Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
Jo, FSS je lame fakulta, která ESF nebo PrF nesahá ani po paty.... Až do té chvíle, než si na oné FSS zkusíte vystudovat a odstátnicovat z BSS nebo MZV.
0
0
0
Někdo by měl medializovat ty posrané přijímačky na MU, které univerzita nezvládla. Chybné odpovědi v testech, nesprávné výsledky v e-přihláškách, osobní odpovědnost padá na hlavu rektora a měl by rezignovat. I když je to jen na pár měsíců, jenže to kandidáti strany nedělaj...
0
0
0
V knihovně FF jsou nesmírně milé knihovnice. Tímto jim děkuji!
0
0
0
Vyspal jsem se se studentkou z Pdf , ohodnotila náš sex známkou 2-. Co myslíte ? Měl bych si jít opravit známku?
0
0
0
Nechtělo se mi učit a tak jsem se rohodla, že svedu Profesora aby mi dal zápočet. Dostala jsem X, a ještě můžu být ráda, že mě nenahlásil. Proč občas život nemůže být tak jednoduchý jak v por*ech. :(
0
0
0
U poslední, velmi těžké, ústní zkoušky jsem si kvůli nervozitě před vyučujícím velmi nahlas a tvrdě uprdla. Profesor ukončil zkoušku slovy: ,, Dám vám E, a teď už běžte, musím vyvětrat”. Nikdy bych si nepomyslela, že udělám zkoušku díky prdu. PS: Mám v plánu tutu metodu aplikovat i u jiných zkoušek.
0
0
0
Absolutně opovrhuji panem rektorem, který se mne během studia snaží naverbovat na svou soukromou akci a stále mi posílá vstupenky. Nobody cares, to že máte blbý prodej vstupenek není můj problém, gotta save my ass first, je sakra zkouškové.
0
0
0
Písemné klikací státnice nakonec nebyly tak hrozné. Co mě ale celou dobu při jejich vyplňování štvalo, byla moje isovská fotka vlevo nahoře. To se jako fakt musím koukat na svoji nejhorší fotku, když dělám státnice?
0
2
1
Přiznání muni zničila politická agitka. Dobře soudruzi.
0
2
2
28. 5. 2019 18:30 Brno - Dominikánské náměstí Budu tam a co vy?
0
0
0
Studuju pravák na ESF. Není to nějak extrémně těžký (už slyším mediky a právníky jak se ozývají). Nicméně dnes jsem se poprvé za dobu co jsem součástí vzdělávacího systému ČR totálně psychicky zhroutil. Dvacet minut jsem seděl na posteli a brečel jak malej jarda. Nejde jen o školu. Občas je toho prostě v životě moc a nedá se to ukočírovat. Pokud znáte někoho, kdo zažívá podobné stavy, hlavně ho prosím neodsuzujte a podpořte ho. Přijde mi že takových lidí je málo. Přeju všem lidem co nejklidnější zkouškový. Peace
0
0
0
Studenti Pedagogické fakulty MU jsou v knihovně absolutně bezohlední. Větší klid na učení je i na Svoboďáku.
0
0
0
Přiznávám, že jsem to trochu zvoral zaváháním, přesto zkouším takhle: Hledá se holka, která dnes kolem 09:10 vystoupila na Výstavišti Hlavní vstup s revizorem, pak platila pokutu. Měla černé kalhoty, červenou tašku přes rameno a vlasy obarvené do blond, brýle. Pak kráčela směrem k ESF. Přišla jsi mi docela sympatická, chtěl bych Tě poznat. Dej třeba lajk? Podle fotky Tě poznám.
0
4
0
Vždy, když se snažím dostat skrze rozkopané ulice k Filozofické fakultě, našlapuji opatrně tak, že si připadám jak Hercule Poirot na venkově. Opravdu si nechci zničit boty a pohorky nebo nedejbože botasky do školy neuznávám.
0
0
0
Píši si taháky na každý předmět. V 80 % je použiji. Pravděpodobnost odhalení nulová. Ti, co hlídají většinou čtou noviny, nebo se dívají z okna. Občas ty taháky během zkoušky pošlu dál. Musíme si pomáhat.
0