Přiznej anonymně!
0
0
Petro, nedokážu ti to říct osobně, ale musíme se rozejít. Vyspal jsem se s tvou spolubydlící Eliškou a je mnohem lepší. Omlouvám se, ale bylo to i v tvé posteli. Ale jen jednou! M.
0
0
0
Pri vsech prezentacich na Nanu jsem misto obrazku bilych praskovych sloucenin daval obrazky kolumbijskeho kokajnu (vcetne prezentace na obhaju diplomky)
0
0
0
Na FM nám pořád chodej nesmyslné "newslettery", poslední byl o nabídce bydlení. Požádal jsem studjiní, zda můžu poslat hromadný newsletter studentkám z méně náročných fakult za účelem navázání vztahu a poslali mě pryč. Pomsta v podobě ÚOOZ bude sladká.
0
0
0
Pokud má někdo rád anál, tak krom sexu s kluky pro naší 4% populaci doporučuji výhradně seznámení s dívkami z textilní fakulky. Dle našeho průzkumu má rádo anál 7/10 studentek právě této fakulty. Z ostatních fakult jsou na tom dívky poměrně špatně, zde má rádo anál pouze 2/10 (přepočítáno na x z 10 pro méně zdatné počtáře).
0
0
0
Kámošům, co bydleli na Dčku jsem nevěřil, když nadávali na Hada. Tenhle rok mám na Ečku okno směrem k Hadovi a mám chuť zařídit, aby to tam zavřeli. Docela mě mrzí, že s tim vrátnice nebo ubytovačka nic nedělaj...
0
0
0
Lidi na FM co nadávájí že Finěk je největší zlo nikdy nedošli dál než za třetí semestr! Největší zlo je totiž teprve čeká ve čtvrtém semetsru (doc. Březina & doc. Koucký) a na navazujícím též doc.Koucký v kombinaci s doc. Zádou, vždy v lichých semestrech. Enjoy ..
0
0
0
Něco mi říká, že ve zkouškovém se uskuteční první r e á l n á Swinngers na Áčku.
0
0
0
Vždy když vidím schůzku mezi AISEC a nevinnými studentky z prváků tak mi to přijde jako porno casting. Příště asi vytáhnu kameru, popřípadně eliminuje náboristu a sám se ujmu role :D.
0
0
0
Která spanilá dívka šla dnes 9.12 kolem 22:15 s batohem na blok A?
0
0
0
Co se stalo s našimi kovboji? :D
0
0
0
Pěkně mě s*re, jak tu furt otravují z AISEC a Czech-Us! NestudUju vš abych dělal někde plavčíka..
0
0
0
Chodím na jednu přednášku, i když bych vůbec nemusela, jen abych viděla úsměv toho neskutečně pozitivního vyučujícího, který si ze sebe a všeho okolo umí udělat srandu
0
0
0
Jsem prvák, tak kdyžtak nenadávejte, ale jen by mě zajímalo, zda je tzv. Had nějaký klub pro sluchově postižené nebo něco podobného. S ohledem na to, že jejich "hudební" produkci (mám pocit, že hodit do chodby zapnutou sbíječku by mělo stejný akustický i seismický efekt) slyší lidi s průměrným sluchem i o několik pater výš, nechce se mi věřit tomu, že by nějaký zdravý člověk dobrovolně vlezl přímo dovnitř.
0
0
0
Našel jsem jeden díl FakeTaxi, kde byla nástupní stanice Stodolní :D
0
0
0
Největší šok pro mě bylo setkání se slečnou “Tess”, která na fotkách vypadá jak nejvíc libová k*ndi*ka typu Megan Fox a ve skutečnosti se přivalí zmalovanej buřtík.
0