Přiznej anonymně!
0
0
Nesnáším, když studenti FIT mají nějaké hejty na studenty FP. Nemůžu hodnotit ostatní obory, ale pokud student studuje obor Manažerská informatika, tak náročnost oproti FITu je přibližně dvojnásobná, my musíme rozumět nejen programování a IT, ale musí z nás být také specialisté na managment a účetnictví, kdežto ten FIŤák má jen to svoje programování.
0
0
0
Škoda, že FSI nedává diplom aspoň za účast...
0
0
0
spolužák si zařídil živnost a dělá appky na android jeho označení na fb a linkedinu: "CEO, Head of Research and Development" :-D
0
0
0
Denně se modlím za to, aby bylo na FSI víc takových učitelů, jakým je Ing. Petr Dvořák #FSI #vybranekapitolyzfyzikyrules
0
1
0
Líbí se mi, že je na fektu samí gentleman a všichni mi otevírají dveře. Jen nechápu, proč se na mě dívají, jako bych zabloudila. Ano, jsem holka.
0
1
0
když vyučující učí něco se slovy "takto se to dělá v praxi", ale přitom se to takto v praxi dělalo před 20 lety.
0
0
0
Co je pravdy na tom, že na FITu vznikají kodéri a na FI MUNI opravdoví odborníci na IT? :/
0
0
1
[FIT] odevzdal jsem projekt s nefunkčním Makefile, projekt měl asi 30 % funkcionality a ani za to, co fungovalo, bych ruku do ohně nedal. Hodnocení 50E, nestěžuju si.
0
0
0
Když už nebudu strojař...budu aspoň alkoholik...
0
0
0
Shrnu zápis ze zasedání s ředitelkou kamu: Nic nejde změnit, všechno je nejlepší, nic špatného se neděje, nejsem o nic horší než jinde, jste jen studenti, nejste klienti. Ta ředitelka by měla táhnout do patřičných míst.
0
0
0
FCh je labyrint všech labyrintů. Vsadím se, že pomalu ani lidi, co tady pracují dlouhou dobu by se mohli občas ztratit.
0
0
0
FSI mě naučilo: Že poctivost se nevyplácí, zatímco podvádění vesměs ano. Že tvrdá práce se nikdy nevyplácí. Že já sám nemám absolutně žádnou hodnotu a jsem naprosto nahraditelný. Že člověk, který se neumí málem ani podepsat se může stát inženýrem. Že člověk, který je skvělým strojařem se jím stát nutně nemusí. A spoustu informací o věcech, které mě absolutně míjí. Ano jsem ten frustrovaný mladý muž, co tráví většinu života zavřený v pokoji a počítá nesmysly a vesmír ho vždy potrestá, když se tento stav pokusí změnit. Takže tak.
0
0
0
Když ti strojař řekne, že je dívka ošklivá, tak je opravdu ošklivá.
0
0
0
Jsem z FSI. Míra podvádění na VŠ opravdu přesáhla všechny meze. Na FSI foru si můžete najít v podstatě jakýkoliv předmět, pokud teda daný předmět vyučující učil minulý semestr/semestry. Laboratorní cvičení a předměty, kde se opakují zadání (jako konstruování) pak postrádají veškerý smysl. Napadlo vás někdy, že kdyby se na VŠ tak moc nepodvádělo, že by ty předměty museli být lépe vysvětlené? Protože škola si nemůže dovolit vyhodit v prváku 3/4 studentů? Nejhorší je, že to škola v podstatě toleruje. Pak to nejhorší mají studenti, kteří mají daný předmět/vyučujícího jako první a ti to pak odserou za Vás. Kolik lidí prošlo přes konstruování/pružnost pevnost/matematiku a přitom tomu absolutně nerozumí a nedokážou to použít?
0
0
0
Přiznávám, že mou hlavní náplní času jakožto superšprta, není se učit, ale učit ostatní, především teda hezké holčiny, aby tou školou vůbec nějak prolezly.
0