Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
Z blíže neurčených důvodů jsem musela přejít z MUNI na jinou univerzitu v Ostravě. Nejvíce se mi tu stýská po tom nejkrásnějším brněnském duševním dědictví... slovu ŠALINA. Vždyť TRAMVAJ vůbec nezní tak kouzelně a libozvučně! :(
0
0
0
Špicluju pedagogy na FB. Občas narazím na podstatné informace, které mi usnadňují studium.
0
0
0
Jsou na právnické mezi všemi těmi barbienkami i nějaké lesby? Smutně koukám?
0
0
0
Patřičný zákon jsem nečetl, ale pokud splním podmínky na přiloženém obrázku (ze Stipendijního řádu MU), měl bych mít právo na stipendium na podporu ubytování bez ohledu na to, jestli jsem v Brně ubytovaný, že?
0
0
0
Na FSS byl těžký předmět. Tak ho zlehčili. Počet kreditů zůstal. Vyhovuje mi...
0
0
0
Jak jsou tady vyvěšena přiznání typu "Dnes jsem potkal tu nejkrásnější dívku (...)", přiznávám se, že jsem vždycky chtěla, aby bylo nějaké adresované mně.
0
0
0
Tomáši, jsi neskutečně krásnej.
0
0
0
Kde jsou sakra všichni gayové z FI?
0
0
0
Zásadu, že v knižnici má byť ticho na FI porušujú takmer výhradne iba zamestnanci knižnice. Diferenciály som sa síce nenaučil, ale zato som odtiaľ odišiel obohatený o niekoľko anekdot zo života knihovníčky.
0
0
0
Jsem rád že ESF nám nabídla revoluční možnost doučovaní Matematiky pomocí Mat0, s ostatníma, co tohle doučování navštěvujeme jsme ale zjistili, že si na ono doučovaní potřebujeme vzít další doučovaní, protože tu matematiku i nadále nechápeme. Byl bych tedy rád kdyby ESF zavedla i Mat-1 a rovnou Mat-2, pro jistotu... Né vážně, jít studovat Ekonomii a učit se pouze matematiku, jelikož ekonomika je lehká, mi přijde smutné.
0
0
0
Byl jsem na výstavě mučících nástrojů. Nevím proč, ale skoro pořád jsem si představoval, že testovacím objektem jsou ti dobří lidé, co jsou zodpovědní za nový IS.
0
1
0
Je pravda, že v Academicu pracujú trestanci z neďalekej väznice?
0
0
0
Pocas 3 mesiacov hladania bytu som bol presvedceny ze mestska cast Bystrc sa nazyva Bystric.
0
0
0
Na mojej pizzi mám rád ananás a nehanbím sa za to. (prosím anonymne)
0
0
0
Proč chce být děkanem špatný vedoucí katedry? Nepochopím.
0