Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
Vystudovala jsem čvut a když jsem si z nudy dělala prijmackovy test z 9. tridy na stredni (z matiky), nevyresila jsem spravne ani 50% prikladu.
0
0
0
Přiznávám, že o přednáškách na fakultě dopravní prdím a představuji si, jak startuju F16. Je to strašně nakažlivé, spolužák už to dělá taky. Přednášející nic netuší, ale vždycky se snaží nehorázný puch větrat dveřmi do chodby.
0
0
0
Nikdy jsem nepočítal nic důležitějšího, než kolikrát si můžu vytřít prdel s toaleťákem co jsem si natrhal, protože FS nemůže dát toaleťák do každé kabinky...
0
0
0
Vzali mě na ČVUT bez přijímaček a s tím, že poslední 1 z matiky jsem měl někdy v 7. třídě ZŠ. Bude to zajímavý první semestr :)
0
0
1
Ošukala bych půlku stavárny.
0
0
0
Beru dvoje různý antidepresiva. #StayČVUT
0
0
0
S partnerkou jsme měli sex v NTK na invalidech.
0
0
0
Co se týče bakalářky, tak jsem polovinu zkopíroval od kámoše z loňska a tu další polovinu jsem různě zkopíroval z googlu. Bakalářka nakonec za C
0
0
0
Volil jsem Zemana, abych vás nasral
0
0
0
Chodím kadit jenom na FEL. Bych se radši posral než abych šel na ty oprejskaný záchody na strojárně.
0
0
0
Už mě trochu štve pravidelně kopulující pár na FS o patro výše. Né že bych jim to nepřál, ale zvukový projev jisté slečny je poněkud hlučný a nepěkný. S kolegou jsme se nemohli shodnout jestli zní jak mordovaný pes, nebo projev krkavce. Padla i doměnka, že si z toho děláme prdel a slečnu pravidelně chytá na konzultacích epilepťák.
0
0
0
Nekdy chodim na hajzl s kalkulackou.
0
0
0
[#FIT] Vždycky udělám progtest hned první víkend a zbývá mi pak spousta odevzdání. A tak si počkám do neděle před půlnocí, kdy to všichni odevzdávaj na poslední chvíli a posílám tam jedno odevzdání za druhým, abych jim udělal ještě větší frontu.
0
0
0
A proto miluju ČVUT :D
0
0
0
Toaleťák, co je na záchodech na karláku, je tak tenkej, že se po sebemenším zatáhnutím hned utrhne, takže si s ním ani nejde utřít prdel.
0