Přiznej anonymně!
62
1
Sbiram frajerky z kazde fakulty jako zarezy. Zatim mi chybi vsechny fakulty :(
1
36
0
Spousta lidí si myslí, že na FELu nejsou holky. Jsou. A obě jsou celkem hezký!
0
34
1
Po prvních pár dnech strávených na FELu už mi Big Bang Theory nepřišlo vůbec vtipný.
0
32
2
Opisoval jsem i při testu, který byl anonymní a nehodnotil se ...
0
32
0
Na FELu v bufetu jsem si chtěl dát párek v rohlíku. Odpověd byla, že párek v rohlíku už není, že si můžu dát párek na tácku. Jaké to bylo překvapení, když jsem jako přílohu k párku na tácku dostal rohlík. Odrovnalo mě to natolik, že jsem se ani nezmohl na žádnou reakci a párek v rohlíku jsem si vyrobil u stolu sám.
3
32
0
Od začátku studia se mi zvětšila prsa o číslo. Problém bych v tom neviděl, pokud bych byl žena.
1
30
3
Moje mamka přednáší na čvut. Vždycky když domů přinese na opravu zápočtové testy, tak je potají pročítám. Minulý rok jsem narazila na studenta s opravdu zvláštním jménem (něco jako Vidlička) a protože měl malý počet bodů, tak jsem mu nějaké přidala, aby dostal zápočet. Mamka na nic nepřišla.
0
25
0
Kamarád na mě půl hodiny čekal před FELem a počítal kolik vyjde holek. Napočítal 4 a z toho si u 2 nebyl jistej.
0
24
0
Když mě v menze naserou, ukradnu jim lžíci.
1
23
1
Někdy mám pocit,že většina průmyslováků nepřežila prvák a zůstali lidi z gymplů,protože byly připravený se naučit cokoliv,aniž by to chápali
0
22
0
nenávidím matematiku. V životě ji použiju jen v případě kdy mi klíče spadnou do záchodu a ja z drátku zkroutim integrál,abych je vytáhla.
0
22
3
celou dobu co jsem bydlel na Strahově jsem nosil holkám růže utržené v zahradě u hvězdárny na Petříně
1
20
0
Po maturitě mě vzali na ČVUT a na VŠE. Chtěl jsem na ČVUT, ale někde se stala chyba a byl jsem zapsanej do jinýho oboru, než na kterej jsem se hlásil. Dva tejdny jsem obepisoval celou fakultu, ale bez odpovědi. Tak jsem jim napsal "tak mi teda vykuřte čůráka". Odpověděli hned. Šel jsem na VŠE.
1
19
2
Dal jsem si přihlášku na FEL a přijali mě bez zkoušek. Když jsem se díval na předměty a viděl jsem tam 3 druhy matematik a u nich osnovy s názvy, které jsem nikdy neslyšel, čuměl jsem jako O'Neill na Carterovou, která mu dávala přednášku o černých dírách. A to jsem měl na střední z matematiky 1.
4
18
1
Když jsem se šel jednou v značně podnapilém stavu sprchovat na koleji, tak jsem si ve sprchách všiml, že se "kamarádka" taky sprchuje. Poznal jsem její ručník přehozený přes sprchu, říkal jsem si že by to bylo ideální zakončení večera. Tak jsem se svlékl před sprchou a vpadnul jsem dovnitř... Bohužel tam nebyla kamarádka ale kámoš, co měl úplně stejný ručník. Dodnes si ze mě dělá srandu...
0