Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
Kdybych chtěl spáchat sebevraždu, tak vylezu na ego Vladimíry a skočím na její IQ.
0
0
0
Skutečnost, že mě s přehledem vzali, vyvrací doměnku, že VŠE je elitní ústav.
0
0
0
Můj sen je mít sex se studentkou VŠE. Holky lajkujte, jednu z vás si vyberu.
0
0
0
Hype s přiznáním už je dávno pryč, ale i tak mě baví projíždět příspěvky 3 roky starý a dohledávat si, jestli jejich autoři školu dokončili, kde pracují a podobně. Ještě napínavější pak je, když zjistím, že máme na facebooku společné přátele a kolikrát přemýšlím, jak se zrovna tihle dva mohli potkat.
0
0
0
Jsou na téhle škole přednášky?
0
0
0
Je mi blbě z VŠE i na magistru a nevim, co tam dělám. Říkal jsem si, půjdu si přečíst přiznání, to bude vtipný, přilnu víc k lidem. Teď je mi ještě víc blbě.
0
0
0
Čekal jsem, že na ekonomce budou normální lidi, ale je to pro mě dost zklamání....hrozně moc lidí tam je fakt divnejch, nepříjemnejch a tak..
0
0
0
třikrát mi doktorand i regulérní profesor řekl: jsem rád, že jste si vymyslel vlastní projekt, ale musíte si vybrat z těch, které jsou zadané. "vlastní projekt mít nemůžete, špatně by se mi opravoval"... - co je na západních školách přednost, je v česku koule na noze. tak jsem se na to vykašlal a už jen podnikám
0
0
0
Vůbec mě obor, který studuju nebaví. Myslím si, že pro mě vůbec nemá smysl VŠE studovat. Nechci se totiž níčim takovým zabývat. Jediný důvod proč VŠE studju je, abych měl email, kde je po zavináči isis, mam totiž rád 11. září.
0
0
0
Ahoj, je na VŠE nějaký kluk, co má rád BDSM a rád by poznal slečnu, která ho má také ráda?
0
0
0
Svou vysokou školu si vybírám dle přiznání. VŠE vyhrála
0
0
0
Ten pocit, kdy člověk sedí v plné učebně krásnejch holek a má prdy. Tak se snaží mohutně dýchat, aby ten smrad vydýchal a nedostal se k nikomu jinému.
0
1
0
Mám kamaráda (vietnamce) a jmenuje se Dan! Je mu 21 let a studujeme spolu na VŠE a osud to chtěl tak, že přivedl svojí přítelkyni do jiného stavu. Většina lidí by takovou obrovskou životní výzvu nezvládla. Dan se ale rozhodl, že si s přítelkyní dítě ponechají. Rád bych za mě a moje přátele co za ním stojíme mu vyjádřil podporu! Dane ty to všechno zvládneš! Jak školu, tak budeš jistě i skvělý táta :)
0
0
0
Na 5en101 (Ekonomie I) jsem se učil jenom noc před závěrečnym testem, a dal jsem to přesně na 26 bodů, který jsem potřeboval, abych prošel.
0
0
0
Při používání integrovaném studijního informačního systému se vždy bojím, aby ke mě nevtrhla URNA
0