženýma papírama... nevím, jestli se v chill zóně budu schopná tak soustředit...
0
0
0
Pri vsech prezentacich na Nanu jsem misto obrazku bilych praskovych sloucenin daval obrazky kolumbijskeho kokajnu (vcetne prezentace na obhaju diplomky)
0
1
0
Zomri
0
0
0
Drazí obyvatelé Mánesek, mohl by mi někdo říct, jak se v těch našich malinkatých sprchách osprchovat, aniž by mě někdo viděl nahou? Dík.
0