Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
Masaryčka by mohla zorganizovat flashmob. Takový, jaký nikdo sto let neviděl.
0
0
0
Nemůžu se dočkat dne, kdy se holky na áčku naučej zavírat dveře na záchody....
0
0
0
UHK - škola života - mě naučila vařit.... ...potom, co jsem párkrát zašla do menzy.
0
0
0
Vzkaz zahradníkovi: Vždycky budu chodit mimo chodníky po bahnitých, strmých zkratkách. Amen.
0
0
0
S novýma chill zónama na Áčku mi bude chybět studená podlaha, na které jsme vždycky před zkouškami a státnicemi vysedávali s rozloženýma papírama... nevím, jestli se v chill zóně budu schopná tak soustředit...
0
0
0
Pri vsech prezentacich na Nanu jsem misto obrazku bilych praskovych sloucenin daval obrazky kolumbijskeho kokajnu (vcetne prezentace na obhaju diplomky)
0
1
0
Zomri
0
0
0
Drazí obyvatelé Mánesek, mohl by mi někdo říct, jak se v těch našich malinkatých sprchách osprchovat, aniž by mě někdo viděl nahou? Dík.
0
0
0
Je vtipné, jak spousta kolegů studentů hledá byt proto, že jim "nevyšly koleje". Já začal ISKaM spamovat před týdnem, teď bydlím. Žádný stres.
0
0
0
Je potřeba nosit kimono když sem si zapsal karate? Existuje nejaká muni stránka kde se dají ptát takovéhle stupidní otázky anonymně?
0
0
0
Znáte prosím někdo nějaký osvědčený způsob, jak na kolejích (příp. na bytě) nerušeně masturbovat? Zatím jsem to vždycky nechával na víkend, kdy jsem jezdil domů, ale je to dost nepohodlné... Díky! Student FF
0
0
0
Na FM nám pořád chodej nesmyslné "newslettery", poslední byl o nabídce bydlení. Požádal jsem studjiní, zda můžu poslat hromadný newsletter studentkám z méně náročných fakult za účelem navázání vztahu a poslali mě pryč. Pomsta v podobě ÚOOZ bude sladká.
0
0
0
Ak tu je nejaká dobrá duša, ktorá študuje informačné štúdia a knihovníctvo, mohla by zdeliť svoje dojmy z tohto oboru? Na stránke je obsah štúdia opísaný oficiálnym žargonom, ktorý povie veľa, no vysvetlí málo. Taktiež percentil prijatia je 10 a viac z TSP, čiže buď chcú dať šancu na štúdium skoro každému alebo sa mám začať báť individuí, ktoré tam potencionálne stretnem :D ...vopred ďakujem :)
0
0
0
Ještě jsem ani nenastoupil do prváku a už teď ten vyjebaný ISKAM nenávidím...
0
0
0
Klíčová slova: chytač signálu, filda, čj. Ahoj. Jen ti chci popřát všechno nejlepší a co největší a nejgigantičtější množství všeho pozitivního. A šťastné a spokojené prázdniny. Měj se moc pěkně. Doufám, že bude příležitost tě oslovit. Prostřednictvím tohoto vzkazu ti ještě imaginárně posílám kytici plnou narcisů, růží a slunečnic. Měj se moc krásně. Ukrutně moc tě chci poznat. Ahoj!
0